تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: عملكرد انجمن لپ تاپ از نظر شما چگونه است ؟

راي دهنده
45. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عملكرد انجمن مفيد است.

38 84.44%
  • عملكرد انجمن متوسط است.

6 13.33%
  • عملكرد انجمن ضعيف است.

1 2.22%
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 1 )

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

به نظره من همه چيز عالي ميباشد و تنها مشکلي که وجود داره در قسمت مشاوره ي خريد ميباشد چون تاپيک مشاوره خريد خيلي شلوغه و وقتي سوالي از سمت کاربران مطرح ميشه زود به صفحه هاي قبلي منتقل ميشه و براي پاسخ دادن ديده نميشه مثلن من خودم چندين بار سوالاتي در تاپيک مشاوره خريد مطرح کردم و پاسخي دريافت نکردم علتشم اينه که زود سوالات به صفحه هاي پيشين ميرن چون در اين تاپيک سوالات زيادي مطرح ميشه.........
    اميدوارم منظورمو رسونده باشم.
    در کل به نظرم نبايد تمام سوالات مربوط به تاپيک مشاوره خريد بشه بهتره که جدا سازي هايي انجام بشه تا دوستان راحت تر و زودتر به پاسخ سوالاتشون برسن.
    از همکاريه دوستان در اين بخش تشکر فراوان.

2. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من این تاپیک رو تازه دیدم .
    بخش لپتاپ این فروم میتونم بدون شک بگم بهترین مکان برای مشاوره و بدست آوردن اطلاعات در مورد لپتاپهاست .
    در اینجا باید از زحمات pami_wega و REGISTERED USER که واقعا اطلاعات خوبی دارن تشکر کنم .
    البته از H@mid-Vista عزیز هم که در این بخش بسیار فعال هستن تشکر میکنم .
    -------------
    به شخصه ایراد بزرگی در این قسمت ندیدم .
    در آینده هم اگه پیشنهاد یا انتقادی داشته باشم بیاد میکنم .

4. 3 کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

به دکی جون ... چطوری حاج علی ؟

آقا مگه این طرح رو قبلا پیاده نکردی جواب نداد ؟ همه اقدام به باز کردن تاپیک توی بخش و یا مشاوره در تاپیک معرف خودمان می کردند ... تا بلاخره جمع شد !

سلام علیکم و رحمت الله ...... ای برادر

حاجی اون موقع فقط روی بحث قیمت مانور داده میشد واسه همین چنین مشکلاتی بود

الان میتونیم هم مشاوره فنی در خرید داشته باشیم ( همین تاپیک قدیمی خودمون ) - هم مشاوره قیمت در خرید که با این تاپیک های دسته بنده شده ی رنج قیمت این کار عملی میشه

کاربر بنا به بودجه در این ۳ تاپیک دستگاه خودش رو انتخاب میکنه و در همون تاپیک قدیمی خودمون سوال های مشاوره ای رو میپرسه

قربانت . علی

6. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام علیکم و رحمت الله ...... ای برادر

حاجی اون موقع فقط روی بحث قیمت مانور داده میشد واسه همین چنین مشکلاتی بود

الان میتونیم هم مشاوره فنی در خرید داشته باشیم ( همین تاپیک قدیمی خودمون ) - هم مشاوره قیمت در خرید که با این تاپیک های دسته بنده شده ی رنج قیمت این کار عملی میشه

کاربر بنا به بودجه در این ۳ تاپیک دستگاه خودش رو انتخاب میکنه و در همون تاپیک قدیمی خودمون سوال های مشاوره ای رو میپرسه

قربانت . علی

دکی جون آخه موضوع اینه که طرف دقیقا نمی خواد تا رنج مشخصی خرید کنه ! مثلا توی رنج 600 بهش مشاوره میدی بعد میره فرداش میگه 1 میلیون دادم این یکی رو خریدم !

بعد قیمت ها استاتیک نیستند و دائما جابجا می شوند ... ما برای خرید یک نوت بوک در رنج 700 تا 1 میلیون (نیمه متوسط) مشاوره می دیم ... 2 ما بعد قیمت دراپ میکنه میاد زیر 700 ! خوب ف دیگه عملا این پیشنهاد غیر قابل استفاده است و فقط مشاوره در مورد نوت بوک توی اون تاپیک خاک می خوره !

خوب موضوع دسته بندی هم با جابجایی قیمت دائم تغییر میکنه و شخص باید بین تاپیک ها جابجا بشه ...!

بنابراین استقبالش کم میشه ...

مورد بعدی دقیقا ما همه مدل های بازار را در اختیار نداریم ... آخرش یکی میاد و یک لپ تاپ عجیب با قیمتی عجیب تر میگه که توی بازار نیست ! خوب ، چطوری این رو دسته بندی کنیم ؟

مشکلات زیاده

8. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iman206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بدون شک بهترین و منظم ترین انجمن در زمینه ل تاپ اینجاست.
    من در مورد لپ تاپ خیلی تحقیق کردم و به خیلی از فرومهای دیگه سر زدم اما هیج کجا رو مثل اینجا نیافتم..
    دسته بندی ها بسیار خوب هست بطوری که من کاربر جدید گم نمیشم توی انبوه اطلاعات گذاشته شده و یا اطلاعات خوب در زیر صفحه های سنگین و زیاد دفن نشده اند که این امتیاز مثبتی هست که باید حفظ گردد.
    بی شک، این موفقیت در سایه تلاش یاران همراه این بخش که معرف حضور همه هستند، می باشد.
    بنده تشکر میکنم برای همه چیزهایی که اینجا یاد گرفتم... و دست همه عزیزان دست اندر کار فعال این انجمن رو میبوسم.
    ان شا الله همونطور که تا به حال "تک و یگانه" بودین، در سایه تصمیمات درست و خوب، بهتر از گذشته باشیم(اینجا خودم رو هم حساب کردم!) و نگذاریم هیچ انجمن دیگری به گرد پای انجمن های اینجا برسد.
    موفق و پیروز باشید.

10. این کاربر از iman206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه s.nastaran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

تاپیک خیلی خوبیه ولی اگه بحث های مطرح شده بر حسب موضوهاشون طبقه بندی بشه خیلی بهتره.

12. 2 کاربر از s.nastaran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AlirezaWiFi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تبریز / قم

پيش فرض

باید بگم اینجا از سایر فروم ها قابل اعتماد تره و این بزرگترین حسن است. اینکه بتوان به سخنان افراد معتبر یک فروم آن هم در امروز اعتماد کرد واقعا سخت است که توجه و تلاش مدیران را می طلبد که خدارا شکر در اینجا به حد قابل توجهی محقق شده است.
    برای تمامی دوستان P30World آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

14. 2 کاربر از AlirezaWiFi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینكه قالبهای اماده كمی برای جمع و جور كردن انواع سئوالات داره
    واسه همین همه كاربرها میان سریع یك تاپیك جدید می زنن
    سلام. ممنون از نظرسنجی.

به نظر من این انجمن یکی از فعال ترین انجمن هاست و خیلی ها میان پست میدن. همون طور که قبلا هم اشاره شده یک مقدار باید سازمان یافته تر و منظم تر بشه. مثلا یه تاپیک مخصوص لپ تاپ های گرون قیمت یا gaming. یا مثلا تاپیک لپ تاپ های 13 اینچی,
    با تشکر از همه دوستان
    یک پیشنهاد دیگه هم که فکر کنم دوستان هم داده بودن اینه که یه مقدار دسته بندی بخش ها تخصصی تر بشه یعنی تعداد بخش های افزایش پیدا کنه تا کاربرها بتونن راحت تر به اون چیزی که مد نظرشونه دست پیدا کنن.
    ب

۱. در بخش مشاوره ....... میتونیم لپ تاپ ها رو در ۳ دسته از لحاظ قیمت ( زیر ۸۰۰ - زیر ۱۴۰۰ - بالای ۱۴۰۰ ) دسته بندی کرد تا هر کس بنا به بودجه ی خودش به تاپیک مربوطه بره که این کار پست های اضافی رو شدیدا کم میکنه . دلیلش هم این هست که به فرض وقتی فردی که خواستار خرید یه لپ تاپ ۸۰۰ تایی هست به یه تاپیک جامع مثل تاپیک موجود الان میره وقتی چند تا پست میبینه که در مورد لپ تاپهایی هست که در رنج در خواستی اون نیست دیگه حال و حوصله ی خواندن و جدا کردن و سوا کردن نداره بلکه میره راست یه تاپیک تکراری میزنه که چه بسا در پیج بعدی همون تاپیک جوابش بود ولی امان از کم تحملی کاربران . ولی اگه یه تاپیک باشه که همه ی لپ تاپ های موجود در شعاع خرید اون کاربر باشه ... اون فرد پست ها رو میخونه و.... دیگه پست و سوال تکراری به حداقل میرسه

مرسی . علی
    ب
    در کل به نظرم نبايد تمام سوالات مربوط به تاپيک مشاوره خريد بشه بهتره که جدا سازي هايي انجام بشه تا دوستان راحت تر و زودتر به پاسخ سوالاتشون برسن.
    از همکاريه دوستان در اين بخش تشکر فراوان.
    تاپیک خیلی خوبیه ولی اگه بحث های مطرح شده بر حسب موضوهاشون طبقه بندی بشه خیلی بهتره.
    با توجه به اين بحثها به نظر ميرسه قويا عمده كاربران خواستار يك نوع تفكيك و دسته بندي هستن
    اما اينكه معيار اون چي باشه بحث ديگري است كه شامل تغييرات بازار و ... نشه

تجربه من ميگه نود درصد افراد با معيار مالي وارد انتخاب ميشن
    بعد معيار كارايي
    در اخر هم برند
    Last edited by H@mid-Vista; 03-09-2009 at 20:19.

16. 3 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من به تازگی لپ تاپ خریدم و تا اون موقع اطلاعاتم در این مورد 0 بود
    اما این فروم خیلی کمک کرد تا بتونم اطلاعاتم رو افزایش بدم
    البته در مورد نحوه استفاده از باتری کمی اذیت شدم ولی دیگه مهم نیست!
    در مورد پیشنهاد، به نظرم خیلی خوب میشد اگر برای مثلا Dell , HP , Acer , Sony و ... زیر مجموعه جداگانه ایجاد میشد تا مطالب منسجم تر باشه

18. این کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همچنان منتظر نظرات مفيد شما عزيزان هستيم
    البته اگر نظري هم در مورد تيم انجمن و انتقاد از خود ما و پيشنهاد به خود ما داريد حتما بفرماييد
    بيشتر هدف مدنظر من اين بود كه ايرادهاي كار خودمون گرفته بشه و خيلي خوشحال ميشم دوستان در مورد نحوه عملكرد ما هم نظر بدن
    مطمئنا اين تاپيك براي بهتر شدن انجمن زده شده و همچنين دريافت نظرات شما تا بتونيم بهتر كار كنيم و انجمن لپ تاپ p30 بتونه بهترين انجمن لپ تاپ بين فروم هاي فارسي باشه
    خيلي ممنون از همه دوستان و عزيزان

20. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •