تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: عملكرد انجمن لپ تاپ از نظر شما چگونه است ؟

راي دهنده
45. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عملكرد انجمن مفيد است.

38 84.44%
  • عملكرد انجمن متوسط است.

6 13.33%
  • عملكرد انجمن ضعيف است.

1 2.22%
صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 1 )

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

با تشکر از پیام عزیز بابت تاپیک.
    من توضیحاتی درباره پیشنهادات و انتقادات دوستان ارائه می کنم که چرا این تغییرات قبلا اعمال نشده.

تاپیكهای موجود در این بخش انجمن واقعا كمك می كنه برای تازه واردها كه خود من هم بودم
    اما یك اشكال داره
    اینكه قالبهای اماده كمی برای جمع و جور كردن انواع سئوالات داره
    واسه همین همه كاربرها میان سریع یك تاپیك جدید می زنن

عللش به نظر من اینهاست:

كسی كمتر به داخل تاپیكهای شلوغ سر می زنه
    تاپیك جلوی چشم زودتر جواب میده
    به تعداد كافی قالب اماده وجود نداره واسه مشاوره
    مثلا میشه بر اساس قیمت و كارایی تاپیكهای اماده برای خرید نوت بوك زد
    كه مدام اینقدر كابران تاپیكهای مشابه ندن

امیدوارم زودتر اوضاع بهتر بشه
    تاپیک های آماده برای خرید نوت بوک (یا کلا هر قطعه ای) اصولا مشکل دارند، چون در مرحله اول قرار نیست هر محصولی نیازهای هر شخصی رو برآورده کنه و هر شخصی بر اساس نیازهای خودش انتخاب های متفاوتی داره... در مرحله بعد هم معرفی محصولات خاصی برای همه کاربرها با مسئولیت پذیری همراه است... به علاوه اینکه معرفی یک سری قطعه جنبه آموزش کار رو پایین میاره. برای همین ایجاد تاپیک های آماده برای خرید قطعات خیلی فکر خوبی نیست.

هر کاربر بر اساس نیازهای خودش تاپیک رو ارسال می کنه، و برای نیازهای خودش بهش پاسخ داده میشه. ممکنه نتایج مشابه باشه ولی هر کاربر باید محلی برای پرسش سوال خودش رو بطور اختصاصی و بدون شلوغی بقیه سوالات داشته باشه.

سلام. ممنون از نظرسنجی.

به نظر من این انجمن یکی از فعال ترین انجمن هاست و خیلی ها میان پست میدن. همون طور که قبلا هم اشاره شده یک مقدار باید سازمان یافته تر و منظم تر بشه. مثلا یه تاپیک مخصوص لپ تاپ های گرون قیمت یا gaming. یا مثلا تاپیک لپ تاپ های 13 اینچی, یا تاپیک netbook ها. مثال بود دیگه. منظورم اینه که جوری باشه هر کسی میاد بلافاصله یه تاپیک درست نکنه که شلوغ شه.
    ایجاد تاپیک مخصوص Gaming یا تاپیک لپ تاپ های 13 اینچی خودش باعث بی نظمی و شلوغی میشه. همین الان تاپیک هایی برای محصولات در انجمن تبادل نظر وجود داره... در حقیقت فعلا هر کس فقط برای مشاوره خرید لپ تاپ تاپیک جدید ارسال می کنه که روال کاری همه انجمن های سخت افزار دنیا به همین شکل است و هیچ جا از تاپیک های کلی برای مشاوره خرید قطعات استفاده نمیشه.

سلام
    به نظر من تاپیک های مرجع برندها تو قسمت مشاوره استفاده شه بهتره چون اکثرا میان برا مشاوره مثلا Fw میان یه تاپیک میزنن که چه طوره این مدل یا کی میاد یا قیمتش چنده در صورتی که تاپیک وایو یا دل هست اما چون تو دید نیست این طور میشه

همچنین اگه بچه های که لپ تاپ دارن یه ریویوی فنی از لپ تاپشون تو یه تاپیک بزارن هم خوب میشه (البته تاپیک نکات مثبت منفی لپپتاپ هست ولی جامع نیست)
    به همون دلایلی که در بالا اعلام کردم مشکلات تاپیک های مرجع در مشاوره از سودشون بسیار بسیار بیشتره.

Review رو هم که دوستان عزیز باید زحمتش رو بکشند و خارج از محدوده کنترل انجمن است.

با سلام.

من در مورد اینکه این انجمن خوب فعالیت میکنه یا نه نمیتونم نظر بدم چون تا بحال حتی یک بار هم اینجا نیومدم و سر و کارم به اینجا نیوفتاده ولی امیدوارم خوب باشه که احتمال زیاد هم هست.

ولی به نظرم کار خوب این بود که گزینه "عملكرد انجمن هاي ديگر بهتر است" در نظر سنجی نباشه. چون هر انجمن خواص و ویژگی های خودشو داره.... نمیشه انجمن برنامه نویسی و گرافیک و موبایل و موسیقی و ... رو با هم مقایسه کرد. چون در هر کدم از اینا یه سری افراد بیشتر فعالیت دارن و میان. و مقایسه کار درستی نیست.

سلام

موافقم با صحبت های شما... بهتره انجمن لپ تاپ P30world فقط با خودش مقایسه بشه و انجمن های دیگه (Persiantools، ...) هم در خودشون نظرسنجی های خودشون باشه. این کار از بوجود آمدن مشکلات در آینده هم جلوگیری می کنه.

گزینه "عملکرد انجمن های دیگر بهتر است" رو حذف کردم... گرچه هیچ کس هم این گزینه رو انتخاب نکرده بود!

2. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه momo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

به نظر من هم یکی از بهترین بخش هاست
    من به شخصه اطلاعات زیادی از این بخش به دست آوردم
    با تشکر از تمامی اعضای فعال این بخش

4. این کاربر از momo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

کارتون حرف نداره
    داداشم لپ تاپشو از همین انجمن گرفت !! یعنی راهنماییشو از این انجمن گرفت : دی
    بعد اینکه جا REGISTERED USER هم خالیه

ممنون از همتون
    موفق باشید
    Last edited by H M R 0 0 7; 02-09-2009 at 01:21.

6. 2 کاربر از H M R 0 0 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

ایجاد تاپیک مخصوص Gaming یا تاپیک لپ تاپ های 13 اینچی خودش باعث بی نظمی و شلوغی میشه. همین الان تاپیک هایی برای محصولات در انجمن تبادل نظر وجود داره... در حقیقت فعلا هر کس فقط برای مشاوره خرید لپ تاپ تاپیک جدید ارسال می کنه که روال کاری همه انجمن های سخت افزار دنیا به همین شکل است و هیچ جا از تاپیک های کلی برای مشاوره خرید قطعات استفاده نمیشه.
    البته منظور من فقط در مورد مشاوره بود. حالا اگر هم تاپیک های تخصصی به وجود نیومد حداقل به نظرم وجود یه تاپیک خرید netbook خیلی میتونه مفید باشه.

8. 2 کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30worldtizhosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ⎝⏠⏝⏠⎠

پيش فرض

درود

به نظر من سطح کاریتون از هر نظر یه سرو گردن از بقیه فروم های ایرانی بالاتره
    واقعاً دم همتون گرم

10. این کاربر از p30worldtizhosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با تشکر از همگی
    واقعا انجمن عالی هستش از همه دوستان هم تشکر میکنم به خصوص از آقایان
    pami_wega
    REGISTERED USER
    H@mid-Vista

البته اگه نظارت روی همه تاپیک ها باشه خیلی بهتره
    که مثلا تایپیکی مثل زیر یوزها به گمراهی نروند
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با سپاس از همگی

12. 2 کاربر از oranoos_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

با تشکر از همه دوستان
    بعضی از نظرات دوستان خیلی خوب و عالیه. اما من فکر می کنم یکی از بزرگترین مشکلات این انجمن و شاید خیلی از انجمن های دیگه اینه که کمتر کسی پیدا می شه که قوانین رو بخونه یا قبل از زدن یک پست زحمت یک بار جستجو رو بکشه. به همین دلیل گاهی پست های نامربوط در یک تاپیک دیده می شه که ممکنه حتی چندین صفحه هم ادامه پیدا کنه. و تنها راهی که برای تصحیح این مشکلات به نظر من می رسه اینه که مدیریت باید خیلی فعال تر عمل کنه (و حتی بعضی جاها خشن تر!!!) و در کل حضور خودش رو محسوس تر کنه.
    یک پیشنهاد دیگه هم که فکر کنم دوستان هم داده بودن اینه که یه مقدار دسته بندی بخش ها تخصصی تر بشه یعنی تعداد بخش های افزایش پیدا کنه تا کاربرها بتونن راحت تر به اون چیزی که مد نظرشونه دست پیدا کنن.

14. 3 کاربر از scorpion818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

بالاخره کیبورد فارسی پیدا کردم ..... با سلام به همگی دوستان

از اینکه انجمن از موقعی که تنها یع زیر شاخه از بخش سخت افزار بود تا الان پیشرفت زیادی کرده که شکی نیست ولی من فعلا ۱ تا پیشنهاد دارم که همیشه گفتم و الانم میگم

۱. در بخش مشاوره ....... میتونیم لپ تاپ ها رو در ۳ دسته از لحاظ قیمت ( زیر ۸۰۰ - زیر ۱۴۰۰ - بالای ۱۴۰۰ ) دسته بندی کرد تا هر کس بنا به بودجه ی خودش به تاپیک مربوطه بره که این کار پست های اضافی رو شدیدا کم میکنه . دلیلش هم این هست که به فرض وقتی فردی که خواستار خرید یه لپ تاپ ۸۰۰ تایی هست به یه تاپیک جامع مثل تاپیک موجود الان میره وقتی چند تا پست میبینه که در مورد لپ تاپهایی هست که در رنج در خواستی اون نیست دیگه حال و حوصله ی خواندن و جدا کردن و سوا کردن نداره بلکه میره راست یه تاپیک تکراری میزنه که چه بسا در پیج بعدی همون تاپیک جوابش بود ولی امان از کم تحملی کاربران . ولی اگه یه تاپیک باشه که همه ی لپ تاپ های موجود در شعاع خرید اون کاربر باشه ... اون فرد پست ها رو میخونه و.... دیگه پست و سوال تکراری به حداقل میرسه

مرسی . علی

16. 6 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

از اینکه انجمن از موقعی که تنها یع زیر شاخه از بخش سخت افزار بود تا الان پیشرفت زیادی کرده که شکی نیست ولی من فعلا ۱ تا پیشنهاد دارم که همیشه گفتم و الانم میگم

۱. در بخش مشاوره ....... میتونیم لپ تاپ ها رو در ۳ دسته از لحاظ قیمت ( زیر ۸۰۰ - زیر ۱۴۰۰ - بالای ۱۴۰۰ ) دسته بندی کرد تا هر کس بنا به بودجه ی خودش به تاپیک مربوطه بره که این کار پست های اضافی رو شدیدا کم میکنه . دلیلش هم این هست که به فرض وقتی فردی که خواستار خرید یه لپ تاپ ۸۰۰ تایی هست به یه تاپیک جامع مثل تاپیک موجود الان میره وقتی چند تا پست میبینه که در مورد لپ تاپهایی هست که در رنج در خواستی اون نیست دیگه حال و حوصله ی خواندن و جدا کردن و سوا کردن نداره بلکه میره راست یه تاپیک تکراری میزنه که چه بسا در پیج بعدی همون تاپیک جوابش بود ولی امان از کم تحملی کاربران . ولی اگه یه تاپیک باشه که همه ی لپ تاپ های موجود در شعاع خرید اون کاربر باشه ... اون فرد پست ها رو میخونه و.... دیگه پست و سوال تکراری به حداقل میرسه

مرسی . علی
    یعنی این قدر تایپ فارسی سخته؟! بابا من این پست قبلی رو با کیبورد فارسی ندار! توی کلاس در حالی تایپ کردم که به دانشجوهام رو سر کار گذاشته بودم و بهشون تمرین داده بودم تا حل کنن.
    در ضمن از این حرف ها بگذریم این پیشنهاد رو خیلی قبول دارم که البته پیشنهاد من و چند تا دیگه از دوستان هم بود. البته باز هم باید روش فکر کرد یکی از راه ها هم اینه که به صورت آزمایشی اجراش کنیم (البته فکر کنم این کار یه کمی سخت باشه) تا نظر بقیه دوستان چی باشه

18. این کاربر از scorpion818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

مرسی . علی

به دکی جون ... چطوری حاج علی ؟

آقا مگه این طرح رو قبلا پیاده نکردی جواب نداد ؟ همه اقدام به باز کردن تاپیک توی بخش و یا مشاوره در تاپیک معرف خودمان می کردند ... تا بلاخره جمع شد !

20. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •