تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 30 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 297

نام تاپيک: ✔ تاپیــک جـامــع مــهندســی کامپـیـوتــر و گرایشــهای آن

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

9

سلام!!خواهشا کمکم کنید!من امسال پس از پایان پیش دانشگاهی میخوام برم هند!!!من هم اکنون در رشته ی تجربی درس میخونم!!من میخوام برای دانشگاه برم کامپیوتر!!میخواستم بدونم زیرشاخه های رشته ی کامپیوتر چی هستند؟؟؟در ضمن من تا اونجا که اطلاع دارم بهم گفتند خیال نکنی میری رشته ی کامپیوتر اسونه!!باید روزی 18 ساعت ریاضی و فیزیک و الکترونیک بخونی!!!حالا میخواستم بدونم ایا دروس مربوط به هندسه نیز در رسته ی کامپیوتر دخیل هستند؟؟؟؟ریاضی و فیزیک که در رشته ی کامپیوتر در دانشگاه بهمون قالب میکنن در مورد چه مباحثیه؟؟؟؟؟و هچنین میخواستم بدونم من که رشته ی تجربی هستم ایا اگه به رشته ی کامپیوتر برم دچار مشکل نمیشم؟؟؟؟به خدا 7 کور و 7 پشیمونم که رفتم رشته ی تجربی در دبیرستان!!!خواهشا به تک تک سوالاتم پاسخ بدید!!ممنونتون میشم!!!در ضمن میدونم it سخت ترین زیر مجموعه ی رشته ی کامپیوتره!!میخواستم ببینم این جمله درسته!!!!!!!!

یه چیز دیگه!!اونطور که در مورد دانشگاههای هند تحقیق کردم اونها میگن علوم کامپویتر!!در چند جا دیدم نوشته شده علو م کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر!!فرق این دو تا چیه؟؟؟هر کدومشون زیر شاخشون چیه؟؟؟

کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟اگه کسی جواب نمیده پست بزنه اینجا تا تاپیک بالا بمونه بقیه که میان ببین این تاپیکو!!من ممکنه فردا نتونم بیام اینجا پس بهتره این تاپیک بالا بمونه تا یه بنده خدایی من حقیر رو راهنمایی کنه!!!

پروفشنال roohi_rsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    روي ادراك فضا ، رنگ ، صدا ، روي درياچه آرام نگين

پيش فرض

والا من که تو کاردانش این رشته رو خوندم و ترم اول هم تو دانشگاه رو میخونم (خیلی ببخشید) ---- البته من درسم ضعیف بود به هر حال اگه ریاضی و فیزیکت تا قدری خوبه این رشته رو انتخاب کن چون همش در همین مورد هستش و یه چیزه دیگه برنامه نویسیش از همش گوه تر بهر حال من به غلط کردن افتادم چرا این رشته رفتم چون من علاقم به بازیه کامی بود نه برنامه نوشتنش خلاصه باید بهش علاقه داشته باشی و اگه بتونی بری بازار کار خوبی هم داره
    Last edited by roohi_rsh; 07-12-2007 at 01:33.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

خواهشا سوالتمو تک تک جوا بدین!!به خصوص کسانی که توی دانشگاه رشتشون کامپیوتره!!در ضمن roohi جان خیلی ممنون که منو راهنمایی کردی!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دارم کامپیوتر میخونم.هند رو نمیدونم ولی اینجا بچهای کامپیوتر زیاد ریاضی باید پاس کنن.الکترونیک این چیزام هست.ریاضیا واسه کسایی که پایه ریاضیشون ضیعفه یکم سخته.

یه چیز دیگه.با چیزی که توی دانشگاه یاد میگری نمیتونی کار کنی.فقط بتونی اونا رو تدریس کنی.

مگر این که چیزی بلد باشی.

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

دوست عزيز سلام.... اولن من خودم در زمينه درس خوندن در هند و مالزي تجربه دارم كه بهت ميگم اين حرف ها را:

اولا به نظر من اصلا اين كار را نكن چون اينجوري يك بار بسياررررررررررررررررررررر رر سنگيني را داري ميگذاري روي دوش خودت........ توي هند اين خبرا نيست كه بخواي به همين راحتي ها و آسوني ها درس بخوني.....اولا تمام درسهات لاتين هستند.... دوما اكثر كتاب هات 400تا 500 صفحه هستند و امتحان هم كه كاملا لاتين و تو بايد كاملا بفهمي مساله چي ازت ميخواهد.........سوم اكثر درس هاي تخصصي مثل طراحي الگوريتم-پردازش تصاور-گرافيك كامپيوتري-ساختمان داده-معماري كامپيوتر بايد توشون رياضي و فيزيك توپ باشي.......

پس اول بايد پايهت را در درس هاي رياضي و فيزيك بسيار قوي كني..... دوم اينكه بايد زبانت مخصوصا مفهومي و لغات تخصصي را در حد اعلا برسوني..........

نميخوام بترسونمت ولي راه دشواري را در پيش داري........

ولي اين را هم بدون كه مدركي كه از دانشگاه هند ميگيري خيلي خيلي عالي و معتبره و به محض اينكه بياي ايران تو هوا ميقاپند.....

خوش باشي

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

خیلی ممنون مجید جان که راهنمایی کردی!خواهشا بقیه هم راهنمایی کنند!!مثلا در مورد فیزیک و هندسه مجید جان توضیح ندادی!یا اینکه نگفتی که ریاضی در رشته های کامپیوتر در مورد چی هست!در ضمن این درسته که میگن تا 2 سال اول که وراد دانشگاه میشی و در رشته ی کامپیوتر درس میخونی هیچ فعالیتی در مورد کامپیوتر انجام نمیگیره و فقط باید درسهای ریشه ای مثل ریاضی رو بخونی؟؟؟؟
    خواهشا جواب بدین!صحبت در مورد سرنوشته!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

ممنون امین جان!حالا به نظر شما قید رشته ی کامپیوتر رو بزنم؟؟؟؟؟؟نظرتون در مورد رشته ی مدیریت بازرگانی چیه؟؟؟از اسمش معلومه رشته ی سردیه!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

در ضمن امین جان مگه رشته ی شما در مورد it بوده که اینقدر سخت بوده؟؟؟؟چون میگن توی it ضریب هوشی و روابط اجتماعی و زبان انگلیسی شخص باید توپ باشه!!!در ضمن شما در هند و مالزی در امتحانات پایان ترم موفق شدید؟؟؟روزی چند ساعت درس میخوندید؟؟؟؟؟؟در مورد زیر منجموعه های رشته ی کامپیوتر هم توضیح بدید!!!!!!!!!!!!!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون مجید جان که راهنمایی کردی!خواهشا بقیه هم راهنمایی کنند!!مثلا در مورد فیزیک و هندسه مجید جان توضیح ندادی!یا اینکه نگفتی که ریاضی در رشته های کامپیوتر در مورد چی هست!در ضمن این درسته که میگن تا 2 سال اول که وراد دانشگاه میشی و در رشته ی کامپیوتر درس میخونی هیچ فعالیتی در مورد کامپیوتر انجام نمیگیره و فقط باید درسهای ریشه ای مثل ریاضی رو بخونی؟؟؟؟
    خواهشا جواب بدین!صحبت در مورد سرنوشته!!!!
    ریاضی از چیزای ساده شروع میشه تا انتگرال سه گانه و یه سری قضیه و معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی.هندسه ولی نیست.البته یکم قاطی ریاضی هست.

نه اونقدر تئوری هم نیست.از ترم اول برنامه نویسی و کارگاه هستش.ولی هر چی ترم میره بالا تر درسای تئوری کمتر میشه.

البته دوباره میگم اینا در مورد ایران بود.خارج از ایران رو نمیدونم.

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

در مورد رشته مديريت به نظر من براي شما عالي هست..... رشته Mba حتي مدتي هست كه خودم هم دارم به اين رشته فكر ميكنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •