تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چند سوال درباره نحوه ی استفاده از لپ تاپ

داره خودمونی میشه Farbod2 قدیم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    مشهد

14 چند سوال درباره نحوه ی استفاده از لپ تاپ

سلام

می خواستم بدونم که:

1- آیا استفاده از لپ تاپ در هنگام شارژ شدن، براش ضرری داره؟
    2- بهتره کی باتری رو شارژ کنم؟ چه موقع بهترین زمانه و کی ممکنه آسیب برسه بهش؟ مثلا وقتی کــــــامل خالی شد یا که مثلا رو 10% شارژش کنم؟
    3- استفاده به مدت ساعات زیاد ممکنه آسیبی بهش بزنه (در همون زمان یا به مرور زمان) [مثلا بسوزه یا غیره] ؟
    4- چه دمایی براش خطرناکه؟ دمای کدوم قسمت به چه مقدار که برسه دیگه باید استفاده نکنم؟

ممنون

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

1- خیر
    2-همون حدود 10 تا 12 درصد خوبه ولی هر ماه یک بار تا 0 درصد خالی و تا 100 پر بشه
    3-نوت بوک روی تخت و قالی و اینا نباشه آسیبی وارد نمیشه
    4- دمای سی پی یو و گرافیک زیر 80 باشه خوبه ، تا 110 جا داره ، خود سنسور ها در صورت بالا بودن دما لپتاپ رو خاموش میکنند

3. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در صورت کار دائمی با لباب بصورت متصل به برق طوری که باتریش هم جدا نباشه و دائما با استفاده از برق کار کنه آیا به باتریش در دراز مدت صدمه میزنه؟
    آیا بهتر هست که باتری رو دربیاریم؟
    در سری های جدید که باتری در داخل قرار داره چیکار باید کرد؟
    ممنون

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

اصلا پیشنهاد نمیشه که باتری رو دربیارید و به برق وصل کنید چون احتمال داره بعد از برق رفتن برای سخت افزار لپ تاپ مشکل به وجود بیاد. در ظمن اساس کار لپ تاپ هم اینجوریه که موقع نبود برق براتون کار کنه.
    هر چند مدت یکبار مثلا 1 یا دو هفته بدون اتصال به برق با لپ تاپ کار کنید تا باتریش 0 بشه و دوباره شارژش کنید.

در ظمن شما که این قدر لپ تاپ رو یه جا نگه میداری چرا کیس نبستی ؟ بهتر نبود ؟

موفق باشید

6. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون
    نه پی سی دارم . محض پرسش گفم.معمولا کارهایی باهاش انجام میدم که ممکنه تا 12 ساعت مدام روشن بمونه.برای این میپرسم.آیا لازمه بذارم یکم خنک بشه بعد دوباره کارباهاشو شروع کنم؟
    پرسشهام به خاطر اینه که وقت ندارم ببرم نمایندگی یا تعمیر کاری چیزی (درصورت خراب شدن).اگه خراب بشه یکی دیگه شو میخرم . اما نمیخوام همینجوری الکی و زود خراب بشه
    LENIVO Z500 هستش

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستی وقتی سی دی ویندوز XP ای که قبلا برای PC استفاده میکردمش ، داخل لبتاب میذارمش بعد از اون مراحل چک کردن سخت افزارا و ... که تو روال نصب ویندوز XP بود ، یهو صفحه آبی مرگ میاره.تو چنتا لبتابم تست کردم با سی دی های مختلف اما بازم اینشکلیه.کسی که بخواد وین XP رو لبتابش نصب کنه چیکار باید بکنه؟

در ضمن برای پارتیشن بندی و ... از چه نرم افزاری برای لبتاب استفاده بشه بهتره؟
    ممنون

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

البته 12 ساعت کار کشیدن سنگین از لپ تاپ مالتی مدیا کار درستی نیست. بهتره از کولپد هم استفاده کنید. حداقل هر چند ساعت یه مدت لپ تاپ رو اسلیپ کنید که خنک شه.
    البته لپ تاپ خودم هم 12 ساعت مدام روشنه ولی اصلا کار سنگین انجام نمیدوم. معمولا وقتایی که کاره سنگین میخوام بکنم بیشتر از 3 ساعت لپ تاپ رو روشن نمیزارم.

راستش تا به حال ویندوز xp تو لپ تاپ نصب نکردم ولی تو مجازی ساز بدون مشکل نصب شد.

برای پارتیشن بندی هم Paragon Partition Manager خوبه.

10. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •