تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: راهنمایی؟! دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    دو دانشگاه دیگه هم هست که انیمیشن تدریس میشه.یکی سراسری دامغانه و یکی شیرازه که فکر میکنم شیراز غیر انتفاعی باشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

salam fatima jan mishe ye rahnamaim konii?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام

دوستان 2 ساعت تو سایت پبت نام کردم تا براتون بنویسم چون خودم دوست داشتم یکی اون موقع ها بهتر منو راهنمایی می کرد

من تو دانشگاه علمی کا بردی کاردانی پودمانی واحد 12 در خ حقوقی درس خوندم و تقریبا دو سه تا درس پاس کنم تمومه

تو دانشگاه عامی کاربردی انیمشن به صورت دو بعدی تدریس میشه ولی بیس کار همون هست سه بعدی امکانات بیشتری داره من خودم سه بعدی کار هستم

انیمشن هنر هشتم است یعنی یه گام هم از سینما بالاتر برای همین لازم هست
    شما از طراحی نقاشی شخصیت پردازی تصویر برداری فیلم نامه نویسی کارگردانی هنر های تجسمی استوری برد (کشیدن پیش زمینه تصویر ذهنیفضا سازی دکوپاژ (کلا زاویه دوربین جاش و..) صدا گذاری و در سه یعدی نور پر دازی داینامیک( شبه سازی حرکت اجسام ) دزه ها ( ابرو و دود بارون و برف .. ) رندر کردن ( کار خروجی ) بافت ریگ (شبه ساز اسکلت) و.. انیمیت کردن و ..
    اطلاع داشته باشد ولی واقعیت اینه همه نیاز نیست همه اینارو کامل بلد باشند چون هر کس تو یه قسمت باید حرفه ای شه و کار کنه ولی از کلش باید اطلاع داشته باشند
    در رابطه با خارج این جور نیست که برید اونجا بهتون بگند بیا این 30 ملیون دلرو بگیر شرو کن به کار اگه تو هر جا کارتون خوب باشه کار هست تو ایران هم دست مز انیمشن کارا از 500 هزار تا 10 ملیون است اینو از خودم نمی گم برام عظیمی تو کار تهران 1500 داده برید بخونیید ولی می تونه یه انیمیت کار 1 تا 2 ملیون درامد داشته باشه

یه مسئله دیگه اینکه این کار یه کاری نیست که زود بازده باشه نیاز به عشق علاق و تمرین زیاد می خواد حد اقل یه سال و حرفه ای شدن بیشتر پس اگه وارد شدید عجله نکنید نیاز به زمان داره
    من اگه خودم از کار انیمشن هم نکردم که می کنم مثلا رفتم یه کار دیگه بازم پشیمون نیستم چون بازم دوست داشتم ویاد گرفتم ولذت بردم

خوب اکه می خواید شروع کنید دو بعدی باید صراحی اصولی یاد بگیرد و سه بعدی بایه نرم افزار مثل مکس مایا و..با مدل سازی شروع کنید و اول کتاب ویا سی دی اموزشی فارسی و پیشرفت کردین اموزشگاه هم خوبه من میگم سی دی اموزش خارجی ببینید
    و در کنارش تحصیلات اکادمیک عالی بهد که دستتون راه افتاد یه نمونه کارتونو به شر کتها ببرین و به صورت کار آموز اگه قبول کنن کار کنید

یاد گیری کامپیوتر و نرم افزار هایی مثل فوتوشاپ و پریمیر و افتر افکت و.... عالی هستند

برای باز ها دو بعدی ها نرم افزار داره که با انیمشن اکثرا یکی هستند متل ادوب فلش که برنامه نویسی هم باید یاد بگیرید و سا ختار شخصیت پر دازی و داستان وسبک و ..درش هست
    سه بعدی هم نرم افزار داره اسمشو نمی دونم و همون مراحلو داره ساختا برنامه سه بعدی و برنامه نویسی سه بعدی و .. الان اموزشگاه هم هست

خسته شدم انقدر تایپ کردم امید وارم مفید باشه
    من زیاد به این سایت سر نمی زنم اگه واقا سوال داشتی این ایمیلم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

4. این کاربر از mehrdad6767 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز. ایا رشته انیمیشن هزینه هاش زیاده یا کمه؟؟؟ ممنون میشم جواب بدی مشکل من فقط هزینشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه RealFlow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    3ds Max

پيش فرض

هر 2 سال یکبار این تاپیک آپ میشه!!!
    من که برای انیمیشن و گرافیک اول با کتاب و سی دی ها آموزشی فارسی شروع کردم . بعدش به آموزشهای خارجی رسیدم که بیشتر چیزایی که یاد گرفتم از آموزشهای خارجی هست
    آموزشهای فارسی فقد برای شروع و آشنایی خوبه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام من رشتم نظریه و میخوام کنکور هنر بدم و به انیمیشن هم علاقه دارم میشه راهنماییم کنید که تو چه دانشگاهایی هست و کلا چجوره و چطور میتونم تو این رشته تحصیل کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من چند نفر از هموطنان رو میشناسم که در سطح جهانی در زمینه CG و مدلینگ مطرح هستن و کلی جایزه گرفتن، رشتشون هم هیچ ربطی به کاری که میکنن نداره و بسیار هم موفق هستن کلا خارج از ایران کاری به مدرک شما ندارن دو تا از اقوام خودم امریکا هستن یکی لیسانس شیمی داره یکی لیسانس ساختمان هر دوشون هم دارن در یک شرکت کامپیوتری با حقوق بالا کار میکنن
    ملزومات این کار اول یادگیری طراحی در حد حرفه ای که کلی آموزشگاه و افرادی هستن که خصوصی تدریس میکنن و واقعا هم کارشون خوبه هزینش کمتر از دانشگاه در میاد
    بعد از اون سعی کن زبانت رو تقویت کنی واقعا میشه گفت کاملترین دانشگاه مجازی همین یوتیوب هست و یکی از دلایل افردای که بالا گفتم همین دونستن زبان انگلیسی هست
    البته 100% بعد از این ها دانشگاه توصیه میشه اما نه در ایران!
    در کل برای کار کردن در این زمینه شما باید در سایت های مطرح داخلی و خارجی نمونه کار داشته باشید

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •