تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: راهنمایی؟! دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

این تاپیک که خیلی قدیمیه چه کسی اینو بالا کشیده

2. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه حاجی حسین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    شیراز،بلوار نصر،شهرک دتخضر،کوچه فرهنگ سرا،درب ششم،سم

پيش فرض

آقا بذار خیالتو راحت کنم . میخوای گرافیک بخونی انیمیشن بخونی گیم دیزاین بخونی . اینجور چیزا جاش اینجا نیست . اول از همه باید از این جهنم دره بری . اونطرف به همه چی میرسی مطمئن باش .

تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..
    تایید..

4. 2 کاربر از حاجی حسین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

آقا بذار خیالتو راحت کنم . میخوای گرافیک بخونی انیمیشن بخونی گیم دیزاین بخونی . اینجور چیزا جاش اینجا نیست . اول از همه باید از این جهنم دره بری . اونطرف به همه چی میرسی مطمئن باش .
    با سلام و درود خدمت همه دوستان عزیزی که در حسرت دیدن فریمی انیمیشن رئال تو این خفقان کاری و حق کشی در این سیاه چال ، آواره ترینند...؟!!!

اگه پستم اسپم تلقی نشه باید بگم که ما همه هم دردیم و منم یه توصیه دارم که اینجا در این جور زمینه ها تحصیل کردن بیخود و بی فایده است و به عمل کار برآید نه به تئوری های بیخود و چرت و پرت و الکی یه سری افراد بی سواد که واسه ما شدن استاد؟؟!
    منم خودم مدرک انیمیشنم رو گرفتم و اونم فقط صرفا جهت روز مبادا که اگه یه موقع جایی بهونه مدرک گرفتن ، اونو بکوبم تو دهنشون ؟!!

-----------------------------------------------
    خیلی خسته ام و دلم گرفته ولی توکلم بر خداست و هنوز هم تنها امیدم خداست...خدا ... خدا ... خدا ... .

6. 4 کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام ب دوستان عزیز من از راه دور در مورد اینکه چه طور مدل ساخته شده در ریل فلو رو ایمپورتش کنم تو مایا2011 کمک میخوام اگه کسی میدونه به من ایمل بزنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یابه این شماره پیام بده تا تماس بگیرم باهاش 09157474471 علی رضا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

9

اول از همه ... سلام

براي درس ادامه تحصيل در رشته انيميشن در ايران
    کلا 3 راه دارين:
    1. دروس رشته هنر رو بخونين + حتما پيش دانشگاهي هنر رو بگذرونيد و در کنکور دانشکده صدا و سيما شرکت کنيد
    ممکنه که در مرحله اول قبول بشيد ولي قوانين بسيار سختي براي ورود داره و اون هم گزينشش هست...اگر بخواي ليسانس انيميشن پيوسته بخوني...تنها راهت دانشکده صدا و سيماست.
    و بايد از همين الان شروع کني به خوندن رساله و نهج البلاغه و اينها.

راه دومش...ورود به رشته انيميشن پودماني هستش
    اينکه کدوم واحر باشي براي انيميشن ... با چه اختيارات و امکاناتي خب تو روند کارت تاثير داره.

يعني تا اونجايي که من ميدونم واحد 12 تهران و جهاد دانشگاهي کرج سطح کارشون براي انيميشن به نسسبت بهتره...ولي خب باز هم بايد تحقيق کني و. اينکه پودماني فقط تا کارداني داره.

سومين راه اين هستش که شما کارشناسي يک رشته مرتبط مثل گرافيک يا نقاشي رو گذرونده باشي و براي ارشد انيميشن ثبت نام کني
    که باز هم سه تا دانشگاه تو ايران اين رشته رو ساپورت ميکنه.

به جوابت رسيدي!؟
    سلام
    بهمن باقری هستم ،سوم دبیرستان در رشته کامپیوتر هستم علاقه زیادی به رشته انیمیشن دارم.سوال من این هست که میخوام در دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن بخونم باید کدام درس هارو برای کنکور بخونم.
    خواهش میکنم کمک کنید

9. این کاربر از bahman yk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

سلام
    من هم سوم رشته ی کامپیوتر هستم و میخوام انیمیشن بخونم
    البته من عاشق انیمیشن سه بعدی هستم ولی متاسفانه دانشگاه ما اصلا انیمیشن سه بعدی کار نمیکنن
    درس هاشونو دیدم تو pdf همش طراحی (دست ,پا ,اونجا ,اینجا ,هر جا تا کجا ...) کلا کشتن خودشونو اینا دارن کارای 67 سال پیش دیزنی رو به اینو اون یاد میدن (بیشتر رشته ها همینه همین الانم من کامپیوتر فنی حرفه ای میخونم از این بهتر نیست آفیس 2003 + VB6 مال زمان بوق)
    من 2 سالی هست که مدلینگ با مایا کار میکنم کلاس هم رفتم خدایی که همین استادم دست همه ی ا... دانشگاه را تو 3D بسته متاسفانه من هم مجبورم به خاطر مدرک برم دانشگاه چون تو ایران مدرک خیلی مهمه تا نمونه کار

(تو این جا اگه دکترا کشاورزی داشته باشی و بعدا به هر کی بگی من مدلینگم خوبه مطمئن باش همه باور میکنن ولی اگه دیپلم داشته باشی و تو همه ی قسمت های انیمیت و مدلینگ و... به شدت مهارت داشته باشی هیچ کس تحویلت نمیگیره)

من که خسته شدم از فکر کردن,اگه بخوام برم دانشگاه صدا صیماباید 1 سال برم پیش دانشگاهی درسهایی مضخرف مثل تاریخ و عربی و جغرافیا که ازشون متنفرم و ...() رو ددددوباره بخونم که چی آخه؟
    اصلا نباید چنین درسهایی تو این رشته باشه!!!!!
    فعلا تصمیما اینه که همون علمی کاربردی(شاید برم پودمانی) بهتره تازه اون"نهج البلاقه و ..."هم نداره (همینه که این مملکت پیشرفت نمیکنه) بعد هم کلاسمو میرم تو همه ی قسمت ها مثل انیمیت و ... حرفه ای که شدم اونوقت که هم مدرک هم کار بلدم نونم تو روغنه به نظر من شما هم همینکارو کن
    درسهام باید درسهای خودمونو کنکور بدی همین سخت افزار و برنامه نویسی و ... بازم جهت اطمینان شماره ی دانشگاه رو بگیر بپرس راهنماییت میکنن یا برو پیششون ولی پودمانی بهتره بدون کنکور البته فکر کنم به شرط معدل هست.
    ببخشید سرتونو درد آوردم بیشتر درد و دل بود تا راهنمایی
    موفق باشین همگی

Last edited by ehsanyacoza0021; 19-12-2011 at 17:02.

11. 2 کاربر از ehsanyacoza0021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان این انیمیشن هایی که ایران درست میکنه مثل داداش سیا و امثال اینها رو من خیلی دوست دارم و علاقه زیادی دارم اما حقیقت نمیدونم از کجا باید شروع کنم.جایی هست که بشه رفت مدرکش گرفت؟بعد میخواستم بدونم که اینجور انمیشن ها جز چه شاخه ای هستن یعنی میگن طرف چه جور مدرکی گرفته؟هرچی لازمه که من بتونم وارد این عرصه بشم رو دوست دارم بدونم
    متشکر میشم اگه راهنماییم کنید
    با تشکر عماد

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام
    دوستان این انیمیشن هایی که ایران درست میکنه مثل داداش سیا و امثال اینها رو من خیلی دوست دارم و علاقه زیادی دارم اما حقیقت نمیدونم از کجا باید شروع کنم.جایی هست که بشه رفت مدرکش گرفت؟بعد میخواستم بدونم که اینجور انمیشن ها جز چه شاخه ای هستن یعنی میگن طرف چه جور مدرکی گرفته؟هرچی لازمه که من بتونم وارد این عرصه بشم رو دوست دارم بدونم
    با تشکر عماد

13. این کاربر از mashgholom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام

من دانشجوي كارداني انيميشن در مقطع كارداني (پودماني) دانشگاه علمي كاربردي ام.

سوالي داشتيد همينجا بپرسيد.

Slm
    faghat ye soal!?
    aya razi hastid!?

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

سلام
    با تشکر عماد

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام
    با تشکر عماد
    سلام
    این انیمیشن ها جزو انیمیشن هایی هست که با تکنیک و نر افزار های سه بعدی تولید میشه
    یعنی تو محیط مجازی کاراکتر هارو میزازن و بافت میدن(هم از نرم افزار های سه بعدی و هم دو بعدی میتوان استفاده کرد) و ریگ میکنند(استخوان) و انیمیت یا متحرک سازی و داینامیک و... تا رندر و کامپوزیت
    شما هم باید ببینید به کدام یکی از این مباحث علاقه و استعداد دارید البته میتونید بیشتر این مباحث یاد بگیرید ولی باید تو یکیش یا بیشتر تخصص پیدا کنید و واقعا کارتون عالی شه البته هر کدوم از این قسمت ها واقعا دنیایی داره
    بعد باید نسبت به کاری که میخوای انجام بدی نرم افزار دلخواهتون رو انتخاب کنید
    به نظرم اگه میخوای تو این ضمینه تخصص پیدا کنید همیشه کسایی و کار هایی رو ببین که خیلی حرفه این نه انیمیشن های صدا و سیما مثل کار های بچه های cgart.ir که ایرانیم هستند یا 3dtotal که محشر هستن و کار های حرفه ای بچه های همین سایت
    برای آموزش هم میتونی از سی دی های آموزشی دیجیتال تاتورز و پیشرفته تر نومون رو نگاه کنی و اگه هزینه کنی به آموزشگاه بری چه بهتر اگه خواستی پیغام خصوصی بده تا آموزشگاه خوب بهت معرفی کنم
    اگه جایی اشتباه توضیح دادم از به ها میخوام تصحیح کنن
    موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه zenoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

چه با مدرک چه بدون مدرک اگه میخوای تو این کار موفق بشی باید از این دیار کوچ کنی ... یا به قول سارا بشینی رساله از بر کنی....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •