تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: برای آخرین با ر:amd یا intel????????????????

راي دهنده
115. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • intel

53 46.09%
  • amd

62 53.91%
صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 332

نام تاپيک: براي آخرين بار:intel يا amd

اگه نباشه جاش خالی می مونه KhalijefarS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    بندر بوشهر ( 70% مملکت!! )

پيش فرض

والا من همین چند روز پیش خاستم یه سیستم ببندم. اول انتل بستم بر عکس علاقه شخصی . ولیبعد از یه کم فکر و کلی تحقیق دیگه گفتم که اصلا کلا عوض کنم و amd ببندم . ولی وقتی این رو به دوستمون که آدم با تجربه ای هم هست گفتم. چند تا مثال برام زد که همگی amd بسته بودن ( برای سرور و معمولی و...) و مشکل پیدا کرده بودن .خودش هم میگفت وقتی روی یک سیستم amd داشته ویندوز نصب میکرده و بعد هم باهاش کار کرده حتی به اندازه 2.4 سلرون هم کار نمیداد . یکی از دوستان خودم هم amd داشت که بعد از مدتی سوخت . خلاصه کل منظور صاحب مغازه این بود مه amd فقط تا مدتی خوبه و بعد از مدتی سرعتش افت میکنه و لی اینتل تا آخر مثل همون روز اول کار میده ...من همبعد از دو سه روز فکر کردن و بی خوابی و دیوونه شدن ... گفتم همون اینتل ببند و حالا باز م توش موندم ...با سیستم های amd هم کار کردم واقعا از لحظ کارایی خوبن واگه مجله دانش و کامپیوتر رو هم خونده باشید همیشه توی این جنگ amd پیروز بوده ...( خودم هم نفهمیدم کدوم طرفی هستم !!!) ...همینطور که میبینید من دارم این وسط دیوونه میشم ...خودتون نظر بدین ( شرمنده بخاطر اتلاف وقت) ...من فکر کنم amtel خوب باشه !!!

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

من که با amd خیلی حال میکنم... این که amd فقط تا مدتی خوبه و... فقط ترفندهای بعضی فروشنده هاست و صحیح نیست...
    راستی بعضی دوستان گفته بودن که amd بدون فن آخ نگفته که فکر نکنم اینطور باشه چون پردازندهای amd به گرم شدن معروفند و به کارکرد سالم فن خیلی حساسن...
    البته داغ شدن به خاطر سرعت بالای این پردازنده میباشد و نه یک امتیاز منفی !! اینو گقتم تا برداشت منفی نکنین...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

6

نقل قول نوشته شده توسط ramin_subzero
    درسته من خيلي ناشي و تازه واردم و شما هم تو هزار تاپيك اين مطلب رو توضيح دادين.ولي بايد قبول كنيد كه تقريبا 90% سرعت هر cpu بستگي به سرعت كلاك داره.عوامل ديگه نقشه خيلي كمي رو دارن.يعني شما مي گين الان با cpu +3000 amd ميتونيم يه بازي كه قدرت پروسسور 3000 ميخواد رو به خوبي اجرا كرد.ضمنا من سايتي رو كه دوستمون گفت رو امتحان كردم بازم اختلاف فاحشي داشتن ولي جالب بود مرسي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بابا amd در چرخه 9 پردازش انجام ميده وintel در چرخه 6 تا
    حالا اگر ما 2000mhz كه سرعت يك amd مدل 3000 است رو ضرب در 9 كنيم مي شود 18000
    و3000mhz كه سرعت يك intel است رو ضرب در 6 كنيم مي شود 18000
    حالا مي بينيم از لحاظ سرعت پردازش يك amd3000 با يكintel فركانس 3000mhz برابري ميكنه

داره خودمونی میشه amirali18's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Home @

پيش فرض

من الان از (Athlon XP 2500+ (barton استفاده ميكنم و هنوز ، با اينكه از رده خارج شده، خيلي ازش راضيم!!!
    جاي اون آقايي كه IDش هست AMD>Intel خالي...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

ديگه من نيييدونم

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط vahidn
    بابا amd در چرخه 9 پردازش انجام ميده وintel در چرخه 6 تا
    حالا اگر ما 2000mhz كه سرعت يك amd مدل 3000 است رو ضرب در 9 كنيم مي شود 18000
    و3000mhz كه سرعت يك intel است رو ضرب در 6 كنيم مي شود 18000
    حالا مي بينيم از لحاظ سرعت پردازش يك amd3000 با يكintel فركانس 3000mhz برابري ميكنه
    وحيد جان خوب شد من يه ساعت توي پستم گفتم كه AMD براي بازيها و كارهاي گرافيكي بهتره

توي همين تامز هاردوار كه لينك داده بودم 3 نوع برنامه داريم:
    1- بازي
    2- نرم افزار هاي كمكي(يوتيليتي)
    3- برنامه هاي تست قطعات

چون اكثر افراد بيشتر به كارهاي گرافيكي و بازي ميپردازن و سيستم براي همين كار مي بندن بهترين انتخاب AMD

ميتوني بازيهاي مختلف از جمله: دوم و ... ببيني

مقايسه بهترين هاي اينتل و AMD در بازي كواك:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه rozha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض

ولی من هم با CPU اینتل حدود یک ماه بدون فن کار کردم و کوچکترین مشکلی هم برای سیستم پیش نیومد.
    من هم همينطور intell توي اينجور چيزا خيلي خوبه آخه من 8سال اينتل داشتم خدائي خوب كار كرد

الان 3 ساله amd دارم اينم خيلي خوبه ولي يه بدي كوچيك داره اونم فن سيپيو خيلي خفن خيلي صدا ميده

حـــــرفـه ای saghy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    جناب روژا فن هاي بي صدا براي اي ام دي هست ميتونيد با قيمت مناسب تهيه كنيد . البته چون اين فن ها از دور بالا بهره ميبرند صداي بيشتري دارند ولي خوب بي صدا هم هست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه rozha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط saghy
    سلام
    جناب روژا فن هاي بي صدا براي اي ام دي هست ميتونيد با قيمت مناسب تهيه كنيد . البته چون اين فن ها از دور بالا بهره ميبرند صداي بيشتري دارند ولي خوب بي صدا هم هست !
    لطفا می شه اسم ونوع فن رو بگید ممنون می شم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •