تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 103

نام تاپيک: کلاه گذاشتن بر سر مشتری به سبک علاءالدینی...! ( قابل توجه اون هایی که می خوان از پاساژ علاءالدین خرید بکنن )

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

13 کلاه گذاشتن بر سر مشتری به سبک علاءالدینی...! ( قابل توجه اون هایی که می خوان از پاساژ علاءالدین خرید بکنن )

سلام...
    خواهشمندم ابتدا داستان من رو بخونین...( این داستان مربوط می شه به دوشنبه 2 شهریور 88 ):

امروز ( دوشنبه 2 شهریور 88 ) با دوستم رفتیم علاءالدین به امید خرید گوشی به قیمت ماکزیمم 300 تومن. رفتیم دیدیم ای بابا؛ برق ندارن . هیچی پرسیدن رو آغاز کردیم. از طبقه نخست که فقط یه نفر داشت اون هم نقره ایش رو می داد 335. رفتیم طبقه 2. از هر کی می پرسیدیم می گفت نداریم! تا طبقه 6 همین آش بود و همین کاسه...( توی تاریکی محظ دنبال گوشی می گشتیم خوفناک ترین صحنه زندگیمون رو تجربه کردیم )

دست آخر توی برگشت در طبقه دوم شانسی خوردیم به دو تا مغازه که داشتن. جفتشون مشکی رو بهم قیمت دادن 310. از یکیشون خواستم بخرم؛ سیمکارت انداختم و از من هم یه عکس انداخت و ... توی جعبه رو چک کردم دیدم دفترچه راهنما انگلیسی هست. پرسیدم: چرا دفترچه فارسی نیست؟ گفت: نداره... بعد خواستم پول بدم گفت: حالا می خوای گارانتی یک ساله داشته باشی یا مادام العمر...؟؟؟؟
    منو می گید جا خوردم! پرسیدم: یعنی چی؟ گفت: ببین. ما یه سری برنامه می ریزیم روی گوشیت که از جمله اش می شه به برنامه تقویت آنتن (!) اشاره کرد. بعد برات فاکتور می کنیم و از این جور حرف ها که علاوه بر اون 310 تومان، باس 35 تومن هم پول بدی...!!!
    گفتم این چجورشه؟؟؟ گفت: گارانتی همینه دیگه و یه سری لیبل تغلبی گارانتی رسمی از زیر میزش آورد بیرون!!!

من هم الو اومد دستم که گارانتیش قلابیه. از مغازه با دوستم زدیم بیرون و رفتیم اون یکی؛ اون هم همینجور بود... از شانسمون همون موقع سیم های جعبه برق پاساژ اتصالی کرد و آتیش سوزی شد! ***

هیچی!!! دست از پا درازتر از علاءالدین اومدیم بیرون و همون موقع هم ماشین های آتیش نشانی اومدن!!!

به پیشنهاد من رفتیم فروشگاه اتصالات در خیابان شهید بهشتی. اونجا قیمت دادن 314 تومان بدون دردسر ( گفتن چیز اضافیش یه آنتی ویروسه که دل بخواهه. اگر خواستین می شه 2500 ). ولی شانس من تموم شده بود و همون جا بهم گفتن که به احتمال بسیار قوی دیگه با بار بعدیشون وارد نمی کنن. چون 2 سال از عرضه گوشی گذشته و تقاضا کم شده. و یکی دیگه شون گفت که نوکیا می خواد خط تولید N882 رو ببنده.

هیچی... رفتیم کافی نت و از توی سایت فارسی نوکیا، فروشگاه های مجازش رو پیدا کردم و شروع کردم به زنگ زدن به تک تکشون. هیچ کدوم نداشتن!!! از سردرد داشتم می مردم... خیلی بد خورده بود توی ذوقم!!!

آخر سر به پیشنهاد دوستم رفتیم پاساژ ایرانیان. از نخستین مغازه اومدیم قیمت کنیم؛ دیدیدم داخل مغازه دعوا شد! من هم فرار رو بر قرار ترجیح دادم . سپس گشتیم و یه مغازه دیگه گیر آوردیم... از ما قیمت خواست... ما هم الکی قیمت دادیم 310 نقره ای و 315 مشکی !!!
    پذیرفت. اما وقتی خواستم پول رو بدم دبه کرد و گفت زیر 320 نمی دم . هیچی!!! دست از پا دراز تر برگشتیم...
    پیش از رفتن به دوستم گفتم بگذار از این مغازه که دعوا شد قیمت بگیرم. رفتم... قیمت ازم خواست من هم همون رو گفتم. پذیرفت! هیچی... اولینش رو که گزینش کردم شانس گندم میکروفونش خراب بود . اما دومیش سالمه سالم بود. تازه کلی مهر پلمپ و برچسب شرکت های گارانتی رسمی نوکیا و پشتیبانی فارسی و اتصالات اینترنشنال روی جعبش بود! و از همه جالب تر اینه که درون جعبه یه دفترچه راهنما به زبان شیرین پارسی هم وجود داره! یه مشکی خریدم 315 تومان...

این داستانی من برای خرید گوشی N82 بود که در کلوپ مربوط به این گوشی تعریف کردم. این شگرد هر چند وقت یه بار توسط خود مغازه دار های علاءالدین عوض می شه؛ برای نمونه توی جستجویی که من کردم دیدم یکی می گفت مغازه دار شرط کرده که حتما باس N Gage رو روی گوشیم نصب کنه و بابتش هم 15 تومان بگیره...

خوب؛ حتما الآن می پرسید که چی کار کنیم؟ دیگه از علاءالدین خرید نکنیم؟؟؟

چرا... خرید بکنید. اما می بایست دقت زیادی داشته باشین و حتما با مغازه دار قیمتی رو که می گه طی کنید و تاکید کنید که همین قیمت در فاکتور درج می شه یا نه!

همه مغازه دارهای علاءالدین بد نیستن؛ اما خوب... روی پیشونی مغازه دارهای بد ننوشته ایشان کلاه می گذارند بر سر مشتری!!! لطفا خرید نفرماید!!!

پس در هنگام خرید دقت داشته باشین و حتما از اصل بودن گوشی، اطمینان حاصل کنین...

موفق و پیروز و شاد باشین

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اين كه طبيعيه !!! همه ي كسايي كه از علائدين گوشي خريدن ميدونن اين قضايا رو !! اين متد علائدينه !!!

به نظر من بجاي پند دادن به ديگرون خودتون رو تقويت كنيد تا دفعه ي بعد آتيش نگيري !! ( شوخي ! )

موفق باشي

3. 4 کاربر از Ssarshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pooyahacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

جای بهتری نیست که به جای علاالدین از اونجا خرید کنیم ؟؟

5. 2 کاربر از pooyahacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام الان چند وقت میشه اینجوری شده از اردیبهشت به بعد اینجوری شد که میری میگن باید برنامه هم نصب کنیم یه پولیم

واسه اون میگیرن .

مملکتی که هر دمبیل باشه بازار موبایلش بهتر از این نمیشه

قرار بود گشتای نامحسوس روی بازار موبایل بزارن تا بهتر بشه

مثل اینکه بدترم شد

این برق رفتناشونم الان چند وقته اینجوری میشه اینم یه چیزی هست احتمالا میخان .................

به هر حال یه بازار بزرگ دارن میزنن برای موبایل فکر میکنم تو جمهوری باشه بعد از عید فطر هم افتتاح میشه

البته این جریانی هم که شما تعریف کردی اگر باعث بشه

کلا مغازه های موبایل جمع بشه و فقط نمایندگی ها باشن خیلیییییییییییییی خوب میشه

البته اگر قاچاق جلوش گرفته بشه تمامی گوشی ها توسط نمایندگی ها وارد میشه

برای مثال پارس ماکروتل وقتی گوشیهای سامسونگو با گارانتی عالی و قیمت مناسب و پایین تر از

بازار میده خوب معلومه که مردم با این خدمات دیگه پاشونو تو اون مغازه های بی صاحب علادین نمیزارن .

7. 14 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال free_touch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    جایی که 12 درصد نفت دنیا و 16 درصد گاز دنیا را دارد اما...

پيش فرض

می دونید چیه دوستان بازار خرابه ومشتری ندارن و می خوان یک جور دیگه پول دربیارن(از راه کلاه گذاشتن سر ملت).من هر وقت میرم میبینم فروشنده ها یا خوابن یا دارن با لپ تاپ بازی می کنن یا مگس می پرونن.
    کلا بازار کامپیوتر و موبایل ایران بی صاحاب ترین بازار هاس.
    این بین اگه مردم آگاه بشند اینا هیچی گیرشون نمیاد.اما متاسفانه یکسری از مردم دسترسی به اینترنت و از این چیزا ندارن و راحت سرشون کلاه میره

9. 5 کاربر از free_touch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

ببین من هر وقت پاکت پی سی خریدم !

همین دعوا رو با صاب مغازه داشتم

به قدم نگاه می کنن می گن چون حالا بچه اس خرش می کنیم 40-50 تومن از می گیریم

مثال :

من 1-2 ماه پیش رفته بودم علائ دین برای خرید دایموند ( که آخرم جالب نبود عوض کردم بعد یه هفته ! )

گفت 415 تومنه شما برو یه دوری بزن من میرم از انبار میارم

برگشتم فاکتور داد دستم 460 تومن !

گفتم چی شد ؟؟!

من که بدون گارانتی خریدم گفت نه ببین جی پی اس ریختم آنتن دهیش رو قوی کردم آنتی ویروس ریختم و چند تا بازی

گفتم خر گیر اوردی مگه شما از من پرسیدی می خوام یا نه این .. شعرا رو خودم می تونستم بریزم از مغازه اومدم بیرون رفتم نمایندگی اچ تی سی که گفت 510 منم اونقدر پول نداشتم
    دوباره رفتم یه مغازه دیگه می گفت 420
    چونه زدم با یارو 410 گرفتم چیزاشو تست کردم خریدم اومدم خونه

در آخر من دیگه از علادین نمی خرم هیچی !
    همین پایتخت دمه خونمونه برا 30 تومن ارزون تر این همه راه رفتم تا جمهوری که مثلا از مرکزش بخرم خبره مرگم......

11. 7 کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

اقا در این که توی علائدین جالب توجهی دزد موجوده که شکی نیست...

فی المثال یکی از دوستای ما توی همین علائیدن کار میکنه ...خودش میگه وقتی گوشی میفروشیم به بهونه آپدیت...تقویت..و..از این مضخرفات گوشی رو میگیریم... یه نیم ساعت یارو رو علاف میکنیم...یه 20 30 چوغ یارو رو تیغ میزنیم...و بعد به روحش صلوات میفرستیم...

ولی با همه ی این کمالاتی که در علائدین به وفور یافت میشه هنوز بهترین قیمت ها رو میشه از همین جا پیدا کرد...

مثلا داریوش جان من قیمت الان رو ندارم...ولی دو هفته پیش یه ان 82 با گارانتی 12 ماهه مشکی خریدم 295 ...حالا نمیدونم گرون شده یا گرون خریدی.....ولی این اصلا مشکل عجیبی نیست فقط کافیه هر چی طرف گفت میخواد بریزه بوگو..!!! نمخوام..!!!

13. 7 کاربر از Ali_BlueBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

2هفته پیش رفتم علاالدین قاب موبایل امینیا رو بگیرم ، هیچکی نداشت ، اینگار اصلا همیچین گوشیی وجود نداره . کل علاالدین رو طوری گشتم که حتی از چندتا مغازه تکراری پرسیدم ، 15-16 تا مفازه هم گفتن اگه میخوای سفارش بدیم برات از کیش بیارن که هزینش زیاده میشه 50-60 تومن. از خیر پاساژ گذشتم رفتم تمام جمهوری رو زیر و رو کردم ، نبود که نبود .
    از خیرش گذشتم و اومدم خونه و رفتم تو اینترنت و دیدم یه بابائی تو فروم همسایه داره میفروشه 14تومن . ازش خریدم و 2 روز بعد پستچی آوردش . سالم بود و همه چیز مرتب و باب دل من .
    خیلی رازی بودم و خوشحال از اینکه چقدر اینترنت خوبه و خدا فروشندشو خیر بده و .... از اینجور حرفا که مربوط به جو گرفتگی زیبائی قاب بود .
    فردای همون روز داشتم از حافظ رد میشدم که چشمم به ویترین اولین مغازه بعد پیراشکی فروشه افتاد ، دیدم قاب امینیا داشت و میداد 12 ، گفتم لابد این آورده ، رفتم بعدی دیدم اونم تو ویترینش گذاشته ، بعدی هم همینطور ، تا خود علاالدین داشتن با یه قیمت ، گفتم لابد بیرون پاساژی ها آوردن ، رفتم تو پاساژ ، تمام مغازه ها داشتن و تا 9 تومن هم پیدا میشد .
    عجیب اینه که تا 4 روز قبل کسی نداشت اما یک دفعه همه آوردن ، اونم امینیا که فروشش تقریبا کمه .
    آخه نمیدونم این چه بازاریه که ما داریم ؟!؟

15. 6 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

=)) اين كلكيه كه اكثر مبايل فروشي ها ميزنن ! كلي هم از اين طريق خ*ر كردن ملت سود مي كنن ! البته حالا اين ديكه خيلي ضايع بوده ! مثلا مي كن كارانتي داره ! بعد كوشيش طرف سايلنت ميشه ! بلد هم نيستن كه مردم ! ميره بهلوش ! ميكه اين مشكل بيدا كرده ! طرف مي كه خب اين اسبيكرش سوخته ... يه فلش هم بايد بشه !!! جون كارانتي هم داره 4 تومن فلش ... اسبيكرش هم فلان قيمت !
    من اينو ديدما !!! بعد طرف اورد بهلوي من ! تنظيماتش رو درست كردم ! كلي كيف كرد !!! و كلي هم به اون طرف فح*ش داد !

17. 4 کاربر از bersam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

دوست عزیز شما هر جایی میری یا دعوا میشه ... یا آتیش سوزی

به نظر من شغل موبایل فروشی هم شده مثل دلالی ماشین و خونه!
    هیچوقت نباید به حرفهای موبایل فروش اعتماد کنید!
    بهترین کار اینه که آدم از 4 نفر دوست و آشنا سوال کنه که چی میخواد بخره,
    تو سایتهای خارجی و همین فروم خودمون هم بحث کنه...بعد بره دنبال خرید!
    همشون همینن!من برادر دیدم به برادر 1100 فروخته گفته این mp3 هم پخش میکنه

19. 4 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •