تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 103

نام تاپيک: کلاه گذاشتن بر سر مشتری به سبک علاءالدینی...! ( قابل توجه اون هایی که می خوان از پاساژ علاءالدین خرید بکنن )

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

کی گفته؟ HTC الآن گارانتی رسمی در ایران داره ( که می گن جهت جلوگیری از قاچاق از دوبی هم ارزون تر می ده )
    بابا می گم STC یه اپراتوره !

آره اشتباه کردم

اس تی سی تو کار بلک بری هست

2. این کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

آقایون... از شما عاجزانه التماس دارم که از پیش کشیدن بحث سی.یاسی اکیدا خودداری کنید! چون هم تاپیک بسته می شه، هم حرمت شما ها شکسته می شه و براتون تخلف و منع دسترسی رد می شه!

هر کسی نظر خودشو داره و کاملا هم محترمه... چه از جناح چپ باشه، چه از جناح راست، چه از جناح بالا و چه از پایین! پس ما به فرموده کوروش کبیر، باس به هم دیگه - به ویژه به عقاید هم دیگه - احترام بگذاریم و چیزی نگیم...[/size]
    این به فرموده کوروش کبیر رو خوب اومدی دمت جیز!

4. 2 کاربر از احمدصالح پور بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

آقایون... از شما عاجزانه التماس دارم که از پیش کشیدن بحث سی.یاسی اکیدا خودداری کنید! چون هم تاپیک بسته می شه، هم حرمت شما ها شکسته می شه و براتون تخلف و منع دسترسی رد می شه!

هر کسی نظر خودشو داره و کاملا هم محترمه... چه از جناح چپ باشه، چه از جناح راست، چه از جناح بالا و چه از پایین! پس ما به فرموده کوروش کبیر، باس به هم دیگه - به ویژه به عقاید هم دیگه - احترام بگذاریم و چیزی نگیم...
    منو عفو بفرمائید .
    فقط یه واقیت رو گفتم یعنی نه که کار اونا یعنی نه اونا بلکه چیز بود و خوب معلومه که اونم کار ما نبود و مارو به این حرفا نمیخوریم چون روزه ایم پس آخه تقصیر روزگار چیه و اما ....
    کلا منظورم اینه منظوری نداشتم .
    باز هم یه کشف جدید :
    5شنبه ساعت 4:20 اونجا بودم که توی یکی از مقازه ها ( اسمش و پلاکش رو نمیگم فقط طبقه اول ) دوتا بوقلمون عاشق داشتند سر یه ان82 با فروشنده که خیلی هم با انصاف بود و کلا کاسب بود و حبیب خدا ، چونه میزند ، خلاصه آخر به توافق رسیدند و خریدند .
    موقع خروج مرد بیچاره کیف پولش که توشم پر از پول بود رو یه لحظه گذاشت رو میز فروشنده کیسه ای رو که میخواست ان82 رو توش بپیچه انداخت رو کیفه و به یکی دیگه گفت کیسه بده دستشون و خلاصه کیسه رو گرفتند رو رفتند .
    کیف پول هم تا حالا زیر کیسه بود ، یهو پرید تو جیب جناب کاسب .
    پیش خودم گفتم اگه به جوانه بگم میگه تو که دیدی بیا بریم پیشش جریان رو بگو و من ازش میگیرم که اینطوری تو دردسر میوفتم و گفتم اگه نگم ماه رمضونی روزهم که باهزار بدبختی و گشنگی تا حالا نگهش داشتم از کفم میره .
    یهو پریدم تو مغازه و گفتم : اون داداشم که الان اومد ان82 گرفت گفت به شما بگم کیفش رو که گذاشته بود رو میز شما شیتیلت رو برداری رو بده . فروشنده تعجب کرد و گفت باشه یه لحظه ، روشو اونوری کرد و یواشی از جیبش درآورد و داد دستم و گفت : برنداشتم من سودمو کردم توافق کردیم با داداشت و یه لبخند زد .
    منم دویدم هرچی گشتم اون جوونا رو پیدا نکردم و اومدم خونمون . تو کیفه یه کارت کتابخونه پارک شهر بود ، رفتم پارک شهر و گفتم اینو پیدا کردم اگه میشه زنگ بزنید بهش بگید بیاد اینجا که هم شیرنی مارو بده و هم کلی خوشحالش کنم ثواب داره . خلاصه یارو به همراه ( موبایل ) پسره زنگ زد و کشوندش پارک . قضیه رو کامل براش تعریف کردم . نامرد یه شیرنی بابت این عملیاتی که براش انجام دادم بهم نداد و فقط هی میگفت ممنون و قوربون صدقم میرفت .
    Last edited by شـیـفــو; 05-09-2009 at 07:42.

6. 5 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

آقا من دیروز عصر رفتم 5800 بخرم همه اونها 285 قیمت دادن.....
    یه جا وایساده بودم تو طبقه اولش...یارو خرید اومد بیرون از شانس ما
    گفتم خانوم چند خریدی؟؟؟
    282 خریده بود! ازش گرفتم و محتویات جعبه رو نگاه کردم دیدم کیف نداره توش!!!
    گفتم کیفش کو؟ گفت همینا توش بوده
    کاتولوگ رو باز کردم دیدم تو قسمت محتویات جعبه نوشته که کیف و قلم و اینا توشه!
    رفت پیش یارو و خلاصه یه شری به پا شد ....منم اونورتز منتظرش بودم....
    یارو پس نگرفت....ولی یه کیف داد بهش!
    تحقیق کردم فهمیدم این نامردا کیف رو بر میدارم جدا 15 تومن میفروشن!
    من کلا دیگه کلامم بیفته اونجا میرم....چون میدونم اینقدر لاشخورن که به کلاه پوسیده و پاره پوره منم رحم نمیکنن
    ولی جدا هیییییچ نهادی نمیتونه مبارزه کنه با این دزد بازار؟؟؟
    پس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده الکیه دیگه؟؟؟!!!
    ببخشید...یادم نبود تو ایران زندگی میکنیم

8. 7 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه oghtapost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    یعنی تو نمیدونی؟

پيش فرض

دوستان نبودید دیروز رفتم علا.... یه دعوا به طرز فجیح شد تو طبقه همکف یه دفعه دیدیم صدا داد میاد از تو یه مغازه رفتیم جلو دیدیم یه یارو عین ... از تو مغازه با صندلی پرت شد 2 متر اونورتر بعد نمیدونم یکی دیگه از تو مغازه اومد بیرون با صورت خونی بعد این دو تا شروع کردن مشت و لغت به طرز فجیح مردمم جمع شده بودن داشتن اینارو جدا میکردن و خلاصه یارو در مغازه رو بستو رفت ما هم رفتیم پی کارمون ولی واقعا متاسفم تو این پاساژ به این بزرگی....
    پاساژ نیست که وحشی خونست

10. 4 کاربر از oghtapost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

پاساژ نیست که وحشی خونست
    سلام درسته جدیدا اینجوری شده

هر چی هم شما بگید من میگم مقصر مردمن آقا خیلی ها بخاطر 2_3 تومن ارزونتر خریدن کل پاساژ

زیرو رو میکنن من فکر میکنم وقت آدم خیلی با ارزش تر باشه تا پول

در ضمن اگرم میگم مقصر ملتن بخاطر اینه که نمیرن از نمایندگی اصلی گوشی بخرن

تحقیق کردم فهمیدم این نامردا کیف رو بر میدارم جدا 15 تومن میفروشن!
    عزیز جان اون که کیفه الان تبدیل 110 ولت به 220 رو از تو کارتن گوشیهایی مثل 1200 و اینجور گوشیهای

سطح پایین که پلمپ نیستن بر میدارن 1500 تومن میفروشن حالا اون کیف که 10 برابر قیمتشه

البته اینم بگم 1200هم باید پلمپ باشه که میگم ملت مقصرن همینه.

12. 2 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

دوستان نبودید دیروز رفتم علا.... یه دعوا به طرز فجیح شد تو طبقه همکف یه دفعه دیدیم صدا داد میاد از تو یه مغازه رفتیم جلو دیدیم یه یارو عین ... از تو مغازه با صندلی پرت شد 2 متر اونورتر بعد نمیدونم یکی دیگه از تو مغازه اومد بیرون با صورت خونی بعد این دو تا شروع کردن مشت و لغت به طرز فجیح مردمم جمع شده بودن داشتن اینارو جدا میکردن و خلاصه یارو در مغازه رو بستو رفت ما هم رفتیم پی کارمون ولی واقعا متاسفم تو این پاساژ به این بزرگی....
    پاساژ نیست که وحشی خونست
    می دونی چرا؟؟؟ چون مغازه داره احتمالا یه چیز آشغالی به یارو یا یکی از بستگانش انداخته، اون هم اومده بود که پس بده کار به اینجا کشیده... واقعا ناامید کنندس... واقعا!

هر چی هم شما بگید من میگم مقصر مردمن آقا خیلی ها بخاطر 2_3 تومن ارزونتر خریدن کل پاساژ

زیرو رو میکنن من فکر میکنم وقت آدم خیلی با ارزش تر باشه تا پول
    قربونت... ای کاش فقط 2 الی 3 تومان باشه...! فرق میان طبقه همکف علاءالدین با طبقه ششمش چیزی بالغ بر 30 الی 40 تومان و حتی بیشتر هست! برای نمونه می شه به W960 اشاره کرد. 6 ماه پیش بود فکر کنم که با دوستم رفتیم بخریم؛ در طبقه همکف 360 تومان، طبقه ششم 315 تومان و 305 تومان!!!

بگذریم... حالا شما مایه دار و خر پولین و ترجیح می دین که وقتتون رو برای 30 یا 40 تومن ارزون تر تلف نکنین؛ ما ها که اقشار کم درآمدیم چی؟

در ضمن اگرم میگم مقصر ملتن بخاطر اینه که نمیرن از نمایندگی اصلی گوشی بخرن
    کاملا با این حرفت موافقم

عزیز جان اون که کیفه الان تبدیل 110 ولت به 220 رو از تو کارتن گوشیهایی مثل 1200 و اینجور گوشیهای

سطح پایین که پلمپ نیستن بر میدارن 1500 تومن میفروشن حالا اون کیف که 10 برابر قیمتشه

البته اینم بگم 1200هم باید پلمپ باشه که میگم ملت مقصرن همینه.
    Last edited by DariushGreat; 04-09-2009 at 15:23.

14. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تا به حال گوشی گارانتی دار نگرفتم اکثرا هم از همون علا گرفتم منتها کلاه سرم نرفته اجازه نصب برنامم ندادم گفتم خودم می ریزم اونم چیزی نگفته جدیدا حتما این طورشده... تا حالا هم هرچی بوده اوکی بوده.

ولی الان باید برای کسانی بخرم نمی ارزه ریسک کنم.

سوالی که دارم راجب همین صیغه برنامه ریختن و پول گرفتن هست.

ایا وجود گارانتی اصلا الزامی برای برنامه ریختن توسط فروشنده و پول اضافه گرفتن داره؟؟(حتی توسط نمایندگی معتبر؟)

مگه گارانتی صرفا برای اطمینان جهت خدمات پس از فروش نیست؟؟

این برنامه ریختن جدیدا رفته جزوش؟! یا این که اصلا بهونه فروشندس پول اضافه بگیره؟؟

از اول باهاش شرط کنم که همین قیمت گوشی با گارنتی تو فاکتور درج شه بدون نصب هیچ برنامه اضافی؟؟اوکی؟

یه سوال دیگه
    من می رم مثلا با گارانتی مایکروتل بگیرم

این لیست نمایندگی ها معتبره؟؟ مخصوصا اونایی که ادرس پاساژ علا توشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نمایندگی هاش هم ممکنه بخوان از این کلک ها بزنن پول اضافه بگیرن؟ یا فقط این حرکتا رو فروشنده های دیگه می زنن.

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

من تا به حال گوشی گارانتی دار نگرفتم اکثرا هم از همون علا گرفتم منتها کلاه سرم نرفته اجازه نصب برنامم ندادم گفتم خودم می ریزم اونم چیزی نگفته جدیدا حتما این طورشده... تا حالا هم هرچی بوده اوکی بوده.

ولی الان باید برای کسانی بخرم نمی ارزه ریسک کنم.

سوالی که دارم راجب همین صیغه برنامه ریختن و پول گرفتن هست.

ایا وجود گارانتی اصلا الزامی برای برنامه ریختن توسط فروشنده و پول اضافه گرفتن داره؟؟(حتی توسط نمایندگی معتبر؟)

مگه گارانتی صرفا برای اطمینان جهت خدمات پس از فروش نیست؟؟

این برنامه ریختن جدیدا رفته جزوش؟! یا این که اصلا بهونه فروشندس پول اضافه بگیره؟؟

از اول باهاش شرط کنم که همین قیمت گوشی با گارنتی تو فاکتور درج شه بدون نصب هیچ برنامه اضافی؟؟اوکی؟

یه سوال دیگه
    من می رم مثلا با گارانتی مایکروتل بگیرم

این لیست نمایندگی ها معتبره؟؟ مخصوصا اونایی که ادرس پاساژ علا توشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نمایندگی هاش هم ممکنه بخوان از این کلک ها بزنن پول اضافه بگیرن؟ یا فقط این حرکتا رو فروشنده های دیگه می زنن.
    سلام

1. خیر! گارانتی شرط نکرده برنامه ریخته بشه روی گوشی. این اجبار تازه ای هست که خود مغازه دارهای دزد علاءالدین تعیین کردن و گفتن که حتما باس ریخته بشه تا یه پول اضافه از مشتری تیغ بزنن. این رو هم بگم که 50% گارانتی های علاءالدین ظاهری و دروغی هستن

2. بله... خدمات پس از فروش هست

3. برنامه ریختن فقط بهونه ای برای تیغ زدن مشتری هست!

4. دقیقا باس همین کار رو بکنی. باهاش شرط کن که همون قیمتی رو که می گه توی فاکتور درج کنه

5. امکان این که فروشگاه های کامتل بخوان یه همجین حقه ای بزنن کمه... اما اگه یه همچین مساله وجود داشت، کافیه زنگ بزنی به کامتل و اطلاع بدی!!! اونوقته که کامتل طرف رو به خاک سیاه می شونه...

17. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه edris.noei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

اقا از کجا باید فهمید که گارانتی اتصالات اصله یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •