تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 103

نام تاپيک: کلاه گذاشتن بر سر مشتری به سبک علاءالدینی...! ( قابل توجه اون هایی که می خوان از پاساژ علاءالدین خرید بکنن )

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

درسته علا ءالدینی ها بعضیاشون متقلب هستند.اما بازم تو کل تهران ارزون تر از علاءالدین جایی واسه فروش گوشی نیست.
    پایتخت که قیمتاش 10-15 درصد گرونتر از علاءالدین هستش و اصلا صرف نمی کنه گوشی ازش خرید.
    تازه کی گفته که پایتختیا درست هستن.اونا هم گه ببینن مشتری چیزی بارش نیس کلاهرو میزارن.
    من می گم بهترین جا واسه خرید گوشی (فعلا) همون علا ءالدین هستش .در صورتیکه با آگاهی بری اونجا هیچ کی نمی تونه سرتو کلاه بزاره.
    اخه مشكل اينجاست كه همه وارد نيستند در ضمينه موبايل
    خلاصه چون ايران هستيم بايد با مشكلات فراواني بسازيم
    در كشورهاي اروپايي هر كسي نميتونه گوشي بفروشه
    يا بايد نمايندگي باشه و يا به هر نحوي كه شده به دولت وصل بشه در غير اينصورت نميتونه مغازه باز كنه
    در ايران هر كسي يه قيمت ميده
    تازه معلوم نيست گوشي اصل هست يا ساخت افغانستانه .....
    خلاصه چي بگم اه حالم بهم خورد بيخيال

2. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

بابا شما ها مگه نمیدونید چرا اسم اونجارو گذاشتن علاءدین؟
    واسه اینکه اونجا بود که چهل دزد بغداد به سند باد و علاءدین حمله کردن و اموالشونو بردن دیگه.منتها با گذشت زمان چهل دزد شده چهار هزار دزد.
    اما ازین حرفها که بگذریم هر کی اونجا سرش کلاه گذاشتن فاکتور رو ببره صنف فروشندگان موبایل خیلی سریع شلوار فروشنده رو هم به عنوان غرامت از پاش در میارن میدن به زیاندیده.
    من 2تا مورد این قضیه رو دیدم.
    ضمن اینکه منم بارها اونجا دعوام شده سر همین دزدیاشون.در حال حاضر هم به نظر من برای کسایی که به این بازار آشنایی ندارن بهترین مکان خرید پایتخته.نهایتش شما از اول میدونی داری 10 تومن گرونتر میخری نه گوشی 10 ماه کار کرده رو 100 تومن گرونترو.

4. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

STC رو یادت رفت ! ماله عربستان

تبلیغاش رو نمی بینین مگه ؟ (MBC ACTION)
    کی گفته؟ HTC الآن گارانتی رسمی در ایران داره ( که می گن جهت جلوگیری از قاچاق از دوبی هم ارزون تر می ده )

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام.

بابا شما ها مگه نمیدونید چرا اسم اونجارو گذاشتن علاءدین؟
    واسه اینکه اونجا بود که چهل دزد بغداد به سند باد و علاءدین حمله کردن و اموالشونو بردن دیگه.منتها با گذشت زمان چهل دزد شده چهار هزار دزد.
    اما ازین حرفها که بگذریم هر کی اونجا سرش کلاه گذاشتن فاکتور رو ببره صنف فروشندگان موبایل خیلی سریع شلوار فروشنده رو هم به عنوان غرامت از پاش در میارن میدن به زیاندیده.
    من 2تا مورد این قضیه رو دیدم.
    ضمن اینکه منم بارها اونجا دعوام شده سر همین دزدیاشون.در حال حاضر هم به نظر من برای کسایی که به این بازار آشنایی ندارن بهترین مکان خرید پایتخته.نهایتش شما از اول میدونی داری 10 تومن گرونتر میخری نه گوشی 10 ماه کار کرده رو 100 تومن گرونترو.
    این هم حرفیه واسه خودش... حرف حساب جواب نداره!

7. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

امروز ساعت 11 داداشم رفت ان 73 قیمت کنه یه قروشنده بهش ان 70 می خواست آب کنه و با اطمینان جوری بهش گفت این همون ان 73 هست که فقط قالبش عوض شده ، که اون طفلکی هم داشت باور میکرد ؟!؟

9. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

امروز ساعت 11 داداشم رفت ان 73 قیمت کنه یه قروشنده بهش ان 70 می خواست آب کنه و با اطمینان جوری بهش گفت این همون ان 73 هست که فقط قالبش عوض شده ، که اون طفلکی هم داشت باور میکرد ؟!؟
    بیخیال بابا رو جعبه و خو.د گوشی که دیگه نوشته n70
    ولی ضایعترین چیزی که من تو علا الدین دیدم این کارتها بود که روش کدهای موبایل رو داشت.میفروختن دونه ای 500تومن.از آب کره میگیرن دیگه.البته قاب موبایل که خیلی باحاله.خودشون 100تومن میخرن به ما 1000تومن و بالاتر میدن

11. این کاربر از MohandesMCD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دیگه دوستان دارن بی انصافی میکنن.. دیگه اگه کسی N70 رو بجای N73 بخره بعید میدونم تقصیر فروشنده باشه..

13. 2 کاربر از golshahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

نه داداشم نخریده بود چون فقط 11 سالشه رفته بود قیمت کنه یارو هم به خیال خودش هالو گیر آورده داشت سرش شره میمالید . چون اگه قصد خرید داشت که تنها نمیرفت خرید و اگه هم یه بچه 11 ساله کمی هم ساده لوح بره پیش این کلاهبردارا بعید هم نیست همچین کاری کنند .

15. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

تو علاءالدین و مغازه های اطراف مبدل شارژ ان 73 رو میدن 1.500 تا 2 تومن . رفتم یه چهارراه بالای حافظ یه مغازه تکی موبال بود دادش 800 تومن !
    این ته اعماق نامردیه !

17. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

تازه یه چیز جدید :
    نامردها بهشون گفتند فن های کولر گازیتون رو تو راهرو ها نذارید مردم آپ پز میشن اما اینگار نه اینگار که مشتری ها هم گرمشون میشه .
    طبقه 2 به بعد آتیشه ، سوم به بعد هم ذوب میشیم .
    البته کارشون اینقدرها هم که میگم تابلو نیست اما رعایت نمیکنن دیگه .
    رعایت محیط زیست و دمای هوای پاساژ رو که نمیکنن هیچ ، ( کار ندارم به چه دلیلی ) از جلوی در 50% شون که رد میشی بوی غذاهای رنگ و وارنگ میاد و زبون روزه دل آدمو آب میندازن ، تازه همین یه خورده پیش اونجا بودم یارو داشت لیمو ترش با پیراشکی و یکی دیگه چیپس با ماست موسیر میخورد بعد تاروف هم میکرد !!!! گفتم روزم گفت این سوسول بازیا چیه رنگت پریده بیا یکم ماست بخور حالت جامیاد . اینا که حس انسان دوستی ندارند که از روی اون بهم تاروف بزنه ، حتما یه چیزی توش بوده می خواسته کار دستم بده .
    Last edited by شـیـفــو; 01-09-2009 at 10:20.

19. 6 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •