تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: راه حل برای کابل کشی

داره خودمونی میشه sadeghpa80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض راه حل برای کابل کشی

دوستان ما در محیط کارخانه احتیاج داریم تا 4 تا کامپیوتر رو که در فاصله تقریبا 900 متری از هم هستند رو به هم شبکه کنیم چه راه حلی پیشنهاد می کنید تا افت سرعت نداشته باشیم .
    توضیح فقط از طریق کابل باید انجام شود . یعنی وایرلس و ... بکار نمیاد . فقط کابل .
    از چه نوع کابلی استفاده کنم ؟؟؟
    از چه نوع سوئیچی ؟؟؟
    و ...
    لازم به ذکر است که 400 متر از این مسیر در مسیر خاکی و رفت و آمد کامیون ها می باشد که برای این موضوع ما یک کانال کندیم و باقی مسیر از داخل سوله خط تولید رو میشود .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان ما در محیط کارخانه احتیاج داریم تا 4 تا کامپیوتر رو که در فاصله تقریبا 900 متری از هم هستند رو به هم شبکه کنیم چه راه حلی پیشنهاد می کنید تا افت سرعت نداشته باشیم .
    توضیح فقط از طریق کابل باید انجام شود . یعنی وایرلس و ... بکار نمیاد . فقط کابل .
    از چه نوع سوئیچی ؟؟؟
    و ...
    لازم به ذکر است که 400 متر از این مسیر در مسیر خاکی و رفت و آمد کامیون ها می باشد که برای این موضوع ما یک کانال کندیم و باقی مسیر از داخل سوله خط تولید رو میشود .
    فکر کنم بهترین نوع کابل بزای مسیرهای طولانی کابل CAT 7 باشه که از نظر قیمت از بقیه گرون تره

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فکر کنم بهترین نوع کابل بزای مسیرهای طولانی کابل CAT 7 باشه که از نظر قیمت از بقیه گرون تره
    ممنون . حدود قیمتش رو میدونی متری چنده ؟؟؟
    بعد بردش چقدره ؟؟؟ یعنی ماکسیمم متری که جواب میده چقدره ؟؟؟

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

از چه نوع سوئیچی ؟؟؟
    و ...
    فکر کنم تا 900 متر کابل جواب بده
    اگر هم بخواین انجام بدین با افت سرعت مواجه می شین
    بهتره که از فیبر نوری استفاده کنید ولی مشکل هزینه داره که ممکنه تا 10 برابرقیمت کابلی در بیاید
    ولی شاید بشه با کابل کت 7 بشه یه کاریش کرد قیمت به بسته هزار متریش حدود 1.700.000.000 دربیاد البته با بر قیمتی که از تو نت در اوردم
    اکلا شاید یه 2 تومنی درباید به تجهیزات و......
    بهترین کارت استفاده از وایرلسه قیمت هر کدام از آنتناش 250 تا 400 تومنه شایدم ارزون تر باشه که در این صورت وایرلس به صرفه تره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بهتره که از فیبر نوری استفاده کنید ولی مشکل هزینه داره که ممکنه تا 10 برابرقیمت کابلی در بیاید
    ولی شاید بشه با کابل کت 7 بشه یه کاریش کرد قیمت به بسته هزار متریش حدود 1.700.000.000 دربیاد البته با بر قیمتی که از تو نت در اوردم
    بهترین کارت استفاده از وایرلسه قیمت هر کدام از آنتناش 250 تا 400 تومنه شایدم ارزون تر باشه که در این صورت وایرلس به صرفه تره
    اگر در کارخونه تون از موتورهای برقی بزرگ که دارای ترانس هستند استفاده میکنید به هیچ وجه دنبال وایرلس نرو چون اون موتورها نویز خیلی زیادی ایجاد میکنند که اصلا وایرلس رو غیرقابل استفاده میکنند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اگر در کارخونه تون از موتورهای برقی بزرگ که دارای ترانس هستند استفاده میکنید به هیچ وجه دنبال وایرلس نرو چون اون موتورها نویز خیلی زیادی ایجاد میکنند که اصلا وایرلس رو غیرقابل استفاده میکنند
    اینو دیگه صاحاب تاپیک باید بیاد توضیح بده ببینیم محیط کار خونش چه جوریه

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیر این مبلغی که دادی واحدش چی هست؟
    اگر ریال هم باشه با عقل جور در نمیاد.
    یکم صفرهاش زیاد نیست؟
    Last edited by choory; 26-08-2009 at 21:33.

8. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیر این مبلغی که دادی واحدش چی هست؟
    اگر ریال هم باشه با عقل جور در نمیاد.
    یکم صفرهاش زیاد نیست؟
    شرمنده صفر زیاد زدم 1.700.000 تومان

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون دوستان .
    من گفته بودم از وایرلس نمیشه استفاده کرد . فقط کابل .
    البته در حال حاضر از کابل کت 6 و تعداد 3 عدد سوئیچ که بعنوان ریپیتر هست داریم استفاده می کنیم ولی سرعت به طور وحشتناکی کمه یعنی سرور رو می تونه ببینه ولی نمی تونه فایل های شیر شده رو باز کنه به خاطر سرعت بسیار بسیار پایین .
    تو ping هم سه تا درمیون یا 4،5 تا درمیون Replay میده .
    حالا یه سوال اگه از کابل های SFTP CAT6e که شیلد داره و مخصوص فضای بازه استفاده کنم بهتر میشه ؟؟؟
    آیا استفاده از سوییچ بعنوان ریپیتر میتونه کمکم کنه ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ممنون دوستان .
    من گفته بودم از وایرلس نمیشه استفاده کرد . فقط کابل .
    البته در حال حاضر از کابل کت 6 و تعداد 3 عدد سوئیچ که بعنوان ریپیتر هست داریم استفاده می کنیم ولی سرعت به طور وحشتناکی کمه یعنی سرور رو می تونه ببینه ولی نمی تونه فایل های شیر شده رو باز کنه به خاطر سرعت بسیار بسیار پایین .
    تو ping هم سه تا درمیون یا 4،5 تا درمیون Replay میده .
    حالا یه سوال اگه از کابل های SFTP CAT6e که شیلد داره و مخصوص فضای بازه استفاده کنم بهتر میشه ؟؟؟
    آیا استفاده از سوییچ بعنوان ریپیتر میتونه کمکم کنه ؟؟؟
    یعنی همین طوری رفتی 900 متر کابل خریدی حالا هم می گی نمی شه دیدی که همه نطرمون رو cat7 بود
    فکر کنم بخاطر هزینه این کارو کردین اما ها هزینه ی بیشتری به شما تحمیل می شه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •