تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مشکل اساسی !!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

عزیز جان شما یا فنت خراب بوده یا خمیر سلیکونت دیگه خمیر نبوده چون اینتل در بدترین حالت 75 درجه میشه و به 80 درجه میرسه دستگاه خاموش میشه

اون موضوعی که شما میگی اتوماتیک دور فن با دما تغییر می کنه هیچ ربطی به AMD یا INTEL نداره این امکان مادربرده که الان دیگه ساده ترین مادربردهاهم SMART FAN CONTROL رو دارن

کولر مسترم یه کمپانی سازنده محصولات خنک کننده برای کامپیوتره که فن هایی که واسه AMD میزنه تو ایران معروفه
    نه واقعا تا 83 رفته
    خودم هم ميدونم نبايد ربطي به اينتل يا اي ام دي بودن داشته باشه ، ولي مشكل اينه كه مادربرد اون سيستمي كه ميگم دماش اينقدره ، قابليت اسمارت فن ... رو هم داره ولي دورش از 3000 بالاتر نميره

سوال:
    فني كه به مادربرد وصل بشه(به دليل تنظيم توسط مادربرد) ، توي بازار هست؟ و قيمتش چنده؟! (فنهايي كه من ديدم ، همه به پاور وصل ميشن و دورشون پايينه!)
    دنبال اين نوع فن گشتم ،ولي تا حالا پيدا نكردم!

و اينكه اين محصولات كولر مستر رو از كجا ميشه تهيه كرد و قيمتشون چنده؟

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نه واقعا تا 83 رفته
    خودم هم ميدونم نبايد ربطي به اينتل يا اي ام دي بودن داشته باشه ، ولي مشكل اينه كه مادربرد اون سيستمي كه ميگم دماش اينقدره ، قابليت اسمارت فن ... رو هم داره ولي دورش از 3000 بالاتر نميره

سوال:
    فني كه به مادربرد وصل بشه(به دليل تنظيم توسط مادربرد) ، توي بازار هست؟ و قيمتش چنده؟! (فنهايي كه من ديدم ، همه به پاور وصل ميشن و دورشون پايينه!)
    دنبال اين نوع فن گشتم ،ولي تا حالا پيدا نكردم!

و اينكه اين محصولات كولر مستر رو از كجا ميشه تهيه كرد و قيمتشون چنده؟

عزیز جان آیا شما منظور شما همون فن CPU چون همه فنهای CPU کانکتورشون برای روی مادربرد تعبیه شده و دیگه فن های جدید از پاور تغذیه نمی کنند.

فن های کولر مسترو به فروشگاه که محصولات حرفه ای کامپیوتر داشته باشن بگید دارن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

عزیز جان آیا شما منظور شما همون فن CPU چون همه فنهای CPU کانکتورشون برای روی مادربرد تعبیه شده و دیگه فن های جدید از پاور تغذیه نمی کنند.

فن های کولر مسترو به فروشگاه که محصولات حرفه ای کامپیوتر داشته باشن بگید دارن
    منظور من قسمت SYS_fan روی مادربرد هست که احتمالا برای اتصال فن روی کیس به کار میره

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

منظور من قسمت SYS_fan روی مادربرد هست که احتمالا برای اتصال فن روی کیس به کار میره

آخه این تاپیک در مورد دمای CPU بود و ماهم داشتیم رجع به فن های CPU صحبت میکردیم بله SYS_FAN برای فن کیس هست و فن های SUNCHAI یکی از فن های هستند که به کانکتور وصل میشن اما فن CPU فن که قابلیت SMART داره

5. این کاربر از saman3230 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sherwood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

خیلی ممنون از این همه نظر حالا من چیکار کنم مشکلم حله با اون خنک کننده مایع حله از کجا بدونم به مین بردم میخوره یا نه جای فن روی مین برد من فقط 4 تا پیچه یعنی فن با 4 تا پیچ به مین برد وصل میشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •