تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 63

نام تاپيک: جلوگیری از جوش صورت با اریترومایسین 4 درصد پاک دارو

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

کم شدن رشد مو در صورت فقط در زمان های استفاده است و یا تاثیرش تا بعد ها میمونه ؟!
    بعد از رفع مشکل جوش ها که به گفته ی شما در هفته ی اول دیده میشه برای نگه داشتن صورت توی این وضعیت باید ادامه داد و یا نه ؟!
    منظورم اینه که تا بزنی خوبه و وقتی نزنی دوباره شروع میشه !؟
    اینطور که من شنیدم این رو تا کی باید ادامه بدی دکتر میگه ولی ریزش مو میگن بعد 2 3 ماه میره ! و همیشگی نیست

2. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

فکر کنم اسمش راکوتان هست نه دکوتان که اصلاح می کنم. دیگه میل خودتونه دوستان. اریترومایسین یا راکوتان. برای اینکه خیالتون راحت شه با دکتر مشورت کنید.
    راکوتان و دکوتان همشون از یک خانواده هستند و فرقی نمیکنه...

4. این کاربر از amir2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه A-freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NewYork

پيش فرض

والا من نشنیدم اریترومایسین باعث ریزش مو بشه. الان اینقد یه کلاغ چل کلاغ کنید که فردا مردم بگن ریترومایسین کچلی حاد میاره. من رفتم دکتر گفتش اریترومایسین بزن. روزی یکبار. گفتم دکتر چه فایده داره. به فرض که به جای جوش زدیم و خوب شد بقیه جا ها چی؟ گفتش که نه... به همه جای صورت و اون جاهایی که ممکنه جوش بزنه بمالید. دیگه حرفی از ریزش مو نزد.

عوارض فکر نکنم. حالا تو وب جستجو کنید دیگه => عوارض اریترومایسین برای کچلی و گر گوری شدن
    روی نوک دماغ هم جواب میده. فرقی نداره. پشت باسنتم اگه جوشش از نوع غرور باشه فکر کنم جواب بده. قیمتش حالا شاید تا 1500 هم متفاوت باشه.

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

والا من نشنیدم اریترومایسین باعث ریزش مو بشه. الان اینقد یه کلاغ چل کلاغ کنید که فردا مردم بگن ریترومایسین کچلی حاد میاره. من رفتم دکتر گفتش اریترومایسین بزن. روزی یکبار. گفتم دکتر چه فایده داره. به فرض که به جای جوش زدیم و خوب شد بقیه جا ها چی؟ گفتش که نه... به همه جای صورت و اون جاهایی که ممکنه جوش بزنه بمالید. دیگه حرفی از ریزش مو نزد.

عوارض فکر نکنم. حالا تو وب جستجو کنید دیگه => عوارض اریترومایسین برای کچلی و گر گوری شدن
    روی نوک دماغ هم جواب میده. فرقی نداره. پشت باسنتم اگه جوشش از نوع غرور باشه فکر کنم جواب بده. قیمتش حالا شاید تا 1500 هم متفاوت باشه.
    موضوع اشتباه شد...اریترومایسین ریزش مو نمیاره که....قرص راکوتان و اکوتان باعث ریزش مو شدید میشه...
    اریترومایسین هیچ مشکلی بوجود نمیاره

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

محلول موضعي اريترومايسين 2% و4% پاك دارو
    دسته داروئي:آنتي بيوتيك ضد آكنه شكل: محلول
    اين محلول حاوي 20 ميلي گرم(براي محلول 2%)و40ميلي گرم (براي محلول 4%) اريترومايسين (بصورت بيس) درهرميلي ليتر ميباشد.محلول موضعي اريترومايسين براي درمان موضعي آكنه ولگاريس مورد استفاده قرار مي گيرد. اين محلول درتيپهاي2 و 3 آكنه برروي ضايعات ملتهب مانند پاپول ها وپوستول ها(papules and pustules)موثرمي باشدولي درضايعات غيرالتهابي ياضايعاتي با كيستهاي عميق موثرنمی باشد
    مكانيسم اثر محلول موضعي اريترومايسين احتمالا به علت فعاليت ضد ميكروبي اريترومايسيــن مي باشد كه موجب جلوگيري از رشد باكتريهاي بي هوازي مولد آكنه (propionibacterium acenes) موجود در فوليكولها وغدد ســـــــباسه مي شود. اين باكتريها ليپازها؛ هيالورانـــيدازها وفاكتورهاي كموتاكتيك را توليد كرده كه مي توانند موجب ايجادتركيبات ملتهب كننده شوند.
    مقداروچگونگي مصرف:
    مقدار مصرف هردارو راپزشك تعيين مي كند. مقدار تجويز معمولي اريترومايسين 2% پاك دارو به قرار زيراست:
    هر12ساعت مقداري از محلول را توسط قطره چكان موجوددرجعبه برروي مقداري پنبه چكانده وسپس تمام نواحي آلوده را به داروآغشته نمائيد.
    درمورد اريترومايسين 4% روزي 2بار به مدت 4هفته به موضع بماليد.
    دارو را بيشتر از مقدار تجويز شده مصرف نكنيد.
    دارو تنهابراي بيماري فعلي شما تجويزشده است لذا؛ از مــــــــصرف آن درموارد ديگر خودداري نمائيد.
    راهنمائيهاي عمومي قبل از مصرف دارو:
    قبل از مصرف اين دارو؛ درمواردزير با پزشك مشورت كنيد:
    وجود هرنوع واكنش آلرژيك ياغيرعادي نسبت به اريترومايسين
    وجود هرنوع بيماري يا اختلال پوستي
    درصورت حاملگي(گروهB) وشيردهي ؛با پزشك مشورت كنيد.

نكات قابل توصيه به بيمار:
    قبل از مصرف نواحي آلوده را با آب گرم وصابون ملايم (ياهرنوع صابوني كه پزشك معالج تجويز كرده باشد) به خوبي شسته وخشك كنيد.
    دارو را به تمام نواحي آلوده بماليدتااز تكثير آكنه جلوگيري گردد.
    دارو را به فاصله 30 دقيقه پس از شستشو يا اصلاح مصرف كنيد.
    ازتماس محلول با چشم؛ بيني ودهان خودداري شوددرصورت تماس اتفاقي محل مورد نظر را بامقاديرزياد آب خنك شستشو دهيد.
    اين دارو فقط براي مصرف خارجي است از خوردن آن اجتناب كنيد.
    دوره درمان را كامل كنيد.
    قبل وبعداز مصرف دارو دستهارا خوب بشوئيد.
    بهتراست درطول درمان از لوازم آرايشي كمتر استفاده شودودرصورت لزوم از لوازم آرايشي قابل شستشو با آب وبه ميزان كم استفاده شود.
    عوارض جانبي:
    هردارو به موازات اثرات مطلوب درماني ممكن است باعث بروز بعضي عوارض ناخواسته نيز گردد.
    شايع ترين عوارض گزارش داده شده عبارتند از: خشكي يا زبري پوست ؛ تحريك ؛ خارش ؛ احساس التهاب وبرافروختگي وبه ندرت قرمزي وپوست اندازي

شرايط نگهداري:
    دردرماي محيط زير30 درجه سانتيگراد نگهداري واز يخ زدگي محافظت شود.
    اين دارو قابل اشتعال است بنابراين از حرارت وشعله دورنگهداريد.
    دارو راازدسترس كودكان دورنگهداريد.

8. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

14

سلام دوستان

• یک داروی دیگه هست به اسم "کلیندامایسین" که اون هم برای جوش و از بین بردن اون هستش . اگر دوستان کسی استفاده کرده لطفا بگه اثرش چطور بوده ؟
    • یک سوال دیگه اینکه که اگر از این "اریترومایسین" استفاده کردیم و جواب داد . آیا اگر مصرفش رو قطع کنیم دوباره جوش ها بر می گردند یا نه ؟
    ممنون .

داره خودمونی میشه A-freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NewYork

پيش فرض

مطالبی که mm00 گفتند کامل و خوب بود. مصرفشم که گفته شد دوره ی 4 هفته ای هست. بعدشم تصمیم با خودتون هست. ولی مطلب mm00 رو دقیقتر بخونیم.

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

من ارترومايسينو هروقت كه يه كم جوش زدم مصرف ميكنم تا وقتي كه جوشها برطرف بشن و بعد وقتي كه دوباره اومدن دوباره اريترومايسين ميزنم...
    اين تجويز منه!

12. این کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

منم از روزی که گفتید مصرف کردم بی نظیر بود...شب صورتمو شستم زدم و صبح جوشا صاف شده بودو نبود...من کلی چیز های گرون استفاده کردم اما اثر نداشت...ولی این مایع 1200 تومانی از همه بهتر بود...

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

من صورتم اصلا جوش نمیزنه ولی پشتم جوش در میاره...بعد یه مدتی که خوب میشن یه اثر هم از خودش به جا میذاره.باید از چی استفاده کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •