تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 88

نام تاپيک: معرفي پرينتر هاي ليزري بر اساس هزينه چاپ و نگهداري کمتر و در دسترس بودن چيپ شارژ و قطعات

اگه نباشه جاش خالی می مونه bad_stu's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از شما که HP P1006 داشتین بعیده !!!
    من این پرینتر رو ندارم اما 5 تا فیلم شارژ 1005 و 1006 دیدم که نشون می ده حتما باید سوراخ ایجاد کرد.
    مثلا این فیلم رو با حجم 10 مگابایت دانلود کنید و ببینید که می خواد :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاید پرینتر آکبند شما قبل از اینکه به دستتون برسه سوراخش کردن، یا اولین باری که دادین شارژش کنن این کارو کردن.

اما بر اساس فیلم شارژ، Brother HL-2140 و Lexmark E120 خودشون سوراخ و درپوش دارن.
    سلام دوست عزیز
    من 9 ماه hp1006 دارم.
    لازم نیست کاتریج سوراخ بشه بعضی ها سوراخش می کنن تا موقع شارژ لازم نباشه مگنت رو خارج کنن اما اگه طرف حرفه ای باشه مگنت رو هم در می یاره یه هوا هم می گیره که خوب تمیز شه!
    در ضمن قیمت درام این پرینتر 6-10 تومن هست از تقلبی تا اصل و با هر بار شارژ اگه طرف مناسب و با تونر کافی شارژ کنه 2000 تا رو حداقل می زنه.
    من خودم یه بار شارژ کردم کیفیت خوب نبود
    بردم مغازه ی یکی از دوستام شارژش کرد 8 تومن خیلی راضیم تصویر رو متوسط می زنه متن رو عالی.

2. این کاربر از bad_stu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

بحث من و شما یه جور بحث سلیقه ای شد.
    من میگم بهتره که سوراخ ایجاد بشه (که عیب بزرگی برای HP P1006 هست)، شما میگی نمیخواد.
    بهتره یه بیطرف نظر بده، به این فوروم برو و ببین که اگه سوراخ نکنی چی میشه !!!!؟؟؟؟

کد:
    خواهشن دوستانی که HP P1006 و Brother HL-2140 و Lexmark E120 و ... دارن، محاسن و معایب و نظراتشون رو درباره این پرینتر ها بگن تا به یه نتیجه خوبی برسیم.

VS

VS

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اما در مورد brother
    من عاشق ان هستم کيفيت خوب - سخت جون بودن - قيمت مناسب در مقابل امکانات
    فقط مشکل اين است که نماينده ان شرکن نيکاسا است که از نظر خدمات و پشتيباني به پاي ماد ايران يا سام سرويس نميرسه وممنکه در اينده براي خريد قطعه يدکي دچار مشکل شويد
    از نظر خريد کارتريج نو مشکلي پيش نمي ايد و پودر براي پر کردن هم که تو بازار فراون است فقط ميمونه چيپ که من از يکي از دوستا ن در پست قبلي شنيدم که brother اصلا چيپ نداره و به جاي ان چرخ دنده داره که اين عالي هست

در کل hp نون همه گير شدن را ميخوره
    =
    خيلي پر حرفي کردم

اگه به ماد ايران اعتماد داريد = لکسمارک
    اگه نداريد = hp
    ----------------------------------------------------------------

درسته که نیکاسا مثل سام سرویس یا ماد ایران همه جا نماینده نداره، اما حداقل در شهرهای بزرگ خوب جا افتاده.

مثلا نیکاسا در تبریز 7 نمایندگی فروش و 4 نماینده خدمات پس از فروش یا تعمیرات داره که کم نیست و عالیه.(البته در مورد خدماتش باید تجربه کنیم تا ببینیم خوبه یا نه)
    در ضمن مهم این نیست که تعداد نمایندگی زیاد باشه یا کم، مهم اینه که خدمات خوبی بده.
    مثلا سام سرویس میگه اگه پرینتر رو شارژ کنین و کارتریج اورجینال نخرین گارانتی باطل میشه !!!!!!!!!!!!
    خوب کجای این خدماته ؟؟؟
    ماد ایران رو هم که دیگه همه میشناسن. (من یک سال قبل یه اپسون داشتم، خیلی اذیتم کرد)
    قطعات هر مارکی هم بالاخره پیدا میشه، چه نمایندش زیاد باشه چه کم.
    مهم کیفیت خود پرینتره که هر چه دیرتر نیاز به تعمیر و ... داشته باشه.
    -------------------------------------------------
    جناب Danielrod ، شما بالاخره چی خریدین ؟
    با توجه به اینکه سایت های رتبه بندی پرینترها رو خوب میشناسین، لطف کنین بگین Brother HL-2140 چندمین رتبه رو داره ؟

5. این کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

----------------------------------------------------------------

درسته که نیکاسا مثل سام سرویس یا ماد ایران همه جا نماینده نداره، اما حداقل در شهرهای بزرگ خوب جا افتاده.

مثلا نیکاسا در تبریز 7 نمایندگی فروش و 4 نماینده خدمات پس از فروش یا تعمیرات داره که کم نیست و عالیه.(البته در مورد خدماتش باید تجربه کنیم تا ببینیم خوبه یا نه)
    در ضمن مهم این نیست که تعداد نمایندگی زیاد باشه یا کم، مهم اینه که خدمات خوبی بده.
    مثلا سام سرویس میگه اگه پرینتر رو شارژ کنین و کارتریج اورجینال نخرین گارانتی باطل میشه !!!!!!!!!!!!
    خوب کجای این خدماته ؟؟؟
    ماد ایران رو هم که دیگه همه میشناسن. (من یک سال قبل یه اپسون داشتم، خیلی اذیتم کرد)
    قطعات هر مارکی هم بالاخره پیدا میشه، چه نمایندش زیاد باشه چه کم.
    مهم کیفیت خود پرینتره که هر چه دیرتر نیاز به تعمیر و ... داشته باشه.
    -------------------------------------------------
    جناب Danielrod ، شما بالاخره چی خریدین ؟
    با توجه به اینکه سایت های رتبه بندی پرینترها رو خوب میشناسین، لطف کنین بگین Brother HL-2140 چندمین رتبه رو داره ؟
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوست عزیز
    در بررسی هایی که من کردم مارک brother به عنوان د.مین برند در دنیا شناخته میشود
    پرینتر هایی ان مشکلی نداره و تنها گله ایی که مصرف کننده خارجی دارند هزینه تمام شده پرینت به ازای هر صفحه است که در این پرینتر نسبت به بقیه مارکها بالاتر می باشد
    کمترین هزینه چاپ مربوط به پرینترهای kyocera است که گاهی به 1 سنت به ازای هر صفحه هم میرسه و علت ان هم استفاده از متریال های سرامیکی در ساخت این پرینتر است به عنوان مثال عمر درام ان 100000 صفحه است که گارانتی در داخل ایران هم دارد ( در پست های اول این فروم مفصل توضیح دادم )

اما در مورد 2140 هم همین گله هست
    as we calculate the cost per ISO black page to be 3.14p; a bit high, even for a printer at this entry-level
    price

-----------------------------------------------------------------------------------
    ضمنا دوست من اگه نمایندگی از شرکت نیکاسا در اصفهان می دانی معرفی کن
    ممنون

7. این کاربر از danielrod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[quote=bad_stu;4414818]سلام دوست عزیز
    من 9 ماه hp1006 دارم.
    لازم نیست کاتریج سوراخ بشه بعضی ها سوراخش می کنن تا موقع شارژ لازم نباشه مگنت رو خارج کنن اما اگه طرف حرفه ای باشه مگنت رو هم در می یاره یه هوا هم می گیره که خوب تمیز شه!

سلام.

حالا که شما هم بر این عقیده هستی می تونی بگی بالاخره این پودر رو از کجا توی کارتریج می ریزن؟
    و اینکه دقیقا" کار مگنت چیه؟
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی وقت که یک پست خوب تو این فروم زده نشده است
    ظاهرا اساتید به این موضوع شارژ مجدد ونیاز یا عدم نیاز به چیپ بی توجه هستند و فقط پرینتر را میخرند و بعدش چه اتفاقی می افتد زیاد مهم نیست
    مثلا اگه دیگه چیپ شارژ تولید نشه چی میشه ؟
    اصلا کدامیک از این پرینتر ها راحت شارژ میشه ؟

پس مجبورم خودم دست بکار بشم و یکم اطلاعات بدم شاید دوستان هم وارد بحث شوند و همه به یک نتیجه خوب برسیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در مورد پرینتر لکسمارک مدل e120 که در پست های اول معرفی کردم Lexmark E120 یک فایل اموزشی که نحوه شارژ ان و همین طور تعویض درام را نشان می دهد را میگذارم

این هم لینک دانلود

کد:
    در این فایل به وضوح نیاز به تعویض چیپ نشان داده شده است

11. این کاربر از danielrod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اما در مورد پرینتر های HP مدلهای 1005 1006 1505 1522 که آخری ان یک چند کاره است که در پست های اول این تاپیک مفصل ان را بررسی کردم و با بقیه مارکها مقایسه شده است

یک فایل آموزشی قرار دادم که در ان به تفصیل قسمتهای کارتریج بررسی شده و تعداد دفعات که از یک قطعه می توان استفاده کرد توضیح داده شده است
    این اطلاعات برای انهایی که میخواهند بدانند مثلا بعد از چند بار شارژ یک کارتریج باید یک قطعه مثل درام یا بلید و یا چرخ دنده را عوض کرد واقعا حیاتی است

همچنین تعویض و یا عدم تعویض چیپ کارتریج و مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاید توضیح داده شده است

این هم لینک دانلود
    کد:

13. این کاربر از danielrod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ضمنا برای کسانی که خودشان تمایل دارن تحقیق کنند لینک دو سایت که البته یکی هستند را میگذارم
    در این سایت اطلاعات مفیدی در مورد نحوه شارژ پرینتر های مختلف و همین طور قابلیت استفاده از قطعات پرینتر های دیگر به جای همدیگر بررسی شده است

دو تا لینک قبلی هم که گذاشتم از همین سایت بود

این هم لینن که گفته بودم
    کد:
    کد:

15. این کاربر از danielrod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظر من ایجاد کردن سوراخ روش خوبی نباشه و شاید واسه مبتدی ها معرفی شده تا از باز کردن قطعات کارتریج در امان باشند.
    این لینک یک فایل پی دی اف هست که نحوه باز کردن کارتریح 1012 رو آموزش می ده. مدل1006 که باز کردم هم بسیار شبیه همین یکی هست

http://tduploder.exofire.net/multihost/files/b583oicz0393v0qwfyrn.rar

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •