تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: معرفي پرينتر هاي ليزري بر اساس هزينه چاپ و نگهداري کمتر و در دسترس بودن چيپ شارژ و قطعات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما هنوز پرینتر نخریدی؟
    تصمیم نهایی تون روی لکسمارکه؟

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام.
    بهتره به تاپیک هایی مثل همه چیز درباره برادر ... و یا تحقیقی جامع پیرامون ... یه نگاهی بکنید اما می شه گفت :
    کلا 4 روش برای شارژ کارتریج وجود داره:
    1- پرینترهایBrother : بیرون کشیدن درپوش کارتریج- خالی کردن ته مانده تونر- پر کردن با تونر جدید- بستن در پوش – تنظیم چرخ دنده ها یا Gear بدون نیاز به تعویض(اگر خراب شود نیاز به تعویض دارد، با قیمت 1500 یا 2000 تومان)
    2-پرینترهای Lexmark : عین مراحل حالت 1، فقط به جای تنظیم چرخ دنده ها، Chipset را عوض می کنیم.
    3-پرینترهای Samsung: باز کردن پیچ های صفحه مقابل در پوش- بیرون کشیدن در پوش کارتریج- تخلیه ته مانده تونر- پر کردن با تونر جدید- بستن در پوش- تعویض Chipset
    4- پرینتر های HP یا Hewlett Packard : ایجاد کردن یک سوراخ در محل مناسب کارتریج ! – تخلیه مانده تونر- پر کردن با تونر جدید- مسدود کردن سوراخ با یک برچسب- تعویض Chipset
    شارژ کانن با اچ پی یکی است.
    همونطور که ملاحظه می کنید راحت ترین روش در انحصار Brother است، نه ایجاد کردن سوراخ می خواهد چون از قبل دارد ! و نه تعویض Chipset چون با تنظیم ساده دو عدد gear پرینتر می فهمه که شارژ شده ! و با 6000 تومان می توان در منزل شارژ کرد !
    اگه اشتباه نکنم کار Gear و چیپست یکیه . فقط چیپست حالت پیشرفته تر Gear هست.
    در ضمن بعد از چند سال ممکنه چیپست فلان مدل دیگه پیدا نشه ولی Gear همیشه هست و راحت تنظیم میشه.
    درام و کارتریج پرینترهای برادر مثل لکسمارک جدا از هم هستن و این برای هر دو شون مزیت بزرگیه، ولی بر اساس تحقیقات من کارتریج های برادر حتی تا 10 بار یا بیشتر بدون افت کیفیت قابل شارژ هستن.
    این هم عکسی از Gear :

به نظر من زیر 250 تومن فقط برادر، ولی بالاتر از این قیمت میشه به اچ پی هم فکر کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوست عزیز danielrod و آقا وحید،

راستش منم یه پرینتر نیاز دارم که قابلیت چاپ روی سی دی و دی وی دی داشته باشه.
    از نظر قیمت تا 200-300 تومن مشکلی ندارم مهم برام کیفیت کار هستش.
    البته بیشتر یه چیزی میخوام که هزینه های بعدیش مثل تهیه ی پودراش و نگه داریشو این چیزاش ارزون تر بیفته
    و اینکه ملاک اول تک کارس ولی اگه چند کاره ای که خوب در اومده باشه هم بدم نمیاد

در ضمن من هیچ تجربه ای از هیچ نوع پرینتری رو ندارم، نه چیپست نه تونر نه کارتریج هیچی نوفهمم
    ولی این جور که فهمیدم نوع لیزری تونر داره و جوهرافشان کارتریج؟؟ و اینکه لیزری پودریه و جوهرافشان مایع هست رنگهاش یا اینکه دوام پدرهای لیزری هم در صورت عدم استفاده بیشتره؟؟
    اگه اینا درسته بگین تا متوجه بشم.

البته این چند مدلی که بچه ها تو پستا گفته بودن رو دیدم،
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Epson Stylus Photo T50
    Epson Stylus Photo R290/R295
    ولی مثل اینکه اینا لیزری نیست درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    ممنون از اطلاعات خوبی که دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در اختیارمون گذاشتن.
    من هم در طول این مدت زیاد در این باره تحقیق کردم و خوندمو شنیدم ولی متعجبم از اینکه من 15 ماه هست که از اچ پی1006 استفاده می کنم وکلی هم تاحالا شارژش کردم ولی نیازی به سوراخ کردن نداشت و خیلی راحت کارتریجش با پیچ از هم باز میشد و میشد تونرشو شارژ کرد. تازه اصلا با چیپست هم روبرو نشدم ینی فکر نمی کنم چیپست داشته باشه که بخواد عوضش کنیم. همچنین اینکه اخرین باری که شارژش کردم 3هزار صفحه برام پرینت گرفت(متن) . التبه هیچموقع پرینتهاش مثل اولین شارژ(فابریک) نشد و کیفیتش در حدود25درصد افت داشت. تو این مدت که حدود 10هزار صفحه پرینت گرفتم مشکل دیگه ای به جز افت کیفیت نداشتم. اما اولین شارژش بیشتر از 700 برگ برام نزد و شارژهای بعدی 1500 تا البته بعد از 2000 پرینت نیاز به تعویض درام پیدا می کرد تا حالا 4 تا درام عوض کردم. هزینه شارژ 8هزارتومن و قیمت درام هم 8هزار تومن.
    حالا اگه صحبتی در این زمینه دارین منتظر شنیدنش هستیم.

اکنون که قصد خرید یک چهار کاره رو دارم با توجه به صحبتهای انجام شده این مدلها مد نظرم هست .

lexmark x340 که توی سایت مادیران هم بعنوان محصول جدید معرفی شده. 280هزار تومن
    brother 7340 به قیمت 300000 تومان
    hp 1319f با قیمتی کمتر حدود 260 تومن که البته قدرت و سرعت کمتری نسبت به دو تا پرینتر قبلی داره البته قیمتش هم کمتره

چه باید کرد؟

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من یه سه کاره پرینتر اسکنر کپی خوب تا 300 هزار تومن میخام که کیفیت و خدمات خوبی داشته باشه

ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

از شما که HP P1006 داشتین بعیده !!!
    من این پرینتر رو ندارم اما 5 تا فیلم شارژ 1005 و 1006 دیدم که نشون می ده حتما باید سوراخ ایجاد کرد.
    مثلا این فیلم رو با حجم 10 مگابایت دانلود کنید و ببینید که می خواد :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاید پرینتر آکبند شما قبل از اینکه به دستتون برسه سوراخش کردن، یا اولین باری که دادین شارژش کنن این کارو کردن.

اما بر اساس فیلم شارژ، Brother HL-2140 و Lexmark E120 خودشون سوراخ و درپوش دارن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اما 5 تا فیلم شارژ 1005 و 1006 دیدم که نشون می ده حتما باید سوراخ ایجاد کرد.
    سلام.

من پرینتر کانن 3010 رو تازه خریدم ولی یکی از دوستام قبل از من خریده بود و کارتریجش تموم شده بود کارتریج این مدل با 1006 یکیه.
    این دوست ما برای شارز برده بود بیرون و فروشنده حدود 10 دقیقه بعد تحویلش داده بود دوستم میگفت تو مغازه حضور داشتم و طرف در اتاق پشتی این کار رو کرده بود و هیچ آثاری یا سر و صدایی از سوراخکاری نیز مشاهده نکرده بود.

ظاهرا" روشهای راحتتری وجود دارند که ما هنوز کشف نکردیم.

ضمنا" این دوست ما خیلی راضی بود و هیچ افت کیفیتی احساس نکرده بود.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اولا ما که این روش رو اختراع نکردیم، شارژ صحیح 1006 در همه جای دنیا به همین صورت هست.
    ثانیا به فیلم شارژ که دقت کنین، می بینین با توجه به داغ بودن دستگاه سوراخ کن، فقط 1 ثانیه طول میکشه تا سوراخ بشه و احتمالا بدون صدا هم خواهد بود.
    ثالثا اگه در منزل هم خودتون شارژ کنین حدود 8 الی 10 دقیقه طول میکشه. (فیلم کاملش 10 دقیقه است).
    رابعا دوستتون بار اولشه که شارژ کرده، اونطور که دوستان میگن بعد 3 یا 4 شارژ کیفیتش می آد پایین، و باید کارتریج نو خرید.
    خامسا (شنیدن کی بود مانند دیدن)- به دوستتون بگین یه نگاهی به کارتریج بندازه، ببینه سوراخی یا برچسبی رو کارتریج هست یا نه.
    I JUST PREFER BROTHER PRINTERS

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلامی دوباره

تعدادی از دوستان اشاره کرده بودن که بعد از اولین شارز افت کیفیت داشتند و من خودم تقریبا" مطمئن شدم که همه به کیفیت پودر مورد استفاده بر میگرده.

بالاخره سوراخکاری حرارتی پلاستیک هم بوی خاصی داره ولی این دوست ما چون قبلا" هم با هم صحبت کرده بودیم که باید سوراخکاری صورت بگیره و غیره خیلی دقت کرده بود ولی چیزی عایدش نشد.

در هر حال این رفیق ما با توجه به استفاده ای که داره احتمالا" تا کمتر ار 1 ماه اینده کارتریجش تموم بشه و هر گونه خبر و کشف جدیدی اگر داشتم حتما" به اطلاع دوستان خواهم رسوند.

داره خودمونی میشه mahdi hojjati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکیا

5

لطفا از عزيزان راه حل شارج تونرهاي hp1600 رو بصورت فيلم يا عكس و ... بگه . خيلي ممنون مي شم چون بدجوري به مشكل بر خوردم. اعصابمو خراب كرده . با سوراخ كردن شارج كردن و چيپست هم ردم و كار مي كنه ولي نمي دونم چطور درامو باز كنم تا پودر زائداشو در آرم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •