تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 114

نام تاپيک: راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هنوز فروشنده هستین؟ ساید رو؟ بقیه چیزا چی هست؟ ناهار خوری 12 نفره اگه هست بفرمایید
    سلام به همه دوستان
    یخچال ما ساید بای ساید جنرال الکتریک هست و حدودا 1.5 سال پیش خریدیم. واقعا یخچال از هر نظر عالییه. اگه کسی میخواد بخره توصیه میکنم همین برندو انتخاب کنه.
    (ضمنا چون بزودی از ایران میریم فروشنده هم هستیما هم یخچال هم بقیه چیزا)

داره خودمونی میشه pouyan33's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه مصرف A داشته لاشه یخ دان با آب سرد کن داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام به همه دوستان عزیز
    من به شخصه هر وقت بخوام خریدی انجام بدم به یه مرجع خیلی عالی رجوع میکنم که احتمالا شما هم باهاش آشنایی دارید ولی با این وجود سورسم رو باهاتون share میکنم تا همه ازش لذت ببرید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فکر میکنم برای تمام سوالاتون درمورده لوازم الکنترونیکی یه جواب خیلی خوب تو این سایت بتونین پیدا کنین

4. 2 کاربر از nokiannnn95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یخچال فریزر دو قولو میخوایم بخریم 27 فوت باشه و عرض هر کدوم 60 سانت باشه که کنار هم قرار بگیرن.
    چه برندی بخریم و از کجا(تهران) که خوب باشه و قیمت مناسب؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یخچال فریزر دو قولو میخوایم بخریم 27 فوت باشه و عرض هر کدوم 60 سانت باشه که کنار هم قرار بگیرن.
    چه برندی بخریم و از کجا(تهران) که خوب باشه و قیمت مناسب؟
    نبود؟؟؟؟ هزینه هم حدود 2.5 باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بنده چند ماهیه که ساید هایر خریدم خیلی عالیه . از هر جهت . واقعا انتظار چنین کیفیتی رو ازش نداشتم . به نظرم خوبه و توصیه می کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

whirlpool فقط نخر چند ماهه یکیشو خریدم صدای زیادی داره و دائما موتورش روشن میشه. با اینم که زمستونه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یخچالهای ال جی یه سر رو گردن از بقیه برندها بالاتر هستند...زیاد با برندهای کره ای حال نمیکنم ولی انصافا یخچالهاش بهتر از سامسونگ و کنوود و بوش و همه ایرانی ها و بکو و دوو هستند.

توی یه فروشگاه بزرگ از نظر ظاهر و طراحی و کیفیت ساخت همه این مدل ها رو که توی ردیف کنار هم چیده شده بودند مقایسه کردم. تجربه جالبی بود

یه مدل پایونیر خریدیم واقعا عالی هست...صداش رو هم از فاصله بیشنر از 5 متر به هیج وجه نمیتونید بشنوید.

10. 3 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یخچالهای ال جی یه سر رو گردن از بقیه برندها بالاتر هستند...زیاد با برندهای کره ای حال نمیکنم ولی انصافا یخچالهاش بهتر از سامسونگ و کنوود و بوش و همه ایرانی ها و بکو و دوو هستند.

توی یه فروشگاه بزرگ از نظر ظاهر و طراحی و کیفیت ساخت همه این مدل ها رو که توی ردیف کنار هم چیده شده بودند مقایسه کردم. تجربه جالبی بود

یه مدل پایونیر خریدیم واقعا عالی هست...صداش رو هم از فاصله بیشنر از 5 متر به هیج وجه نمیتونید بشنوید.
    کاملا تایید میشه!
    من الان حدود دو سال هست که یک ساید ال جی دارم به جرات میگم نمیشه تشخیص داد روشن هست یا خاموش(از لحاظ صدا) و تا حالا خدارو شکر هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    از لحاظ زیبایی که حرف نداره
    از لحاظ مصرف برق مال من برچسب انرژی نداره اما این مدل های جدید ال جی همگی( تا جایی که من دیدم) A هستند.
    من روز اول میخواستم یه یخچال ساید آمریکایی بگیرم که اون زمان 1 میلیون از این ال جی که من خریدم گرونتر بود
    حالا خوشحالم که همچین کاری نکردم(در کیفیت یخچالهای آمریکایی شکی نیست اما وقتی یه یخچال کره ای کاملا راضیت میکنه چرا پول اضافه؟).

12. این کاربر از arash_a59 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.
    میشه بگید چه قیمت خریدید؟
    آیا مصرف انرژی آن A+ هست یا A ؟
    بین این سامسونگ سری h موندم تا حدود 2 تومن نمیدونم کدومشو بگیرم...
    راهنمایی کنید...
    سامسونگ A+ هست مصرف انرژیش...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •