تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: راهنمایی فوری میخوام کانکت میشم منتها هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم!!

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی فوری میخوام کانکت میشم منتها هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم!!

با سلام:
    دوستان من اینترنت 128 دارم که حدود 6 ماه دارم ازش استفاده میکنم.تا حاا مشکلی با کانکت شدن و این حرفها نداشتم منتها حدود دو روزه که مشکل پیدا کردم و اون هم بدین ترتیبه که کانکت میشم منتها هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم!!!!! با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس و اپرا هم چک کردم ولی متاسفانه هیچ صفحه ای باز نمیشه. ضمنا" با تماس گرفتم و مشکل از اونها نیست و کاملا" کانکت هستم به طوری که وقتی Ping میکنم کاملا" Reply میده و هیچگونه اروری از بابت اتصال نوت بوک به اینترنت وجود نداره!!! یکی از دوستان گفت احتمالا" چون از آنتی ویروس Node32 کرک شده استفاده میکنم سرورش شناسایی کرده و پورتها رو مسدود کرده اونو هم آنیستال کردم ولی باز هم مشکل همونه !!!!!!!!!!!!! ضمنا" برای مرورگرها ------ تعریف نکردم و مشکل از ------ نیست حالا واقعا" موندم اشکال از چیه و چه موارد دیگه ای ممکنه علت این قضیه باشه؟؟؟؟؟؟ اگه پورتهام بسته شدن چطور میتونم اونها رو بازشون کنم؟؟؟؟
    اینو هم بگم که با دیال آپ هم چک کردم و متاسفانه با اونهم همین مشکل رو دارم.
    حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنن و نظر بدن که مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟ چه جوری میتونم تمام تنظیمات کانکشن (اینترنت) رو به حالت دیفالت دربیارم و یا پورتها رو اگه بسته هستند باز کنم و ...
    با سپاس فراوان
    رضا
    Last edited by reza,n; 21-08-2009 at 08:59.

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

1-SystemRestore
    2-اسکن سیستم با آنتی اسپایور==>پیشنهاد SpywareDoctor
    3-اگر دو راه قبلی جواب نداد تعویض ویندوز

آخر فروم باز parsa205's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

احتمال زیاد میدم گزینه پ ر و ک س ی تو کانکشن ستینگ تیک خورده....

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1-SystemRestore
    2-اسکن سیستم با آنتی اسپایور==>پیشنهاد SpywareDoctor
    3-اگر دو راه قبلی جواب نداد تعویض ویندوز
    دوست من نشد که نشد!!!!!!!!! متاسفانه با تعویض ویندوز هم مشکل دارم اینجا رو ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احتمال زیاد میدم گزینه پ ر و ک س ی تو کانکشن ستینگ تیک خورده....
    نه دوست عزیزم به اون قضیه مربوط نیست چک کردم.
    بهرحال ممنون

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

فکر کنم باید بری روی استارت بعد کلیک راست کن و روی گزینه ی peroperties کلیک کنی بعد یه پنجره باز میشهبعد روی یگ گزینه که نوشته customise میزنی بعد یه پنجره ی دیگه باز میشه.پایینش دو تا تیک داره که یکیش تیک اینترنت هست و مربوط به مروگرهاست.میری مروگری که باهاش کار میکنی رو انتخاب میکنی بعد ok میکنی.من همین راه حل رو میدونستم چون من هم همین مشکل رو داشتم که اینکار رو کردم درست شد.دیگه نمیدونم.

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به احتمال فراوان دوست من DNS ویندوز شما با مشکل مواجه شدن که شما هیچ پیچیو نمی تونی باز کنی

بهترین راه تست اینکه که شما لپ تاپتو ببری کافی نت و اونجا با شبکه وارد نت شی ببینی بازم مشکل باقی هست اگر بازم مشکل داشتی راهی بجز تعویض ویندوز نداری، نهایتا می تونی فعلا از DVD ریکاوریت استفاده نکی و یه ویندوز عادی نصب کنی ببننی مسکلت حل میشه یا نه

اگر حل نشد بدون ایراد از مرکزی مخابراتی که شما از سرویس گرفتی

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فکر کنم باید بری روی استارت بعد کلیک راست کن و روی گزینه ی peroperties کلیک کنی بعد یه پنجره باز میشهبعد روی یگ گزینه که نوشته customise میزنی بعد یه پنجره ی دیگه باز میشه.پایینش دو تا تیک داره که یکیش تیک اینترنت هست و مربوط به مروگرهاست.میری مروگری که باهاش کار میکنی رو انتخاب میکنی بعد ok میکنی.من همین راه حل رو میدونستم چون من هم همین مشکل رو داشتم که اینکار رو کردم درست شد.دیگه نمیدونم.
    سلام

این که شما گفتی برای نمایش آیکون مرورگر در منوی Start هستش و ارتباطی به سوال این دوستمون نداره

9. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

13

سلام

این که شما گفتی برای نمایش آیکون مرورگر در منوی Start هستش و ارتباطی به سوال این دوستمون نداره
    عزیز من که میگم من اون همین مشکل رو داشتم با این کار درست شد.اره تو همون جایی که من گفتم یه قسمتش برای بزرگ کو چیک کردن ایکون ها رو دسکتاپ هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

عزیز من که میگم من اون همین مشکل رو داشتم با این کار درست شد.اره تو همون جایی که من گفتم یه قسمتش برای بزرگ کو چیک کردن ایکون ها رو دسکتاپ هست.
    نیازی به توضیح نیست.

Last edited by DrXoX; 21-08-2009 at 22:31.

12. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •