تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: سوال از اساتید در انتخاب لب تاپ برای مهندس برق

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دلیل این جمله هارو نفهمیدم....
    ببین مهندس اولین چیزی كه یاد می گیره اینه كه همه چیز باید توجیه اقتصادی داشته باشه
    نوت بوكهای سونی معمولا نسبت به كانفیگی كه دارن كارایی شون قابل توجیه نیست
    شما اغلب مهندسین با تجربه رو ببینین سونی ندارن
    چون مناسب برای كار مهندسی نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

میشه در مورد اخرین سوال منو کمک کنید؟
    کم کم به حرف حمید جان دارم ایمان میارم . که سونی به درد یه مهندس نمی خوره. حالا موندم dell (وسترو یا 6500 رو انتخاب کنم.) از یه طرف هم ایسر و hp.مخصوصا ایسر که واقعا قیمتش مناسبه ولی می ترسم بعدا دردسر ایجاد کنه.
    خواهشا کمک کنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم دنبال یه نوتبوک سبک و خوب کاری هستم، چی پیشنهاد میشه اصلاً کارت گرافیک اهمیت نداره آنبرد باشه بهتر دمای کمتر شارژ بیشتر، دیدم این تاپیک مربوط میشه به نوع نوتبوکی که من میخوام گفتم اینجا بگم، در ضمن نیازی به یه نوتبوک با مشخصات غول ندارم چی بگیرم تا 1 تومن.

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

میشه در مورد اخرین سوال منو کمک کنید؟
    کم کم به حرف حمید جان دارم ایمان میارم . که سونی به درد یه مهندس نمی خوره. حالا موندم dell (وسترو یا 6500 رو انتخاب کنم.) از یه طرف هم ایسر و hp.مخصوصا ایسر که واقعا قیمتش مناسبه ولی می ترسم بعدا دردسر ایجاد کنه.
    خواهشا کمک کنید.
    دقیقا تا چقدر میخواین هزینه کنین؟ چون تفاوت قیمت این مدل هایی که گفتین خیلی زیاده.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دقیقا تا چقدر میخواین هزینه کنین؟ چون تفاوت قیمت این مدل هایی که گفتین خیلی زیاده.
    خوب . امروز پیش یه فروشنده رفتم که بشدت dell رو تخریب نمودند. واقعا وقت زیادی هم ندارم که هر روز برم به جاهای مختلف و پرس و جو کنم.(فایده ای هم نداره)
    بزارید خلاصه درخواستم رو بگم .
    نمی خوام زیاد هزینه کنم و پول های زبون بسته رو ببرم بریزم جلوی فروشنده( اقتصاد مهندسی!)
    از میون سونی . دل و hp.
    کدوم مارک رو برام توصیه می کنید؟ راستی مضکل پرتم حل شد و نیازی نیست full port باشه و میشه از تبدیل استفاده کرد.
    یه سواله دیگه ایا درخواستم رو بابت سیستم بیارم پایین و یه مدل پایین تر از سونی رو بگیرم(چون کیفیت بالاتری داره. یا همون دل رو بگیرم.hpهم زیاد ارزون نیست.
    ببینید خلاصه نمی خوام بی خود خرج بتراشم.

خیلی ممنون

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین اینقدر كشش نده واسه خودت اعصاب خوردكن بساز
    اگه دنبال پورت فراوانی فقط لاتتیتیود

اگه هم كه نه
    برو یك ایسر 4736 بگیر 600
    بهت قول میدم راضی باشی كامل
    من همه دوتام دارن
    خودم هم 5738 دارم
    همه هم مهندسیم

7. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

خوب . امروز پیش یه فروشنده رفتم که بشدت dell رو تخریب نمودند. واقعا وقت زیادی هم ندارم که هر روز برم به جاهای مختلف و پرس و جو کنم.(فایده ای هم نداره)
    بزارید خلاصه درخواستم رو بگم .
    نمی خوام زیاد هزینه کنم و پول های زبون بسته رو ببرم بریزم جلوی فروشنده( اقتصاد مهندسی!)
    از میون سونی . دل و hp.
    کدوم مارک رو برام توصیه می کنید؟ راستی مضکل پرتم حل شد و نیازی نیست full port باشه و میشه از تبدیل استفاده کرد.
    یه سواله دیگه ایا درخواستم رو بابت سیستم بیارم پایین و یه مدل پایین تر از سونی رو بگیرم(چون کیفیت بالاتری داره. یا همون دل رو بگیرم.hpهم زیاد ارزون نیست.
    ببینید خلاصه نمی خوام بی خود خرج بتراشم.

خیلی ممنون
    متاسفانه فروشنده ها کاری جز تخریب بیجا و تعریف بیجا بلد نیستن. خودت داری میگی فروشنده. متخصص نیست که. میخواد جنسشو بفروشه. در کل گفته باشم که نه فقط در مورد لپ تاپ. بلکه در هیچ موردی به حرف فروشنده ها گوش نکن.
    نکته ی دوم این که انتخاب از روی مارک کاری است بس ناپسند و نکوهیده. باید بین مدل های خاص مقایسه کنی. اگه دل از اچ پی بهتر بود یا مثلا سونی از دل بهتر بود پس واسه چی رقابت هست تو بازار؟ خب مثلا همه میرفتن سونی میخریدن. بین مارک هایی که به کار تولید لپ تاپ مشغولن هیچ مارکی بد نیست (البته به جز پارس خزر). هر کدوم ویژگی های خوب خودشون رو دارن. ممکنه یه مدل دل از یه مدل سونی بهتر باشه ولی مثلا اون یکی مدل سونی از این یکی مدل دل بهتره. رو مارک مانور نده.
    راستی متوجه حرفت نشدم دقیقا. سونی کیفیت بالاتری داره؟ نسبت به چی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خیلی ممنون از نظراتی که دادید و کمک هایی که کردید ، اولش وقتی که اومدم تاپیک ایجاد کنم واقعا هیچی از نوت بوک نمی دونستم ، ولی الان چیز های خیلی خوبی یاد گرفتم.
    یک سوال برام باقی مونده و اون اینکه اگر کش پردازنده 3 مگابایت باشه خیلی فرق می کنه با کش 6 مگابایت. یعنی این تفاوت در پردازش نرم افزار مهندسی واقعا دیده میشه؟

نتیجه گیری اخر که گرفتم!
    با توجه به نیازتون لپ تاپ بگیرید .
    هنگام گرفتن لپ تاپ اول اطلاعات علمی در زمینه اون پیدا کنید.
    لپ تاپ هایی که امکان خریدش برام زیاده:
    رنج خرید 1.5 میلیون تقریبا( اگر بودجم زیاد شد می خرم):
    ِSONY – FW-46GJB
    HP DV5-1199
    DELL – Latitude E6500
    رنج خرید تا 1.3:
    SONY fw -390jcb
    DELL vostro 1520,1320
    -
    رنج خرید 1 میلیون:
    IBM(Lenovo) – SL500-W3H
    این کیس اخری واقعا عالیه!
    2.66 – 6 Mb – 1066 FSB-4GB ram-320 GB hard- DVD-Rw – 15.4 WXGA – G105M geforce- DOS-3kg-CHINA-
    میشه در مورد این کارت گرافیک و قدرتش در اجرای گرافیکی توضیح بدید(تو همه زمینه ها مثل نرم افزار های مختلف)

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

میشه در مورد این کارت گرافیک و قدرتش در اجرای گرافیکی توضیح بدید(تو همه زمینه ها مثل نرم افزار های مختلف)
    در مورد نرم افزار که باید مشخص کنی با چه نرم افزاری میخوای کار کنی.
    این کارت گرافیک یه کارت گرافیک متوسط رو به پایین به حساب میاد. نه که بد باشه یا ضعیف باشه ها. نسبت به بقیه ی کارت گرافیک های لپ تاپ میگم. نه خیلی ضعیفه که نشه باهاش کاری کرد و نه خیلی قویه که بشه باهاش کار گرافیکی و بازی سنگین اجرا کرد.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خیلی ممنون به مشکلات بچه ها رسیدگی می کنید ان شالله بعدا بتونم جبران کنم.
    من از این لپ تاپ چند تا کار خواهم کشید. یکی کار کردن با متلب، پرتئوس،ارکد، پروگرام کردن میکروکنترلر، و فوقش نرم افزار های سه بعدی مهندسی مکانیک( برای رباتیک) حالا به نظرتون این مدل IBM از لحاظ گرافیکی بکار من میاد یا نه؟
    میگن نوت بوک سخت جونیه، درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •