تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 49 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 481

نام تاپيک: مقایسه LED و LCD و Neo PDP

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

آقا مهدی میشه درباره Local Dimming توضیح بدی و اینکه چه فرقی با Led هایی که الان تو بازار هست میکنه.
    دوست عزیز راجب بک لایتهای مختلف در LCD ها تو این تاپیک مطالبی نوشتم که امیدورام کمک کنه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز راجب بک لایتهای مختلف در LCD ها تو این تاپیک مطالبی نوشتم که امیدورام کمک کنه.
    کد:
    آقا مهدی مطلب کاملی بود ولی این هاله نوری که شما نوشتید که واقعآ حکایت قوز بالای قوزه
    یعنی Led خودش مشکلات رنگ و جاموندن تصویر رو داشت حالا یک هاله نور هم اضافه بشه که
    دیگه چه پیشرفتی نسبت به b7000 داشته. راستی این مدل که هنوز نیومده آیا مدل مشابهی
    از نوع Local Dimming قبلآ تو اروپا یا آمریکا پخش شده که تو سایتهای خارجی در مورد اشکالاتش
    نظر دادند؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

آقا مهدی مطلب کاملی بود ولی این هاله نوری که شما نوشتید که واقعآ حکایت قوز بالای قوزه
    یعنی Led خودش مشکلات رنگ و جاموندن تصویر رو داشت حالا یک هاله نور هم اضافه بشه که
    دیگه چه پیشرفتی نسبت به b7000 داشته. راستی این مدل که هنوز نیومده آیا مدل مشابهی
    از نوع Local Dimming قبلآ تو اروپا یا آمریکا پخش شده که تو سایتهای خارجی در مورد اشکالاتش
    نظر دادند؟
    الان LG مدل LH900 و Sony X450 مدلهای 46 و 55 اینچ و سامسونگ A850 همشون از همین تکنولوزژی Local Dimming استفاده میکنن سازنده ها میتونن با اضافه کردن LED ها این مشکل هاله نور رو کم کنن درسته که این تکنولوژی مشکل هاله ای شدن تصویر رو به وجود آورده ولی در عوض چون هر قسمت از تصویر میتونه شدت نور بکلایت متفاوتی داشته باشه میتونه تصاویر براق و مشکی عمیقتری رو در یک زمان تولید کنه که از این نظر مثل پلاسما پنلها هست.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنونم از راهنماییتون. ولی من خیلی گیج شدم.
    1. X450 ساخت زاپن هست ولی B7000 ساخت کره. پس چه مزیتی داره؟ به دلیل LED بودنشه؟
    2. اصلا بین LCD و LED و پلاسما کدوم تصویر بهتری داره؟؟؟؟(تمام مقاله ها راهم خوندم متوجه نشدم)
    3. نظرتون در مورد KDL-40ZX1 چیه؟
    قیمت برام مهم نیست از نظر کیفیت بفرمایید. خواهش میکنم دقیق راهنمایی کنید. سپاسگزارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

الان LG مدل LH900 و Sony X450 مدلهای 46 و 55 اینچ و سامسونگ A850 همشون از همین تکنولوزژی Local Dimming استفاده میکنن سازنده ها میتونن با اضافه کردن LED ها این مشکل هاله نور رو کم کنن درسته که این تکنولوژی مشکل هاله ای شدن تصویر رو به وجود آورده ولی در عوض چون هر قسمت از تصویر میتونه شدت نور بکلایت متفاوتی داشته باشه میتونه تصاویر براق و مشکی عمیقتری رو در یک زمان تولید کنه که از این نظر مثل پلاسما پنلها هست.
    مهدی جان ممنون از جوابهات.
    من فکر کنم این حالت هاله ای شدن تصویر بیشتر تو شب و یا در نور کم اتفاق بیفته راستش دوست من
    یک sony x450 داره ولی من متوجه این مشکل تو تلوزیونش نشدم یا شاید دقت نکردم.
    یک سوالم داشتم میخواستم بدونم این تکنولوژی Local Dimming غیر از عمیقتر و براق شدن مشکی
    اشکالات دیگر رو هم مثل جاماندن در تصاویر سریع را هم برطرف میکنه یا نه؟
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مهدی جان ممنون از جوابهات.
    من فکر کنم این حالت هاله ای شدن تصویر بیشتر تو شب و یا در نور کم اتفاق بیفته راستش دوست من
    یک sony x450 داره ولی من متوجه این مشکل تو تلوزیونش نشدم یا شاید دقت نکردم.
    یک سوالم داشتم میخواستم بدونم این تکنولوژی Local Dimming غیر از عمیقتر و براق شدن مشکی
    اشکالات دیگر رو هم مثل جاماندن در تصاویر سریع را هم برطرف میکنه یا نه؟
    بازم ممنون

تو این عکس A950 از بک لایت Local dim استفاده میکنه , هاله ای شدن قسمت روشن تصویر اثر Bloom به وجود آورده و در قسمتهای تاریک برای زیاد شدن عمق رنگ مشکی جزئیات تقلیل پیدا کرده این داستان در مورد اکثر پنلهایی که از این تکنولوژی استفاده میکنن کم و بیش وجود داره.
    در مرد کمتر کردن رسپانس تایم و زاویه دید و ... تاثیری نداشته و تو بعضی زمینه ها مثل زاویه دید اثر منفی هم داشته.

7. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تو این عکس A950 از بک لایت Local dim استفاده میکنه , هاله ای شدن قسمت روشن تصویر اثر Bloom به وجود آورده و در قسمتهای تاریک برای زیاد شدن عمق رنگ مشکی جزئیات تقلیل پیدا کرده این داستان در مورد اکثر پنلهایی که از این تکنولوژی استفاده میکنن کم و بیش وجود داره.
    در مرد کمتر کردن رسپانس تایم و زاویه دید و ... تاثیری نداشته و تو بعضی زمینه ها مثل زاویه دید اثر منفی هم داشته.
    دوست من شما از تلویزیون های پلاسما خیلی تعریف می کنید بنده الان قصد خرید تلویزیون دارم منتها بین پلاسما و ال سی دی موندم کدومشونو انتخاب کنم اوایل قبل از اینکه این تاپیکو مصالعه کنم به دلایل زیر قصد خرید پلاسما رو نداشتم و انتخابم ال سی دی بود
    1- تولید حرارت بسیار بالا
    2- مصرف برق زیاد پانل
    3-عمر مفید کمتر پانل پلاسما در مقایسه با ال سی دی
    4 به جا موندن اثر سوختگی در پانل پلاسما
    5-ایجاد مشکی براقتر و بهتر در پانل ال سی دی

اینم لینک یکی از منبع ها
    کد:
    خوب حالا دوست من به نظر شما این نقایص در پلاسماهای جدید برطرف شده یا نه؟؟

9. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست من شما از تلویزیون های پلاسما خیلی تعریف می کنید بنده الان قصد خرید تلویزیون دارم منتها بین پلاسما و ال سی دی موندم کدومشونو انتخاب کنم اوایل قبل از اینکه این تاپیکو مصالعه کنم به دلایل زیر قصد خرید پلاسما رو نداشتم و انتخابم ال سی دی بود
    1- تولید حرارت بسیار بالا
    2- مصرف برق زیاد پانل
    3-عمر مفید کمتر پانل پلاسما در مقایسه با ال سی دی
    4 به جا موندن اثر سوختگی در پانل پلاسما
    5-ایجاد مشکی براقتر و بهتر در پانل ال سی دی

اینم لینک یکی از منبع ها
    کد:
    خوب حالا دوست من به نظر شما این نقایص در پلاسماهای جدید برطرف شده یا نه؟؟
    کد:
    کد:
    Last edited by *Alucard*; 09-10-2009 at 15:24.

11. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

و مصلب بعدی اینکه تو سایت cnet تو بررسی که انجام داده تو اون چارت آخر امتیازات بیشتری رو به پلاسمای سامسونگ مدل b650 داده در صورتی که به پاناسونیک وی 10 نمره پایینی داده مخصوصا قسمت توانایی در نمایش رنگ قرمز امتیاز منفی گرفته

اگه ممکنه دلایل برتری پاناسونیک وی 10 رو در مقایسه با سامسونگ b650 رو عنوان کنید ؟
    با تشکر و قدردانی بسیار بابت زحمات شما در این تاپیک

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

و مصلب بعدی اینکه تو سایت cnet تو بررسی که انجام داده تو اون چارت آخر امتیازات بیشتری رو به پلاسمای سامسونگ مدل b650 داده در صورتی که به پاناسونیک وی 10 نمره پایینی داده مخصوصا قسمت توانایی در نمایش رنگ قرمز امتیاز منفی گرفته

اگه ممکنه دلایل برتری پاناسونیک وی 10 رو در مقایسه با سامسونگ b650 رو عنوان کنید ؟
    با تشکر و قدردانی بسیار بابت زحمات شما در این تاپیک
    اون چارت آخر مربوط به تستهای دقت رنگ هست و در بین تستهای انجام شده یکی از تستها هست هر دوی پنلها به اندازه ای که چشم تشخیص بده دقت رنگ دارن اگر روی امتیاز Cnet موستون رو نگه دارید یا به قسمت Detailed editors' rating برین ریز امتیازات رو میزنه پنل V10 امتیاز Performance 9 گرفته ولی B650 و B850 امتیاز 8 .
    موارد برتریش درخشش بیشتر تولید مشکی عمیقتر وضوح حرکات و اشباع رنگ بالاتر هست.
    به طور کلی دوست عزیز حرفهایی که در این تاپیک گفته شده فقط به سایت Cnet بسنده نشده دهها مرجع و منبع
    مختلف دیگه هم هستن.
    HDTVtest.co.uk
    HDguru.com
    AVforums.com
    AVSforum.com
    trustedreviews.com
    Bestcovery.com
    .....
    Last edited by *Alucard*; 09-10-2009 at 15:36.

14. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •