تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 49 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 481

نام تاپيک: مقایسه LED و LCD و Neo PDP

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این مدل هایی که شما می بینی از پاناسونیک همگی 6 7 ماه پیش عرضه شدن و تازه داره میرسه به ایران! که این از سیاست بد پاناسونیکه ,محصولات سامسونگ به طور همزمان در همه جای دنیا عرضه میشه ,led 7000 سامسونگ که تاپ مدل سامسونگه اواسط خرداد عرضه شد به طور همزمان .

الان جدیدترین تلویزیون سامسونگ led 8500 هست که باید همین روزا به همراه مدل پلاسما b850 عرضه بشه .

سامسونگ کنتراست 8500 رو 7 میلیون اعلام کرده من نمی دونم از کجاش در میاره این کنتراست های جعلی رو...!!
    من یادمه زمانی که led 7000 پخش کردن میگفتند مدل بالاترش led8000 هست که 200 هرتزه و از این
    صحبتها حالا یعنی 8500 اصلاح شده همون 8000 هست ؟ سامسونگ هیچ تغییری تو مدلای اروپایی
    و آمریکاییش نسبت به آسیایی نمیده و چیزیش رو کم نمیکنه؟
    راستی امیر جان اینا مگه مخشون تاب داره یهو از کنتراست به اصطلاح 3 ملیون میرن تو 7 ملیون اونوقت
    تصویر کمترین تغییر کیفیت رو داره؟

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

من یادمه زمانی که led 7000 پخش کردن میگفتند مدل بالاترش led8000 هست که 200 هرتزه و از این
    صحبتها حالا یعنی 8500 اصلاح شده همون 8000 هست ؟ سامسونگ هیچ تغییری تو مدلای اروپایی
    و آمریکاییش نسبت به آسیایی نمیده و چیزیش رو کم نمیکنه؟
    راستی امیر جان اینا مگه مخشون تاب داره یهو از کنتراست به اصطلاح 3 ملیون میرن تو 7 ملیون اونوقت
    تصویر کمترین تغییر کیفیت رو داره؟
    دقیقا همون 8000 هست فقط با کنتراست جعلی حک شده بر روی کارتن و تلویزیون(7میلیون کنتراست)

کنتراست دینامیک های همه برندها یه بازی تبلیغاتیه برای فریب افکار عموم فاقد ارزشه.سامسونگ هم اغراقش از همه برند ها تو این زمینه بیشتره !

اینجا رو ببین مقایسه kuro با کنتراست زیر 30 هزار با کنتراست 2 میلیونی سامسونگ 6000

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 3 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

درود:
    بین تلویزیونLCD سونی مدلKLV-40X450A و تلویزیونLED سامسونگ مدلUA40B7000WW کدام یک را بخرم؟ از قیمتها اطلاع کامل دارم. با حدود 3میلیون تومان چه چیزه دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم.

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

درود:
    بین تلویزیونLCD سونی مدلKLV-40X450A و تلویزیونLED سامسونگ مدلUA40B7000WW کدام یک را بخرم؟ از قیمتها اطلاع کامل دارم. با حدود 3میلیون تومان چه چیزه دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم.
    شما چند هفته صبر کن و مدل v10 رو بخر بهترین hdtv ساخته شده تا اطلاع ثانوی .
    کد:

6. 4 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

[quote=Ami R 940;4287864]شما چند هفته صبر کن و مدل v10 رو بخر بهترین hdtv ساخته شده تا اطلاع ثانوی .
    کد:
    [/quote
    ممنونم از راهنماییتون بین این دو مدل کدوم بهتره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

درود:
    جناب Alucard شما هم لطفا نظر بدهید. مرسی

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دقیقا همون 8000 هست فقط با کنتراست جعلی حک شده بر روی کارتن و تلویزیون(7میلیون کنتراست)

کنتراست دینامیک های همه برندها یه بازی تبلیغاتیه برای فریب افکار عموم فاقد ارزشه.سامسونگ هم اغراقش از همه برند ها تو این زمینه بیشتره !

اینجا رو ببین مقایسه kuro با کنتراست زیر 30 هزار با کنتراست 2 میلیونی سامسونگ 6000

کد:
    امیر جان مدلهای 6000 , 7000 و 8000 از نوع LED Edgelit هستن ولی 8500 از نوع Local Dimming هست.

10. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

امیر جان مدلهای 6000 , 7000 و 8000 از نوع LED Edgelit هستن ولی 8500 از نوع Local Dimming هست.
    آقا مهدی میشه درباره Local Dimming توضیح بدی و اینکه چه فرقی با Led هایی که الان تو بازار هست میکنه.

12. این کاربر از saeed.1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اقای Alucard لطفا شما هم نظر بدهید اولا بین این دو مدل کدوم بهتر استLCD سونیمدلKLV-40X450A و تلویزیونLED سامسونگ مدلUA40B7000WW؟ و دوما شما با حدود 3میلیون تومان چی پیشنهاد میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید.

14. این کاربر از platiniboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

اقای Alucard لطفا شما هم نظر بدهید اولا بین این دو مدل کدوم بهتر استLCD سونیمدلKLV-40X450A و تلویزیونLED سامسونگ مدلUA40B7000WW؟ و دوما شما با حدود 3میلیون تومان چی پیشنهاد میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید.
    به نظر من هم اگر صبر کنید برای مدل V10 میتونید با 3 تومن میتونید در کنارش یه سینمای خانگی خیلی خوب هم تهیه کنید.

چون مدل 40 اینچ سری X سونی LCD معمولی هست B7000 انتخاب معقولتری هست به خصوص با توجه به دکورش و مهمتر اینکه سری 450 در حال حاضر دیگه تولید نمیشه واسه همین پیشنهاد میکنم صبر کنید چون به زودی مدل X550 هم وارد میشه.

16. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •