تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 49 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 481

نام تاپيک: مقایسه LED و LCD و Neo PDP

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

آقا این دو نوع ال ای دی فقط تو کنتراست بالا (اگر اشتباه نکنم منظور شما اچ دی هست) با هم فرق میکنند؟
    من ال ای دی سامسونگ و سونی رو دیدم ولی فرقشون کلآ تو تصاویر خیلی مشخص نیست حالا میخواستم بدونم چون تو مغازه هر دو به دستگاه اچ دی وصل بودند تفاوتشون معلوم نیست و اگر ما مثلآ سامسونگ رو بخریم توی خونه خیلی فرق این دو مدل زیاد خواهد بود؟
    من متوجه منظور شما نشدم کنتراست بالا چه ارتباطی به HD میتونه داشته باشه!؟
    شما دقیقا مشخص کنید کدوم LED ها رو دیدین چون سونی که در بازار ایران فقط مدل X450 رو داره که LED هست ولی سامسونگ 3 یا 4 مدل LED داره.

در آغاز فعالیت Ramin**vaio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من متوجه منظور شما نشدم کنتراست بالا چه ارتباطی به HD میتونه داشته باشه!؟
    شما دقیقا مشخص کنید کدوم LED ها رو دیدین چون سونی که در بازار ایران فقط مدل X450 رو داره که LED هست ولی سامسونگ 3 یا 4 مدل LED داره.
    من از سونی همون X450 رو دیدم و از سامسونگ هم که مدل اگر اشتباه نکنم 6000و7000 بودند ولی نتونستم
    تشخیص بدم کدوم کیفیت بالاتری دارن چون تصویر با دستگاه اچ دی پخش میشد.
    من نظر شما رو خوندم که نوشتی "ولی در Local Dimm ها برای تعداد زیادی از پیکسلها یک منطقه به عنوان بک لایت در نظر گرفته شده که ممکنه در تصاویر با کنتراست زیاد هاله نور ایجاد کنه" این هست که برام سوال شد
    یعنی سونی X450 اون مشکلی که شما گفتید رو فقط در تصویر دستگاه اچ دی با کنتراست زیاد داره؟ یک سوال
    دیگه اینکه در مدل Local Dimm که شما نوشتی "برای تعداد زیادی از پیکسلها یک منطقه به عنوان بک لایت در نظر گرفته شده" این در مقایسه با Edge lit برتری هست یا نقطه ضعف؟ کلآ من اگر X450 یا سامسونگ رو بخرم و خونه هم دستگاه اچ دی نداریم چقدر فرق بین این دو تا مدل رو میتونم حس کنم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

من از سونی همون X450 رو دیدم و از سامسونگ هم که مدل اگر اشتباه نکنم 6000و7000 بودند ولی نتونستم
    تشخیص بدم کدوم کیفیت بالاتری دارن چون تصویر با دستگاه اچ دی پخش میشد.
    من نظر شما رو خوندم که نوشتی "ولی در Local Dimm ها برای تعداد زیادی از پیکسلها یک منطقه به عنوان بک لایت در نظر گرفته شده که ممکنه در تصاویر با کنتراست زیاد هاله نور ایجاد کنه" این هست که برام سوال شد
    یعنی سونی X450 اون مشکلی که شما گفتید رو فقط در تصویر دستگاه اچ دی با کنتراست زیاد داره؟ یک سوال
    دیگه اینکه در مدل Local Dimm که شما نوشتی "برای تعداد زیادی از پیکسلها یک منطقه به عنوان بک لایت در نظر گرفته شده" این در مقایسه با Edge lit برتری هست یا نقطه ضعف؟ کلآ من اگر X450 یا سامسونگ رو بخرم و خونه هم دستگاه اچ دی نداریم چقدر فرق بین این دو تا مدل رو میتونم حس کنم.
    ایجاد هاله نور در مناطقی با کنتراست زیاد زمانی که شما در محیط کم نور قرار میگیرید به چشم میاد نه در همه نماها به طور کلی برتری Local dimm ها به Edge lit ها بازتولید مشکی عمیقتر هست که میتونه تصاویر زیباتری رو در مجموع ارائه بده نداشتن سورس HD در نهایت باعث میشه که شما تفاوت کمتری رو بین این TV ها حس کنید چون این نوع پنلها در اصل اسمشون HDTV هست در غیر این صورت ضرورتی برای ساختشون وجود نداشت من چون خودم تجربه مستقیم از سورس SD روی این پنلها در محیط یکسان با سورسهای برابر نداشتم نمیتونم دقیقا به شما بگم که کدوم برتر هست ولی روی سیگنالهای HD اگر محدودیت بودجه وجود نداشته باشه به نظر من X450 کیفیت بالاتری رو ارائه میده ولی با توجه به منابعی که من بهشون دسترسی داشتم به دلیل قویتر بودن پردازنده SD/|HD مدلهای سامسونگ میشه حدس زد تصویر سیگنالهای SD روی پنل B7000باید کمی پرجزئیات تر از سونی باشه که تجربه نشون داده این مقدار تفاوتها تو فواصل کم قابل تشخیص هستن ولی به هر حال مطرح هستن اما از این جزئیات مهمتر برای داشتن تصاویر زیبا اشباع رنگ و کنتراست واقعی پنل پنل هست که به استناد به منابع معتبر باید سونی در این ضمینه برتر باشه البته این نکته رو فراموش نکنید که سونی X450 فقط در مدلهای 46 و 55 اینچی با بکلایت LED عرضه شده و در مدل 40 اینچی این پنل یک LCD معمولی هست و از نظر قدرت بازتولید رنگ مشکی و سایر موارد با مدلهای 46 و 55 تفاوت داره.
    Last edited by *Alucard*; 12-12-2009 at 17:17.

4. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ایجاد هاله نور در مناطقی با کنتراست زیاد زمانی که شما در محیط کم نور قرار میگیرید به چشم میاد نه در همه نماها به طور کلی برتری Local dimm ها به Edge lit ها بازتولید مشکی عمیقتر هست که میتونه تصاویر زیباتری رو در مجموع ارائه بده نداشتن سورس HD در نهایت باعث میشه که شما تفاوت کمتری رو بین این TV ها حس کنید چون این نوع پنلها در اصل اسمشون HDTV هست در غیر این صورت ضرورتی برای ساختشون وجود نداشت من چون خودم تجربه مستقیم از سورس SD روی این پنلها در محیط یکسان با سورسهای برابر نداشتم نمیتونم دقیقا به شما بگم که کدوم برتر هست ولی روی سیگنالهای HD اگر محدودیت بودجه وجود نداشته باشه به نظر من X450 کیفیت بالاتری رو ارائه میده ولی با توجه به منابعی که من بهشون دسترسی داشتم به دلیل قویتر بودن پردازنده SD/|HD مدلهای سامسونگ میشه حدس زد تصویر سیگنالهای SD روی پنل B7000باید کمی پرجزئیات تر از سونی باشه که تجربه نشون داده این مقدار تفاوتها تو فواصل کم قابل تشخیص هستن ولی به هر حال مطرح هستن اما از این جزئیات مهمتر برای داشتن تصاویر زیبا اشباع رنگ و کنتراست واقعی پنل پنل هست که به استناد به منابع معتبر باید سونی در این ضمینه برتر باشه البته این نکته رو فراموش نکنید که سونی X450 فقط در مدلهای 46 و 55 اینچی با بکلایت LED عرضه شده و در مدل 40 اینچی این پنل یک LCD معمولی هست و از نظر قدرت بازتولید رنگ مشکی و سایر موارد با مدلهای 46 و 55 تفاوت داره.
    آقا توضیحاتت خیلی عالی بود و اطلاعات فنی من خیلی بالا رفت در اصل روشن شدم اساسی بخصوص اینکه فهمیدم X450 فقط در سایز 46 Led هست پس با این حساب بدرد من نمیخوره و الان که زنگ زدم فروشگاه سونی همین حرف شما رو زد من چون دنبال 40 اینچ هستم پس باید همون سامسونگ رو بخرم ولی دیدم اینجا بعضی ها ازLed های LG نوشتن که اونها 42 اینچ داره و Local Dimm و Edge lit هر دو مدل رو داره که البته خودم تا حالا از نزدیک ندیدم یعنی اصلآ سراغ LG نرفته بودم اینجا هم که تو بعضی تاپیکها خوندم مدل Local Dimm LG مشکل زاویه دید کم و همون هاله نور و ضعیف بودن تو SD(اگر اشتباه نکنم منظور همون تلوزیون ایرانه) رو داره که گفتم ببینم به نظر شما این قضیه درسته یا نه.
    اما یک چیز مهمی بنظرم اومد اینکه تصویر ماهواره جزو HD هست یا SDو اینکه تو تصویر ماهواره Local Dimm ها بهترند یا Edge Lit ها؟

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز پنل W550 سونی جزو پنلهای خوب در سایز مورد نظر شما هست ولی پیشنهاد میکنم مدل B690 سامسونگ رو ببینید از نظر امکانات و کیفیت تصویر پنل برجسته ای هست و اکثر منابعی که پنلهای HD رو تست میکن کیفیت تصویر LCD ـهای سری 6 سامسونگ رو برتر دونستن به خصوص با توجه به قیمت رقابتی تر این پنل.
    موفق باشید

خیلی ممنون.

من چون سیر تا پیاز زندگیم سونی هست بیشتر نظرم روی این برند هست.پ

یه قیمت اینترنتی دیدم که مدل سامسونگ حدود 100 تومان گرونتر بود.
    چرا سونی کنتراست تصویرشو ننوشته؟ شما میدونید چنده؟

قیمت سامسونگ 1880 و سونی 1790 بود قیمت هاش حدودا درسته یا خیر؟

در کل این مدل سونی چشما گرفته مخصوصا این تبلیغاتی که برای تلوزیون هاش میکنه اما باید از نزدیک مقایسه کنم.
    بازم ممنون
    Last edited by biostar; 13-12-2009 at 00:14.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقای *Alucard* کجایی؟ این سوال آخری رو میشه جواب بدی!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

آقا توضیحاتت خیلی عالی بود و اطلاعات فنی من خیلی بالا رفت در اصل روشن شدم اساسی بخصوص اینکه فهمیدم X450 فقط در سایز 46 Led هست پس با این حساب بدرد من نمیخوره و الان که زنگ زدم فروشگاه سونی همین حرف شما رو زد من چون دنبال 40 اینچ هستم پس باید همون سامسونگ رو بخرم ولی دیدم اینجا بعضی ها ازLed های LG نوشتن که اونها 42 اینچ داره و Local Dimm و Edge lit هر دو مدل رو داره که البته خودم تا حالا از نزدیک ندیدم یعنی اصلآ سراغ LG نرفته بودم اینجا هم که تو بعضی تاپیکها خوندم مدل Local Dimm LG مشکل زاویه دید کم و همون هاله نور و ضعیف بودن تو SD(اگر اشتباه نکنم منظور همون تلوزیون ایرانه) رو داره که گفتم ببینم به نظر شما این قضیه درسته یا نه.
    اما یک چیز مهمی بنظرم اومد اینکه تصویر ماهواره جزو HD هست یا SDو اینکه تو تصویر ماهواره Local Dimm ها بهترند یا Edge Lit ها؟
    کانالهای ماهواره بیشترشون با رزولوشن SD پخش میشن ولی با رسیورهای جدید قابلیت دیدن شبکه هایی که بهصورت HD برنامه پخش میکنن وجود داره.

در مورد کیفیت تصویر Local Dimm ها به طور کلی تصویر با کیفیت تری دارن البته این مسئله برند با برند فرق میکنه ولی در مجموع نظر شخصی من این هست که اگر دنبال LED هستید بیشتر برای یک Local Dimm هزینه کنید.

خیلی ممنون.

من چون سیر تا پیاز زندگیم سونی هست بیشتر نظرم روی این برند هست.پ

یه قیمت اینترنتی دیدم که مدل سامسونگ حدود 100 تومان گرونتر بود.
    چرا سونی کنتراست تصویرشو ننوشته؟ شما میدونید چنده؟

قیمت سامسونگ 1880 و سونی 1790 بود قیمت هاش حدودا درسته یا خیر؟

در کل این مدل سونی چشما گرفته مخصوصا این تبلیغاتی که برای تلوزیون هاش میکنه اما باید از نزدیک مقایسه کنم.
    بازم ممنون
    من از قیمتها دقیقا اطلاع ندارم ولی فکر میکنم سامسونگ B690 تو ایران ارزونتر از W550 .

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کانالهای ماهواره بیشترشون با رزولوشن SD پخش میشن ولی با رسیورهای جدید قابلیت دیدن شبکه هایی که بهصورت HD برنامه پخش میکنن وجود داره.
    آقای *Alucard* من هم تصمیم به خرید Local Dimm داشتم ولی واقعآ ناامید شدم خوب من خودم اهل گیم هستم و شاید بتونم از اچ دی استفاده کنم ولی بهترین تصویری که میتونم برای خانواده بگیرم از ماهواره هست که با توجه به صحبت شما که میگید Led سامسونگ که Edge Lit هست در تصاویر Sd بهتره بنابراین باید برم سمت سامسونگ 6000 یا 7000 بالاخره باید دموکراسی رعایت بشه

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

آقای *Alucard* من هم تصمیم به خرید Local Dimm داشتم ولی واقعآ ناامید شدم خوب من خودم اهل گیم هستم و شاید بتونم از اچ دی استفاده کنم ولی بهترین تصویری که میتونم برای خانواده بگیرم از ماهواره هست که با توجه به صحبت شما که میگید Led سامسونگ که Edge Lit هست در تصاویر Sd بهتره بنابراین باید برم سمت سامسونگ 6000 یا 7000 بالاخره باید دموکراسی رعایت بشه
    دوست عزیز من راجب اینکه تصاویر SD روی پنل X یا Y نا امید کننده هست هیچ صحبتی نکردم که شما از خریدت منصرف بشی در مجموع کیفیت تصاویر SD روی تلویزیونهای CRT یا همون لامپ تصویری از هر HDTV که شما فکرشو بکنی بهتر هست پس اگر فقط به فکر تصاویر SD هستی هزینه زیادی نکن و برو یک مدل LCD یا Plasma معمولی بخر و پولتو برای خرید بهتر در آینده Save کن.
    من به صورت کلی گفتم که پردازنده SD/HD بین این مدلهایی که شما در نظر دارید روی سامسونگ B6000 و B7000 بهتر هستولی وقتی شما یک تصویر SD نگاه میکنی بقیه موارد تلویزیون رو هم باید در نظر بگیری مثل کنتراست خوب , اشباع رنگ , بازتولید رنگ مشکی عمیق و در LCD ها و LED ها یکپارچگی صفحه نمایش و ....
    من پیشنهاد میکنم شما خودتون از نزدیک هر پنلی رو قصد خرید دارید بررسی کنید و چیزی رو که به چشمتون بهتر میاد انتخاب کنید در مجموع تصاویر SD خودشون ذاتا تصاویر بی کیفیتی هستن و تفاوت خیلی فاحشی بین مدلهایی که شما مورد نظر داری در اونها روی این سیگنالها دیده نمیشه به خصوص که اگر نقصی هم وجود داشته باشه شما میتونید با خرید یک ----- که خروجی HDMI داره کار بزرگنمایی رو به پردازنده ----- محول کنید که اکثرا خیلی بهتر از TV ها اینکار رو انجام میدن نظر شخصی من این هست که مهمترین چیز برای خرید TV کیفیت تصویر هست چون بعدا قابل ارتقا نیست و با خرید لوازم جانبی هم نمیشه کیفیت تصویر یک پنل Improve کرد ولی امکانات و ضعفهای بیشتر پنلهارو میشه با خرید لوازم جانبی برطرف کرد.

11. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما میتونید با خرید یک ----- که خروجی HDMI داره کار بزرگنمایی رو به پردازنده ----- محول کنید که اکثرا خیلی بهتر از TV ها اینکار رو انجام میدن نظر شخصی من این هست که مهمترین چیز برای خرید TV کیفیت تصویر هست چون بعدا قابل ارتقا نیست و با خرید لوازم جانبی هم نمیشه کیفیت تصویر یک پنل Improve کرد ولی امکانات و ضعفهای بیشتر پنلهارو میشه با خرید لوازم جانبی برطرف کرد.
    من اول بگم که باید بهتون به خاطر این همه معلومات تبریگ گفت و جوابهاتون کاملآ منطقیه ولی به هرحال تعداد کانالهای اچ دی ماهواره کم هست و فکر کنم پولی باشه و برای ما در ایران شاید چندسال طول بکشه تا بتونیم از اونها استفاده کنیم اون هم شاید به لطف هکرهای روسی پس چاره ای نیست و باید حال وآینده رو با هم بچسبیم!
    شما گفتید میشه با یک ریسیور که خروجی HDMI داره مشکل تصویر SD رو تو Local Dimm ها حل کرد ولی میخواستم بدونم اگر کانالی خودش هم اچ دی نبود با یک سیم HDMI میشه کیفیتش رو تا حد اچ دی بالابرد یا اینکه منظورتون این هست که این کابلها تصویر SD رو برای پخش روی HDTV استاندارد میکنن.اگر حالت دوم درست هست یک سوال دیگه اینکه اگر ریسیور خروجی کامپوننت داشته باشه بازهم میشه این مشکل منطبق کردن تصویر SD با HDTV رو با کابل کامپوننت حل کرد چون فکر کنم ریسیور HD گرون باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •