تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 102 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1017

نام تاپيک: کلوب فوتبال من

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

اگه کسی تجربه بازی در هوا های مختلف رو داره بگه که استفاده کنیم،منظورم شیوه بازی و ترکیب بود در هوا های مختلف ممنون.
    من تو هوای ابری.......حمله ای بازی کردم...3-2 بردم........یه بارم تو همین هوا ضد حمله بازی کردم 3-2باختم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

من که نمیدونم چرا همش میبازم !!
    کسی نیست با هم یه دست بزنیم حالشو بگیرم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

من که نمیدونم چرا همش میبازم !!
    کسی نیست با هم یه دست بزنیم حالشو بگیرم ؟
    پیداتون کردم......پیشنهاد دادم.......به احتمال زیاد فردا بازی داریم....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

خب سیستمت رو یه جوری بچین که ببازی !! دمت گرم !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

چیجوری میتونم پروفایل تیمم رو ببینم ؟

دوستانی که میخوان بیان حداقل ایمیل بدن براشون دعوت نامه بفرستم یه چیزی گیرمون بیاد ...
    Last edited by Gam3r; 22-08-2009 at 13:08.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

چیجوری میتونم پروفایل تیمم رو ببینم ؟
    رو اسم هر تیمی بزنی تو پروفایلش میره........اما اونجا تیم من هم هست اونم بزنی میره تو پروفایلت......
    خب سیستمت رو یه جوری بچین که ببازی !! دمت گرم !!!
    منم اوضاعم بهتر از تو نیست.....3 تا بازی کردم....2 تا باخت

اگه نباشه جاش خالی می مونه panteaaa55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

من تو هوای ابری.......حمله ای بازی کردم...3-2 بردم........یه بارم تو همین هوا ضد حمله بازی کردم 3-2باختم
    اگر قسمت راهنمای بازی رو بخونید . خیلی بهتر بازی خواهید کرد .

مثلا :

1. در هوای بارونی استراتژی هایی مثل پاس بلند یا سانتر و بازیکنان شوت زن و پراستقامت بهتر عمل می کنند.
    2. خانه یا خارج از خانه! تیمی که در خانه بازی می کنه, از خط دفاع , میانه و خصوصا حمله ی حریص تری برخورداره!
    3. سیستم و قدرت تیم حریف رو نگاه کن! اگه با تیم خیلی قوی تری بازی داری, سیستمی مثل ۱-۵-۴ کمک می کنه زیاد گل نخوری!
    4. آب و هوا یک ابزار قدرت برای مربیان ریزبینه! استراتژی ها و بازیکنان خاصی در یک سری آب و هواها بهتر عمل می کنند!
    5. اگر تیم عملکرد خوبی داشته باشه, بازیکنان به تدریج قوی و قوی تر می شن! جمع استعداد بازیکنای اصلی به این روند سرعت می ده!
    6. استراتژی رو بر اساس بازیکنان و آب و هوا انتخاب کن. مثلا توی بارون سانتر و پاس بلند موثرتره!
    7. همیشه به میزان آمادگی بازیکنان دقت کن! بازیکنانی که کمتر از هشتاد درصد آماده اند, نیاز به تعویض دارند!
    8. پست بازی بازیکنان در کارایی آن ها تاثیر دارد! استفاده از بازیکنان در جایی غیر از پست تخصصی, تا حدی باعث افت کارایی می شه!
    9. هر بازیکن در هر ماه, یک سال پیر می شه و بازیکن مسن تر از ۳۶ سال به طور خودکار با بازیکن جوان جایگزین می شه!
    10. بازی های دوستانه نه بازیکنان رو از نظر آمادگی ضعیف می کنن نه محروم! احتمال قوی شدن بازیکنان در صورت کسب برد وجود داره!
    11. در بازی های دوستانه, تماشاچی های کمتری به ورزشگاه شما میان پس پول کمتری نسبت به بازی های لیگ می گیرید!
    12. برد در بازی های دوستانه یک امتیاز به برنده می ده و مساوی و باخت هیچ امتیازی نمی دن و می تونن تاثیر منفی روی رتبه بذارن!
    13. هر روز حداکثر چهار بازی دوستانه می تونید داشته باشید. یعنی حداکثر چهار بازی در صف بازی هاست.
    14. زمان بازی دوستانه, فردای روز تایید دعوته. اگه تیمی دعوت شما رو تایید یا رد کنه, در صفحه ی "تیم من" پیغامی می گیری!
    15. دکتر برای پیشگیری و نیز درمان آسیب دیدگی ها و بدنساز برای قدرتمندتر کردن عملکرد تیم مفید هستن!
    16. برای پس گرفتن جنسی که فروخته شده, پولی پرداخته نمی شود! در خریدها دقت کن!
    17. سه تیم اول جدول اسپانسر رده ی یک شان همراهیشون می کنه, سه تیم بعدی اسپانسر رده دو و دو تا آخری اسپانسر رده ی سه!
    18. استادیوم های مدرن تر خرج بیشتری هم دارند! این استادیوم ها فقط زمانی سودده هستند که بردهای زیادی کسب کرده باشی!
    19. تیم شما نمی تونه کمتر از ۲۰ بازیکن و بیشتر از ۳۰ بازیکن داشته باشه.
    20. قیمت مناسبی برای بازیکناتون بذارید تا در بازار خرید و فروش, شانس بیشتری برای فروختنش داشته باشید!
    21. اگه بازیکنتون رو آزاد کنید, دیگه قادر نیستید اونو توی ترکیب تیم بیارید و از تیمتون حذف می شه!
    22. در هر ماه فقط فقط سه بازیکن می تونید بخرید! پس در خرید بازیکن کاملا دقت کنید!
    23. بازیکن ها بر اساس قدرت, سن و استعدادشون قیمت گذاری می شن.

امیدوارم به دردتون بخوره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

اگر قسمت راهنمای بازی رو بخونید . خیلی بهتر بازی خواهید کرد .

مثلا :

1. در هوای بارونی استراتژی هایی مثل پاس بلند یا سانتر و بازیکنان شوت زن و پراستقامت بهتر عمل می کنند.
    2. خانه یا خارج از خانه! تیمی که در خانه بازی می کنه, از خط دفاع , میانه و خصوصا حمله ی حریص تری برخورداره!
    3. سیستم و قدرت تیم حریف رو نگاه کن! اگه با تیم خیلی قوی تری بازی داری, سیستمی مثل ۱-۵-۴ کمک می کنه زیاد گل نخوری!
    4. آب و هوا یک ابزار قدرت برای مربیان ریزبینه! استراتژی ها و بازیکنان خاصی در یک سری آب و هواها بهتر عمل می کنند!
    5. اگر تیم عملکرد خوبی داشته باشه, بازیکنان به تدریج قوی و قوی تر می شن! جمع استعداد بازیکنای اصلی به این روند سرعت می ده!
    6. استراتژی رو بر اساس بازیکنان و آب و هوا انتخاب کن. مثلا توی بارون سانتر و پاس بلند موثرتره!
    7. همیشه به میزان آمادگی بازیکنان دقت کن! بازیکنانی که کمتر از هشتاد درصد آماده اند, نیاز به تعویض دارند!
    8. پست بازی بازیکنان در کارایی آن ها تاثیر دارد! استفاده از بازیکنان در جایی غیر از پست تخصصی, تا حدی باعث افت کارایی می شه!
    9. هر بازیکن در هر ماه, یک سال پیر می شه و بازیکن مسن تر از ۳۶ سال به طور خودکار با بازیکن جوان جایگزین می شه!
    10. بازی های دوستانه نه بازیکنان رو از نظر آمادگی ضعیف می کنن نه محروم! احتمال قوی شدن بازیکنان در صورت کسب برد وجود داره!
    11. در بازی های دوستانه, تماشاچی های کمتری به ورزشگاه شما میان پس پول کمتری نسبت به بازی های لیگ می گیرید!
    12. برد در بازی های دوستانه یک امتیاز به برنده می ده و مساوی و باخت هیچ امتیازی نمی دن و می تونن تاثیر منفی روی رتبه بذارن!
    13. هر روز حداکثر چهار بازی دوستانه می تونید داشته باشید. یعنی حداکثر چهار بازی در صف بازی هاست.
    14. زمان بازی دوستانه, فردای روز تایید دعوته. اگه تیمی دعوت شما رو تایید یا رد کنه, در صفحه ی "تیم من" پیغامی می گیری!
    15. دکتر برای پیشگیری و نیز درمان آسیب دیدگی ها و بدنساز برای قدرتمندتر کردن عملکرد تیم مفید هستن!
    16. برای پس گرفتن جنسی که فروخته شده, پولی پرداخته نمی شود! در خریدها دقت کن!
    17. سه تیم اول جدول اسپانسر رده ی یک شان همراهیشون می کنه, سه تیم بعدی اسپانسر رده دو و دو تا آخری اسپانسر رده ی سه!
    18. استادیوم های مدرن تر خرج بیشتری هم دارند! این استادیوم ها فقط زمانی سودده هستند که بردهای زیادی کسب کرده باشی!
    19. تیم شما نمی تونه کمتر از ۲۰ بازیکن و بیشتر از ۳۰ بازیکن داشته باشه.
    20. قیمت مناسبی برای بازیکناتون بذارید تا در بازار خرید و فروش, شانس بیشتری برای فروختنش داشته باشید!
    21. اگه بازیکنتون رو آزاد کنید, دیگه قادر نیستید اونو توی ترکیب تیم بیارید و از تیمتون حذف می شه!
    22. در هر ماه فقط فقط سه بازیکن می تونید بخرید! پس در خرید بازیکن کاملا دقت کنید!
    23. بازیکن ها بر اساس قدرت, سن و استعدادشون قیمت گذاری می شن.

امیدوارم به دردتون بخوره

فوق العاده عالی بود
    بازم ازینا بزار

ویرایش :
    آقا من چند تا تیم رو سرچ کردم برای بازی دوستانه ولی همشون کله گنده هستن !!
    شما چیجوری تیم منو پیدا کردین ؟
    یکی کمکی بکنه به ما !!
    Last edited by Gam3r; 22-08-2009 at 14:03.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

دوستان

لطفا برید تو جابجای و این سه نفر را سرچ کنید . من اینها رو گذاشتم برای فروش . ببینید نشان میده .

فکر کنم این قسمت ضعف سیستم باشه . چون این سه نفر در لیست فروش موجود نیستند در صورتی که اعلام کردم .

لطف کنید خبرش رو به من بدید .

ارشیا اسحاقی ۲۲ ساله با قدرت ۳۳۹ مبلغ ۴۵۰۰۰ ------ دفاع
    ولی ثابت ۲۱ ساله با قدرت 347 مبلغ ۲۵۰۰۰ ------------ گلر
    فواد مشکات ۲۳ ساله با قدرت ۳۴۳ به مبلغ ۳۵۰۰۰ -------- میانه

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

آقا من چند تا تیم رو سرچ کردم برای بازی دوستانه ولی همشون کله گنده هستن !!
    شما چیجوری تیم منو پیدا کردین ؟
    یکی کمکی بکنه به ما !!
    به دو روش می تونی تیم هم سطح پیدا کنی .

روش اول و اساسی : برو به قسمت بازیهای دوستانه و از قسمت ((( جستجو بر اساس: هم تراز من ))) را انتخاب کن و سرچ کن تا تیم هم ردیف خودتو پیدا کنی .

3 گزینه دیگه هم داره 1- بالاتر از من 2 - نام تیم 3 - نام مربی

روش دوم ( بیشتر به درد تازه وارد ها می خوره ) پائین صفحه اصلی یه قسمتی هست به نام ( تیم های جدید )

این تیم ها همه تازه وارد هستند و به درد افراد جدید می خوره تا با هم بازی کنن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •