تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مقایسه عناوین مشترک و هم نام PSP با PS2 و PS3

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض مقایسه عناوین مشترک و هم نام PSP با PS2 و PS3

سلام به همه ی دوستان عزیز
    گفتم این تاپیک می تونه ی بهانه ی خوبی باشه تا به قدرت PSP بیشتر پی ببریم
    من موارد بسیار خوبی رو در بازی های PSP دیدم.من با کمک آقا حمید و مشورت با آقا پیمان تاپیک رو ایجاد می کنم.خیلی دوست دارم نظراتتون رو بیان کیند.اگه نقدی داشتید بذارید.مورد بهتری بود بیان کنید.و در کل به من کمک کنید
    همون طوری هم که قول دادم مقایسات عادلانه خواهد بود
    موفق باشید
    یحیی

2. 3 کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    اولین مقایسه ای که می خوام براتون بذارم از بازیه God Of War 2 و God Of War Chains Of Olympos هست
    همین طور که می دونید GOW 2 انحصاری PLAY STATION 2 و GOW:COO انحصاریه PSP هست

از داستان بازی شروع می کنم
    داستان:
    در GOW 2 ما با داستانی بسیار پیچیده اما جاب و جالب روبرو هستیم.کریتوس کشته میشه به وسیله ی زئوس.او باید خواهران سرنوشت رو به زانو در بیاره و زمان رو به عقب برگردونه!داستان در بسیاری از مواقع شما رو به وجد میاره.یادمه در GOW 2 وقتی با خواهران سروشت مبارزه می کردیم بخشی بود که از تالار بیرون میومدیم و روی یک پل سنگی باید با یکی دیگر از خواهران سرنوشت مبارزه می کردیم.خوب این عادی بود البته من داشتم کریتوس و یک فرد دیگه رو می دیدم که می جنگن!عجیب بود یه کمی ما باید مواظب جان خودمون و پل می بودیم تا خراب نشه.اما این برای من معنی نداشت تا وقتی که مرحله ی آخر GOW 1 رو انجام دادم و بازی رو به پایان رسوندم.ما در اونجا باید با اریس می جنگیدیم (خدای جنگ) اما ناگهان ما شمشیرمونو از دست می دادیم یک شمشیر سنگی تالاری رو به یک جای خانه مانند وصل کرده بود اون رو بر می داشتیم و به جنگ ادامه می دادیم.اما نکته ی جالب این جاست که اون شمیشیر سنگی همون پلی بود که ما در آینده باید روی اون با یکی از خواهران سرنوشت می جنگیدیم.در اصل ما داشتیم گذشته ی خودمون رو می دیدیم که با اریس در حال جنگیدن هستیم.ما علاوه بر اینکه در زمان حال باید از جان خودمون محافظت می کردیم باید در از این شمشیر سنگی هم محافظت می کردیم تا در گذشته بتونیم جنگیدن با اریس رو ادامه بدیم.واقعا فوق العاده بود!این فقط یکی از بخش های حماسی داستان GOW 2 بود!اما در GOW:COO شاهد همچین داستان پیچیده ای نیستیم.به نظر من GOW 2 از نظر داستانی قوی تر عمل کرد.البته چیزی که نمیشه منکرش شد اینه که GOW:COO داستانی به مراتب تراژدی تر داره!مثلا شما ببینید بازی بر اساس زمانی که اتفاق میفته مرتبا حول محور عذاب وجدان های کریتوس می چرخه مثلا بخش هایی که دخترش نی می زد بسیار دیدنی بود و آدم رو تحت تاثیر قرار می داد!در کل داستان GOW 2 بهتر بود ولی داستان GOW:COO هم غنی و بسیار خوب بود .
    نمره ی من به این بخش:
    GOW 2 : 10/10
    GOW:COO : 9/10

گرافیک:
    اما من گرافیک GOW:COO رو واقعا خوب ارضیابی می کنم.GOW 2 با استفاده از تمام قدرت PS2 ساخته شد.بازی رو حتی با بازی های نسل جدید مقایسه می کردن.سونی بهترین عناوین PS2 بود.ولی ما می بینیم که GOW:COO با اینکه برای یک کنسول دستی ساخته شده کمبودی نسبت به GOW 2 نداره!هر چند من خودم به شخصه احساس می کنم جزئیات در GOW 2 کمی بهتر بود ولی باید منصف باشیم.این گرافیک که من در GOW:COO یدم واقعا عالی بود.بسیار عالی بود.فضاهایی که در بازی دیده میشد.کیفیت عالی بافت ها ! همه و همه عالی بودند.در GOW 2 هم تقریبا همین وضعیت بود!همین طور که گفتم اگه بخوایم خیلی روی گرافیک ریز بشیم می شه گفت GOW 2 از لحاظ گرافیکی از لحاظ جزئیات محیط کمی بهتر عمل کرده بود!
    نمره ی من به این بخش:
    GOW:COO : 10/10

گیم پلی:
    گیم پلی در هر دو نسخه عالی بود.من در گیرانه و جذاب.تند و سریع.البته من GOW 2 رو با دجه ی سختیه NORMAL به پایان رسوندم.ولی می تونم بگم در هر دو حالت بهترین گیم پلی ممکن رو از بازی ها دیدم.البته در کل بازی ها کوتاه بودن وساعت زیادی گیم پلی نداشتن!در حالی که می شد خیلی بهتر باشه.نحوه ی در گیری ها در هر دوبازی مشابه هستند.در GOW 2 بازی مقداری درگیرانه تر و با خشونت بیشتر شروع میشه و ادامه پیدا میکنه.در GOW:COO این روند کمتر دیده میشه.اما GOW 2 کمی در این زمینه بهتر عمل کرد!اما در کل این گیم پلی آن چنان نفس گیر بود که چه عرض کنم.مخصوصا بازی با هارد خیلی چسبید.
    نمره ی من به این بخش:
    GOW 2 : 9.5/10

نوآوری:
    در GOW 2 یکی از بخش های جالب و خلاقانه در بازی سواری با پگاسوس بود که واقعا عالی کار شده بود.اما من به شخصه بهترین نوآوری رو که در بازی دیدم.سیستم دکمه زنی GOW 2 هم در نوع خودش یک نو آوری بسیار عالی بود.اما سیستم دکمه زنی GOW:COO واقعا جذاب تر از GOW 2 بود.خیلی سریع تر بود و آدم لذت می برد از سرعت.بخش شنا در اب هر دو بازی هم که کوتاه بود ولی در کل قابل قبول بود!البته از یک جهت GOW 2 می تونست بهتر باشه و اونم اینکه با شخصیت های بیشتر و متنوع تری در طول بازی برخورد می کردید.
    نمره ی من به این بخش:

هوش مصنوعی:
    در هر دوبازی دشمنان به بهترین شکل با شما مقابله میکردن.حتی در GOW:COO کمی بهتر از GOW 2 اما در کل باید بگم اگه یه لحظه دیر دفهع می کردید یا از جادوهای خودتون به درستی استفاده نمی کردید همه چیز تمام بود! به سادگی!در GOW 2 سخت گیری تا این حد نبود در نتیجه این خودش باعث میشه که ما هوش مصنوعی بهتری رو در GOW:COO شاهد باشیم.البته اگه هر دو بازی رو در حالت VERY HARD می رفتید تقریبا مشابه می شدند.ولی من به شخصه احساس کردم دقت دشمنان در GOW:COO بیشتر شده.در ضمن سختی بازی هم بسیار به جا و متناسب بود.من در بعضی از بازی های PSP مشکل هوش مصنوعی دیدم!ولی این بازی عالی بود
    نمره ی من به این بخش:

صداگذاری:
    صدا گذاری یکی ار بخش های مثبت هر دو نسخه بود.بی نقص انجام شده بود این بخش.دیگه واقعا چیزی نمی تونم بگم.هر دو نسخه صداگذاریه راضی کننده ای داشت.آهنگهای بازی هم یک سری از GOW 2 حفظ شده بود یک سری هم تازه اضافه شده بود که بعضی هاش نسبت آهنگهای GOW 2 بهتر و بعضی کمی ضعیف تر بود.ولی در کل عالی بود صدا گذاری
    نمره ی من به این بخش:

دشمنان:
    این بخش رو بدون اغراق باید گفت که GWO:COO بهتر بود دشمنان بیشتر و متنوع تر بودند!در اصل GOW:COO حالتی براش اتفاق افتاد که سازندگان اومدن و از تجربیات GOW 2 استفاده کردن یکی سری دشمن تقریبا شبیه GOW 2 و یک سری دشمن جدید.مخصوصا اون پرنده ها که در بعضی مواقع به سخت شدن بازی خیلی کمک می کردن!اما در GOW 2 پرندها تا این حد تاثیر گذار نبودن!همچنان غول های بزرگ و دیو ها هم در بازی حاضر هستند و بد جوری هم بعضی از قسمت های بازی رو سخت می کنن!در کل این بخش برگ برنده با GOW:COO هست
    نمره ی من به این بخش:

BOSS ها :
    این بخش بدون شک GOW 2 بهتر بوده.BOSS های بسیار زیاد و متنوع! و هر کدوم رو هم باید به شکلی می کشت.در مصاف BOSS های آخر هر دو بازی هم GOW 2 بهتر بود مبارزه با زئوس بیشتر چسبید و خیلی جالب تر بود .در GOW:COO کمتر شاهد دیدن BOSS ها به این تعداد و با این عظمت بودیم.
    نمره ی من به این بخش

سایر موارد:
    باید بگم بسیاری از موارد د هر دو بازی مشترک بود ولی یه مساله بعضی از قسمت های GOW:COO رو سخت کرده بود! اون هم جعبه های جان و جادو بود.مثلا اونا رو برای ما وسط میدون جنگ گذاشته بود دو تا از این گاو های چکش به دست هم به ما حمله می کردن ما می موندیم چی کار کنیم!در GOW 2 به این مورد بیشتر توجه شده بود و بیشتر اهمیت داده شده بود.ای کاش کمی به این ریزه کاری بازی توجه می کردند! اما با تمام این وجود باز هم این خودش یک نوع جذابیت و سختی خاصی رو به بازی می داد بعضی وقتا هم به مرز اعصاب خورد کردن می رسید!
    نمره ی من به این بخش:
    GOW:COO : 9.5/10

اینم چند تا اسکرین شات:

امتیاز کلی
    GOW 2 : 9.8
    GOW:COO : 9.5

خوب دوستان تا اونجایی که تونستم مقایسه کردم بازی ها رو.امیدوارم خوشتون اومده باشه.شاید تعجب کنید چرا همه ی نمرها 9 و 10 هستن ولی کسانی که بازی رو انجام دادن می دونن که چه شاهکاریه این بازی و این واقعا حق بازیه.مجله ی بازی رایانه این بازی رو به عنوان بهترین بازیه سال انتخاب کرد (GOW 2 ) وبهش امتیاز 9.2 رو داد!در بازی های بعدی امتیاز دهی کمی تخصصی تر خواهد شد.اگر خدا بخواد در گام بعدی TEKKEN رو براتون مقایسه خواهم کرد
    موفق باشید
    یحیی
    Last edited by S.Y.K; 16-08-2009 at 23:00.

4. 8 کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

ممنون....تاپیک بسیار خوبیه به نظرم!
    اطلاعات خوبی آدم میتونه بگیره!

6. این کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid_hitman47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    "هر جا باشیم شب نشینیم!"

پيش فرض

سلام...
    یحیی جان نقد اول که خیلی خوب و البته عادلانه هم بود..
    منتظر نقد های بعدی هم هستیم...
    موفق باشی...

8. این کاربر از hamid_hitman47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bakan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی زیبا و جالب بود خدا زیاد کنه این تایپکارومیگم یه سوال آقا یحیی شما میگین تیکن یعنی کدوم تیکنها رو میخواین مقایسه کنید آخه تا اون جا که من میدونم فقط PS2 تیکن5رو داره وفکر هم نمیکنم تیکن 6 برایPS3 اومده باشه, اومده؟PSPهم که من تا حالا نشنیدم تیکن داشته باشه!؟چطوریه ممکنه توضیح بدید ممنون

10. این کاربر از bakan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

خیلی زیبا و جالب بود خدا زیاد کنه این تایپکارومیگم یه سوال آقا یحیی شما میگین تیکن یعنی کدوم تیکنها رو میخواین مقایسه کنید آخه تا اون جا که من میدونم فقط PS2 تیکن5رو داره وفکر هم نمیکنم تیکن 6 برایPS3 اومده باشه, اومده؟PSPهم که من تا حالا نشنیدم تیکن داشته باشه!؟چطوریه ممکنه توضیح بدید ممنون
    سلام دوست من
    شما خیلی لطف دارید
    خوبی از خودتونه
    بله باید بگم که PSP هم تیکن داره همون TEKKEN DARK RESURRECTIONوبسیار عالیه این بازی و کاملا قابل مقایس با TEKKEN 5 در PS2
    تا امروز عصر براتون قرارش خواهم داد

12. این کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

سلام دوستان
    تا همین الان داشتم نقد می نوشتم
    2 ساعت زحمتم به هدر رفت
    متاسفانه به خاطر مشکلات دیال آپ مجبور به ریسیت کامپبوتر شدم ولی من قبل از اون متن رو ارسال کرده بودم و حتی 4-5 دقیقه هم صبر کردم.در اصل صحفه همین طور مونده بود!ولی کلا با تجربه ای که من دارم تا ارسال جواب رو بزنید پست باید ارسال بشه
    واقعا این p30 world هم خیلی جالبه!
    من همین امروز یه پشت رو اشتباهی دادم یک لحظه ارسال جواب رو زدم و بلا فاصله متن ارسال شد!!!یعنی من فورا پنجره ی اینترنت رو بستم و دوباره وارد شدم و دیدم پست اومده!!!
    حالا بعد از 5 دقیقه صبرو بعد از ریسیت کامپیوتر اومدم نگاه می کنم و می بینم هیچ اتفاقی نیفتاده
    واقعا که جای تاسف داره
    مجبورم دوباره نقدر رو بنویسم.ولی امشب دیگه نمی تونم.واقعا خسته شدم
    معذرت می خوام ازتون
    Last edited by S.Y.K; 17-08-2009 at 22:25.

14. این کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bakan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درکت میکنم چون من هم چندین بار برام مشکل تو ارسال متنهام پیش اومده البته با این تفاوت که برای من اصلا ارسال نمیشه ومینویسه متن شما بیش از حد مختصر وکوتاه استدر صورتی که اصلا این طور نیستدر هر صورت اشکالی نداره خواستن توانستن است تو میتونی

16. این کاربر از bakan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ShayaN3K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Alt+0160

پيش فرض

واقعا که دستت درد نکنه یحیی جان. اسممتونو از توی همین فروم فهمیدم.

PSP یه موجوده شگفت انگیزه. میدونم درست نیست مقایسه ی PSP با کنسولای دیگه ولی این PSP دیگه نمی گزاره طرفه 360ام

برم.

اگه الان کسی که توی موقیتش قرار نگرفته خیلی ساده میگه مگه میشه آدم 360 رو با اون عظمتش ول کنه بره با PSP بازی کنه

ولی باورت نمیشه اگه بگم تا حالا بازی Tekken از روی PSP من پاک نشده.

به نظر من کنسول توی جذاب تر کردن عناوین مشترک نقش زیادی داره.

البته من اصلا قدرت پردازش رو توی این سری از کنسولا در نظر نگرفتم.

در هر صورت ممنونم ارت برای پستت

18. این کاربر از ShayaN3K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

واقعا که دستت درد نکنه یحیی جان. اسممتونو از توی همین فروم فهمیدم.

PSP یه موجوده شگفت انگیزه. میدونم درست نیست مقایسه ی PSP با کنسولای دیگه ولی این PSP دیگه نمی گزاره طرفه 360ام

برم.

اگه الان کسی که توی موقیتش قرار نگرفته خیلی ساده میگه مگه میشه آدم 360 رو با اون عظمتش ول کنه بره با PSP بازی کنه

ولی باورت نمیشه اگه بگم تا حالا بازی Tekken از روی PSP من پاک نشده.

به نظر من کنسول توی جذاب تر کردن عناوین مشترک نقش زیادی داره.

البته من اصلا قدرت پردازش رو توی این سری از کنسولا در نظر نگرفتم.

در هر صورت ممنونم ارت برای پستت
    سلام دوست عزیز
    من صد در صد حرف شما رو تایید می کنم
    آخه الان همین بلا به جون خودمم افتاده!
    اصلا دیگه حال و حوصله ندارم طرف کنسول های خانگی برم!
    PSP جادومون کرده
    راستی بچه ها امشب بی خوابی زده به سرم
    می خوام RESISTANCE و TEKKEN (برای بار دوم) رو بنویسم.فقط دعا کنید تا صبح زنده بمونم

20. این کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •