تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 275 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مصرف باطریش که قبلا بحث شد دربارش.(مصرف cpu و ازین حرفا)
    ابعاد هم سلیقه ای هستش.یه نفر شاید با این ابعاد راحت تر باشه! به هر حال cpu 1000 hrz و صفحه نمایش بزرگ جون میده واسه تماشای ویدئو...
    منظورتون از ویدئو رو درست نفهمیدم...پخش ویدئوش منظورتونه؟ اگه منظورتون پخشه که با این cpu مطمئن باشین از پس Decode هر فایل DivX ای بر خواهد اومد.

باتریش فقط بحث شده ولی هیچ کس جوابی نداد که 4.3 اینچ ال سی دی با یک باتری 1230 امپری چند ساعت میتونه بهت فیلم نشون بده ... یا میشه باهاش بازی کرد ! شاید برای تاک تایم خوب باشه یا پخش موزیکولی خدایی اصلا با عقل جور در نمیاد این ال سی دی و رم و cpu با این باتری ..

در مورد ویدئو هم منظورم فیلم گرفتنشه وگرنه قدرت فیلم دیدن توش که باید عالی باشه با این cpu که 4.8 اینچ صفحه نمایش رو میتونه ساپورت کنه و ...

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

باتریش فقط بحث شده ولی هیچ کس جوابی نداد که 4.3 اینچ ال سی دی با یک باتری 1230 امپری چند ساعت میتونه بهت فیلم نشون بده ... یا میشه باهاش بازی کرد ! شاید برای تاک تایم خوب باشه یا پخش موزیکولی خدایی اصلا با عقل جور در نمیاد این ال سی دی و رم و cpu با این باتری ..

در مورد ویدئو هم منظورم فیلم گرفتنشه وگرنه قدرت فیلم دیدن توش که باید عالی باشه با این cpu که 4.8 اینچ صفحه نمایش رو میتونه ساپورت کنه و ...
    فیلمبرداری گه آره..موافقم.
    cpu رو گویا میگن که خیلی کم مصرفه.
    البته منم میگم باید تا معرفی رسمی صبر کنیم ببینیم چی به چیه...شاید سخت افزارش از لحاظ مصرف باطری کم مصرف باشه....
    اینا بی هیچی هم نمیان یه کاری بکنن.حتماً یه دلیلی داشته.

3. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navid_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز دو منبع مهم مصرف باتری پردازنده و صفحه نمایش هستند. پردازنده رو که بهتون گفتم از پردازنده های قبلی به مراتب کمتر مصرف میکنه. ال سی دی هم اونقدرا که شما فکر میکنید پر مصرف نیست، اگر نور پس زمینه کم باشه مشکل خاصی نداره.
    حالا یک مثال میزنم که ملموس باشه و خیالت راحت بشه، تاچ کروز باتری 1500 داشت با صفحه ی 2.8 و پردازنده ی 400 ، بعد HD با همون باتری ، صفحه نمایش 3.8 داره با پردازنده ی بالاتر و رزلوشن بالاتر ، فرق مصرف باتریشون در استفاده ی سبک 1 روز و در سنگین کمتر از یک نصف روز هست (من خودم کروز داشتم و تجربی عرض میکنم). تازه مصرف پردازنده هم اگر اشتباه نکنم کاهشی که نداشت ، افزایش هم داشت.
    تازه کروز یه جورایی باتریش بالاتر از حد استاندارد بود بین نمونه های مشابه.

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز دو منبع مهم مصرف باتری پردازنده و صفحه نمایش هستند. پردازنده رو که بهتون گفتم از پردازنده های قبلی به مراتب کمتر مصرف میکنه. ال سی دی هم اونقدرا که شما فکر میکنید پر مصرف نیست، اگر نور پس زمینه کم باشه مشکل خاصی نداره.
    حالا یک مثال میزنم که ملموس باشه و خیالت راحت بشه، تاچ کروز باتری 1500 داشت با صفحه ی 2.8 و پردازنده ی 400 ، بعد HD با همون باتری ، صفحه نمایش 3.8 داره با پردازنده ی بالاتر و رزلوشن بالاتر ، فرق مصرف باتریشون در استفاده ی سبک 1 روز و در سنگین کمتر از یک نصف روز هست (من خودم کروز داشتم و تجربی عرض میکنم). تازه مصرف پردازنده هم اگر اشتباه نکنم کاهشی که نداشت ، افزایش هم داشت.
    تازه کروز یه جورایی باتریش بالاتر از حد استاندارد بود بین نمونه های مشابه.

درسته .. ولی انتظار میرفت حداقل باتریش 1500 باشه با این همه امکاناتی که داره ...

کنجکاو شدم بیاد ببینم چطوره

پروفشنال mac_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درسته اگه 1500 بود واقعا حرف نداشت بالاخره باید یه عیبی روش بگذارند که محصول بعدی فروش بره دیگه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

یه چیزی هم من بگم این که مصرف باطری hd2 خیلی خیلی کم تر از کلاکش هستش!
    سری جدید اینتل خیلی کم مصرف هستن با کمک نانو متر کمتر

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من کیف اصلیشو گیر آوردم...شما چطوری حمل میکنی؟
    گفتم که مشکلی نداشتم ...نگفتم دارم

اچ دی باطری 1350 میلی آمپر روش بود نه1500 .

درسته .. ولی انتظار میرفت حداقل باتریش 1500 باشه با این همه امکاناتی که داره ...

کنجکاو شدم بیاد ببینم چطوره
    شما هم انقدر گیر نده به باطریش تا دقیقه 90 امکان داره جزئیات تغییر کنه..

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به نظرتون آندرئید بهتر نبود واسه این؟؟

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

به نظر من نه
    چون این ویندوزه که برای اجرای روون تر به سخت افزار قوی تر احتیاج داره
    اندروید تا جایی که من میدونم مشکلی تو سرعت نداره
    از این زاویه دید به نظرم انتخاب درستی بود

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نه در کل گفتم بهتر نبود این ابر قولو رو سیستم جدید و بهتره آندروید میزاشتن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •