تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 275 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

[quote=pooya_swimmer;4444194]

بابا michael ropy چقدر دستشویی خونتون بزرگه
    ههرکی این مارکو نمی خواد نیاد اینجا بد بگه / خوشتون نمیاد لطفا اینجا سر نزنید
    دوست عزیز این چه تفکریه ؟
    هر کی این مارکو نمیخواد نیاد بد بگه..مگه ما وام دار شرکت ها هستیم که ازشون بد نگیم؟
    فکر نمیکنم هیچکی تو این فروم از8910 سامسونگ (گوشی فعلی ام) اندازه من بد گفته باشه !!

هر محصولی یه سری مشکلات داره
    از قضا باید مشکلاتش اینجا گفته بشه تاکسانی که میخوان بخرن پولشون حروم نشه
    سامسونگ یا اچ تی سی یا اپل مگه سودش میره جیب منه نوعی که نباید ازش بد بگم ؟؟

حتی رییس هیات مدیره همین شرکت اچ تی سی بیشتر خوشش میاد ازش انتقاد بشه تا تعریف
    چون با انتفاد میشه مشکلات رو دید و برطرفشون کرد نه با تعریف
    بیاین دست از این تفکر غلط برداریم

2. 6 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali.Mirzaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای شرکتی که فعلاً کارش تولید گوشی هست خیلی هم عظیم و خفنه!!! حتی اگه در مقابل شرکتهای دیگه کوچیک باشه...
    چون سونی و سامسونگ و توشیبا و هزار تا شرکت دیگه!!! کلی محصولات مختلف دارن!! پس حتی اگه اندازه دستشویی هم باشه به نظر من فوق العاده هست!!! چون واسه سونی کلاً اندازه یک خونه میشه

ولی گذشته از شوخی وقتی شرکتی تک محصولی هست وسعت زیادی نباید داشته باشه ؛ ولی همین الان هم اطمینان دارم که اندازه برج همراه آخر کارمند داره ، و اینکه میگی به کارمند ربطی نداره ، باید گفت که 6 7 ماه قبل از اینکه به تولید انبوه برسه دست همون کارمند ها میدن تا توی دست تست بشه و توی تولید انبوه مشکل نرم افزاری پیدا کرده و سخت افزاری نمیباشد!!!! اوکی؟!! یا علی مدد دوستان عزیز

4. 4 کاربر از Ali.Mirzaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

[QUOTE=ali racer;4444417]

دوست عزیز این چه تفکریه ؟
    هر کی این مارکو نمیخواد نیاد بد بگه..مگه ما وام دار شرکت ها هستیم که ازشون بد نگیم؟
    فکر نمیکنم هیچکی تو این فروم از8910 سامسونگ (گوشی فعلی ام) اندازه من بد گفته باشه !!

هر محصولی یه سری مشکلات داره
    از قضا باید مشکلاتش اینجا گفته بشه تاکسانی که میخوان بخرن پولشون حروم نشه
    سامسونگ یا اچ تی سی یا اپل مگه سودش میره جیب منه نوعی که نباید ازش بد بگم ؟؟

حتی رییس هیات مدیره همین شرکت اچ تی سی بیشتر خوشش میاد ازش انتقاد بشه تا تعریف
    چون با انتفاد میشه مشکلات رو دید و برطرفشون کرد نه با تعریف
    بیاین دست از این تفکر غلط برداریم
    حرف شما کاملاً درست علی جان.
    ولی مشکلی که تمای کلوپ ها مثل سامسونگ ,سونی اریکسون و همین htc دارن ارائه اطلاعات اشتباه و بی پایه و اساسهستش.
    وگرنه همونطور که دیده میشه خود بچه های طرفدار یه برند هم از برند مورد علاقه خودشون انتقاد میکنن.ولی اینکه با اطلاعات اشتباه گمراه کنیم فرق میکنه.

6. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بابا میسلید چیه دیگو جان !

حالا میبینید پست کم دارم فکر میکنید Noob هستم و تعطیل !؟

اولا" که این مسئله کاملا" نسبی هست ! این صحبت من در مقابل ِ شرکت هایی مث ِ سمسانگ یا مشابه هست ( همونطور که جناب میرزایی فرمود )

بنده از زمانی که آیمیت ِ جم اومد دارم از محصولات ِ اچ تی سی استفاده میکنم ، تا به امروز که HD2 دارم ، طرفدار ِ برند نیستید چیه ! همینطوری میاین یه پست از آدم رو میخونید ، بعد اطلاعات اشتباه و بی پایه و اساس رو هم لیبل میکنید روی پیشونی ؟!

در مورد دوربین ِ اچ دی ، همه میدونن WMPowerUser از بهترین های خبر هست ، اگه Engadget توی امریکا و Slashgear توی اروپا شاخ هستن ، WMPoweUser یه مرجع ِ جهانی هست ، منم رفرنس ِ تاچ اچ دی رو از اونجا آوردم !

همه تون فقط به تعداد ِ پست نگاه میکنید ، یا در حالت ِ دیگه ، به یه پست ِ واحد ، که اونم خودش نسبی هست .
    من دیگه توی این تاپیک حرفی نمیزنم ، چون بخاطر ِ یه پست ِ من ، 3-4 تا پست فقط فحش خوردم .

من فروم خودم رو برای این ول کرده بودم و اومدم اینجا که ما همه مون مشکل ِ یکسانی داریم و کسانی که توشون از تهران دستگاه دارن خیلی کم هستن ، یه دستگاه ِ دوست داشتنی داریم که ایراداتی داره که داره همه مون رو اذیت میکنه . این رو هم بگم و زحمت رو کم کنم ؛

این جواب ِ نامه ای هست که به اچ تی سی زدیم ، یعنی این ها حتی خبر هم نداشتند :

New Response From [ Wael (MEA Support (Tech)) ]
    Thank you for contacting HTC,

Dear HTC Customer

With regards to your inquiry, we did not record any network problem with the HTC Touch HD2 in Iran so far, thus if you have any kind of network problem in your device, kindly reply with your device’s serial number or IMEI and supply more information regarding your SIM Card version in order to be able to support you.

Please note that you could also contact us by phone; for more information on that service Please go to [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Thank you for choosing HTC the PDA maker to the world
    HTC Corporation
    Sincerely,
    اگر دنبال کنیم و فشار بیاریم ، حتما" Radioیی پچی ، چیزی برامون جور کنن

همگی موفق باشید

8. 8 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

جناب manuelcalavera اگه به شما بی احترامی شده من از طرف همه بچه های فروم از شما معذرت می خوام

قهر نکن اینجا فروم خوبیه به خدا

حالا یه چیز بگم کفتون ببره؟؟؟؟ جی پی اس این گوشی 3 ثانیه کانکت میشه...حاظرم با هر گوشی خواستین کل بندازم

10. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

اولا" که این مسئله کاملا" نسبی هست ! این صحبت من در مقابل ِ شرکت هایی مث ِ سمسانگ یا مشابه هست ( همونطور که جناب میرزایی فرمود )
    همگی موفق باشید
    آخه Htc به قول بچه ها فقط یه نوع محصول داره.ولی سامسونگ وغیره از lcd های غول پیکر تا یخچال و هرچی که فکرشو بکنی توی محصولاتشون دارن.
    فقط تعجب کردم گفتی شدیداً کوچیک.
    برگردیم سر بحث اصلیمون.
    آخرین قیمت یاس چنده بچه ها؟

12. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

حالا یه چیز بگم کفتون ببره؟؟؟؟ جی پی اس این گوشی 3 ثانیه کانکت میشه...حاظرم با هر گوشی خواستین کل بندازم
    مهدی بیا با تو خواب من با N900 کل بنداز
    میگم بدون GPRS یا با GPRS که میگی 3 ثانیه ؟

14. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

جناب manuelcalavera اگه به شما بی احترامی شده من از طرف همه بچه های فروم از شما معذرت می خوام

قهر نکن اینجا فروم خوبیه به خدا

من تو فيلمهايي كه ديدم علاوه بر سريع كانكت شدنش كلا سرعتش هم بيشتره

16. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مهدی بیا با تو خواب من با N900 کل بنداز
    میگم بدون GPRS یا با GPRS که میگی 3 ثانیه ؟
    گرفتی ما رو میلاد؟؟؟ جی پی آر اسم کجا بوده؟؟؟؟ مگه سیم کارت انداختم توش؟؟؟؟

18. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال cell_phone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بنده از زمانی که آیمیت ِ جم اومد دارم از محصولات ِ اچ تی سی استفاده میکنم ، تا به امروز که HD2 دارم ، طرفدار ِ برند نیستید چیه ! همینطوری میاین یه پست از آدم رو میخونید ، بعد اطلاعات اشتباه و بی پایه و اساس رو هم لیبل میکنید روی پیشونی ؟!

در مورد دوربین ِ اچ دی ، همه میدونن WMPowerUser از بهترین های خبر هست ، اگه Engadget توی امریکا و Slashgear توی اروپا شاخ هستن ، WMPoweUser یه مرجع ِ جهانی هست ، منم رفرنس ِ تاچ اچ دی رو از اونجا آوردم !

همه تون فقط به تعداد ِ پست نگاه میکنید ، یا در حالت ِ دیگه ، به یه پست ِ واحد ، که اونم خودش نسبی هست .
    من دیگه توی این تاپیک حرفی نمیزنم ، چون بخاطر ِ یه پست ِ من ، 3-4 تا پست فقط فحش خوردم .

من فروم خودم رو برای این ول کرده بودم و اومدم اینجا که ما همه مون مشکل ِ یکسانی داریم و کسانی که توشون از تهران دستگاه دارن خیلی کم هستن ، یه دستگاه ِ دوست داشتنی داریم که ایراداتی داره که داره همه مون رو اذیت میکنه . این رو هم بگم و زحمت رو کم کنم ؛

این جواب ِ نامه ای هست که به اچ تی سی زدیم ، یعنی این ها حتی خبر هم نداشتند :

اگر دنبال کنیم و فشار بیاریم ، حتما" Radioیی پچی ، چیزی برامون جور کنن

همگی موفق باشید
    پارسا جان بنظرم شما و تمام دوستان hd2 دار با سریال گوشی یه ایمیل بزنید و تقریبا به نکات یکسانی اشاره کنید و از نمایندگان شکایت کنید و خواستار رادیو جدید بشید و اینکه گوشی های قبلی هیچ مشکلی نداشته .
    در مورد اینجا هم باید بگم اینجا بحث های تخصصی زیاد صورت نمی گیره و بیشتر کل کل می کنن با هم , برای همین من اینجا زیاد فعالیت نمی کنم . این پست هم باز میان پاک می کنن .
    Mute_Scream
    Last edited by cell_phone; 29-11-2009 at 21:46.

20. 2 کاربر از cell_phone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •