تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 175

نام تاپيک: بررسي نوت بوكهاي با قيمت متوسط و با كارايي بالا ( كلاس اقتصادي نوت بوك )

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

نظرتون در مورد acer aspire one چیه خیلی ارزون و خوب هست جز mini لپتاپ ها هم هست قیمت با کانفیگ های مختلف از 340 من دیدم تا 410 420
    چون دی وی دی رایتر نداره به نظرم یه کم سخته با هاش کنار بیایی. من ترجیح میدم 30-30 تومان بیشتر بدم و این مدل رو بخرم ACER Extensa 4230 یا فوجیتسو وی 6535 که حدود 480-90 هزار تومان هست (با ضعیفترین کانفیگ)

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون دی وی دی رایتر نداره به نظرم یه کم سخته با هاش کنار بیایی. من ترجیح میدم 30-30 تومان بیشتر بدم و این مدل رو بخرم ACER Extensa 4230 یا فوجیتسو وی 6535 که حدود 480-90 هزار تومان هست (با ضعیفترین کانفیگ)
    سری اكستنسا و همچنین برند فوجیتسو خوب در نیومده از آب
    توصیه می كنم خرید نكنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30worldtizhosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ⎝⏠⏝⏠⎠

پيش فرض

ارزانترین با بیشترین کارایی ؟

ACER Aspire 5738z

ACER Aspire 4736Z

ACER Extensa 4230

Asus AU X5DIJ

Asus AU X8AIJ

Dell Inspiron 1545

IBM Lenovo N500 5MG

IBM Lenovo N500 5PG

Toshiba Satellite Pro S300

چند مدل هم سوزوکی و ... داریم

درود

1. دوست عزیز این ترتیبی که شما اعلام کردید ،
    به ترتیب کارائی هستش یا ترتیب قیمت ؟؟

2. اگه امکان داره دو سه مدل از بهترین ها رو تا 500 الی 600 هزار اعلام کنید .

سپاس.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

1. دوست عزیز این ترتیبی که شما اعلام کردید ،
    به ترتیب کارائی هستش یا ترتیب قیمت ؟؟

2. اگه امکان داره دو سه مدل از بهترین ها رو تا 500 الی 600 هزار اعلام کنید .

سپاس.
    شك نكن اگه تا 600 می خواهی برو 5738 زد بگیر
    تا 700 5738 زدجی
    مدل جی هم خیلی خوبه ولی الان موجود نیست در بازار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون ميشم من رو توي انتخاب لپتاپ راهنمايي كنيد
    من بين 4 مدل ايسر مردد هستم
    Acer 4736z به قيمت 590
    Acer 5738g به قيمت 800
    Acer 4810 Time Line به قيمت 800
    Acer 5810 Time Line به قيمت 850 بدون گارانتي

ميگن سري تايم لاين 8 ساعت بدون شارژ كار ميكنه كه خوب بعضي وقتها كه به برق دسترسي نيست خيلي عاليه به نظر ميرسه ... از طرف ديگه طراحي اون خيلي شيك و ظريفه و بسيار سبكه ....بطوريكه وزن مدل 5810 كه 15.6 اينچه از مدل 4736 كه 14 اينچه هم كمتره ....مدل 4810 تايم لاين كه فقط 1.9 كيلو گرم وزن داره
    البته از ظاهر زيبا و مصرف برق كم (8 ساعت كاركرد)‌كه بگذريم ... چند تا نكته بد هم دارن اين سري تايم لاين _4810 و 5810)

يكي اينكه مودم ندارن ؟
    دوم اينكه به گمونم قيمتشون خيلي بالاست ( به نسبت مدل هاي قديمي تر 5738 و 4736) البته من توي اينترنت كه سرچ كردم ظاهرا توي همون رنج 600 دلاره ولي نميدونم چرا توي بازار به قيمت 800 تومان ميدن
    نكته مهم بعدي هم ترس من از قدرت سي پي يو اين مدل هاست ... با اينكه باس و كش بالايي دارن ولي فركانس هسته مركزي (‍CPU) پايينه و من ميترسم آدم 200 هزار تومان بيشتر هم پول بده ولي كانفيگ پايين تري گيرش بياد

البته يك مشكل ديگه هم اينه كه مدل G با كارت گرافيك خوب هنوز نيومده و وقتي 800 تومان هزينه ميكني كارت گرافيك اينتل ميگيري كه شايد مدل 5738g معقول تر باشه

هرچند اونهم بدي خاص خودش رو داره .... 2.8 كيلو و ظاهر ناچندان جذاب (البته بد نيستا ولي خوب به قشنگي 5810 و سبكي اون نيست)
    نميدونم شايد بخاطر بزرگي و وزن زياد ... بهتره قيد 5738 رو بزنم و بين 3 مدل ديگه بررسي كنم (دو مدل 14 اينچي و يك مدل 15 اينچي فوق باريك (اسليم ) با وزن لپتاپ14 اينچي)

كه اگه بخوايم اين 3 تا رو مقايسه كنيم .... با توجه به فركانس پايين هسته مركزي در مدل هاي تايم لاين (كه هنوز نميدونم چقدر در كارايي سيستم تاثير داره ؟) ‌و همچنين نداشتن مودم داخلي (كه بايد به هزينه لپتاپ 25-20 تومان هم بابت خريد مودم اضافه كنم) آيا معقوله كه به شيكي و ظرافت و سبكي سري تايم لاين فكر كنم.... يا بايد بي خيالش بشم

البته خدايش اون بحث 8 ساعت كاركرد خيلي ذهنم رو مشغول كرده .... فكر ميكنم خيلي وقتها ميتونه براي آدم كلي بيارزه (200 هزار تومان)
    البته اون مدل ها هم ظاهرا صفحه شون LED هست و از اين بابت نبايد خيلي فرقي داشته باشن .... فقط ميمونه بحث سي پي يو كه خوب اگه سي پي يو خيلي ضعيف باشه زياد هم فايده نداره

راستي ميگن اون هشت ساعت كار كرد منوط به زدن دكمه مصرف انرژي كم بر روي لپتاپه كه اين دكمه رو سري 5738 هم داره .... ميخوام بدنم با زدن اين دكمه چه اتفاقي ميافته و آيا كارايي سيستم كم ميشه
    ميترسم اون سري تايم لاين كه همينجوري (ظاهرا) ضعيف هستن ... حالا اگه قرار باشه اين دكمه هم بزنيم و ضعيف تر هم بشن .... شايد اون 8 ساعت كاركرد عملا فايده اي نداشته باشه ....؟!

اگه بتونيد راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
    البته اگه مدلهاي ديگه هم پيشنهاد بديد ممنون ميشم ...البته خودم فكر ميكنم اين مدل ها براي كار من بهتره
    (من يك دسكتاپ قوي براي كارهاي روزمره داره ...اين لپتاپ رو براي خارج از دفتر كارم و احيانا مسافرت و ارائه (پرزنت كردن) كار ميخوام ... برام مهمه كه شيك باشه (بعضي وقتها خيلي لازمم ميشه . البته از نظر خودم نه ... اما ميدونيد كه عقل مردم توي چشمشونه .... اصلا ميخواستم يك مدل سوني بگيرم .... ولي واقعا با ديدن اين كانفيگ و قيمت خيلي سخته سراغ سوني بري..... قدرت لپتاپ خيلي برام مهم نيست . هرچند بدم نمياد يكم بيشتر پول بدم و سيستم قوي تري بگيرم .... مخصوصا كه بعضي وقتها پيش مياد كه چند وقتي سفر باشم و لپ تاپ بايد هم تلويزيون ( تماشاي فيلم) هم سرگرمي (احيانا بازي ) و هم كار هام رو جواب بده .... البته خيلي روي گرافيك و بازي اصراري ندارم (شد شد نشد نشد) اما صدا و تصوير بايد خوب باشه .... مخصوصا من كه روي صدا حساسم ... ظاهرا مدل هاي 5738 و 4736 و 5810 داراي اسپيكر هاي دالبي هستند (از برچسب روشون ميگم) ولي نميدونم كيفيت صداشون آيا در يك حده يا فرق ميكنن (از صداي 5738 كه خيلي تعريف شنيدم ولي نميدونم صداي بقيه هم مثل اونه يا نه )‌ضمن اينكه 4810 رو نميدونم اصلا دالبي هست يا نه (برچسب كه نداشت)

ببخشيد زياد حرف زدم .... خواستم كل اطلاعاتي كه توي اين چند روز جمع كردم رو بگم
    هم اينكه شايد براي بقيه مفيد باشه و هم اينكه دوستان و عزيزاني كه محبت ميكنن و به من (و سايرين) راهنمايي ميدن ، درجريان تمام اطلاعات و ابهامات من قرار گرفته باشن.
    كاش كسايي كه از نزديك هر دو سري (5738 و 5810) رو ديده بودن ميتونستن بگم كه از نظر ظاهري و كلاس كاري آيا خيلي
    با هم فرق ميكنن ... يا اينكه اصلا ميكيد براي كلاس كاري بايد قيد ايسر رو (با همه خوبي هاش) بزنم و برم سراغ سوني كه دهن پر كنه

بازم ممنون كه من رو راهنمايي ميكنيد

6. این کاربر از persia1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون ميشم من رو توي انتخاب لپتاپ راهنمايي كنيد
    من بين 4 مدل ايسر مردد هستم
    Acer 4736z به قيمت 590
    Acer 5738g به قيمت 800
    Acer 4810 Time Line به قيمت 800
    Acer 5810 Time Line به قيمت 850 بدون گارانتي

ميگن سري تايم لاين 8 ساعت بدون شارژ كار ميكنه كه خوب بعضي وقتها كه به برق دسترسي نيست خيلي عاليه به نظر ميرسه ... از طرف ديگه طراحي اون خيلي شيك و ظريفه و بسيار سبكه ....بطوريكه وزن مدل 5810 كه 15.6 اينچه از مدل 4736 كه 14 اينچه هم كمتره ....مدل 4810 تايم لاين كه فقط 1.9 كيلو گرم وزن داره
    البته از ظاهر زيبا و مصرف برق كم (8 ساعت كاركرد)‌كه بگذريم ... چند تا نكته بد هم دارن اين سري تايم لاين _4810 و 5810)

يكي اينكه مودم ندارن ؟
    دوم اينكه به گمونم قيمتشون خيلي بالاست ( به نسبت مدل هاي قديمي تر 5738 و 4736) البته من توي اينترنت كه سرچ كردم ظاهرا توي همون رنج 600 دلاره ولي نميدونم چرا توي بازار به قيمت 800 تومان ميدن
    نكته مهم بعدي هم ترس من از قدرت سي پي يو اين مدل هاست ... با اينكه باس و كش بالايي دارن ولي فركانس هسته مركزي (‍CPU) پايينه و من ميترسم آدم 200 هزار تومان بيشتر هم پول بده ولي كانفيگ پايين تري گيرش بياد

البته يك مشكل ديگه هم اينه كه مدل G با كارت گرافيك خوب هنوز نيومده و وقتي 800 تومان هزينه ميكني كارت گرافيك اينتل ميگيري كه شايد مدل 5738g معقول تر باشه

هرچند اونهم بدي خاص خودش رو داره .... 2.8 كيلو و ظاهر ناچندان جذاب (البته بد نيستا ولي خوب به قشنگي 5810 و سبكي اون نيست)
    نميدونم شايد بخاطر بزرگي و وزن زياد ... بهتره قيد 5738 رو بزنم و بين 3 مدل ديگه بررسي كنم (دو مدل 14 اينچي و يك مدل 15 اينچي فوق باريك (اسليم ) با وزن لپتاپ14 اينچي)

كه اگه بخوايم اين 3 تا رو مقايسه كنيم .... با توجه به فركانس پايين هسته مركزي در مدل هاي تايم لاين (كه هنوز نميدونم چقدر در كارايي سيستم تاثير داره ؟) ‌و همچنين نداشتن مودم داخلي (كه بايد به هزينه لپتاپ 25-20 تومان هم بابت خريد مودم اضافه كنم) آيا معقوله كه به شيكي و ظرافت و سبكي سري تايم لاين فكر كنم.... يا بايد بي خيالش بشم

البته خدايش اون بحث 8 ساعت كاركرد خيلي ذهنم رو مشغول كرده .... فكر ميكنم خيلي وقتها ميتونه براي آدم كلي بيارزه (200 هزار تومان)
    البته اون مدل ها هم ظاهرا صفحه شون LED هست و از اين بابت نبايد خيلي فرقي داشته باشن .... فقط ميمونه بحث سي پي يو كه خوب اگه سي پي يو خيلي ضعيف باشه زياد هم فايده نداره

راستي ميگن اون هشت ساعت كار كرد منوط به زدن دكمه مصرف انرژي كم بر روي لپتاپه كه اين دكمه رو سري 5738 هم داره .... ميخوام بدنم با زدن اين دكمه چه اتفاقي ميافته و آيا كارايي سيستم كم ميشه
    ميترسم اون سري تايم لاين كه همينجوري (ظاهرا) ضعيف هستن ... حالا اگه قرار باشه اين دكمه هم بزنيم و ضعيف تر هم بشن .... شايد اون 8 ساعت كاركرد عملا فايده اي نداشته باشه ....؟!

اگه بتونيد راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
    البته اگه مدلهاي ديگه هم پيشنهاد بديد ممنون ميشم ...البته خودم فكر ميكنم اين مدل ها براي كار من بهتره
    (من يك دسكتاپ قوي براي كارهاي روزمره داره ...اين لپتاپ رو براي خارج از دفتر كارم و احيانا مسافرت و ارائه (پرزنت كردن) كار ميخوام ... برام مهمه كه شيك باشه (بعضي وقتها خيلي لازمم ميشه . البته از نظر خودم نه ... اما ميدونيد كه عقل مردم توي چشمشونه .... اصلا ميخواستم يك مدل سوني بگيرم .... ولي واقعا با ديدن اين كانفيگ و قيمت خيلي سخته سراغ سوني بري..... قدرت لپتاپ خيلي برام مهم نيست . هرچند بدم نمياد يكم بيشتر پول بدم و سيستم قوي تري بگيرم .... مخصوصا كه بعضي وقتها پيش مياد كه چند وقتي سفر باشم و لپ تاپ بايد هم تلويزيون ( تماشاي فيلم) هم سرگرمي (احيانا بازي ) و هم كار هام رو جواب بده .... البته خيلي روي گرافيك و بازي اصراري ندارم (شد شد نشد نشد) اما صدا و تصوير بايد خوب باشه .... مخصوصا من كه روي صدا حساسم ... ظاهرا مدل هاي 5738 و 4736 و 5810 داراي اسپيكر هاي دالبي هستند (از برچسب روشون ميگم) ولي نميدونم كيفيت صداشون آيا در يك حده يا فرق ميكنن (از صداي 5738 كه خيلي تعريف شنيدم ولي نميدونم صداي بقيه هم مثل اونه يا نه )‌ضمن اينكه 4810 رو نميدونم اصلا دالبي هست يا نه (برچسب كه نداشت)

ببخشيد زياد حرف زدم .... خواستم كل اطلاعاتي كه توي اين چند روز جمع كردم رو بگم
    هم اينكه شايد براي بقيه مفيد باشه و هم اينكه دوستان و عزيزاني كه محبت ميكنن و به من (و سايرين) راهنمايي ميدن ، درجريان تمام اطلاعات و ابهامات من قرار گرفته باشن.
    كاش كسايي كه از نزديك هر دو سري (5738 و 5810) رو ديده بودن ميتونستن بگم كه از نظر ظاهري و كلاس كاري آيا خيلي
    با هم فرق ميكنن ... يا اينكه اصلا ميكيد براي كلاس كاري بايد قيد ايسر رو (با همه خوبي هاش) بزنم و برم سراغ سوني كه دهن پر كنه

بازم ممنون كه من رو راهنمايي ميكنيد
    سري تايم لاين سي پي يو خيلي ضعيفي دارن فراموشش كن
    مگر اكس پي نصب كني
    و فكر نصب ويستا و 7 نباشي

بين اين گزينه ها به نظر من مدل 4736 زد براي حمل و نقل مناسبتره
    5738 جي هم در بازار موجود نيست فعلا"
    اگه خواستي مي توني مدل زدجي 5738 رو بگيري

8. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزيز حميد جان
    خيلي ممنون از اينكه پاسخ دادين
    فقط سوال داشتم كه چقدر روي اين موضوع (ضعيف بودن سري تايم لاين)‌مطمئن هستيد
    يعني با اون سري كار كرديد يا اينكه از كسي كه كار كرده شنيديد يا نه ؟

آخه چند تا بحث هست
    يكي اينكه كش CPU اونها 3 برابره مدل زد هست و شايد اين مشئله تا حدي به قدرت اونها كمك كنه

بعدشم خود اون لپتاپ ها بصورت استاندارد ويندوز ويستا رو نصب كرده ...

يك فروشنده هم به من ميگفت اين سي پي يو اگه ضعيف بود در مدل 3810 تايم لاين با كارت گرافيك مستقل نمي ذاشتن .... چون وقتي كارت گرايك مستقل ميزان كه ‍CPU بتونه جواب بده (البته من نميدونم اين حرف چقدر درسته ها...فقط نقل قول كردم)
    البته خود اون فروشنده هم نميگفت اين سري قوي هستند ولي مي گفت كه ضعيف نيستند

كاش مي شد دقيق فهميد قدرت سري تايم لاين چقدره ... يعني براي چه برنامه هايي و چند برنامه همزمان)‌جواب ميده

راستي من زنگ زدم شركت سازگار ارقام گفتند محموله جديد هفته ديگه ميرسه
    به نظر شما اگه قرار باشه 5738 بگيرم ، با فرض موجود بودن ، كدوم يك از اين دو مدل رو بخريم بهتره
    5738z يا 5738zg
    البته تفاوت قدرت كارت گرافيك اونها رو ميدونم
    توي يك سايتي قبلا ديده بودم كه امتياز كسب شده گرافيك 4500 رو حدود 1200 و براي گرافيك G105 حدود 3700 زده بود (يعني تقريبا 3 برابر قوي تر)

ولي تفاوت قدرت ‍CPU رو نمي دونم كه بصورت ملموس چه تاثيري داره ... اگه فقط براي كارهاي خيلي سنگين تفاوتشون معلوم ميشه و در حالت عادي خيلي فرق نميكنه خوب بهتره مدل زدجي بگيريم كه اگه بعضي وقتها خواستيم بازي هم بكنيم بدك نباشه ... اما اگه توي سرعت سيستم خيلي فرق ميكنه (چون ما هم گيم باز نيستيم) بيخيال مدل زد جي بشيم

بازم ممنون

10. این کاربر از persia1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز حميد جان
    خيلي ممنون از اينكه پاسخ دادين
    فقط سوال داشتم كه چقدر روي اين موضوع (ضعيف بودن سري تايم لاين)‌مطمئن هستيد
    يعني با اون سري كار كرديد يا اينكه از كسي كه كار كرده شنيديد يا نه ؟

آخه چند تا بحث هست
    يكي اينكه كش CPU اونها 3 برابره مدل زد هست و شايد اين مشئله تا حدي به قدرت اونها كمك كنه

بعدشم خود اون لپتاپ ها بصورت استاندارد ويندوز ويستا رو نصب كرده ...

يك فروشنده هم به من ميگفت اين سي پي يو اگه ضعيف بود در مدل 3810 تايم لاين با كارت گرافيك مستقل نمي ذاشتن .... چون وقتي كارت گرايك مستقل ميزان كه ‍CPU بتونه جواب بده (البته من نميدونم اين حرف چقدر درسته ها...فقط نقل قول كردم)
    البته خود اون فروشنده هم نميگفت اين سري قوي هستند ولي مي گفت كه ضعيف نيستند

كاش مي شد دقيق فهميد قدرت سري تايم لاين چقدره ... يعني براي چه برنامه هايي و چند برنامه همزمان)‌جواب ميده

راستي من زنگ زدم شركت سازگار ارقام گفتند محموله جديد هفته ديگه ميرسه
    به نظر شما اگه قرار باشه 5738 بگيرم ، با فرض موجود بودن ، كدوم يك از اين دو مدل رو بخريم بهتره
    5738z يا 5738zg
    البته تفاوت قدرت كارت گرافيك اونها رو ميدونم
    توي يك سايتي قبلا ديده بودم كه امتياز كسب شده گرافيك 4500 رو حدود 1200 و براي گرافيك G105 حدود 3700 زده بود (يعني تقريبا 3 برابر قوي تر)

ولي تفاوت قدرت ‍CPU رو نمي دونم كه بصورت ملموس چه تاثيري داره ... اگه فقط براي كارهاي خيلي سنگين تفاوتشون معلوم ميشه و در حالت عادي خيلي فرق نميكنه خوب بهتره مدل زدجي بگيريم كه اگه بعضي وقتها خواستيم بازي هم بكنيم بدك نباشه ... اما اگه توي سرعت سيستم خيلي فرق ميكنه (چون ما هم گيم باز نيستيم) بيخيال مدل زد جي بشيم

بازم ممنون
    اولا كه اگه كارت گرافيك اينتل باشه از سي پي يو بايد استفاده كنه و اگه مستقل باشه كاري به سي پييو نداره
    دقيقا بر عكس اوني كه بهت گفتن
    بله سري تايم لاين خيلي توان محاسباتي ضعيفي داره واسه همين مصرف برقش كمه
    چون سي پي يوش خيلي ضعيفه

برو مدل جي و يا زدجي 5738 بگير خير ببيني هست داداش

12. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Moahammad_sdt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان توی قیمت های 700 تا 800 چی پیشنهاد می کنن
    من می خواستم کارت شبکه سریعی داشته باشه 1Gb نمی دونم هست یا نه و CPU 2GH Bus 800 Core 2 Duo داشته باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان توی قیمت های 700 تا 800 چی پیشنهاد می کنن
    من می خواستم کارت شبکه سریعی داشته باشه 1Gb نمی دونم هست یا نه و CPU 2GH Bus 800 Core 2 Duo داشته باشه
    اول 5738 جي
    دوم 5738 زد جي
    دومي الان در بازار هست اما مدل جي نايابه فعلا"

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •