تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: استفاده از اینترنت کامپیوتر به وسیله موبایل با بلوتوث

داره خودمونی میشه games's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

13 استفاده از اینترنت کامپیوتر به وسیله موبایل با بلوتوث

سلام خدمت دوستان
    کسی راهی بلد هست که بشه با بلوتوث گوشی از اینترنت adsl و یا wirless کامپیوتر استفاده کرد .البته برای گوشی w810 چون واسه گوشیهای دیگه این راه حل وجود دارد و من اطلاع دارم.

پروفشنال n_yaghmaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

میشه این آموزش رو برای گوشی های دیگر بذارین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    کسی راهی بلد هست که بشه با بلوتوث گوشی از اینترنت adsl و یا wirless کامپیوتر استفاده کرد .البته برای گوشی w810 چون واسه گوشیهای دیگه این راه حل وجود دارد و من اطلاع دارم.
    فکر نمی کنم راهی باشه
    چون خودم هم یه مدتی دنبالش بودم ، البته برای کا550 ، ولی به نتیجه ای نرسیدم

ولی گوشیهای A200 سونی اریکسون (مثل k850 , w890 , w910و ..) ، به دلیل اینکه امکان استفاده از شبکه local و share شدن با کامپیوتر دارن ، هم از طریق usb و هم از طریق بلوتوث میتونن از اینترنت کامپیوتر استفاده کنن
    من با W910 تونستم از اینترنت کامپیوتر با بلوتوث استفاده کنم

اگه آموزش برای گوشیهای A200 ، میخوای ، بگو تا بذارم

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

برای w910 آموزشش رو میذاری ؟؟؟

من با Wifi اینترنت ADSL رو توی خونه پخش کردم و با N96 خودم یا گوشیهای دیگه حالشو میبرم !!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آموزش استفاده از اینترنت کامپیوتر در موبایل بوسیله بلوتوث و کابل:

همونطور که توی پست قبل گفتم ، گوشی شما باید از سری A2 باشه
    گوشیهای Symbian نوکیا هم چنین قابلیتی دارن که اولا من بلد نیستم که چطوری میشه و ثانیا آموزشش در اینترنت زیاد هست

بلوتوث:

1. بلوتوث رو به کامپیوتر وصل کرده و همه درایور های بلوتوث کامپیوتر و همچنین برنامه WIDCOMM رو از سی دی بلوتوث نصب کنید
    2. بعد از نصب این برنامه ، یه آیکون شبکه به شبکه های قبلی بنام Bluetooth Network در قسمت control panel>>network connections اضافه میشه

3. حالا در گوشی ، بلوتوث رو روشن کرده ،به قسمت menu>>settings>>bluetooth>>my devics رفته و New Device رو بزنید و صبر کنید تا بلوتوث کامپیوتر رو پیدا کنه و اونو Add کنید و پسورد رو وارد کنید
    یا میتونید از طریق کامپیوتر ، گوشی رو Add کنید
    بعد از این کار ، باید ضربدر از روی آیکن شبکه بلوتوث برداشته بشه

4. اگه شبکه فعال شد ، در کامپیوتر به قسمت Network Connections رفته و در سمت چپ بر روی Set up a home or office network کلیک کرده و دو بار next رو بزنید و در قسمت select a connection method ، گزینه اول یعنی ... This Computer connect directly to the internet . the other computer رو انتخاب کرده و next رو بزنید

5. در قسمت بعد کانکشن دیال آپ یا ADSL خودتون رو انتخاب کنید و next رو بزنید ، توی قسمت بعدش لازم نیست چیزی بنویسید و next رو بزنید

6. در قسمت workgroup name یک اسمی انتخاب کنید و next رو بزنید ، در قسمت بعد turn off printer ... رو انتخاب کرده و دو بار next رو بزنید

7. در قسمت بعدش گزینه آخر یعنی just finish the wizard ... رو انتخاب و next و بعد finish رو بزنید

8. حالا به منوی گوشی رفته و در قسمت settings>>connectivity>>internet settings گزینه allow local conn. رو on کنید و save کرده و در همون قسمت connectivity به قسمت network sharing رفته و در قسمت workgroup همون نامی رو که در مرحله 6 انتخاب کردید رو در اونجا بنویسید ، یوزر و پسورد رو هم خالی بذارید

حالا میتونید به مرورگر گوشی رفته ، و از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید

نکته:
    1. برای این نوع اینترنت ، هیچ نوع آیکون کره نباید بالای صفحه گوشی بیاد ، اگه بیاد ، گوشی داره از جی پی آر اس استفاده میکنه نه اینترنت کامپیوتر و حتما یکی از مراحل انجام نشده

2. حتما باید گوشی از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل باشه (بعبارت دیگر آیکون بلوتوث توی taskbar سبز باشه)

با استفاده کابل یو اس بی:

1. گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کرده و در گوشی گزینه اول یعنی phone mode رو انتخاب کنید و کلیه درایورهای گوشی رو از طریق سی دی گوشی در کامپیوتر نصب کرده تا یه آیکون شبکه به network connections اضافه بشه

2. به menu>>settings>>connectivity>>usb>>usb network>>usb network type رفته و گزینه via computer رو انتخاب کنید.

بقیه مراحل عینا همون مراحل 4 تا 8 بالاست!!

اگه سوالی بود ، در خدمتم
    Last edited by Mahdi.p30; 15-08-2009 at 17:46.

6. 4 کاربر از Mahdi.p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Shiraz

9

آموزش استفاده از اینترنت کامپیوتر در موبایل بوسیله بلوتوث و کابل:

همونطور که توی پست قبل گفتم ، گوشی شما باید از سری A2 باشه
    گوشیهای Symbian نوکیا هم چنین قابلیتی دارن که اولا من بلد نیستم که چطوری میشه و ثانیا آموزشش در اینترنت زیاد هست

بلوتوث:

1. بلوتوث رو به کامپیوتر وصل کرده و همه درایور های بلوتوث کامپیوتر و همچنین برنامه WIDCOMM رو از سی دی بلوتوث نصب کنید
    2. بعد از نصب این برنامه ، یه آیکون شبکه به شبکه های قبلی بنام Bluetooth Network در قسمت control panel>>network connections اضافه میشه

3. حالا در گوشی ، بلوتوث رو روشن کرده ،به قسمت menu>>settings>>bluetooth>>my devics رفته و New Device رو بزنید و صبر کنید تا بلوتوث کامپیوتر رو پیدا کنه و اونو Add کنید و پسورد رو وارد کنید
    یا میتونید از طریق کامپیوتر ، گوشی رو Add کنید
    بعد از این کار ، باید ضربدر از روی آیکن شبکه بلوتوث برداشته بشه

4. اگه شبکه فعال شد ، در کامپیوتر به قسمت Network Connections رفته و در سمت چپ بر روی Set up a home or office network کلیک کرده و دو بار next رو بزنید و در قسمت select a connection method ، گزینه اول یعنی ... This Computer connect directly to the internet . the other computer رو انتخاب کرده و next رو بزنید

5. در قسمت بعد کانکشن دیال آپ یا ADSL خودتون رو انتخاب کنید و next رو بزنید ، توی قسمت بعدش لازم نیست چیزی بنویسید و next رو بزنید

6. در قسمت workgroup name یک اسمی انتخاب کنید و next رو بزنید ، در قسمت بعد turn off printer ... رو انتخاب کرده و دو بار next رو بزنید

7. در قسمت بعدش گزینه آخر یعنی just finish the wizard ... رو انتخاب و next و بعد finish رو بزنید

8. حالا به منوی گوشی رفته و در قسمت settings>>connectivity>>internet settings گزینه allow local conn. رو on کنید و save کرده و در همون قسمت connectivity به قسمت network sharing رفته و در قسمت workgroup همون نامی رو که در مرحله 6 انتخاب کردید رو در اونجا بنویسید ، یوزر و پسورد رو هم خالی بذارید

حالا میتونید به مرورگر گوشی رفته ، و از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید

نکته:
    1. برای این نوع اینترنت ، هیچ نوع آیکون کره نباید بالای صفحه گوشی بیاد ، اگه بیاد ، گوشی داره از جی پی آر اس استفاده میکنه نه اینترنت کامپیوتر و حتما یکی از مراحل انجام نشده

2. حتما باید گوشی از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل باشه (بعبارت دیگر آیکون بلوتوث توی taskbar سبز باشه)

با استفاده کابل یو اس بی:

1. گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کرده و در گوشی گزینه اول یعنی phone mode رو انتخاب کنید و کلیه درایورهای گوشی رو از طریق سی دی گوشی در کامپیوتر نصب کرده تا یه آیکون شبکه به network connections اضافه بشه

2. به menu>>settings>>connectivity>>usb>>usb network>>usb network type رفته و گزینه via computer رو انتخاب کنید.

بقیه مراحل عینا همون مراحل 4 تا 8 بالاست!!

اگه سوالی بود ، در خدمتم
    سلام دوستان.

اگه ممکنه استفاده از این روش رو در وینذوز7 هم توضیح بدین خیلی بهش احتیاج دارم.

خیلی ضروریه.

8. این کاربر از A.R.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

دوستان کسی بلد نبود؟
    توی پست قبل هم گفتم که خیلی لازمش دارم و خیلی ضروریه.
    با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ببخشید،

اونوقت تو قسمت internet settings>connect using چی باید وارد کنیم؟؟؟
    Last edited by FFL; 23-04-2011 at 15:08.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من هم میخواهم اینترنت رو w910 داشته باشم ویندوز ام سون هستش اگه کسی بلده لطفا مذایقه نکنه ...
    دوست عزیز توی اون پستی که برای 2 سال پیشه ، نوشتم ، اتفاقا برای w910 و امثالهم نوشتم
    فکر نکنم ویندوز 7 هم فرقی داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

باز سلام،
    من همه مراحل رو تا اونجا که تو ویندوز سون تونستم انجام دادم. الان من به دو تا شبکه وصلم به وایرلس و بلوتوث ولی انگار ارتباط یک طرفه است و موبایل فقط با خودش وصل میشه و کره زمین می آد. وقتی هم تنظیمات ایرانسل رو پاک میکنم باز میگه Data accounts: connect using> اسم و APN وارد کنید....
    Last edited by FFL; 23-04-2011 at 16:33.

13. این کاربر از FFL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •