تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: نظر شما در مورد پالس 200 چیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض نظر شما در مورد پالس 200 چیست؟

با سلام
    من قصد خرید موتور پالس 200 رو دارم.
    یه خواهشی از دوستانی که این موتور رو دارند دارم و اون اینه که می خوام بدونم این موتور ارزش 2.5 میلیون رو داره یا نه؟
    نسبت به پالس 180 چه فرق هایی کرده؟
    استهلاکش چجوریه؟
    و در آخر آیا با این قیمت موتور بهتری میشه گرفت یا نه؟
    می خوام لوازم یدکیش فراوون باشه و بغیر از پولی که برای موتور می دم خرج دیگری نداشته باشم.

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

موتور خوبیه و چند مزیت نسبی به پولسار 180داره ولی شرکت فارس روش محدود کننده گذاشته . از طرفی در هندوستان با مدل 180 تنها 150 هزارتومان اختلاف قیمت داره که اون رو منطقی می کنه ولی در ایران قیمتش توجیه نداره !
    من پیشنهاد می کنم تا حضور 220 دی.تی.اس.آی.اف صبر کنید .

3. 4 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید موتور پالس 200 رو دارم.
    یه خواهشی از دوستانی که این موتور رو دارند دارم و اون اینه که می خوام بدونم این موتور ارزش 2.5 میلیون رو داره یا نه؟
    نسبت به پالس 180 چه فرق هایی کرده؟
    استهلاکش چجوریه؟
    و در آخر آیا با این قیمت موتور بهتری میشه گرفت یا نه؟
    می خوام لوازم یدکیش فراوون باشه و بغیر از پولی که برای موتور می دم خرج دیگری نداشته باشم.
    سلام دوست عزیز.من خودم یه 180 دارم و میخوام 200 بخرم.
    به نظر من توی ایران با این قیمت موتور بهتری پیدا نمیکنی.اگه بخوای سراغ موتور بهتری بری باید دو برابر این هزینه کنی ولی با این پول پالس 200 بهترین گزینه است،درسته که محدود کننده سرعت داره ولی شتابش عالیه و از نظر قطعات و خدمات هم که مشکلی نداره،در ضمن این موتور توی جاده کفی 130 تا میره،فکر کنم واسه اتوبان های ما و حفظ جون خودت کافی باشه.
    راستی اگر خواستی بخری حتما از نمایندگی باجاج بخر چون مغازه های دیگر قیمت مناسب بهت نمیدن،من سه روز پیش که از نمایندگی قیمت گرفتم یعنی 20/05/88 پالس 180(2050000) و پالس 200(2400000) بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خیلی ممنون دوست خوبم
    در مورد پالس 220 شنیدم اگر وارد بازار بشه قیمتی در حدود 3 میلیون خواهد داشت؟حقیقت داره؟
    این موتور کی وارد بازار خواهد شد؟
    در مورد محدود کننده هایی که میگی روی پالس 200 هست راهی برای برداشتنش نیست؟اگر برداری چه تغییری توی سرعت ایجاد میشه؟آیا محسوس هست؟
    ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من در مورد 220 که از نمایندگیش سوال کردم چیزی از برنامشون نگفتن که قراره کی بیاد و یا چه قیمتی خواهد داشت.
    در مورد محدود کننده سرعت هم باید بگم که متاسفانه خیلی از جاهای این موتور رو دستکاری کردند و فقط موضوع دستکاری یه قسمت نیست،من با خیلی از تعمیرکارها صحبت کردم ولی هنوز کسی اونقدر مهارت نداره تا بتونه این موتورها رو به حالت اولیه برگردونه،خیلی از بچه ها هم دل رو زده بودن دریا داده بودن تا تقویت بشه ولی یا مصرف موتور رفته بالا یا شمعشون زود به زود آب می شد یا شتابش اومده بود و ....
    به نظر من همینجوری خوبه،منکه وقتی این چیزا رو دیدم ترجیح دادم همینطوری استاندارد بمونه موتورم.در ضمن 130 تا سرعت کم نیست،بشین رو موتور امتحان کن ببین که همین هم زیاده،البته سعی کن دو ترک باشی و با این سرعت بری که امنیتت بیشتر باشه.

7. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض باسلام

سلام دوستان

من امروز که به سایت باجاج رفتم دیدم که موتورسیکلت پالس 150 همون پالس 180 هست که در ایران تولید میشه و پالس 180 در اون سایت همون 200 هست
    قضیه چیه یعنی پالس 150 رو بعنوان 180 به مردم میندازند
    شما میتونید برید ببینید عکس هم داره اینم سایتش

این 150

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 180

خودتون بررسی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض با سلام

من در مورد 220 که از نمایندگیش سوال کردم چیزی از برنامشون نگفتن که قراره کی بیاد و یا چه قیمتی خواهد داشت.
    در مورد محدود کننده سرعت هم باید بگم که متاسفانه خیلی از جاهای این موتور رو دستکاری کردند و فقط موضوع دستکاری یه قسمت نیست،من با خیلی از تعمیرکارها صحبت کردم ولی هنوز کسی اونقدر مهارت نداره تا بتونه این موتورها رو به حالت اولیه برگردونه،خیلی از بچه ها هم دل رو زده بودن دریا داده بودن تا تقویت بشه ولی یا مصرف موتور رفته بالا یا شمعشون زود به زود آب می شد یا شتابش اومده بود و ....
    به نظر من همینجوری خوبه،منکه وقتی این چیزا رو دیدم ترجیح دادم همینطوری استاندارد بمونه موتورم.در ضمن 130 تا سرعت کم نیست،بشین رو موتور امتحان کن ببین که همین هم زیاده،البته سعی کن دو ترک باشی و با این سرعت بری که امنیتت بیشتر باشه.

سلام دوستان

من امروز که به سایت باجاج رفتم دیدم که موتورسیکلت پالس 150 همون پالس 180 هست که در ایران تولید میشه و پالس 180 در اون سایت همون 200 هست

این 150

اینم 180

خودتون بررسی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض سلاشم دوستان

سلام دوستان

این 150

اینم 180

خودتون بررسی کنید

با سلام درمورد پالس 200 موتور خوبی هست اما نه در ایران چون پالس 200 مطابق عکس از تجهیزات بیشتری باید برخوردار باشه مانند ترمز دیسکی عقب رنگ فلاپ کمک جلو ی پیشرفته و...
    ولی متاسفانه در ایران خیلی چیزا رو از موتور میزنند.

اینم عکس اصلی این موتور

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان

این 150

اینم 180

خودتون بررسی کنید
    عمر پولسار 200 فقط 2 سال بود . از 2007 تا 2009 و دیگه نسلش منقرض شد
    از جولای پارسال تولید پولسار 200 در هند متوقف شد . چون اینقدر قیمتش پایین بود در مقایسه با پولسار 220 با امکانات بیشتر صرف نمی کرد . از طرفی باجاج پولسار 220 مدل S رو به بازار داده در حالیکه مدلهای 2009 اون تازه قراره وسط سال بعد داخل بازار ایران بیان !
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلا مونتاژ کننده های ایران به طمع پول و با یکه تازی ناشی از فقدان نظارت هر جور که بخواهند با مشتری برخورد می کنند و این چیز تازه ای نیست . در حالیکه موتور 2 سال قبل رو با یک میلیون اختلاف قیمت می خریم که نه کارت سوخت داره و نه پلاک شده با کلی محدود کننده اونهم به اسم "مدل جدید" !

12. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض سلام دوستان

با سلام

دوستان بلاخره پالس 220 به بازار آمد با قیمت 700/2 موتور خوشگلی هست

توی نمایندگی بودم که فروشنده میگفت روزی 70 تا برامون میارند به ظهر نکشیده تموم میکنه

در مورد پالس 180 دیجیتال تولیدش کم شده و تا 2 ماه دیگه تولید نمیشه و قیمتش گران میشه

و خبر دیگه پالس 135 در راه است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •