تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: نظر شما در مورد پالس 200 چیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.میخواستم بپرسم این پالس 220 هم محدود کننده سرعت داره؟
    حداکثر سرعتش چقدره؟
    من میخوام یه موتور 200 تا 250 سی سی مجاز بخرم که خوب سرعت بره به نظرتون چی بگیرم؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

قيمت روز پالس و پاسار 220 كسي داره؟ فرق اين 2تا چيه؟
    تو سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قيمت پاسار 220 زده 1540000!!!

داره خودمونی میشه Prince_Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان محدود کننده ی سرعت در پالس وجود خارجی نداره!من هند بودم دوستانی که پالس 200 رو داشتند موتورشون رو 130 135 تا در میاوردن!پالس 220 تا 145 150 هم در میاد!در ضمن تولید پالس 200 در هند متوقف شد!در عوضش پالس 180 رو بهبود دادند و پولسار 220 رو انژکتورش رو حذف کردند و قیمتش رو حدود 300 هزار تومن کاهش دادند!البته باجاج در اونجا در رقابت با یاماها و tvs واقعا کم اورد و برای بدست اوردن دوباره ی بازار مجبور به انجام این کار شد!ولی در کل تکنولوژی و کیفیت tvs و یاماها و هندا در موتورهای رنج 150 سی سی بسیار بالاتر از باجاج هست در بازار هند!راستی دوستان چرا موتور tvs اپاچی 180 انژکتوری رو انتخاب نمیکنید؟؟؟منظورم rtr180 هست؟این مدل جدیدترین موتور tvs هست ساخت مالزی با کیفیت و تکنولوژی بالاتر!پیشنهاد من به شما 180rtr tvs apachee هست!در ضمن تو هند همیشه این رو میگفتن که پولسار 150 تا 220 از لحاظ موتور هیچ فرقی ندارند!در اصل شرکت موتور 150 رو چاق کرده!به خاطر همینه که پالسهای 180 به بالا خیلی زود به صدا و لرزش میفتن!در اونجا یه مدل موتور 225 سی سی وجود داره که تا 275 سی سی چاق میشه!البته این مدل محصول مشترک شرکت hero honda در هند هست!

داره خودمونی میشه Abbas.sedighi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Honolulu

13

سلام تو سایت باجاج رفتم اونجا اصلا پالس نیست فقط پولسار هست بعضی ها گفته بودن مدل پولسار دیگه تولید نمیشه قضیه چیه لطفا توضیح بدید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

نظر شما در مورد پالس 200 چیست؟
    به نظر من هيچي هوندا يا طرح هوندا 125 نميشه

در آغاز فعالیت cfzbadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید موتور پالس 200 رو دارم.
    یه خواهشی از دوستانی که این موتور رو دارند دارم و اون اینه که می خوام بدونم این موتور ارزش 2.5 میلیون رو داره یا نه؟
    نسبت به پالس 180 چه فرق هایی کرده؟
    استهلاکش چجوریه؟
    و در آخر آیا با این قیمت موتور بهتری میشه گرفت یا نه؟
    می خوام لوازم یدکیش فراوون باشه و بغیر از پولی که برای موتور می دم خرج دیگری نداشته باشم.
    دوست عزیز سلام و خسته نباشید همونطور که دوستان نوشته بودند پالس 200 دیگه تولیدش متوقف شده و 220 نظر منه که قیمت اصلش تو دبی 8850 درهم است که به ریال فکر کنم حدود 2600000 تومن میشه اما موتور عالیه

امیر

داره خودمونی میشه Mehrdad.y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    به سلامتی پالس 220 همه دیگه داره زیاد میشه ولی بیشتر از اون آپاچی 180 هستش که یواش یواش داره جای پالس رو میگیره ، می خواستم بدونم کدوم یکیشون بهتره و الآن قیمتشوت چنده ؟
    باتشکر

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •