تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 165 اولاول ... 65115155161162163164165
نمايش نتايج 1,641 به 1,647 از 1647

نام تاپيک: آرشیو / والیبال FIVB World League 2013 | با حضور ایران

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

به نظر من در کل اظهارات بدی نگفته
    ما واقعاً با کشورهای همسایمون و همینطور همه کشورهای عربی دنیا که همه مسلمان هم هستند برادریم و اینکه این مفاهیم اخلاقی رو در ورزش به کار میبریم کار پسندیده ایه و با قواعد حرفه ای گری هم تناقضی نداره به خصوص وقتی مربی به این هم اشاره میکنه که ما وظیفمون برد بود. (اینم بدونید با رفتار خوب ماست که اونها هم ترقیب میشن و ناخوداگاه به این نتیجه میرسن که باید مارو به عنوان برادران خودشون قبول کنن و حامی ما باشن از قدیم گفتن با پنبه سر ببرید که البته اینجا ما قصدم نداریم سر برادران دینیمونو ببریم چه ترک و چه عرب ... اتفاقاً من معتقدم در همین زمان کنونی هم اکثریت جهان اسلام به مردم ایران علاقمند هستند و نباید اینقدر بدبینانه به خاطر بعضی رفتارها به همشون نگاه کرد ما تو جنوب کشورمون یه جمعیت بزرگ و همیشه وفادار عرب زبان و در شمال کشورمون ترک زبان داریم این نشون میده که ما واقعاً با این دو قوم پیوند عمیق نسبی هم داریم پس بهتره منصفانه تر نگاهشون کنیم)
    بله اگر میگفت ما نباید این بازی رو میبردیم اینجا حرفش غیرحرفه ای میشد اما این اظهارات که خوندم جای تقدیر داره و نکته بدی درش نمیبینم.
    آقای نفرزاده مربی باشخصیت و کاربلدی هستند سایر مصاحبه هاشو که از طریق FIVB خوندم و همین عملکرد خوبش با جوونامون اینو ثابت میکنه.

مدیران محترم گرچه قسمتی از بحثم حکم اسپمو داشت ولی باید در جواب ایشون بیان میشد با تشکر.
    با احترام به نظرتون از پایه و اساس با تمام حرفهاتون مشکل دارم و با عقیده من و واقعیتی که میبینم جور در نمیاد بنابراین بحث رو ادامه نمیدم .
    ممنون از پاسختون .

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض افتخاری دیگه برای والیبال کشور ...

در تازه ترين رده بندي تيم هاي واليبال جوانان و نوجوانان جهان ، واليبال ايران 4 پله صعود کرد.

به گزارش پايگاه فدراسيون بين المللي واليبال ، رده بندي 10 کشور برتر جهان در بخش پسران به شرح زير است :

1- روسيه 236 امتياز

2- برزيل 210

3- ايران 182 (4 پله صعود نسبت به رده بندي آوريل 2013)

4- چين 153

5- آرژانتين 142

6- فرانسه 127

7- ايتاليا 111

8- لهستان 93

9- ترکيه 84

10- مصر 83

در ميان تيم هاي آسيايي پس از ايران و چين ، ژاپن با 80 امتياز در رده 11 جهان و سوم آسيا قرار گرفته است.

اين رده بندي با توجه به نتايج به دست آمده در رقابت هاي واليبال قهرماني نوجوانان و جوانان جهان در سال 2013 و نيز رقابت هاي قاره اي محاسبه شده است.

3. 5 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تو جمع یه تیم برتر دنیا ؟ جدیه خبر ؟ !
    عالیه !

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

تو جمع یه تیم برتر دنیا ؟ جدیه خبر ؟ !
    عالیه !
    این رنکینگ جوانانه
    رنکینگ بزرگسالان که توش در رده 12 هستیم،‌ هنوز به روز نشده
    نمی‌دونم چرا هنوز اونو آپدیت نکردن
    رنکینگ زنان (بزرگسالان)، و دختران و پسران (جوانان) آپدیت شده، فقط مونده مردان (بزرگسالان)

تبریک میگم صعودمون به رده سوم جهان رو ...
    افتخار بزرگیه واقعاً ...

خیلی رنکینگ جالبی هم دارن، تیما صعود و نزولشون خیلی بالاست
    صربستان 15 رده اومده پایین و از رتبه 1 جهان رسیده به 16 !!

اسپانیا هم بالای بیست رده اومده پایین و از رتبه‌های نخست اومده بیست و چندم ...

یه سری از 10 تیم اول هم بیست و چند رتبه صعود داشتن که به اینجا رسیدن

6. 5 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

این رنکینگ جوانانه
    رنکینگ بزرگسالان که توش در رده 12 هستیم،‌ هنوز به روز نشده
    نمی‌دونم چرا هنوز اونو آپدیت نکردن
    رنکینگ زنان (بزرگسالان)، و دختران و پسران (جوانان) آپدیت شده، فقط مونده مردان (بزرگسالان)

تبریک میگم صعودمون به رده سوم جهان رو ...
    افتخار بزرگیه واقعاً ...

خیلی رنکینگ جالبی هم دارن، تیما صعود و نزولشون خیلی بالاست
    صربستان 15 رده اومده پایین و از رتبه 1 جهان رسیده به 16 !!

اسپانیا هم بالای بیست رده اومده پایین و از رتبه‌های نخست اومده بیست و چندم ...

یه سری از 10 تیم اول هم بیست و چند رتبه صعود داشتن که به اینجا رسیدن
    کوروش جان رنکینگ بزرگسالان بعد از اتمام لیگ جهانی آپدیت شده بود که به تازگی تموم شده ... که ایران و استرالیا مشترکا در رده دوازدهم جهان هستند . مسلما اگر ایران در رده جهانی بازم افتخار داشته باشه در رنکینگهای بعدی به ده تیم برتر جهان تبدیل میشه .

8. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

برادر والا منم دوسشون دارم .. حالا من یچیزی گفتم شما زیاد دیگه جدی گرفتی وگرنه در این شکی نیست که باید ازشون حمایت بشه و سرمایه های ملی هستند اما منظورم اینه از نظر من انتخاب مقامهای سوم به بالا در ورزشهایی مثل والیبال یا بسکتبال مسخرست .
    فوتبال از این لحاظ خیلی بهتر عمل میکنه . اول . دوم .سوم والسلام .
    اتفاقا فوتبال تو این موارد ضعیف عمل میکنه اینکه تیما تا رده آخر رتبه بندی میشن دو تا دلیل داره:1- امتیازاتی که در رنکینگ جهانی به تیمها اختصاص داده میشه بر اساس این رتبه بندی مثلا ایران که تو لیگ جهانی نهم شده ده امتیاز از این رتبه گرفته یا در رده سنی پایه تیمه ایران که پنجم شده 60 امتیاز گرفت و با احتساب این امتیازات در مجموع رنکینگ تیمهای پایه سوم شد2- عملکرد همه تیما تو این مسابقات مشخص بشه جام برای کل تیمای که شرکت کردن نه سه تیم اول! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •