تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: دانشگاه شهید عباسپور !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرم چون علمی کاربردیه بدرد نمیخوره!!!
    دوست من اگه فکرکردی مثل دانشگاه علمی کاربردیه سخت در اشتباهی!این علمی کاربردی برای این هست که وزارت نیروبگه مادانشجویی مد نظرخودمان را تربیت کرده ایم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

بچه های انجمن های علمی دانشگاه صنعت آب و برق با کمک هم فیلمی ساختن به اسم "فرار از عباسپور" که خیلی بامزه و خنده دار و نکته دار[nerd] درست شده(نکته هاشو دانشجوهای این دانشگاه بیشتر از هر کس دیگری لمس میکنن چون باهاش زندگی کردن
    خلاصه داستان راجع به پسریه که عباسپور قبول میشه ولی وقتی میاد اوضاع عباسپور رو میبینه زنگ میزنه به داداشش و داداشش (که در اینجا نقش "مایکل اسکوفیلد" در "فرار از زندان" هست )تصمیم میگیره بیاد و اونو فراری بده از عباسپور و در این بین اتفاقاتی می افتد که بهتره خودتون ببینین!

مدت زمان فیلم 34دقیقه و 53 ثانیه هستش و حجم آن با فرمت WMV 180 mb و با فرمت Avi 400 mb است که بسته به تواناییتون میتونید دانلود کنید!

این فیلم رو همه کسایی که یه روز میخوان سر و کارشون به عباسپور بخوره و به تحصیل تو این دانشگاه فکر میکنن توصیه میکنم!بیشتر دغدغه های دانشجوهای این دانشگاه در این فیلم به نمایش گذاشته شده که علاوه بر آشنایی با این مشکلات لحظات شادی هم براتون به ارمغان میاره!:04:

تصاویری از فیلم:

شما میتونید trailer این فیلم رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کنید با حجم 2 mb برای آشنایی کلی با صحنه های فیلم![thumbup]

امیدوارم لذت ببرید!برای آشنایی با واقعیات دانشگاه خوبه
    دانلود فرمت Avii با حجم 400 مگ تقسیم شده به 5 پارت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [/INFO][INFO]

دانلود فرمت Wmvبا حجم 180 مگ یک پارچه

برای آشنایی هر چه بیشتر با دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) میتونید به سایت دانشجویان این دانشگاه به نشانی www.Pwuts.ir مراجعه کنید!:02:
    Last edited by iman_mu1990_; 05-10-2010 at 22:36.

3. این کاربر از iman_mu1990_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

فیلمش قشنگه‌ها ولی یه جاهاییش خسته‌کننده میشه! ولی در کل پیشنهاد می‌کنم بقیه هم ببینن!!ایدش جالبه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

رتبه ی مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه شهید عباسپور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

رتبه ی مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه شهید عباسپور
    دوست عزیز تا پارسال که دانشگاه زیر نظر وزارت نیرو بود و رشته ها پسوند علمی کاربردی داشت رتبه های روزانش تا 2500 اینا و شبانش تا 5000 اینا بود!
    ولی از امسال که رفته زیر نظر وزارت علوم و رشته هاش دیگه مثه سایر دانشگاه ها هست معلوم نیست چه رتبه ای نیازه واسه ورود بهش!!احتمالا یه چی مثه خواجه نصیر بشه (با شاید 500 تا اختلاف اینا) !
    واسه اطلاعات بیشتر میتونی به
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سر بزنی!

و چیز دیگری که هست امسال دیگه اصلا شبانه نمیگیره

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

راجع به فیلمی هم که چند پست قبل گذاشته بودم،مشکلاتی که تو اون فیلم به نمایش گذاشته شده واسه دورانیه که زیر نظر وزارت نیرو بودیم و رشته ها پسوند علمی کاربردی داشت!حالا با انتقال به وزارت علوم احتمالا وضعیت دانشگاه رو به بهبود خواهد بود

7. این کاربر از iman_mu1990_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه tariran0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان اولین عکس ماله 89 هست
    دومی ماله 90

این هم 90

خوب حالا یعنی پارسال برقشون این شکلی نبوده؟

9. این کاربر از tariran0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

چنتا سوال...آیا این دانشگاه پولی از دانشجو ها میگیره بابت شهریه؟؟؟یکی از بچه یجا می گفتت...
    امسال کاملا رفته زیر نظر وزارت علوم؟؟؟
    پس چرا عمران آبفا هنوز علمی کاربردی پسوندشه....
    کامپیوتر رو امسال آورده ؟؟؟درسته؟؟؟ به نظر شما سطح علمیش در حد یجا مثل شیراز هست؟؟؟و آیا احتمالش هست که با 4600 منطقه 2 آوردش؟؟؟

11. این کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه tariran0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

چنتا سوال...آیا این دانشگاه پولی از دانشجو ها میگیره بابت شهریه؟؟؟یکی از بچه یجا می گفتت...
    کامپیوتر رو امسال آورده ؟؟؟درسته؟؟؟ به نظر شما سطح علمیش در حد یجا مثل شیراز هست؟؟؟و آیا احتمالش هست که با 4600 منطقه 2 آوردش؟؟؟
    من خودم منتظر راهنمایی بودم. ولی خوب یه سری اطلاعات دارم شاید به دردت بخوره
    اول اینکه فکر نکنم پولی باشه.
    اونطور که من شنیدم خیلی تجهیزات پیشرفته ای داره.
    با گوگل ارت هم نگاه کردم محوطه خوبی داره یعنی سرسبزه. مکانش هم طرفای حکیمیه تهرانه
    آره رفته زیر نظر وزارت علوم
    اون پشوند علمی کاربردی هم ربطی به علمی کاربردی نداره. تاحالا تو مدارکشون میزدن ولی الان دیگه نمی زنن.
    فقط هم رشته عمرانش (اونم یکیش) یعنی دوتا عمران داره ، اون پسوند رو داره

امسال سخت افزار را اوردن ولی من شنیدم که رشته های جدید به درد نمی خوردن نرید
    مهمترین مساله اینه که منم احتمالش کمه که قبول شم(وضعیتم رو که خودت می دونی) بعد مورد دیگه اینکه شما تو قطب شیرازید و قبول شدن تو قطب ما براتون سخته شوخی کردم
    مشاورمون میگفت اگه تو نرم شیراز قبول شی قبلش نرم خواجه نصیر قبولی. یعنی اینقدر قطبها تاثیر دارن

13. 2 کاربر از tariran0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نه عزیز پول چیه!؟ فقط از ما شبانه ها 300 تومن اینا میگرفتن که دیگه امسال کلا شبانه نمیگیره!روزانه هاش که مثه سایر دانشگاه ها مجانیه!
    خوب عمران آبفا چون تخصصیه احتمالا علمی کاربردیشو نگه داشتن!دیگه سیاست های خودشونه!!

من همون طور که تو سایت خودمون هم گفتم با وضعیت حدید دانشگاه اصلا نمیشه حدس زد چه رتبه هایی تو دانشگاه امسال قبول میشن!
    محیط دانشگاه هم یه محیط بزرگیه با تعداد کمی دانشجو!پس مثه یه دهکده همه هم رو مشناسن!اینم در نظر بگیرید!

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

مهمترین مساله اینه که منم احتمالش کمه که قبول شم(وضعیتم رو که خودت می دونی) بعد مورد دیگه اینکه شما تو قطب شیرازید و قبول شدن تو قطب ما براتون سخته شوخی کردم
    مشاورمون میگفت اگه تو نرم شیراز قبول شی قبلش نرم خواجه نصیر قبولی. یعنی اینقدر قطبها تاثیر دارن
    سخت افزار كشوري ميگيره و ربطي به بومي نداره. ولي نرم افزار ناحيه ايه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •