تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: در مورد اسامي معرفي شدگان رشته هاي شرايط خاص

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض در مورد اسامي معرفي شدگان رشته هاي شرايط خاص

سلام.جون عزيزتان كمك كنيد.من به سايت سنجش رفتم و در قسمت رشته هاي داراي شرايط خاص روي اسامي فهرست معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كليك كردم. و يه فرم بالا اورد كه توضيحاتشو ميگم.......................................... ................................اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي داراي شرايط خاص آزمون سراسري سال 1388(بجز دانشگاه امام صادق (ع)) اين اسامي شامل معرفي شدگان رشته هاي داراي شرايط خاص دانشگاه امام صادق (ع ) نمي باشد . موارد معرفي شده سال تولد شماره شناسنامه نام خانوادگي و نام داوطلب کد معرفي شده 5 رديف مورد 5 کد معرفي شده 4 رديف مورد 4 کد معرفي شده 3 رديف مورد 3 کد معرفي شده 2 رديف مورد 2 کد معرفي شده 1 رديف مورد 1 --- --- --- --- --- --- --- ---******** خاصي ارش .........................حال به نظر شما ايا من جزو اين افراد چند برابر ظرفيت معرفي شده هستم؟خواهش ميكنم كمك كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

بد نوشته ای...
    زیر کدا چه عددی نوشته بود زیر کد مال من نوشته بود 16 یعنی دانشگاه بقیه الله
    یه اطلاعیه ای داده با این عنوان"اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش كشور درباره ‌فهرست ‌اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌مختلف ‌تحصيلي داراي ‌شرايط ‌خاص ( برنامه زمان و مكان مراحل مصاحبه ، معاينه وگزينش)درآزمون ‌سراسري ‌سال " تو این اطلاعیه گفته هر کد متعلق به کدام دانشگاه هست

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

متشكرم بابت راهنماييت.زير كد من عدد 19 بود.من جز معرفي شدگان چند برابر ظرفيت موسسات اموزش عالي و رشته هاي شرايط خاص هستم.حال با اين وجود به من بگوييد كه ايا باز بايد انتخاب رشته بكنم؟چون من به همين دانشگاه علاقه دارم و نيازي به انتخاب رشته ديگري ندارم.ايا مشكلي برام پيش نمياد اگه انتخاب رشته نكنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

خواهش می کنم
    قبولی شما تو این دانشگاه 100 درصذ نشده باید برید روز 19 مرداد به آدرسی که تو سایت سازمان سنجش داده تا مصاحبه کنی بعد نتیجه اش دی ماه اعلام میشه
    در ضمن حتما باید کد رشته مورد نظرت رو توی این دانشگاه رو توی 9 انتخاب اول به سازمان سنجش بفرستی وگرنه حذف می شوی

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست خوبم من كد اين دانشگاه كه قبول شدم رو در انتخاب اول انتخاب رشته قرار دادم.حال به نظر شما مشكلي يا خطايي تو كار نبوده؟و لطفا بگيد تقريبا شانس قبولي چقدره؟ چون ديگه نميتونم تا سال بعد بخونم.خسته شدم.و اين رو هم جواب بديد ممنونم./چرا دي ماه نتيجه مياد؟ بايد تا دي ماه صبر كنم؟ كي ميريم دانشگاه؟شانس قبولي چقدره؟بينهايت متشكرم.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

راستي بگيد كه اين مصاحبه چيه؟ سوال خاصي ميپرسن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

لطفا يكي جواب بده.نياز به كمك شما دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

یعنی تو فقط همین دانشگاه رو تو انتخاب رشته انتخاب کردی؟به نظرت کار خطرناکی نکردی
    منم سوالم همین بود یعنی اگر یه اگر یه رشته نیمه متمرکز(رشته های که مصاحبه دارند) رو تو انتخاب های اول تا نهم قرار بدم و تو مصاحبه قیول بشم دو نتیجه برام می اد چون نتیجه نیمه متمرکز دی ماه می آد
    هرچی زنگ می زنم سازمان سنجش مشغوله
    از یکی پرسیدم گفت انتخاب های نیمه متمرکز رو انتخاب اولت قرار بده چون صفحه 8 دفترچه انتخاب رشته نوشته اگه رشته متمرکزی رو قبل نیمه متمرکز بزنی و تو هردو قبول بشی رشته متمرکز کان لم یکن تلقی می شی
    درضمن کلاسهای نیمه متمرکز بهمن ماه شروع میشه
    و اگه تو شهریور تو یه رشته متمرکز قبول بشی و بری ثبت نام کنی وبری دانشگاه بعد بهمن نتیجه نیمه متمرکز بیاد و قبول بشی مثل یه دانشجو انتقالی باهات رفتار می کنن و به دانشگاه نیمه متمرکز می فرسننت(اینا که گفتم زمانی هست که اول متمرکز بزنی بعد نیمه متمرکز)
    ولی من نتونستم به گفته هاش اعتماد کنم حالا دوباره می خواهم زنگ بزنم سازمان سنجش تا مطمئن شم تو هم می تونی زنگ بزنی اینم شمارش: 9 الي 88923595 - (021)
    حالا من موندم اگه انتخابهای قبلیش کان لم یکن(!) میشه انتخاب های بعدیش چی میشه
    من شاید بی خیال بقیه الله شدم فک کنم اگه مستقل باشم بهتر اینه که بخواهم برای یکی دیگه کار کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزيز فكر نكنم اين گونه باشه.چون اگه اينطوري بود حتما تو دفترچه يا لا اقل تو برنامه هاي تلويزيون گفته ميشد.كه رشته هاي نيمه متمركز باعث حذف متمركز ميشن.من اول متمركز و بعد 3 تا نيمه متمركز انتخاب كردم.حالا اين يه سوالمو جواب بديد ممنون ميشم.شانس قبولي تو اين نيمه متمركز چقدره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ببخشيد اشتباه تايپ كردم.شانس قبولي تو اين موسسات اموزش عالي كه اسامي ما به عنوان چند برابر ظرفيت توش بوده چقدره(متمركز)؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •