تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: شناسایی هارد مدل hitachi و بالا نیاوردن اطلاعات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض شناسایی هارد مدل hitachi و بالا نیاوردن اطلاعات

دوستان محترم انجمن برا خاطر رضای خدا به من کمک کنید و بهنرین پیشنهاد رو به من بدید.
    من یه هارد 500 گیگ دارم.به خاطر شرایط کاریم باعث میشد که هارد و از لبتاب بکنم با خودم حملش کنم.
    بعدش یه دفعه دیدم که یو اس بی (ازون یو اس بی کوچیکها) لقی پیدا کرد و چراغ هارد دیگه روشن نشد.امتحانش کردم دوباره دیگه با لبتاب اتصال برقرار نکرد که اطلاعات رو نشون بده.چون گارانتی داشت بردم نمایندگی شهرمون و اونم فرستاد نمایندگی آواژنگ در تهران.
    بعد از یک ماه بهم گفتن که یو اس بی هارد لقی پیدا کرده ار داخل و اون هارذ قبلی نمیشه وباید تعویضش کنند و بهم یه هارد نو جدید بدن.از قضا من هارد به دردم نمیخوره فقط اطلاعات مرگ و زندگی داخلشو میخوام.
    نماینده آوازنگ با نرم افزار GetDataBack for ntfs برام ریکاوری کرد و خودم با چشمه خودم اطلاعات خودم رو دیدم که داشت بالا میاورد ولی بعد از 3 ساعت فکر کنم اجازه سیو کردن رو نمی داد.
    بهم میگن که اطلاعاتت هست ولی بالا آوردنش سخته.!!!!
    دارم دیونه میشم بعد از 2 ماه با اون همه اطلاعات به خدا نمی تونم تحمل نداشتن هارد قبلی خودم رو کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بابا یکی مارو دریابه تور خدا.جواب بدیییییییییییییییین.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان محترم انجمن برا خاطر رضای خدا به من کمک کنید و بهنرین پیشنهاد رو به من بدید.
    من یه هارد 500 گیگ دارم.به خاطر شرایط کاریم باعث میشد که هارد و از لبتاب بکنم با خودم حملش کنم.
    بعدش یه دفعه دیدم که یو اس بی (ازون یو اس بی کوچیکها) لقی پیدا کرد و چراغ هارد دیگه روشن نشد.امتحانش کردم دوباره دیگه با لبتاب اتصال برقرار نکرد که اطلاعات رو نشون بده.چون گارانتی داشت بردم نمایندگی شهرمون و اونم فرستاد نمایندگی آواژنگ در تهران.
    بعد از یک ماه بهم گفتن که یو اس بی هارد لقی پیدا کرده ار داخل و اون هارذ قبلی نمیشه وباید تعویضش کنند و بهم یه هارد نو جدید بدن.از قضا من هارد به دردم نمیخوره فقط اطلاعات مرگ و زندگی داخلشو میخوام.
    نماینده آوازنگ با نرم افزار GetDataBack for ntfs برام ریکاوری کرد و خودم با چشمه خودم اطلاعات خودم رو دیدم که داشت بالا میاورد ولی بعد از 3 ساعت فکر کنم اجازه سیو کردن رو نمی داد.
    بهم میگن که اطلاعاتت هست ولی بالا آوردنش سخته.!!!!
    دارم دیونه میشم بعد از 2 ماه با اون همه اطلاعات به خدا نمی تونم تحمل نداشتن هارد قبلی خودم رو کنم.
    بابا یکی مارو دریابه تور خدا.جواب بدیییییییییییییییین.
    سلام
    نرم افزار دیگه ای رو تست کنید مثل EaseUS Data Recovery Wizard Professional
    اجازه سیو ندادن فایلهای پیدا شده میتونه ناشی از کرک و رجیستر نشدن برنامه باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    نرم افزار دیگه ای رو تست کنید مثل EaseUS Data Recovery Wizard Professional
    اجازه سیو ندادن فایلهای پیدا شده میتونه ناشی از کرک و رجیستر نشدن برنامه باشه .
    سلام دستتون درد نکنه.تازگیا اون شر رو کم داشتیم الان دیگه هارد رو نمیشناسه.؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض linkdata1

دوست عزیز سلام
    هارد شما به علت داشتن بد سکنور قادر به شناسایی ( بازگردانی اطلاعات ) نمی باشد
    لطفاً پاسخ دهید که آیا پارتیشن هارد شما سالم است ؟
    آیا زمانی که هارد به سیستم وصل می شود امکان شناسایی هارد وجود دارد ؟
    آیا هارد شما در disk management شناسایی شده است و درایو ها نشان داده شده اند ؟
    .
    .
    .

برای راهنمایی بیشتر با این شماره تماس بگیر: 09117909924 مجتبی هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •