تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: نظر خواهی در مورد مدل ACER ASPIRE 4810Tو ACER ASPIRE 3810T

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پردازشگر های نه چندان قوی (1 هسته ای )هستند طوری که با پردازنده های اتم اینتل مقایسه میشند
    The deployed Solo CPU of our test sample can approximately be ranked between
    Atom N280
    and
    Dual Core SU9300
    ( منبع : notebookckeck )
    از پردازشگر 5738 g خیلی ضعیفتره

لپ تاپ های زیبا و جالبی به نظر میرسند . ولی گویا پردازشگر قوی ندارن با توجه به بنچمارک های notebookcheck.
    ضمنان مدل 3810 اپتیکال درایو نداره

--------------
    بهترین انتخاب برای ما قشز دردکشیده ی جامعه 4736 g و zg هست که منتظر حضور سبزشون در میانمون هستیم
    راستی اینم review دو مدل 3810t و 4810t
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان لازم شد كه راجع به نوع سي پي يو توضيح بدم.

الان كمتر نوت بوكي هست كه يك هسته داشته باشه.
    از مهمترين برتري دو هسته اي اين هست كه اگه يك برنامه هنگ كنه يك كور رو درگير كرده و كور ديگه مانع كرش كردن سيستم ميشه و اين كاملا محسوسه كه هنگ خيلي نادره در مورد سيستمهاي دو هسته اي به بالا كه در ورد 4 هسته اي به حداقل ميرسه

هم دوال كور- كور سولو- كور تو دو همگي داراي دو هسته هستند.

اما در مورد كور تو دو دو هسته همزمان كار مي كنن و كش جداگانه هم دارند و بهترين گزينه هستند
    دوال كور و يا همون كوردو هم دو هسته دارن كه همزمان كار مي كنن ولي كچ كمتري دارن و هر دو هسته از همون اشتراكي استفاده مي كنن. واسه همين سرعت ريشه اي دوال كور و كورتودو با يك سرعت خيلي نيست اما نحوه داده رساني باعث ميشه كورتودو جلو تر باشه ولي نه خيلي زياد

اما در مورد كورسولو اوضاع خيلي فرق داره در كورسولو دو هسته وجود داره اما در يك زمان فقط يكي كار مي كنه و هر دو همزمان كار نمي كنن
    اين باعث ميشه حرارت و مصرف باطري بياد پايين اما كارايي به طرز فجيعي افت مي كنه.
    ضمن اينكه اين كورسولوها خودشون هم سرعت هسته كمي دارن كه مزيد بر علته

قويا توصيه مي كنم روي 5738 و 4736 فكر كنين

2. 5 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام
    تو سایت notebookcheck.net عملکرد بالایی از 8410t ارائه شده است که با توجه به گفته های این پست دور از انتظار است ؟؟؟
    Windows Vista Leistungsindex SettingsValue Processor5.5 Points Memory5.4 Points Graphics5.9 Points Gaming graphics5.6 Points Primary hard disk5.4 Pointsکه از دوال کور ۲ ghz و کور دو 2.4 که من دیدم بالاتر است. ایا کسی این ریت را برسی کرده است؟؟
    آیا این لپ تاپ برای کار برنامه نویسی وب php و شبکه مناسب است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من خیلی دنبال نوت بوکی می گشتم که کارای معمولی و بازی های سطح متوسط رو انجام بده .
    بایه سری تحقیق روی bench mark ها و مقایسه با کامپیوتر خودم به نتایج جالبی رسیدم.

در سایت passmark امتیاز cpu این لپ تاپ که core 2 solo u3500 هست 480 زده شده که در مقایسه با cpu celeron 2.4 ghz با 256 kb کش که امتیاز 280 رو به خودش اختصاص میده تقریبا دو برابر قدرت داره ، من کامپیوترم رم ddr داره با این وجود در کل احساس می کنم اگه سرعت کامپیوترم 2 برابر مقدار الان باشه خیلی عالیه ، که این لپ تاپ این سرعت cpu رو داره و اگه ورژنی رو که با کارت گرافیک ati 4330 مجهز شده در نظر بگیریم می شه بازی های متوسط یا به قولی نیمه حرفای رو روش اجرا کرد.
    cpu( کامپیوتر من همونه که گفتم و مال 4 سال پیشه)
    در کل برای یک استفاده کننده ی خانگی بهترین گزینه هست در ضمن گرافیک 4330 ati نسبت به گرافیک های مانند geforce 9300m gs که در dell 1320 به کار رفته قوی تره و گرمای کمتری ایجاد می کنه( تقریبا نصف)

در آخر بگم که cpu های دو هسته ای اینتل با فرکانس 2.2 و یا 2.66 و امثال اینا برا یه کاربر خانگی تا 3 سال دیگه هم خیلی زیاده.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •