تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: راهنمایی برای اور سی پی یو AMD PHENOM2 X3 720 BLACK EDITION

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض راهنمایی برای اور سی پی یو AMD PHENOM2 X3 720 BLACK EDITION

ممنون میشم راهنمایی کنید برای اور از کجا شروع کنم
    مشخصات سیستم:
    سی پی یو:
    AMD PHENOM2 X3 720 2.8 BLACK EDITION
    رم:
    KING MAX 2*2GB 1066 DUAL CHANNEL
    مین:
    GA-MA770-UD3-1333 SUPPORT MEMORY
    پاور:
    GREEN 780B REAL
    کولینگ سی پی یو:
    نوع استاندارد(دما در حدود38 درجه در حالت عادی)
    -------------------------------------------------------------------------
    اینم شات از CPU-Z

راستی این ACC چی هست و سی پی یو من رو شامل میشه اگر میشه از کجا باید فعالش کنم....

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

هوم خوبه پردازنده ضریب باز و اورکلاک سا ده تر

فعلا اینو تست کن:

18.5*200=3700

ولتاژ حدو د 1.536

بعد ولتاژ رو کمترین مقدار ممکن برای پایداری بزار تست بگیر حد اکثر دما ببین چقد رمیشه.

راستی این ACC چی هست و سی پی یو من رو شامل میشه اگر میشه از کجا باید فعالش کنم....
    نیازی نیست ...

3. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

هوم خوبه پردازنده ضریب باز و اورکلاک سا ده تر

فعلا اینو تست کن:

18.5*200=3700

ولتاژ حدو د 1.536

بعد ولتاژ رو کمترین مقدار ممکن برای پایداری بزار تست بگیر حد اکثر دما ببین چقد رمیشه.

نیازی نیست ...
    ممنون ارباب جان تست می کنم خبرشو میدم......
    راستی آسیب آنچنانی به cpu نمی رسه آخه تازه 2 هفته هست خریدمش نکنه یکدفع بسوزه پاک آبروم جلو دوستام بره.....
    فقط بهم بگو این acc چی هست و آیا cpu و main من ساپرت میکنه یا نه(می خوام بدونم چیه)....

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.
    این ولتاژ برای این پردازنده به نظر من خیلی زیاده.
    PhenomII ها برای اورکلاک ولتاژی خیلی کمتری میخوان و امکان آسیب رسیدن به CPU خیلی زیاده اونهم با Cooling Stock .
    ولتاژ رو به حدودا 1.4 تغییر بدین.
    برای جلوگیری از هدر رفتن برق میتونید از AMD Over Driver 3 هم استفاده کنید.در این برنامه شما خیلی دقیق تر میتونید ولتاژ های + فرکانس ها + Multiplier رو بدون احتیاج به Restart تغییر بدین.
    موفق باشید.

6. 2 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام.
    این ولتاژ برای این پردازنده به نظر من خیلی زیاده.
    PhenomII ها برای اورکلاک ولتاژی خیلی کمتری میخوان و امکان آسیب رسیدن به CPU خیلی زیاده اونهم با Cooling Stock .
    ولتاژ رو به حدودا 1.4 تغییر بدین.
    برای جلوگیری از هدر رفتن برق میتونید از AMD Over Driver 3 هم استفاده کنید.در این برنامه شما خیلی دقیق تر میتونید ولتاژ های + فرکانس ها + Multiplier رو بدون احتیاج به Restart تغییر بدین.
    موفق باشید.
    به نظر من نظرت چندان درست نیست!!!برای 3700 ولتاژ 1.4 منظور تو بود!؟

البته امکانش هست این برارد غیر متخصص! با ولتاژ 1.4 پایدار کرده یا بچ نامبر فاجعه ای داشته و مینش مناسب نبوده و ...!!!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون ارباب جان تست می کنم خبرشو میدم......
    راستی آسیب آنچنانی به cpu نمی رسه آخه تازه 2 هفته هست خریدمش نکنه یکدفع بسوزه پاک آبروم جلو دوستام بره.....
    خواهش

آسیب فقط اینکه بیش از حد ولتاژ بدی یا در بلند مد ت با دمای بالا کار کنی!در غیر اینصورت مشکلی نیست...نه سوختن و اینها که نه می خوای کمتر اورکلاک کنی

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

کیا جان.
    در هر شرایطی این ولتاژ با این طریقی که شما میگی با این کولینگ به این Processor آسیب جدی مزینه.مخصوصا به MC.
    این ولتاژ هم برای فرکانس های بالای 4000MHZ استفافده میش که من بعید میدونم با ولتاژ 1.6 حتی به این فرکانس بتونید برسید.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کیا جان.
    در هر شرایطی این ولتاژ با این طریقی که شما میگی با این کولینگ به این Processor آسیب جدی مزینه.مخصوصا به MC.
    این ولتاژ هم برای فرکانس های بالای 4000MHZ استفافده میش که من بعید میدونم با ولتاژ 1.6 حتی به این فرکانس بتونید برسید.
    آرمان جان

زیاد مطمئن نیستم!؟چون خیلی کار نکردم با این پردازنده ها!ولی من چندین تست مختلف رو بررسی کردم برای 3700 حدود 1.5 بود نه 1.4؟البته شاید تو فرکانس کمتر منظورت باشه و خنک کننده بهتر!شایدم بچ و استپینگ و مین محدودیت داره...

باز اینا رو هم ببین:

Processor: AMD Phenom II X3 720 @ 3.727GHz (213x17.5) 1.520v
    System Memory: Mushkin Redline PC2-1000 @ 852MHz (5-5-5-12)

Since this is a Black Edition processor you have a lot more flexibility when overclocking to get the highest stable speeds possible. To start off, I raised the voltage and the multiplier 1x at a time until I could no longer stably boot into Windows. Once I hit the wall I backed down the multi by .5x until I was able to boot and run tests stably. Then I started raising the the bus speed while increasing the voltage even more to compensate. Once the system again became unstable I backed off on the bus speed until I could pass tests with no errors. At the end of the process the result was 3.727GHz, which equated to 213MHz with a multiplier of 17.5 at 1.520 volts. Since the stock is 2.8GHz, this is almost a 1GHz overclock, or about a 33% overclock.

10. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

کیا جان.
    بحث من سره این نیست.اینه که با این وضعیت شدنی نیست! اگر هم بشه 100 درصد آسیب میزنه و ولتاژ بالاتر میخواد تازه مادربرد هم زیاد تعریفی نیست! AMD770/SB700 ! این مادربرد که این تست گرفته 790GX/SB750 بوده! این طریقه اورکلاک هم که یک دفعه ولتاژ بدیم از 2.8 بیایم رو 3.3 به بالا اصلا صحیح نیست!
    این سایت ها این مقدار ولتاژ دادند چون در خنک کننده محدودیتی ندارند و قطعات از Ln2 یا Air Cooler های قوی استفاده کردند.
    البته رسیدن به این فرکانس هم کاره هر کسی نیست!
    موفق باشید. :ایکس

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کیا جان.
    بحث من سره این نیست.اینه که با این وضعیت شدنی نیست! اگر هم بشه 100 درصد آسیب میزنه و ولتاژ بالاتر میخواد تازه مادربرد هم زیاد تعریفی نیست!
    آسیب به پردازند ه ربطی به مین نداره با این ولتاژ باید بچ و استپینگ خود پردازنده + کولر مقایسه بشه چندین سایت 3700 رو با 1.5 حدود پایدار کردن شما اگه میگی 1.4 مطمئن باش به 3700 نخواهد رسید 100% پایدار 24/7

اورکلاکی هم که اینا انجام دادن لحظه ای نبود ه که!

این سایت ها این مقدار ولتاژ دادند چون در خنک کننده محدودیتی ندارند و قطعات از Ln2 یا Air Cooler های قوی استفاده کردند.
    شما متن رو خوب مطالع نکردی؟؟اینا دیوونه نیستن که وقتی ولتاژ دستی میشه حداقل برای پایداری در نظر گرفته میشه نه چون خنک کنند ه و ...خو به هی ولت بده!!

البته رسیدن به این فرکانس هم کاره هر کسی نیست!
    تا 3400-3600 چی!؟

قربونت :پی

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ساملک
    به مادربرد و چیپست خیلی مربوطه
    3.4 شدنی هست البه با یک کولر درست درمون.
    برای رسیدن با 3.4 به بالا پروفایل درست حسابی لازمه تو عکس نگاه کن این سی پی یو هم از Multi اورکلاک شده هم از Bus پس قطعا کاره ساده ای نیست!
    :ایکس

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •