تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 124

نام تاپيک: معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

سلام دوستان
    در این تاپیک بنده دانشگاههای غیرانتفاعی اصفهان که اشنا باشون هستم را براتون معرفی میکنم امیدوارم برای انتخاب رشته در اصفهان براتون مفید واقع بشد

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی اشرفی اصفهانی
    این دانشگاه بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد که از محیط نسبتا بزرگی نسبت به بفیه دانشگاهها برخورداره که دارد توسعه اش هم میدد که در سپاهانشهر اصفهان واقع است که در زیر خصوصیات این دانشگاه را براتون میگم
    1.اخلاق رییس این موسسه گه اقای انشایی هست عالیه (خود من که مشکلی در مورد ثبت نام ترم تابستون برخورد کردم بدون اینکه منا ببیند منشیش امضاشو گرفت
    2.سرویس رایگان رفت و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و در دانشگاه پیاده میکند
    3.سلف کار درست که در برنامه غذایی هفته ایش کباب-مرغ-ماهی-گوشت و.. جای دارد(زتون هر غذا فعلا350)
    4.از نظر قانون و مقررات سختگیریهای خودشا دارد بصورتیکه مثلا درب ورود دختر و پسر از هم جداست
    5.انتخاب واحد بصورت دستی انجام میشد
    6.تنوع در ترم تابستونش به نظر من نیست همه اش عمومی ارایه میدد
    7.از نظر نمره دادن نمیشد به صورت کلی گغت چون استاد با استاد کاراش فرق میکند
    8.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    9.رشته های که دارد بیمه-عمران-معماری-حقوق و...
    10.ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (این دانشگاه کارشناسی ارشد هم دارد)
    11.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    12.ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی المهدی
    این دانشگاه از دانشگاههای کوچک که از دوساختمون تشکیل شده که از هم جدا هستند و تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر پذیرش دختر دارد که در سپاهانشهر واقع است
    1.نداشتن سرویس رفت و برگشت که باید ار اتوبوسهای اصفهان استفاده کنید
    2.محیط کوچک
    3.تابستون امسال که ترم تابستون نداشت چون تقاضا کم بوده
    4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    5.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم فقط اینا بهتون بگم این موسسه را در اولویتهای اخرتون قرار بدید
    ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی شیخ بهایی
    این دانشگاه از دانشگاههای خیلی بزرگ است که خیلی تعریف از این دانشگاه شنیدم که در بهارستان اصفهان واقع است
    1.خود این دانشگاه سروسی و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و به دانشگاه ختم میشد
    2.امکانات رفاهی مطلوب
    3.اجاره کردن خونه در بهارستان به مراتب ارزانتر از سپاهانشهره
    4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    5.ترم تابستون امسال اصلا درسی ارایه نشد
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی اگه اینجا قبول بشد خوب جاییه
    ادرس این موسسه
    اصفهان-بهارستان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان
    این دانشگاه از اون دسته دانشگاه های نوپا است که خیلی کوچیکه که در خود اصفهان واقع شده
    1.محیط کوچک که تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (چند تا خونه را بهم وصل کردند)
    2.نداشتن سرویس و رفت وبرگشت
    3.ترم تابستون امسال دیدم که دروس اختصاصی مربوط به برق هم ارایه شده
    4.این دانشگاه رشته برق چه کاردانی چه کارشناسی هم دارد
    5.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی این دانشگاه بدلیل داشتن رشته برق انتخاب خوبیه
    ادرس این موسسه
    اصفهان-خیابان چهارباغ پایین-خیابان شیخ بهایی

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی راغب اصفهانی
    1.محیط کوچک تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (این چیزی که من دیدم یه خونه 200 متریا کردند دانشگاه)
    2.ترم تابستون امسال دیدم که درسهای عمومی ارایه شده
    3.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم
    ادرس این موسسه
    اصفهان-خیابان چهارباغ بالا-بعد از چهار راه-سمت چپ

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی بنیان
    این موسسه را اصلا من نیددم فقط بهتون بگم که این دانشگاه از اصفهان دوره و جزوه شهرستانهای اصفهان حساب میشد یعنی شما حتما باید شاهین شهر خونه اجاره کنید چون اگه بخواهید از اصفعان برید و بیایید حدود 2.5 فقط رفت طول میکشد
    ادرس این موسسه
    اصفهان-شاهین شهر

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی امین
    موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
    این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علوم و فناوری سپاهان
    این دانشگاه در سال 83 تشکیل شده که از دوساختمون جدا از هم تشکیل شده که برای ترم مهر تو ساختمون جدیدی میرد که در اخرین نقطه سپاهان شهر واقع شده
    1.اخلاق رییس این موسسه خیلی خوبه که اقای توکلی میباشد
    2.این موسسه با اینکه به ساختمون جدیدی دارد ولی یه مقداری رفت وامد سخته (منظور اینکه از ایستگاه اتوبوس تا در دانشگاه یه مصافتیا باید طی کرد ولی چون تازه جاش عوض شده شاید سرویس براش بزارند
    3.این دانشگاه یکی از موسساتی که دانشجویان مهمان زیادیا پذیرا است چون هم تنوع درساش زیاده هم نمره خوب میدد
    4.از نظر قانون و مقررات زیاد به دانشجو گیر نمیدد
    5.یکی از ساختمونای قبلیشا برای دخترا خوابگاه کرده
    6.همونطور که گفتم همه ی این موسسات از نظر سطح علمی تا حدودی در یه سطحند و براتون بگم که اگه اینجا قبول بشید از نظر نمره پشیمون نمیشید
    7.این دانشگاه دارای سلف تو خودشه که زتونش فعلا 350 تومنه
    8.تنوع درس تو این موسسه بسیا بالا است به طوری که دروس اختصاصی زیادی ارایه میدد
    9.انتخاب درس به صورت اینترنتی انجام میشد
    10.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر(فاصله سپاهان شهر تا دروازه شیراز حدود 15 دقیقه)

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی جهاد دانشگاهی
    من فقط همینا بهتون بگم که این دانشگاه به شدت سخت به دانشجو میگیرد به طوریکه من دانشجویی از این موسسه میشناسم که کاردانی تو 6 ترم پاس کرده بعضیلشون با 6 ترم هم نتونستند پاس کنند
    یه کلام اگه درس نخونی به هیچ عنوان نمیتونی پاس کنی
    ادرس این موسسه
    این دانشگاه قبلا با دانشگاه صنعتی اصفهان تو یجا بودند ولی الان از اونجا اومده بیرون و مستقل شده

دانشگاههای غیر انتفاعی زیادی تو اصفهان هستند ولی این اطلاعاتی بود که از این دانشگاهها میدونستم
    دوستانی که مسایلیا دونسته میدونند که مغایرت با حرفای من دارد بگند تا اصلاحشون کنم
    بخاطر مسایل انتخاب رشته زود به زود به این فروم سر میزنم و سوالی بود بلد بودم حتما جواب میدم

موفق باشید

2. 11 کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

واقعا جامع و کامل بود...خیلی خیلی استفاده بردیم

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا دمت گرم
    بسی مفید بود . من که فقط در حد اسم شنیده بودم اما حالا جزیات بیشتری داشت
    یه نعمتی که خدا توی اصفهان بخوبی پخش کرده و به وفور یافت میشه همین دانشگاه غیرانتفاعی و ازاد هست

فقط دوست عزیز همین طور که شما گفتید و از بقیه هم شنیدم سطح علمی یکی هست همه جا توی غیرانتفاعی
    به نظرتون کدوم یکی وسیع تر هست و واقعا فضای دانشگاه رو داره ؟ چون اکثرآ غیرانتفاعی ها مثه دبیرستان !!

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اقا دمت گرم
    بسی مفید بود . من که فقط در حد اسم شنیده بودم اما حالا جزیات بیشتری داشت
    یه نعمتی که خدا توی اصفهان بخوبی پخش کرده و به وفور یافت میشه همین دانشگاه غیرانتفاعی و ازاد هست

فقط دوست عزیز همین طور که شما گفتید و از بقیه هم شنیدم سطح علمی یکی هست همه جا توی غیرانتفاعی
    به نظرتون کدوم یکی وسیع تر هست و واقعا فضای دانشگاه رو داره ؟ چون اکثرآ غیرانتفاعی ها مثه دبیرستان !!
    اگه فقط و فقط برات فضا مهمه

1.شیخ بهایی
    2.اشرفی اصفهانی
    3.امین(ساختمون قدیم عمران فولادشهر را دانشگاه کردند)

موفق باشید

6. 2 کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
    این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره
    45 کیلومتر یا 45 دقیقه؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

45 کیلومتر یا 45 دقیقه؟؟
    45دقیقه

موفق باشید

9. این کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام............

رسول جان در رابطه با دانشگاه اشرفی که توضیح دادید عرض میکنم..... (چون خودم در این دانشگاه کار میکنم).....

این دانشگاه فعلا فقط در دو رشته حسابداری و حقوق کارشناسی ارشد داره و نه در رشته های دیگه......

مطلب بعدی اینکه با توجه به اینکه یک سرور برای دانشگاه خریداری کردیم انشالا از ترم آینده انتخاب واحد از طریق اینترنت انجام میشه

در رابطه با آقای انشایی هم باید خدمتتون عرض کنم که واقعا مرد کار درست و قابل احترامی هستند و به دانشجو خیلی خیلی ارزش میدهند.....

کلا برای دوستانی که میخواهند غیرانتفایی انتخاب کنند این دانشگاه واقعا یه دانشگاه ایده آل هست..... البته در کنار این مسایل معایبی هم دارد مثلا اینکه شاید در نظر بعضی ها قسمت حراستش خیلی گیر باشه که البته نظر خودم هم همینطور هست.......

(این حرف هایی را که زدم کاملا بی طرفانه بود و فکر نکنید من دارم تبلیغ دانشگاه را میکنم)

در مرحله بعد هم دانشگاه شیخ بهایی هست که این دانشگاه هم واقعا عالی هست مخصوصا در زمینه رشته کامپیوتر که حتی مقطع ارشد هم بزای این رشته آورده.....

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام............

رسول جان در رابطه با دانشگاه اشرفی که توضیح دادید عرض میکنم..... (چون خودم در این دانشگاه کار میکنم).....

این دانشگاه فعلا فقط در دو رشته حسابداری و حقوق کارشناسی ارشد داره و نه در رشته های دیگه......

مطلب بعدی اینکه با توجه به اینکه یک سرور برای دانشگاه خریداری کردیم انشالا از ترم آینده انتخاب واحد از طریق اینترنت انجام میشه

در رابطه با آقای انشایی هم باید خدمتتون عرض کنم که واقعا مرد کار درست و قابل احترامی هستند و به دانشجو خیلی خیلی ارزش میدهند.....

کلا برای دوستانی که میخواهند غیرانتفایی انتخاب کنند این دانشگاه واقعا یه دانشگاه ایده آل هست..... البته در کنار این مسایل معایبی هم دارد مثلا اینکه شاید در نظر بعضی ها قسمت حراستش خیلی گیر باشه که البته نظر خودم هم همینطور هست.......

(این حرف هایی را که زدم کاملا بی طرفانه بود و فکر نکنید من دارم تبلیغ دانشگاه را میکنم)

در مرحله بعد هم دانشگاه شیخ بهایی هست که این دانشگاه هم واقعا عالی هست مخصوصا در زمینه رشته کامپیوتر که حتی مقطع ارشد هم بزای این رشته آورده.....
    ممنون دوست عزیز ولی من گفتم کارشناسی ارشد دارد و اسم رشته هاشا نمیدونستم در بقیه موارد هم با هم مشترکیم

موفق باشید

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

راستی امسال قراره موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان واقع در اصفهان به شهر بهارستان نقل مکان کنه

13. 2 کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

اگه فقط و فقط برات فضا مهمه

1.شیخ بهایی
    2.اشرفی اصفهانی
    3.امین(ساختمون قدیم عمران فولادشهر را دانشگاه کردند)

موفق باشید
    یعنی شیخ بهایی از فولاد صنعتی هم بزرگتره؟

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •