تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 124 از 124

نام تاپيک: معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنون که جواب دادین،راستش که کار ندارم اما شرایطم طوری نیست که بگم حتما میتونم دوباره بخونم و کنکور بدم
    فاصلمم زیاده،به نظرتون با توجه به اینکه ارشد 2 روز در هفتس میارزه که برم البته گفتن که خوابگاه داره
    رشتشم مدیریت مالیه،نمیدونین یه ترمش حول و حوش چقد میشه؟
    ممنون

خواهش میکنم
    به نظر من ارشد دوسال زمان میبره اگه کسی کاری داشته باشه در کنارش فوق هم بگیره خیلی خوبه اما بعضی افراد هم هستند که ارشد رو واسه کلاسش میرن و کاری به بازار کارش ندارن.در مورد شهریه اش و اطلاع ندارم اما فک کنم نهایتا به میلیون1200 برسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض ....

با سلام و درود فرآون من ی خوزستانی هستم، ب دلایلی حتما یاید ب فولاد شهر مهاجرت کنم، از بین دانشگاه های غیر انتفاعی در اصفهان و فولاد شهر کدومو انتخاب کنم، رشته ی برق رو میخوام بخونم؛ بعد شهریه اش هر ترم حدود چه قدر در میاد؟
    Last edited by آرمین سلیمانی; 16-08-2016 at 03:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام من در دانشگاه شیخ بهایی درس می خونم و خواستم بگم که استادان این دانشگاه همه دارای مدرک دکتری هستند فقط تعداد محدودی از استادا هستند که مدرک فوق لیسانس دارند ولی حتی همونا هم دارند واسه ی دکتری می خونند در مورد سلف غذا باید بگم که غذاهاش گرونه و هر غذایی 3 هزار تومنه و کیفیت غذاها زیاد خوب نیست سرویس رفت و برگشت رایگان نداره . شیخ بهایی شامل 3 تا مجوعه میشه که هیچ کدوم پارکینگ ندارند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام خسته نباشید.ببخشید من کاردانی کامپیوترو تموم کردم کارشناسی کنکور دادم روزانه قبول شدم ن ک درسم خوب باشه ن نمیدونم یجورایی تلاشو شانسم دست ب دست هم دادن اما ب دلیل دور بودنش از شهری ک داخلش سکونت دارم میخام غیرانتفاعی ثبت نام کنم آیا برای مهر دانشجو بدون آزمون میگیرن؟ و اینکه من تو رشتم افتضاحم اگه بخام برم شیخ بهایی بنظرتون با نمرات پایینم ثبت نامم میکنن؟باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •