تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 124

نام تاپيک: معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

من رشتم نرم افزاره، محل سکونتم خیابان بزرگمهر هستش برای همین یخورده برام سخته بخوام برم جهاد(البته اگه می ارزه بگید) برای همین یا سپاهان یا اشرفی. ببخشید منظور شما اینه که هیچ فرقی بین سپاهان و اشرفی نیست! نه از نظر استاد نه از نظر سطح علمی؟ شما که از سپاهان فارغ التحصیل شدید میشه یه توضیح بیشتری در مورد این دانشگاه بدید. پیشاپیش ممنون
    جهاد دانشگاهی که سخت‌گیریش بیشتر از اشرفی،سپاهان و ... است و اینطور که من شنیدم به این راحتی‌ها نمره نمیدن.
    از نظر استاد که اشرفی به خاطر قدمت و اعتبار بیشتری که داره اساتید بهتری رو هم جذب خودش میکنه اما حدود ۲ سال هست که با دانشگاه سپاهان تبادل استاد هم دارند و در واقع دانشگاه سپاهان برای رسوندن خودش به سطوح بالاتر سعی در استفاده از اساتید مجرب‌تر کرده.که البته باید بگم یه جورایی عامل این کار مدیر گروه قبلی نرم‌افزار و خود ماها بودیم که دائم از دست اساتید ناله میکردیم
    سطح علمی هم اشرفی چند مرحله از سپاهان بالاتره اما همونطور که گفتم سپاهان سعی داره این فاصله رو کمتر کنه و تا حدودی هم موفق شده.

قسمت حراست دانشگاه:
    آقای توکلی،آزاد و خانم حیدری:گشت محسوس و نامحسوس دانشگاه این ۳ نفر هستند.آقای آزاد معمولا اخلاق ثابتی داره و زیاد به دانشجوها گیر نمیده اما اگه از طرف اون دو نفر شارژ بشه خدا به داد دانشجوی منشوری برسه.
    آقای توکلی معمولا زیاد گیر میده بخصوص اگه دختر و پسر دانشجو رو با هم در حال مکالمه ببینه و یه مقداری تیپ‌ها رو نامتعارف تشخیص بده اما خدا خیر داده این ترم آخر خیلی به من و همگروهی‌هام برای پروژه کمک کرد که توی یه محیط ساکت به کارمون برسیم.
    خانم حیدری هم که کارش راه افتادن توی دانشگاه و گیر دادن به دختر و پسراست.

قسمت آموزش:
    ریاست این قسمت رو آقای آبادی بر عهده داره که اگه سرحال باشه راحت باهات کنار میاد و برخوردش خوبه اما اگه سرحال نباشه بداخلاق میشه.
    خانم زینی،آقا و خانم عشقی هم توی این قسمت هستند که معمولا خوب با دانشجو کنار میان اما خانم زینی موقع انتخاب واحد و حذف و اضافه یه مقدار بد قلق میشه.

ریاست:
    آقای ارباب:تا اونجایی که بتونه به دانشجو کمک میکنه و افرادی هم که دور و بر ایشون هستند مثل خودشون هوای دانشجو رو دارند.

کتابخانه:
    آقای امین‌الرعایا مسئول این قسمت اما خود من زیاد با این قسمت و مسئولش سروکار نداشتم اما از بچه‌ها تعریف خوبیشون رو شنیدم.

قسمت امور مالی:
    کسایی که این قسمت کار میکنند حتی حاضرند برای ۱۰۰۰ اومن فایل دانشجو رو ببندند تا کارش به تسویه حساب کامل برسه و فایل رو باز کنند.آقای مالکی که توی این قسمت کار میکنه برخوردهای بدی رو با دانشجو انجام میده اما این هم به شانس بستگی داره که ممکنه با یه دانشجو بد برخورد کنه و با دانشجوی دیگه خیلی خوب برخورد کنه.آقای فلاح و مابقی پرسنل هر چند از قانون کلی این قسمت پیروی میکنند اما خیلی خوش برخورد هستند.

امور دانشجویی:
    با این قسمت هم برخوردی نداشتم اما مسئولای خوبی داره.

مدیرگروه نرم‌افزار:
    استاد کفایی مدیر گروه نرم‌افزار هست.استاد خوبیه و اگه بتونه به دانشجو کمک میکنه اما بعضی وقتا اون اقتداری که مدیرگروه باید برای حق دانشجو داشته باشه رو نداره.

از استادهای خوب نرم‌افزار هم میتونم به استاد جان نثاری،باقری،کفایی،دکتر بصیری اشاره کنم.

امیدوارم توضیحات کافی باشه اما اگه باز هم کمکی ازم بر اومد خوشحال میشم کمک کنم

2. 3 کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehrdad x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ف ی ل ت ر نت

پيش فرض

سلام
    کسی درباره رشته عمران راغب اصفهانی اطلاعی داره؟
    سطح علمیش؟
    فضای آموزشیش؟
    و البته نمره دادنش؟

ممنون میشم حداکثر تا ظهر فردا (13 شهریور) جواب بدید

مرسی
    Last edited by mehrdad x; 04-09-2011 at 02:50.

داره خودمونی میشه meysamghaderi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهون طوخچی

پيش فرض

سلام به همه اقا من یه واحد از الکترونیک عمومی دارم الانم ترم 4 هستم یعنی پاییز امسال درسم تموم میشه رشتم هم برق قدرت ناپیوسته هستش یعنی فوق دیپلم
    این یه واحدو دانشگامون ارایه نمیده به نظرتون کجا برم؟؟؟از کجا میتونم امار بگیرم؟؟؟یعنی باید یک به یک زنگ بزنم دانشگاهها؟؟؟خونمون هم اصفهانه و دانشگاه بنیان شاهین شهر دری میخونم چکار کنم این یه واحد همش تو مخمه!!!معرفی به استادم که نمیدن چون ازمایشگاس؟؟؟چیکا کونم؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه meysamghaderi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهون طوخچی

پيش فرض

کسی نیس جواب مارا بده ؟کارمون در حد مرگ و زندگی شده!!!

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام به همه اقا من یه واحد از الکترونیک عمومی دارم الانم ترم 4 هستم یعنی پاییز امسال درسم تموم میشه رشتم هم برق قدرت ناپیوسته هستش یعنی فوق دیپلم
    این یه واحدو دانشگامون ارایه نمیده به نظرتون کجا برم؟؟؟از کجا میتونم امار بگیرم؟؟؟یعنی باید یک به یک زنگ بزنم دانشگاهها؟؟؟خونمون هم اصفهانه و دانشگاه بنیان شاهین شهر دری میخونم چکار کنم این یه واحد همش تو مخمه!!!معرفی به استادم که نمیدن چون ازمایشگاس؟؟؟چیکا کونم؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست من
    دانشگاه موظف هستش که به شما اون واحد رو بدهد....
    ولی اگر ارائه نداد و شما دانشجو ترم اخر باشید میتونید اون یک درس رو مهمان بگیرید یک دانشگاه دیگر.
    برای اطلاع از ارائه این درس وارد سایتهای دانشگاه مربوط شوید و به صورت مهمان ببینید ارائه میشود یا خیر
    پیروز باشید

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام دوستان
    جهاد دانشگاهی اصفهان چجور جاییه ؟ کسی به شخصه تجربه تحصیل توی این دانشگاهو داشته ؟
    راستی رشته فناوری اطلاعات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    در این تاپیک بنده دانشگاههای غیرانتفاعی اصفهان که اشنا باشون هستم را براتون معرفی میکنم امیدوارم برای انتخاب رشته در اصفهان براتون مفید واقع بشد

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی اشرفی اصفهانی
    این دانشگاه بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد که از محیط نسبتا بزرگی نسبت به بفیه دانشگاهها برخورداره که دارد توسعه اش هم میدد که در سپاهانشهر اصفهان واقع است که در زیر خصوصیات این دانشگاه را براتون میگم
    1.اخلاق رییس این موسسه گه اقای انشایی هست عالیه (خود من که مشکلی در مورد ثبت نام ترم تابستون برخورد کردم بدون اینکه منا ببیند منشیش امضاشو گرفت
    2.سرویس رایگان رفت و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و در دانشگاه پیاده میکند
    3.سلف کار درست که در برنامه غذایی هفته ایش کباب-مرغ-ماهی-گوشت و.. جای دارد(زتون هر غذا فعلا350)
    4.از نظر قانون و مقررات سختگیریهای خودشا دارد بصورتیکه مثلا درب ورود دختر و پسر از هم جداست
    5.انتخاب واحد بصورت دستی انجام میشد
    6.تنوع در ترم تابستونش به نظر من نیست همه اش عمومی ارایه میدد
    7.از نظر نمره دادن نمیشد به صورت کلی گغت چون استاد با استاد کاراش فرق میکند
    8.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    9.رشته های که دارد بیمه-عمران-معماری-حقوق و...
    10.ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (این دانشگاه کارشناسی ارشد هم دارد)
    11.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    12.ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی المهدی
    این دانشگاه از دانشگاههای کوچک که از دوساختمون تشکیل شده که از هم جدا هستند و تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر پذیرش دختر دارد که در سپاهانشهر واقع است
    1.نداشتن سرویس رفت و برگشت که باید ار اتوبوسهای اصفهان استفاده کنید
    2.محیط کوچک
    3.تابستون امسال که ترم تابستون نداشت چون تقاضا کم بوده
    4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    5.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم فقط اینا بهتون بگم این موسسه را در اولویتهای اخرتون قرار بدید
    ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی شیخ بهایی
    این دانشگاه از دانشگاههای خیلی بزرگ است که خیلی تعریف از این دانشگاه شنیدم که در بهارستان اصفهان واقع است
    1.خود این دانشگاه سروسی و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و به دانشگاه ختم میشد
    2.امکانات رفاهی مطلوب
    3.اجاره کردن خونه در بهارستان به مراتب ارزانتر از سپاهانشهره
    4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    5.ترم تابستون امسال اصلا درسی ارایه نشد
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی اگه اینجا قبول بشد خوب جاییه
    ادرس این موسسه
    اصفهان-بهارستان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان
    این دانشگاه از اون دسته دانشگاه های نوپا است که خیلی کوچیکه که در خود اصفهان واقع شده
    1.محیط کوچک که تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (چند تا خونه را بهم وصل کردند)
    2.نداشتن سرویس و رفت وبرگشت
    3.ترم تابستون امسال دیدم که دروس اختصاصی مربوط به برق هم ارایه شده
    4.این دانشگاه رشته برق چه کاردانی چه کارشناسی هم دارد
    5.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی این دانشگاه بدلیل داشتن رشته برق انتخاب خوبیه
    ادرس این موسسه
    اصفهان-خیابان چهارباغ پایین-خیابان شیخ بهایی

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی راغب اصفهانی
    1.محیط کوچک تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (این چیزی که من دیدم یه خونه 200 متریا کردند دانشگاه)
    2.ترم تابستون امسال دیدم که درسهای عمومی ارایه شده
    3.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
    اطلاع زیادی از این موسسه ندارم
    ادرس این موسسه
    اصفهان-خیابان چهارباغ بالا-بعد از چهار راه-سمت چپ

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی بنیان
    این موسسه را اصلا من نیددم فقط بهتون بگم که این دانشگاه از اصفهان دوره و جزوه شهرستانهای اصفهان حساب میشد یعنی شما حتما باید شاهین شهر خونه اجاره کنید چون اگه بخواهید از اصفعان برید و بیایید حدود 2.5 فقط رفت طول میکشد
    ادرس این موسسه
    اصفهان-شاهین شهر

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی امین
    موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
    این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علوم و فناوری سپاهان
    این دانشگاه در سال 83 تشکیل شده که از دوساختمون جدا از هم تشکیل شده که برای ترم مهر تو ساختمون جدیدی میرد که در اخرین نقطه سپاهان شهر واقع شده
    1.اخلاق رییس این موسسه خیلی خوبه که اقای توکلی میباشد
    2.این موسسه با اینکه به ساختمون جدیدی دارد ولی یه مقداری رفت وامد سخته (منظور اینکه از ایستگاه اتوبوس تا در دانشگاه یه مصافتیا باید طی کرد ولی چون تازه جاش عوض شده شاید سرویس براش بزارند
    3.این دانشگاه یکی از موسساتی که دانشجویان مهمان زیادیا پذیرا است چون هم تنوع درساش زیاده هم نمره خوب میدد
    4.از نظر قانون و مقررات زیاد به دانشجو گیر نمیدد
    5.یکی از ساختمونای قبلیشا برای دخترا خوابگاه کرده
    6.همونطور که گفتم همه ی این موسسات از نظر سطح علمی تا حدودی در یه سطحند و براتون بگم که اگه اینجا قبول بشید از نظر نمره پشیمون نمیشید
    7.این دانشگاه دارای سلف تو خودشه که زتونش فعلا 350 تومنه
    8.تنوع درس تو این موسسه بسیا بالا است به طوری که دروس اختصاصی زیادی ارایه میدد
    9.انتخاب درس به صورت اینترنتی انجام میشد
    10.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
    ادرس این موسسه
    اصفهان-سپاهانشهر(فاصله سپاهان شهر تا دروازه شیراز حدود 15 دقیقه)

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی جهاد دانشگاهی
    من فقط همینا بهتون بگم که این دانشگاه به شدت سخت به دانشجو میگیرد به طوریکه من دانشجویی از این موسسه میشناسم که کاردانی تو 6 ترم پاس کرده بعضیلشون با 6 ترم هم نتونستند پاس کنند
    یه کلام اگه درس نخونی به هیچ عنوان نمیتونی پاس کنی
    ادرس این موسسه
    این دانشگاه قبلا با دانشگاه صنعتی اصفهان تو یجا بودند ولی الان از اونجا اومده بیرون و مستقل شده

دانشگاههای غیر انتفاعی زیادی تو اصفهان هستند ولی این اطلاعاتی بود که از این دانشگاهها میدونستم
    دوستانی که مسایلیا دونسته میدونند که مغایرت با حرفای من دارد بگند تا اصلاحشون کنم
    بخاطر مسایل انتخاب رشته زود به زود به این فروم سر میزنم و سوالی بود بلد بودم حتما جواب میدم

موفق باشید
    سلام
    ميشه لطف كنيد اطلاع رساني كنيد كه كدوم دانشگاه رشته ي كارداني به كارشناسي حسابداري بازرگاني را داره.ممنون ميشم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام،من ارشد مجموعه مدیریت موسسه غیرانتفاعی راغب اصفهان قبول شدم،چون خودم مسیرم دوره خواستم اگه کسی اطلاعاتی درباره این دانشگاه داره بگه،پست همه دوستانم خوندم اما چیز زیادی دستگیرم نشد
    اگه امکانش هست راجع به وضعیت دانشگاه،رتبه استادا و مدارکشون و میزان شهریه هم اطلاعات بذارین
    در کل به نظرتون برم این دانشگاه خوبه؟اینده داره منظورم برای ادامه تحصیله مدرکش معتبره؟
    خیلی ممنون

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام،من ارشد مجموعه مدیریت موسسه غیرانتفاعی راغب اصفهان قبول شدم،چون خودم مسیرم دوره خواستم اگه کسی اطلاعاتی درباره این دانشگاه داره بگه،پست همه دوستانم خوندم اما چیز زیادی دستگیرم نشد
    اگه امکانش هست راجع به وضعیت دانشگاه،رتبه استادا و مدارکشون و میزان شهریه هم اطلاعات بذارین
    در کل به نظرتون برم این دانشگاه خوبه؟اینده داره منظورم برای ادامه تحصیله مدرکش معتبره؟
    خیلی ممنون

درود
    شهریه
    موسسات غیرانتفاعی مثه موسسات غیرانتفاعی دیگه است.شهریه ها سراسری هستند ربطی به موسسه ندارد
    به نظر من اینده داشتن یا نداشتن به رشته و کار بستگی داره و نه به دانشگاه
    مدرک موسسات غیرانتفاعی مثه مدارک دولتی است چون موسسات غیراتنفاعی زیر نظر وزارت علوم هستند
    اگه کار دارید همیو برو لااقل شهریه اش از ازاد کمتره و نمره گرفتن هم راحت تره.اما اگه کار داری و میخوای واسه این رشته کارتو ول کردی خیلی با دقت انتخاب کن
    Last edited by rasoul2005; 28-08-2013 at 22:22.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ممنون که جواب دادین،راستش که کار ندارم اما شرایطم طوری نیست که بگم حتما میتونم دوباره بخونم و کنکور بدم
    فاصلمم زیاده،به نظرتون با توجه به اینکه ارشد 2 روز در هفتس میارزه که برم البته گفتن که خوابگاه داره
    رشتشم مدیریت مالیه،نمیدونین یه ترمش حول و حوش چقد میشه؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •