تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 124

نام تاپيک: معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

داره خودمونی میشه payam110313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

هیچ کدومشون همچین کاری نمیکنند هم کارادنی دارن و هم کارشناسی

سلام فاصله سه دانشگاه غیر انتفاعی شاهین شهر تا دروازه شیراز چند دقیقه است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض رشته عمران

[ با عرض سلام و خسته نباشيد.

مي خواستم بدونم موسسه شهيد اشرفي يا موسسات ديگر براي رشته عمران در مقطع كارشناسي ناپيوسته شاخه ديگري جز ساختمان دارند يا نه؟
    ممنون ميشم اگه جواب بدين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام

مي خواستم ببينم موسسه غير انتفاعي اشرفي و ديگر موسسا ت در مقطع كارشناسي ناپيوسته براي رشته عمران (عمران) پذيرش دارند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    من میخواستم ترم تابستون امسال در مؤسسه آموزش عالي علوم و فناوري سپاهان درس معادلات دیفرانسیل و اخذ کنم
    لیست برنامه هاشون و گرفتم و اعلام شده که این درس با خانم میرزایی ارائه شده
    اول میخواستم راهنمایی کنید اگر این استاد و میشناسید که از نظر نمره چطور هست چون خیلی در نظر نمره از این دانشگاه تعریف کردید من این درس و 3بار گرفتم این دفعه دیگه میخوام پاس بشه
    و دوم این که برای 2ماه تابستون خانه برای اجاره میشه پیدا کرد ؟ و کلا اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من خودم با ایشون درس ریاضی مهندسی داشتم که البته همون بار اول و با نمره کامل پاسش کردم اما در مورد ایشون میتونم بگم که زیاد اهل نمره اضافه کردن نیستند.درس دادنشون هم یه مقداری سریع هست و البته تمرین هم کم حل میکنند.امتحان پایان ترم رو یه مقداری از سطح جزوه‌ای که گفتند بالاتر میگیرند اما اگه سوالی رو هم شبیه جزوه بدن حتما اعدادش تغییر کرده و یه مقدار سخت‌تر شده.
    البته همه این چیزایی که من گفتم بر حسب شناختی بود که از ایشون و در درس ریاضی مهندسی داشتم اما فکر نکنم توی درس معادلات هم تغییر زیادی در شیوه کارشون بدن.

6. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

بین این 2 غیر انتفاعی استان اصفهان کدومشون بهتره ؟ ( رشته صنایع)

صنعتی فولاد اصفهان

-فرزانگان اصفهان

در مقایسه با علم وفرهنگ تهران چی ؟؟؟ به میشه یه اولویت بندی کنین ؟!!!!

در آغاز فعالیت Mehran kayot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام یه کمکی می خوام من تو کنکور کارشناسی امسال 14 هزار شدم رشته نرم افزار اهل اصفهان اگه کسی می تونه منو تو انتخاب شهر بیرون از استان اصفهان کمک کنه ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام من امسال توی کنکور کارشناسی رتبم 1800 شده، میخواستم منو راهنمایی کنید بین این دو دانشگاه کدوم رو انتخاب کنم: 1- سپاهان 2- اشرفی خودم بیشتر دوست دارم برم سپاهان به خاطر اینکه می خوام معدلم خوب بشه. توی دفترچه هم نوشته اشرفی شهریه هاش از همه جا بیشتره برای چی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

سلام من امسال توی کنکور کارشناسی رتبم 1800 شده، میخواستم منو راهنمایی کنید بین این دو دانشگاه کدوم رو انتخاب کنم: 1- سپاهان 2- اشرفی خودم بیشتر دوست دارم برم سپاهان به خاطر اینکه می خوام معدلم خوب بشه. توی دفترچه هم نوشته اشرفی شهریه هاش از همه جا بیشتره برای چی؟
    البته رشتتون رو نگفتین اما:
    شما ممکنه جهاد دانشگاهی هم بتونی قبول بشی.
    توی اشرفی یه مقدار سخت‌گیری زیادتر از دانشگاه سپاهانه.من خودم هم تازه از سپاهان فارغ التحصیل شدم.
    دانشگاه سپاهان یه مقدار از لحاظ فضای آموزشی و سلف و ... کوچکتر از اشرفیه.اما نمره گرفتن راحت تر از اشرفیه(البته به شرطی که گیر استادهای بیخود نیفتی)
    از یکی از بچه‌هایی که توی دانشگاه اشرفی بود سوال کردم که چرا شهریه‌هاشون بیشتره گفت خودمون هم نفهمیدیم علتش چیه
    Last edited by Sub007; 01-09-2011 at 10:15.

11. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

البته رشتتون رو نگفتین اما:
    شما ممکنه جهاد دانشگاهی هم بتونی قبول بشی.
    توی اشرفی یه مقدار سخت‌گیری زیادتر از دانشگاه سپاهانه.من خودم هم تازه از سپاهان فارق‌التحصیل شدم.
    دانشگاه سپاهان یه مقدار از لحاظ فضای آموزشی و سلف و ... کوچکتر از اشرفیه.اما نمره گرفتن راحت تر از اشرفیه(البته به شرطی که گیر استادهای بیخود نیفتی)
    از یکی از بچه‌هایی که توی دانشگاه اشرفی بود سوال کردم که چرا شهریه‌هاشون بیشتره گفت خودمون هم نفهمیدیم علتش چیه
    من رشتم نرم افزاره، محل سکونتم خیابان بزرگمهر هستش برای همین یخورده برام سخته بخوام برم جهاد(البته اگه می ارزه بگید) برای همین یا سپاهان یا اشرفی. ببخشید منظور شما اینه که هیچ فرقی بین سپاهان و اشرفی نیست! نه از نظر استاد نه از نظر سطح علمی؟ شما که از سپاهان فارغ التحصیل شدید میشه یه توضیح بیشتری در مورد این دانشگاه بدید. پیشاپیش ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •