تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Asus M4A78T-E Phenom II AM3 suport

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض Asus M4A78T-E Phenom II AM3 suport

آیا کسی این مادربرد را داره و استفاده کرده؟

نظرتون در مورد این مادربرد چیه؟

قیمت جدید کسی داره؟

Asus M478T-E

Phenom II suport

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

cpu athlonII x2 3.0 4000 سوکتAM3 و مادربرد گیگا M52L-s3p سوکتAM2 چیپ ست nVidia ولی AM3 ساپورت وپشتیبان صدای HD -------------مشکل عدم نصب کارت صدا onboard را داشتم که با راهنمایی این سایت آنرا حل کردم.ابتدا تمامی درایورها: صدا،گرافیک،مودم،چیپ ست و سایر نرم افزارهای غیرملزوم را removeکردم و پس از ریستارت ابتدا گزینه Xpress instal را امتحان کردم که قبول نمیکرد وتقاضای rebootمیکرد درهرصورت پس از ریستارتی دیگر اینار شروع به نصب تکی به ترتیب از انتها کردم.ابتدا کارت صدا،ولی پس از نصب پیغامی مبنی بر عدم شنیدن صدایی توسط شما در هنگام اجرای یک فیلم مواجه شدم.پس از ریستارتی دیگر لین بار گزینه بالایی برای شناساندن صدای HD:Hight Dif...n را نصب کردم که این بار درحین ریستارت صدای log off سیستم از اسپیکر خارج شد وبه این ترتیب دیگر نیاز به امتحان گزینه های دیگر نظیر آپدیت بایوس و نیز احتمال ضعیف تر یعنی تغییر ویندوز نشد.در ضمن ویندوز بنده sp2 است که پک ویستای آنرا نیز remove کردم. درادامه بعداز نصب گرافیگ و مودم هم مشکلی پیش نیامد.قبل ازحل این مشکل در حالی که مودم به خط تلفن متصل بود.باین که سیستم خاموش بود با برداشتن یکی از گوشیهای منزل سیستم روشن میشد.این مشکل از کجا بود؟مادربرد یا خط تلفن؟ در ضمن بهتر نیست دوستان برای راحتی کار مادربردی جدیدتر که ویژه سوکتAM3 خریداری کنند؟یا اینکه به سراغ پردازنده های phenom X4 بروند تا هم یک 4هسته ای حتی با سرعت پایین تر از 3.0 داشته باشند و هم مادربردهای با سوکت AM2+که خیلی بیشتردربازار موجود است با قیمت مناسب تهیه نمایند؟-------همینطوری واسه اطلاع رسانی------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •