تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 128

نام تاپيک: آخرش xp یا vista یا 7؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

البته بهتره در مورد پایداری(Stability) یه کم دقیقتر بگیم.حرفه ایش میشه زمانی که یه سیستم به کار خودش ادامه میده بدون اینکه احتیاج به ریست شدن پیدا کنه :

A good measurement as to the stability and reliability of an operating system is the record of the highest "uptimes."
    Uptimes are the length of time a system has been running without the need for a reboot
    به نقل از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که البته لینوکس توی این زمینه پیشتازه .

کد:
    Last edited by gamecrazy; 09-08-2009 at 22:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

در مورد سرعت بوت و ... هم این نمودارا رو ببینید :
    همونطور که می بینید xp بعد از 7 زود تر از ویستا لود میشه .

از نظر مصرف کش هم 7 بهتر از ویستا عمل می کنه :

اینم به تست کلی در مورد همه چی :

توی همه زمینه ها 7 امتیاز بیشتری اورده.(با PcMark تست شده)

کد:
    Last edited by gamecrazy; 09-08-2009 at 22:23.

3. 6 کاربر از gamecrazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه red_waves's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اگر کارتون یازی هست بهتره از ایکس پی استفاده کنید ولی اگر می خواهید با نرم افزار کار کنید و حتی نرم افزار های تخصصی بهتره از 7 استفاده کنید.بیشتر نرم افزار ها از 7 پشتیبانی می کنند ولی تنها یکسری از آنها هستش که بخواطر کارشون باید رو ویدوز یک درایور مخصوص برای خودشون نصب و بشناسونند که یکسریشون رو ویندوز 7 نمی تواننداین کار را بکنند ولی بجواش نرم افزارهای جایگزین و بهتری وجود دارد.
    دوست عزیز برای بازی فقط و فقط Vista و SeVen پیشنهاد می شود چرا که ایکس پی DirectX 10 را ساپورت نمی کنه

چون شما با نرم افزارهای تخصصی کار نکرده اید برای همین می گویید SeVen مشکل ندارد 90 درصد داریورهای سخت افزارهای کنترلی و صنعتی با ویندوز 7 مشکل دارند

و بسیاری از سخت افزارها درایوری برای 7 ندارند شما به 4 قلم سخت افزار گرافیک، صدا، شبکه و مودم نگاه نکن که نیازی به درایور نداره

من الان روی لپ تاپم 7 دارم حداقل 15 تا نرم افزار دارم که Unistall نمی شوند تاچارا شدم پاکشان کنم

سرویس ها WAMP تو 7 خیلی نسبت به XP کندتر هستند و اغلب با مشکلات پروسسی روبرو هستند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوست عزیز برای بازی فقط و فقط Vista و SeVen پیشنهاد می شود چرا که ایکس پی DirectX 10 را ساپورت نمی کنه

چون شما با نرم افزارهای تخصصی کار نکرده اید برای همین می گویید SeVen مشکل ندارد 90 درصد داریورهای سخت افزارهای کنترلی و صنعتی با ویندوز 7 مشکل دارند

و بسیاری از سخت افزارها درایوری برای 7 ندارند شما به 4 قلم سخت افزار گرافیک، صدا، شبکه و مودم نگاه نکن که نیازی به درایور نداره

من الان روی لپ تاپم 7 دارم حداقل 15 تا نرم افزار دارم که Unistall نمی شوند تاچارا شدم پاکشان کنم

سرویس ها WAMP تو 7 خیلی نسبت به XP کندتر هستند و اغلب با مشکلات پروسسی روبرو هستند
    .................................................. ......................................
    خدمت دوست عزیزی سلام..........
    نسخه ویندوز 7 شما نسخه RTM هستش .همون طور که از اسم این نسخه پیداست برای تست جهت استفاده در کارخانه های و کمپانی های نرم افزاری و سخت افزاری ساخته شده است...تا ایرادات احتمالی در حین کار با اون مشخص بشه.........تمام مواردی که شما به عنوان اشکال باش برخورد داشتید مربوط به همین ماجرا ( نسخه نهایی نبودن و کامل نبودن این ویندور ) هستش...برای همین هم هستش که بعد از یه مدت بروز رستنی ها و وصله های کاری براش درست می کنند ......از همین جهت هم نمیشه از همین حالا نظر داد که ویندوز 7 خوبه یا بده..همین ویندوز XP که شما می گین تاسرویس پک 3 هم پیش رفت اونم تو 7 سال .......حالا نمیشه که یه شبه ویندوز 7 بیاد و تمام امکانات اونو داشته باشه به همراه کلی چیز دیگه ...صبر کنید تا نسخه کامل بیاد به همرا تمامی درایور ها اونوقت میشه در مورد این ویندوز نظر داد که مشکل داره یا نه .......

6. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فتوی جدید:

اگه یك كامپیوتر سخت افزار كافی برای اجرای ویندوز 7 داشته باشه و ویندوز 7 بر روی ان نصب نشود حرام اندر حرام اندر حرام است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Don Sylar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran , iran

پيش فرض

برادر من ، من می گم بازی برای ایکس پی بهترن چونکه مصرف رم کمتره و بازی می تونه از رم بیشتر تغذیه کنه ولی ایکس پی بیشتر از 3 گیگ ساپ نمی کنه و سون درصورتی بدرد بای می خوره که رم بیشتر از 3 داشته باشه.
    من تمام کارم با نرم افزار های تخصصی و دانشگاهی است.مثل maya - 3ds max - autocad - college contacter - adobe suite - Cesar projects و ... .سیستم به هیچ وجه از کاراییش کم نشده است.در ضمن روی لپ تاپ من بیش از 80 نرم افزار وجود دارد و هیچ مشکلی ندارم.فکر می کنم مشکل شما بخواطر ضعیف بودن سخت افزار شماست یا اینکه از نسخه بتا استفاده می کنید.من تو یکی از دانشگاه های ایتالیا درس می خونم و اونجا همه از ویندوز 7 استفاده می کنند بطوری که بیلد 7100 رو دانشگاه بین دانشجویان پخش کرد ، بیشتر برنامه های دانشگاه نیاز دارند که درایوری به دستگاه بشناسونند تا بشه باهاش کار کرد و ویندوز 7 همه رو بدون مشکل نصب کرد.درضمن دفعه آخرت باشه که می گی از نرم افزار های تخصصی استفاده نمی کنم
    Last edited by Don Sylar; 11-08-2009 at 21:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal baz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    In the nowhere but in every where

پيش فرض

با سلام در یک کلام آخرشه کله هر چی ویندوز قبلی ها رو زده من که راضیم البته خدایش ایکس پی هم خوب بود
    خدا کنه بتونه جاشو بگیره من که امیدوارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

ویستا که موقع بازی کردن آدمو روانی میکنه!
    یا بازی توش نصب نمیشه یا اینکه هی stoped working میده!
    ینی چی مثلا Auto Cad , Photoshop ,Maya یا مثلا نرم افزارای مهندسی مثل Etabs اینا نصب نمیشه؟
    من که تو ویستام هر برنامه ای که خواستم ریختم فقط یه کم با بازی ها مشکل داره!
    Last edited by neghaab; 15-08-2009 at 11:23.

پروفشنال reza_3722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان به این نکته هم توجه کنید که Windows Seven Ultimate یه ویندوز XP هم تو دل خودش داره و برای رفع 100% هر نوع ناسازگاری
    یعنی مایکروسافت داره با این محصولش جای هیچ توجیهی برای ادامه استفاده از XP و Vista بجا یا در کنار Seven نمیزاره

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان به این نکته هم توجه کنید که Windows Seven Ultimate یه ویندوز XP هم تو دل خودش داره و برای رفع 100% هر نوع ناسازگاری
    یعنی مایکروسافت داره با این محصولش جای هیچ توجیهی برای ادامه استفاده از XP و Vista بجا یا در کنار Seven نمیزاره
    میشه بیشتر توضیح بدی؟ یعنی بصورت ریل تایم از نرم افزارهای xp پشتیبانی میکنه یا نه فقط یک برنامه شبیه ساز xp همراهش داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •