تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 128

نام تاپيک: آخرش xp یا vista یا 7؟؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خوب مسلما تا 7 بیاد و جای XP رو بگیره یه زمانی لازم است ولی به سرعت داره جای ویستا رو میگیره.برای همین هم بین ویستا و 7 برنده رقابت ویندوز 7 هستش اما بین 7 و XP هنوز نمیشه نظر داد........بابا XP از 2001 تا 2007 سیستم عامل روز دنیا بوده.نمیشه یه شبه جاشو به 7 بده که ......
    xp که سالهاست از رده خارجه ! خیلی وقت پیش جاشو به Vista داد ! دیگه 7 که هیچی . اصلا به نظر من از وقتی وستا اومد دیگه اکس پی مرد !
    من دیروز 7 رو نصب کردم عالی بود ! فوق العاده !

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

xp که سالهاست از رده خارجه ! خیلی وقت پیش جاشو به Vista داد ! دیگه 7 که هیچی . اصلا به نظر من از وقتی وستا اومد دیگه اکس پی مرد !
    من دیروز 7 رو نصب کردم عالی بود ! فوق العاده !
    اتفاقا" از وقتی که ویستا اومد ایکس پی جایگاهه بهتری بین کاربران پیدا کرد..!

3. 5 کاربر از Persian_Gun's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Hamed Shams's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ايران

11

XP
    Seven
    Vista
    این نظر شخصیمه
    Last edited by Hamed Shams; 14-08-2009 at 20:18.

5. این کاربر از Hamed Shams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سون رو نصب کن / کرک معتبرشس هم تو نت هست . حالشو ببر
    ایکس پی دیگه مرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منم موافقم که ویستا بدترین سیستم عامل مایکروسافت بود (البته بعد از me ) .
    ولی کسایی که فقط گرافیک براشون مهمه مسلما ویستا رو ترجیح میدن ولی از نظر پایداری هیچ ویندوزی به پای xp نمی رسه.به نظر من 7 می تونه جایگزین خوبی برای کسایی که هنوز از xp بخاطر سنگین بودن ویستا و ناپایداریش استفاده نکردن باشه.

اینجا هم نسخه های مختلف ویندوز رو با هم مقایسه کرده تا اوریل 2009 :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همون طور که می بینید ویندوز اکس پی 52 درصد بازار رو تا به حال به خودش اختصاص داده در حالی که ویستا 33 درصد !!!
    Last edited by gamecrazy; 09-08-2009 at 20:41.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اتفاقا" از وقتی که ویستا اومد ایکس پی جایگاهه بهتری بین کاربران پیدا کرد..!
    البته باید میگفتید برای اونایی که سیستم ضعیف یا مزخرفی دارند و یا حرفه ای نیستند جایگاه بهتری پیدا کرد ! چون با وجود امکانات فوق العده Vista دیگه جایی برای XP نمیمونه
    ویستا پایداریش عالی بود !
    من با این همه برنامه XP بیشتر از 2 ماه دوام نمیاورد ولی Vista 4 ماه کار کرد الانم به خاطر نصب 7 پاکش کردم وگرنه خیلی عالی جواب میداد
    Last edited by Reza Azimy_RW; 09-08-2009 at 21:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TURBO_BOY2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام دوستان.

قبل از اینکه 7 و vista بیان xp خیلی توپ بود والان هم خوبه.
    ویستا که افتضاح بود و میشه گفت پدر کامپیوترو درمیاورد.یه برنامه ساده کلی از فضای رم وcpu رو اشغال میکرد.نمیشد خیلی برنامه همزمان باز کرد (در مقایسه با xp )سرویس پک هاش هم خیلی نتونستن کمک کنن و تغییر خاصی ندادن بهش.خودشم که کلی از رم cpu رو ور میداشت.
    سون که اومد...خوش اومد....تو همون نگاه اول بود که عاشق هم شدیم.واقعآ چیز توپیه.ولی فعلن یه سری برنمه های مهم که تو xp کار میکردن تو 7 کار نمیکنن مخصوصآ پچ ها و کرک ها یا برنامه دیکشنری نارسیس و پدیده و ... که اونم بعد از یه مدت برنامه های جدید باهاش سازگاری پیدا میکنن یعنی ورژن های جدیدشون میاد .
    .من خودم الآن فقط 7 نصبیدم .خیلی هم راضیم.کیه که ناراضی باشه.و امیدوارم که دیگه به اون دو نیاز نداشته باشم.هرچند نمیشه!!!
    در کل xp و vista میشه گفت که خدا بیامرز شدن هرچند بعضی جاها نیاز خیلی جدی به اینا دیده میشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

منم کاملا موافقم.ویندوز 7 از هر لحاظ عالی هست.مصرف cpu / ram واقعی هست.مثل ویستا کذایی نیست.رابط گرافیکی عالی هست.برنامه ها هم خیلی خوب اجرا میشن.از هر لحاظ عالیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

البته باید میگفتید برای اونایی که سیستم ضعیف یا مزخرفی دارند و یا حرفه ای نیستند جایگاه بهتری پیدا کرد ! چون با وجود امکانات فوق العده Vista دیگه جایی برای XP نمیمونه
    ویستا پایداریش عالی بود !
    من با این همه برنامه XP بیشتر از 2 ماه دوام نمیاورد ولی Vista 4 ماه کار کرد الانم به خاطر نصب 7 پاکش کردم وگرنه خیلی عالی جواب میداد
    خیلی جالبه چون یکی از متخصصین امنیتی به نام Bruce Schneier که کلی کتاب در زمینه امنیت داره اینو در مورد ویستا میگه که کاملا هم واضحه :

Windows Vista includes an array of “features” that you don't want. These features will make your computer less reliable and less secure. They'll make your computer less stable and run slower

اینم سایتش :
    کد:
    ویستا کلی سرویس و برنامه توی پس زمینه اجرا می کنه که شاید هیچ وقت بهشون نیاز پیدا نکنید که همه اینا هم باعث افت کارکرد سیستم میشه هم زمینه نفوذ رو فراهم می کنه!!
    همچنین به نقل از
    کد:
    تا 2007 تنها 27 درصد شرکت های Business دنیا به ویستا ارتقا دادن (احتمالا یا سیستماشون ضعیف بوده یا حرفه ای نبودن )

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

ویشتا پایداریش عالی بود !
    .................................................. .................................................. .......................
    خوب شما دقیقا توضیح می دی که منظورت از پایداری یعنی چی ...........( یعنی هر چی برنامه توش نصب کردی آخ هم نگفت.... ولی Xp بعد از 2 ماه کم آورد !!!!!!!!!!!!!!!!!)...............می تونی بگی چه برنامه هایی روش نصب کردی ..............من یکی از دوستان دلفی می خواد نصب کنه با حدود 1 GB کامپوننت های مختلف که هیچ کدام با اینکه 2009 هستن روی ویستا درست کار نمی کنند .............می تونی راه نمایش کنی ..........؟!؟!؟!؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •