تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 56 از 56

نام تاپيک: دانشگاه آزاد-پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بنظر من کتاب های پایه و اصلی مهندسی برق که خودم می خونم در سطح خوبی قرار دارن و دارای سطح بالایی هستن مثل انتشارات دانشگاه تهران و نشر دانشگاهی. دروس تخصصی هم چند تا کتاب خوب دارند و البته باید بگم من خوندن از کتاب های اصلی رو ترجه میدم نه ترجمه.
    بنظر من رشته برق و مکانیک و عمران دارای کتاب های بسیار قوی هستن و جزوه ای که شما می گید من تا حالا حفظ نکردم!(چون اصولا تو کلاس فقط نوت برداری می کنم و بعضی توضیحاتشو کنار کتاب اصلی زیر همون مطلب می نویسم.
    بازم میگم جزوه بدرد بخور نیست مهم استفاده از کلاس حضوری استاد هست اگر شما یه پیش زمینه داشته باشی و تو کلاس نت برداری مشکلی نمی مونه.
    البته منکرش نمی شم که همین ترم 2 تا از استادای گرامیمون دارن تو کلاس بچه ها رو عملا به جزوه نویسی تشویق می کنن که من اهمیتی نمیدم چون از منبع اصلی خوندنه که سواد میاره و البته فهمیدن مطالب نه اینکه حفظ کردن برای امتحان

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

سلام بچه ها
    من دارم علم و فرهنگ حقوق می خونم
    انصافا دانشگاه خوبیه
    تو رشته ی ما که فقط رتبه های بین 700 تا 1300 هستن
    با آزاد هم اصلا قابل مقایسه نیست

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

اما دانشگاه آزاد واحد های تهران بالاخص مرکز من حقوقش رو خبر دارم که دانشکده ی خوبی هستش چون استادای خوبی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ــــــ

پيش فرض

نخیر برابر نیست.و سطحشون اینقدرم شما می گی پایین نیست.
    دانشگاه ازاد و فراگیر پیام نور = دانشگاه تهران

یک تضاد اشکار هستش .

اولا استادهایی که در دانشگاه تهران تدریس می کنند اکثرا دکترا دانشگاه های معتبری مانند برکلی و MIT و دانشگاه های

معتبر دیگر هستند و نه دبیر دبیرستان که در دانشگاه ازاد و فراگیر پیام نور تدریس می کنند!!!!!!!!!!!!!

5. این کاربر از forouzesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

معتبر دیگر هستند و نه دبیر دبیرستان که در دانشگاه ازاد و فراگیر پیام نور تدریس می کنند!!!!!!!!!!!!!
    نمیشه برای هر دانشگاه ازاد یه نسخه پیچید ! 5-6 دانشگاه ازاد ایران به راحتی با دانشگاههای خوب سراسری از نظر سطح علمی رقابت می کنند و فقط چون اسم ازاد کنارشون هست باعث میشه که به اونها هم مثه بقیه ی ازاد نگاه کنند که البته این برمیگرده به کسایی که بیخود و بی جهت ذهن مردم رو در مورد این دانشگاهها مغشوش میکنند!
    مثلا در مورد نجف اباد که خودم میرم محض اطلاع شما که میگی دبیر دبیرستان اونجا درس میده بگم که ریاضی ما استادش دکترای ریاضی محض تهران رو داره . استاد اقتصاد ما 7 ماه در امریکا درس میده و فقط 1 ترم اینجا بر میداره ! و بقیه ی اساتید هم سابقه ی طولانی در دانشگاه صنعتی و اصفهان دارند
    حداقل در رشته ی من که اینطوری هست .
    به جز این دانشگاه , دانشگاههای ازاد تهران و مشهد و کرج و ... هم وضعیت خوبی دارند و علتش اینه که با حقوق بالا خیلی راحت میتونند اساتید خوب دانشگاههای دولتی رو استخدام کنند . حالا دانشجوهای ازاد هم مثه سراسری اهل درس خوندن هستند یا نه بحث دیگه ای هست

بهتره با تعصب و بدبینی حرف نزنیم و قبلش تا حدودی تحقیق انجام بشه
    البته بازهم میگم فقط تعداد معدودی ازاد این وضعیت رو دارند و بقیه تعریفی ندارند

شما هر جای میرسی میزنی توی سر ازاد و دانشجوهای این دانشگاه و ... به رشته های خوب ازاد امید دارند . دوست عزیز همه که نمی تونند رتبه ی 60 کنکور بشن !!
    تراز رشته هایی که 6400-7000 هست در حد رتبه های بسیار خوب و عالی سراسری هست ! حالا چه سوالات اسون و چه سوالات فوق العاده سخت
    Last edited by asroma08; 07-10-2009 at 12:53.

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

یه سری از پستهای این تاپیک حذف شدند؛

دوستان لطفا از این پس برای مقایسه ی دانشگاه ها برای هر دو دانشگاه مشخص [مثلا آزاد واحد ... با غیر انتفاعی در شهر ... و به همین ترتیب] یک تاپیک جدید باز کنید و از ایجاد تاپیک های کلی مثل این خودداری بفرمایید.

ممنونم

8. 3 کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •