تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: دانشگاه آزاد-پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟؟

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

من به این تنیجه دارم که بستگی به دانشگاه و اون رشته داره!
    بین غیر انتفاعی و آزاد بستگی داره که بیبینی هر کدوم تو چه شهرین ، چقدر از خونه ات فاصله دارن! هر کدوم چه رشته ای قبول شدی! باید همه ی شرایط رو بررسی کرد و بعد انتخاب کرد. همینجوری نمیشه گفت این دانشگاه خوبه و اون بده چون شرایط برای هر کسی متفاوته!

2. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin 69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بستگی به دانشگاه و شهرش داره
    ولی تا اونجایی که من میدونم رشته های فنی مهندسی آزاد و غیر انتفاعی از پیام نور بهتره
    ولی یه نکته ی مهم اینه که اگه کسی تو پیام نور درس بخونه(که خیلی سخته) خیلی با سواد تر از دانشجوهای آزاد و غیر انتفاعی و حتی روزانه خواهد شد
    چون کل کتابو باید برای امتحان بخونن ولی دانشجوهای آزاد و غیر انتفاعی جزوه دارن

4. 2 کاربر از ramin 69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ecogol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام
    دوستان می تونید منو راهنمایی کنید .کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه آزاد خوراسگان برم یا پیام نور اصفهان .در مورد غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی نظرتون چیه؟؟ممنون می شم جواب بدین.
    Last edited by ecogol; 02-10-2009 at 21:59.

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

با سلام
    دوستان می تونید منو راهنمایی کنید .کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه آزاد خوراسگان برم یا پیام نور اصفهان .در مورد غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی نظرتون چیه؟؟ممنون می شم جواب بدین.
    در مورد قسمت اول جوابی ندارم چون اطلاعی در مورد رشتتون ندارم ولی در مورد دانشگاه اشرفی باید بگم که شنیدم دانشگاه خوبیه .توی اصفهان دومین با سومین دانشگاه خوب غیر انتفاعیه !
    به اینجا هم سری بزنید کمکتون میکنه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من دانشجوی مترجمی زبان علامه محدث نوریم.
    سطح علمیه پایینی نداره...فضاشم مثل بقیه غیرانتفاعیا کوچیک نیس...ولی من در کل از سیستم غیرانتفاعی خوشم نمیاد و احتمالا سال بعد میخوام برم روزانه و اگه نشد میرم علوم تحقیقات یا تهران مرکز.
    به نظر من دانشگاه ازادایی مث دانشگاههای تهران یا قزوین از نظر سطح علمی به نوعی با دانشگاه های سراسری مساوین.

داره خودمونی میشه ecogol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

attractive_girl عزیز بسیار ممنون از جوابی که بهم دادی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ولی تا اونجایی که من میدونم رشته های فنی مهندسی آزاد و غیر انتفاعی از پیام نور بهتره
    ولی یه نکته ی مهم اینه که اگه کسی تو پیام نور درس بخونه(که خیلی سخته) خیلی با سواد تر از دانشجوهای آزاد و غیر انتفاعی و حتی روزانه خواهد شد
    ناراحت نشید ولی شما چند ترم تو پیام نور و چند ترم تو دانشگاه آزاد و چند ترم تو دولتی واحد پاس کردید که اینطوری دارید صحبت می کنید. دوست عزیز زیاد درس خوندن معنی با سواد بودن نیست! کیفیت مهم هست نه کمیت.
    یه استادی داشتیم که بسیار باسابقه بود اسمش رو نمی گم شاید درست نباشه . جز با سواد ترین های کشور هست ایشون. می گفت تا بحث و کلاس درس برای دانشجویلن نباشه و دانشجو فقط از روی یه کتاب حفظ کنه بی سواد بار میاد.
    واقعا این جور حرفا هم مد شده میگن جزوه میدن! دوست خوبم کدوم جزوه؟ من که تا حالا ندیدم البته بجز 1 درس عمومی که تو این چند ترم پاس کردم! ببینید فقط یک درس.

یا حق
    Last edited by Reman; 04-10-2009 at 18:31.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ناراحت نشید ولی شما چند ترم تو پیام نور و چند ترم تو دانشگاه آزاد و چند ترم تو دولتی واحد پاس کردید که اینطوری دارید صحبت می کنید. دوست عزیز زیاد درس خوندن معنی با سواد بودن نیست! کیفیت مهم هست نه کمیت.
    یه استادی داشتیم که بسیار باسابقه بود اسمش رو نمی گم شاید درست نباشه . جز با سواد ترین های کشور هست ایشون. می گفت تا بحث و کلاس درس برای دانشجویلن نباشه و دانشجو فقط از روی یه کتاب حفظ کنه بی سواد بار میاد.
    واقعا این جور حرفا هم مد شده میگن جزوه میدن! دوست خوبم کدوم جزوه؟ من که تا حالا ندیدم البته بجز 1 درس عمومی که تو این چند ترم پاس کردم! ببینید فقط یک درس.

یا حق
    حالا چون به شما جزوه نمیدن دلیل بر این نیست که دانشگاه های دیگه هم جزوه ندن (به ما که برای اکثر درسا جزوه دادن)
    میشه بگید کدوم دانشگاه و چه رشته ای هستید؟
    در مورد پیام نورم منظورم همه ی دانشجو هاش نبود
    تعداد کمی ازشون بود
    Last edited by ramin 69; 04-10-2009 at 21:49.

داره خودمونی میشه سکوت مطلق's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر فرشتگان

پيش فرض

چند تا نکته مهم تو رشته های فنی مهندسی اصلا صدق نمیکنه چون اکثر مطالب کتابها به درد نمیخوره ، کاربردی نیست
    و اکثر دوستانی که توی پیام نور درس میخونن حفظیاتشون خیلی قوی هست
    این مطالب رو از ارتباطاتی که با دوستان از دانشگاههای مختلف دارم میگم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چند تا نکته مهم تو رشته های فنی مهندسی اصلا صدق نمیکنه چون اکثر مطالب کتابها به درد نمیخوره ، کاربردی نیست
    و اکثر دوستانی که توی پیام نور درس میخونن حفظیاتشون خیلی قوی هست
    این مطالب رو از ارتباطاتی که با دوستان از دانشگاههای مختلف دارم میگم

منم همینو میگم دیگه
    چون بیشتر کتابهای فنی مهندسی بدرد بخور نیستند
    دانشجو باید از رو جزوه درسشو بخونه بخاطر همین پیام نور برای فنی مهندسی جالب نیست
    ولی برای رشته های انسانی خوبه

14. این کاربر از ramin 69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •