تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: دانشگاه آزاد-پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟؟

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

من یه همچین تاپیکی ندیدم
    بفرمایین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

پیام نـــــــــــــــور کلاس داره؟؟؟؟

در کل به نظرم از پشت کنکور موندن بهتره
    تایید میشه

4. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز به نظر شما دانشگاه فردوسی مشهد یا مثلا بوعلی سینا همدان از دانشگاه آزاد شیراز یا نجف آباد سطحشون پایین تره!!!!!!!!
    متاسفانه عرف شده که اسم دانشگاه ازاد که میاد یه حالت نسبتا بدی پیدا میکنیم ولی همین طور که یکی از دوستان گفت چندتا ( 4-5تا ) دانشگاه ازاد هست که با دانشگاه های سطح بالای دولتی از نظر اساتید و امکانات برابری میکنه و اگه دانشجویی قصد پیشرفت داشته باشه به راحتی میتونه سطح سواد خودش رو در حد دانشگاههای تاپ دولتی بالا ببره
    حداقل در مورد دانشگاه نجف اباد باید بگم که از نظر اساتید در سطح فوق العاده بالایی هست و از نظر امکانات کارگاهی و ازمایشگاهی شاید بی نظیر باشه . دانشگاه فوق العاده وسیع و تازه ساز هست و مدرک رشته های خوبش مثه الکترونیک - عمران و ... اعتبار زیادی داره و به چشم مدرک ازاد بهش نگاه نمیشه حالا بیش از نیمی از دانشجوها اهل درس خوندن نیستند بماند اما اگه کسی بخواد واقعا با سواد میشه . در ضمن در خارج از کشور هم مدرکش معتبر هست که این ویژگی رو خیلی از دانشگاه های دولتی هم نداره

6. 3 کاربر از asroma08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahrzad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پیام نـــــــــــــــور کلاس داره؟؟؟؟

تایید میشه

منظورم اینه کلاس برای درس داره

8. این کاربر از shahrzad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

دوست عزيز من نظر خودم رو نگفتم. گفتم الان توي انتخاب استاد براي دانشگاهها، اولويت انتخاب به اين ترتيب هست.خودم هم براي تدريس دانشگاه اقدام كردم همين رو به من گفتند! ولي يه مثال عرض ميكنم، دانشگاه آزاد قزوين رو الان تو دنيا به خاطر تيم روباتيك قدرتمندش (كه گاهي از شريف هم جلوتر ميزنه) ميشناسن. دوست خود من براي فوق از دانشگاه آزاد قزوين رفت دانشگاه جرج ميسون آمريكا، توي نامه‌اي كه براش اومده بود (رشته روباتيك) از سطح علمي دانشگاهشون در زمينه روباتيك كلي تمجيد كرده بودن! در حالي كه من كه عمران دانشگاه تهران بودم و هستم، وقتي نامه دادم هيچ اشاره اي به سطح علمي دانشگاه و ... نشده بود!
    شما يقين بدونيد كه سطح دانشگاه قزوين و نجف آباد از بوعلي سينا و شيراز و فردوسي مشهد و امثالهم اگر بالاتر نباشه، پايين تر نيست. حالا اگر عرفي وجود داره و چيري مرسوم شده، اون يه بحث ديگه است.
    و مطمئن باشيد دانشگاهي مثل واحد علوم تحقيقات حداقل حداقل سطحي معادل علم و صنعت داره.
    اينا نظرات بنده بود، اما تو اون ليست اعمالش نكردم، چون همونطوري كه عرض كردم اين معيار ارزش دهي به مدرك هست.نه نظر من.
    البته اين رو هم عرض كنم كه الان دسته بنديا خيلي تغيير كرده، مثلاً تاثير تسلط بر زبان و مهمتر از همه دادن مقاله از معدل و مدرك و... به مراتب بالاتر هست. چه بسا دانشجوي يه دانشگاه نه چندان معتبر كه دو تا مقاله ISI‌تو رزومه اش داره، ولي يه دانشجوي دانشگاه معتبر يه انشاء هم ندارن!
    كلا زياد هم سخت نگيريد! اول و آخرش دانشگاه هيچ خبري نيست! دي!
    ضمناً هم عرض كردم كه من نه آزاد درس نخوندم و نه غير انتفاعي، بنابراين غرض و تعصبي هم ندارم.
    شما ميتونيد نظر خودتون رو بيان كنيد، ولي در "تصحيح" عرايض بنده مجاز نيستيد بنويسيد.
    عرض ارادت.موفق باشيد.
    شما يقين بدونيد كه سطح دانشگاه قزوين و نجف آباد از بوعلي سينا و شيراز و فردوسي مشهد و امثالهم اگر بالاتر نباشه، پايين تر نيست. حالا اگر عرفي وجود داره و چيري مرسوم شده، اون يه بحث ديگه است.
    قرار نیست من با شما هم عقیده باشم و این صحبت رو قبول ندارم.

سطح علمی یک دانشگاه به تیم رباتیک یا چند تا مقاله خلاصه نمیشه. هر چند بعضی از افراد در جامعه ملاکشون این طور چیزا هستش.

برای مثال عرض کنم که 70% اساتید دانشگاه بو علی همدان دکترای تخصصی از دانشگاههای خارج از ایران دارن می تونید خودتون هم با مراجعه به سایت این دانشگاه اطلاعات کافی در این مورد بدست بیارید.
    اساتید به نامی مانند:دکتر دزفولیان ، دکتر نیک مهر و دکتر بشیری و.......
    در ضمن دانشجویان این دانشگاه هم تو زمینه کامپیوتر هم برق و هم معماری و... افتخارات فراوانی دارند.

شما که دانشگاه تهران بودید احتمالا اساتید به نامی مانند: دکتر حسن سید رضی(استاد رشته برق دانشگاههای تهران ، علم و صنعت، امیر کبیر،تدریس در دانشگاههای آمریکا، ایتالیا،فرانسه و...) ، دکتر حسین شعبانی مطلق(استاد دروس ریاضی دانشگاه های تهران ، علم و صنعت،بهشتی و...) و.... رو احتمالا بشناسید این اساتید در دانشگاههای غیر انتفاعی تهران هم تدریس می کنند.

خیلی کم پیش بیاد که اساتید دانشگاههای تهران در شهرستان تدریس کنند
    .

در کل بنده قصد مخالفت با شما رو ندارم فقط تجربیات خودم رو می نویسم و این که هر کسی خودش بهترین تصمیم رو می تونه بگیره و باید بر اساس علاقه خودش انتخاب رشته کنه.

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

متاسفانه عرف شده که اسم دانشگاه ازاد که میاد یه حالت نسبتا بدی پیدا میکنیم ولی همین طور که یکی از دوستان گفت چندتا ( 4-5تا ) دانشگاه ازاد هست که با دانشگاه های سطح بالای دولتی از نظر اساتید و امکانات برابری میکنه و اگه دانشجویی قصد پیشرفت داشته باشه به راحتی میتونه سطح سواد خودش رو در حد دانشگاههای تاپ دولتی بالا ببره
    حداقل در مورد دانشگاه نجف اباد باید بگم که از نظر اساتید در سطح فوق العاده بالایی هست و از نظر امکانات کارگاهی و ازمایشگاهی شاید بی نظیر باشه . دانشگاه فوق العاده وسیع و تازه ساز هست و مدرک رشته های خوبش مثه الکترونیک - عمران و ... اعتبار زیادی داره و به چشم مدرک ازاد بهش نگاه نمیشه حالا بیش از نیمی از دانشجوها اهل درس خوندن نیستند بماند اما اگه کسی بخواد واقعا با سواد میشه . در ضمن در خارج از کشور هم مدرکش معتبر هست که این ویژگی رو خیلی از دانشگاه های دولتی هم نداره
    ملاک قرار دادن 1 یا 2 یا 3 دانشگاه آزاد دلیل بر ، برتری دانشگاه آزاد در تمام زمینه ها نیست. بنده هم قبول دارم که چند دانشگاه آزاد هستند که سطح علمی بالایی دارند ولی در کل کشور اگر حساب کنید سطح دانشگاه آزاد پایین تر از دولتی هستش

این که مثلا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات از دانشگاه غیر انتفاعی مشهد بهتره شکی درش نیست. ولی هیچ وقت سطح دانشگاه ها رو با یک یا دو دانشگاه ارزیابی نمی کنن.

در کل: اگه کسی بخواد پیشرفت کنه چه تو دانشگاه دولتی باشه چه غیر انتفاعی چه آزاد چه پیام نور ، چه علمی کاربردی و.... می تونه چنان خودشو بالا بکشه که هیچ کس باورش نشه که این شخص مثلا تو دانشگاه آزاد درس خونده.

11. این کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-a-88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا

پيش فرض

در کل: اگه کسی بخواد پیشرفت کنه چه تو دانشگاه دولتی باشه چه غیر انتفاعی چه آزاد چه پیام نور ، چه علمی کاربردی و.... می تونه چنان خودشو بالا بکشه که هیچ کس باورش نشه که این شخص مثلا تو دانشگاه آزاد درس خونده.
    تاييد ميشه.
    نمونه اش را هم خودم سراغ دارم.كسي كه وقتي فيزيك دانشگاه آزاد قبول شد
    همه بهش گفتن كه دانشگاه آزاد هم از سرت زياده. و حالا همون شخص مشغول گذراندن دوره دكتري دردانشگاه MIT هست.

13. 4 کاربر از m-a-88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

تاييد ميشه.
    نمونه اش را هم خودم سراغ دارم.كسي كه وقتي فيزيك دانشگاه آزاد قبول شد
    همه بهش گفتن كه دانشگاه آزاد هم از سرت زياده. و حالا همون شخص مشغول گذراندن دوره دكتري دردانشگاه MIT هست.
    کاملا صحبت های شما تائید میشه.
    یه نمونه هم پسر عمه خودم هست که کنکور سراسری رتبه خیلی خوبی نداشت و کاردانی کامپیوتر(غیر انتفاعی) قبول شد
    کنکور کاردانی به کارشناسی روزانه زنجان قبول شد و بعد کنکور ارشد دانشگاه شریف قبول شد.

الان سال آخر ارشد شریف داره می خونه

موفق باشید

15. 2 کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

غیر انتفاعی معلومه بهتره

چرا اینجوری فکر می کنی!؟ داری بخاطر تعصبت روی دانشگاه غیرانتفاعی راهنمایی اشتباه میدی!
    تو کدوم واحد دانشگاه آزاد رو با مدارس... نه ببخشید دانشگاه... با پوزش مجدد دانشکده آموزش عالی غیر انتفاعی مقایسه می کنی!؟
    خوش به حال شما بابا!! خیلی از واحداتون مثل کارگاه ها رو به خاطر نداشتن امکانات اصلا پاس نمی کنید.
    تو تا به حال چیزی راجع به واحد تهران جنوب-علوم تحقیقات-کرج-قزوین-تبریز و ... نشنیدی. خداییش بگو کدوم دانشکده ی غیرانتفاعی از لحاظ امکانات به پای کرج یا قزوین می رسه!؟ بگی دانشگاه مثلا تهران جنوب یا علوم تحقیقات درس خوندی بهتره یا دانشکده غیر انتفاعی با مهر خوشگل وزارت علوم!! قزوین رفتی؟ تو رو به خدا دانشگاه ها رو مقایسه کن. همشون توی مسیرند. آزاد قزوین شکل دانشگاهه یه غیر انتفاعی آبا!؟
    به جز ده پونزده دانشگاه برتر سراسری که بهشون میگن دانشگاه مادر کدوم دانشگاه سراسری رو می شناسی که به پای آزاد کرج یا نجف آباد برسه؟ سراسری کردستان یا بلوچستان!؟

کلا بگذریم از این حرف ها. دخترای آزاد رو با سراسری مقایسه کن!!
    دختر سراسری خون
    دختر آزاد خون
    دیگه مقایسه با خودتون!
    Last edited by nomre7; 02-10-2009 at 11:16. دليل: فضولی!؟

17. 2 کاربر از nomre7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    به نظر من اگه کسی بخواد با سواد بشه تو هر دانشگاهی میتونه{از سراسری و آزاد گرفته تا بقیه}
    در ضمن فقط به دانشگاه و استاد نیست...
    حا لا اگه کسی خودش کودنه نباید بزنه پاح دانشگاه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by H.Operator; 05-10-2009 at 12:33.

19. این کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •