تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 23 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 223

نام تاپيک: { نرم افزار } آموزش نصب ويندوز 7 بر روي لپ تاپ

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

سلام به همه بچه های گل
    من یه نوت بوک HP با ویندوز ویستا اورجینال دارم که طبق گفته سازنده آن می تونم به Seven تبدیلش کنم
    می خواستم بدونم کسی می تونه در این ضمینه من رو راهنمایی کنه
    در ضمن می خواستم که مراحل نصب هم ذکر شود .

یه سوال دیگه اینکه Seven که می خوام نصب کنم هم ، اورجینال میشه ؟
    برای آپگرید به ویندوز 7 باید یه پولی بدین اما کمتر از پول خرید یک ویندوز 7 که البته برای ایران هم نمیارن. پس بهترین راه اینه که این ویندوزو پاک کنین و 7 نصب کنید و با کرک هایی که توی اینترنت هست کاملا قانونی و ارجینالش کنید(مثل خودم)هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و آپدیت هم می شه

2. این کاربر از r_22009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

سلام
    من یک hp 1285 دارم و ویندوز ویستا 64 دارم می خواستم بدانم که اگر ویندوز 7 بریزم ویندوز ارجینال ان از بین نمی رود؟
    در ضمن یک درایو ریکاوری داره و هم دیوی دی ان! ایا در صورت عدم ررضایت از ویندوز 7 راحت می توانم ویستا را از ریکاوری بریزم؟؟؟
    لطفا توضیح دهید؟!!
    در حالت عادی اگه 7 نصب کنی ویستا پاک نمی شه و می ره توی فولدر windows.old اما نمی شه ازش استفاده کرد و به راحتی می تونین پاکش کنین و هر وقت خواستین یا با دی وی دی یا با درایو ریکاوری ویندوز اصلیو برگردونین

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

ویندوز ویستا مشکل بزرگی که داره اینه که خیلی از برنامه ها باهاش compatible نیستن. این قضیه تو 7 چه جوریه؟
    ویندوز 7 خیلی در این زمینه بهتره و حتی یک گزینه به نام troubleshoot compatibility هم داره برای برنامه هایی که با ویندوز 7 مشکل دارن از این طریق می تونین اجراشون کنین

4. این کاربر از r_22009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    من يه لپ تاپ ته خريدم و روش ويندوز سون نصب كردم ولي متاسفانه با اين كه ويندوز كرك شده هستش و رو سيستمهاي ديگه هم تست كردم ، روي اين لپ تاپ جينيون نيست و 30 روزه هستش. مشكل از چيه؟ (در مرحله آخر نصب كه ميخواد كركش رو نصب كنه فيلد ميده) سه تا ويندوز 7 مختلف رو تست كردم روش، همشون مثل همن.
    در ضمن مدل لپ تاپ dell 1564 هستش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه KINGTATu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    IRAN - Tehran

پيش فرض

سلام، ویندوز 7 اصل از کجا باید خرید؟ جایی هست که با گارانتی بده که مثلا اگه خراب بود پس بگیره؟ home premium تو ایران گیر میاد؟ مرسی

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من يه لپ تاپ ته خريدم و روش ويندوز سون نصب كردم ولي متاسفانه با اين كه ويندوز كرك شده هستش و رو سيستمهاي ديگه هم تست كردم ، روي اين لپ تاپ جينيون نيست و 30 روزه هستش. مشكل از چيه؟ (در مرحله آخر نصب كه ميخواد كركش رو نصب كنه فيلد ميده) سه تا ويندوز 7 مختلف رو تست كردم روش، همشون مثل همن.
    در ضمن مدل لپ تاپ dell 1564 هستش.
    سلام، ویندوز 7 اصل از کجا باید خرید؟ جایی هست که با گارانتی بده که مثلا اگه خراب بود پس بگیره؟ home premium تو ایران گیر میاد؟ مرسی
    خوب تشخیص میده روی نوت بوك شما اصل نیست
    برو با DAZ Loader كه بهترین كرك ویندوز 7 هست كركش كن

----

ببین ویندوز 7 اریجینال هست اما قیمتش بالاست اقلا 120 تومنه و حداكثر 350 تومن
    میخواهی چیكار؟ وقتی تو ایران ساپورت نباشه به چه دردی میخوره
    Last edited by H@mid-Vista; 01-03-2010 at 22:23.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اول اینکه لینکهای پست اول برای من نمایش داده نمیشه >> برای مشاهده محتوا ، لطفا ثبت نام کنید / وارد شوید <<

بهتر بود که آموزش جامع تری ارائه میکردین . ممکن همه حرفه ای نباشن ( مثل خود من )

در ضمن چجوری میشه سون رو نصب کرد که اطلاعات از بین نره ؟ من فقط یک درایو دارم که اونم ویندوز روش نصب شده و اطلاعات زیادی دارم

تفاوت 32 بیت با 64 در چی هست ؟ من که 32 بیتی هست سیستمم میشه 64 بیتی روش نصب کنم ؟ چه تفاوتی داره ؟
    ویندوز سون رو از همین سایتها دانلود کنیم کافیه ؟ یا حتما باید home باشه یا با ultimate هم میشه نصب کرد ؟ اگر نمیشه چه ورژنی رو دانلود کنیم + لینک دانلود
    Last edited by ali_crown; 27-02-2010 at 18:33.

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

تفاوت 32 بیت با 64 در چی هست ؟ من که 32 بیتی هست سیستمم میشه 64 بیتی روش نصب کنم ؟ چه تفاوتی داره ؟
    ویندوز سون رو از همین سایتها دانلود کنیم کافیه ؟ یا حتما باید home باشه یا با ultimate هم میشه نصب کرد ؟ اگر نمیشه چه ورژنی رو دانلود کنیم + لینک دانلود
    با سلام به شما دوست عزیز ،

32 بیت و یا 64 بیت بستگی به کانفیگ شما داره!

مثلا ، اگر رم شما 4 گیگ به بالا ست ، 100% ویندوز 64 بیتی نصب کنید!

شما هر نسخه ای از ویندوز 7 که دوست داری رو بریز! (فرقی نمی کنه!)

10. 3 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خب 32 بیتی به شدت ناامید کنندست.. هنگهای بی مورد >نشناختن بیشتر از 3 گیگ رم>>64 بیتی واقعا بهتره ( ایمنی بیشتر ..سرعت بیشتر ..هنگ کم شده)

شما نیازی نیست دانلود کنی برو بیرون بخر قیمتشم هست 2تومن ( بدون نیاز به سریال و فعال سازی)

12. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان كسي آموزش نصبش رو نداره ؟ يا حداقل نميشه كمي راهنمايي مختصر كنيد ؟

ميخوام الان كه ويستا 32 بيتي دارم ويندوز سون 64 بيتي نصب كنم روي لپ تاپ 1420 دل چطور اين كارو انجام بدم ؟ درايو رو فرمت كنم و از طريق بوت سيستم نصب كنم سون رو ، يا از داخل ويندوز ويستا ؟

تازه من ميخواهم كه اگه خوب نبود و راضي نبودم ويستا رو برگردونم اون موقع چطور‌؟

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببین عزیز شما دی وی دی ویندوز 7 بزار از روی اون بوت کن و فقط حواستو جمع کن که درایو c رو فقط فرمت کنی چون ریکاوریت رو درایو d هست از بین نره

15. 2 کاربر از saman3230 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •