تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 23 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 223

نام تاپيک: { نرم افزار } آموزش نصب ويندوز 7 بر روي لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    azarbayjan

پيش فرض

ببين
    شما كافيه كه درايو حاوي اكس پي رو فرمت كني
    وبه شرط اينكه بالاي 10 گيگ باشه توش 7 نصب كني
    بوت رو هم با EasyBCD ميشه اديت كرد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درایو ی که ایکس پس توش بود رو فرمت کردم 25 گیگ فضای خالی .رو ویستا که مراحل نصب 7 رو می روم جلو میره مرحله ی copy files رو 100در صد تکمیل میکنه بعد تو expanding .. تا3 درصد میره و خطا میده تو متن خطا به network اشاره میکنه و چک کردنو از این حرفا

حالا بد جور موندم هم ایکس پس رو از دست دادم هم 7رو!!ایراد از دیسک هم نبود 2 تا دیسک جدا رو امتجان کردم و نسخه ی ultimate ویندوز7 بود همون دیسک ها رو رو یه لپ تاپ قدیمی دیکه امتحان کردم نصب شد اما...

ایراد از کجاست؟نکنه مشکل مثل مشکل نصب ایکس پی باشه و درست کردن دیسک کخصوص با درایور چیپست ها و این حرفا باشه که من بلد نیسم؟اما اون مشکلا ت از ویستا به بعد مگه حل نشده؟

the installion was canseled

any changes that were made to your computer during the instalation process will not be saved
    متن ارور:

windows cannot install required files.network problems may be preventing windows from accessing the file.make sure the computer is connected to the network and restart the installation .
    error code:0*80070005

در ضمن متوجه شدم بعد از کنسل شدن نصب روی درایو دی شاخه ای بنام $WINDOWS.~BT اجاد میشه که 226 مگابایت ظرفیتشه وتوش پوشه های windows و prpgram files
    وsources وusers هم ایجاد میشه.در حالی که من مسیر نصب رو به درایو اخر داده بودم!!درایوh میتونه از این باشه یا این فیالها بعد نصب قرار بود پاک بشن؟
    Last edited by vahidshah; 23-11-2009 at 10:45.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    azarbayjan

پيش فرض

بالاخاره نصب كردمزمشكل اؤ ويستا بود راه هاي زيادي امتحان كرد با NETWORK بوت كردم هم نشد با sAFE MOD با كزينه safe mod با نت ورك رفتم نصب شد!!شايد ويستا ايراد داشته و 1بار با safe mod رفتن لازم بوده و اونجوررفتن راه انداخته

3. این کاربر از vahidshah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shayang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

من روی لپ تاپم 2 تا درایو دارم که تو درایو C ویندوز اورجینال خودش یعنی ویستا هستش و تو درایو D هم خالیه ...

ویندوز 7 رو تو درایو D نصب میکنم و تا مرحله installation هم تیکه سبز میخوره و ریستارت میشه و دوآل بوت هم

میشه ولی وقتی که برای مرحله پایانی یعنی : completing installation میخواد تموم بشه ارور زیر رو میده و ریستارت میشه و دوباره از اول :

متن ارور : windows could not update the computers boot configuration. installation cannot proceed

خواهش میکنم از عزیزان من رو راهنمایی کنن

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همگی

من دیروز لپ تاپ گرفتم و روش vista 32bit home basic genuine بود و میخام 7 64bit بریزم ولی شنیدم 7 و بخصوص 64bit خیلی از برنامه ها رو ساپورت نمیکنه برای همین xp هم میخام بریزم اما...

1. بهتره سون رو از رو ویستا بریزم یا clean install بکنم . (اگه لینک آموزش هم بذارید ممنون میشم)

2.xp رو بهتره اول نصب کنم و بعد سون یا با استفاده از برنامه xp رو تو سون نصب کنم کدوم بهتره؟

3.لپ تاپ به طور دیفالت 2 پارتیشن داشت(پارتیشن ریکاوری بذارم باشه؟) آیا موقع نصب 7 میشه پارتیشن بندی کرد یا روش دیگه ای داره؟(هاردم 500 چند تا پارتیشن کنم؟)

4.به نظر شما سون رو از king 2010 بریزم یا دی وی دی خود سون رو بخرم و اگه از کینگ بریزم بعدن میشه از کرک های دیگه استفاده کرد؟

با تشکر (اگه لینک آموزش هم بذارید ممنون میشم)

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی

من دیروز لپ تاپ گرفتم و روش vista 32bit home basic genuine بود و میخام 7 64bit بریزم ولی شنیدم 7 و بخصوص 64bit خیلی از برنامه ها رو ساپورت نمیکنه برای همین xp هم میخام بریزم اما...

1. بهتره سون رو از رو ویستا بریزم یا clean install بکنم . (اگه لینک آموزش هم بذارید ممنون میشم)

2.xp رو بهتره اول نصب کنم و بعد سون یا با استفاده از برنامه xp رو تو سون نصب کنم کدوم بهتره؟

3.لپ تاپ به طور دیفالت 2 پارتیشن داشت(پارتیشن ریکاوری بذارم باشه؟) آیا موقع نصب 7 میشه پارتیشن بندی کرد یا روش دیگه ای داره؟(هاردم 500 چند تا پارتیشن کنم؟)

4.به نظر شما سون رو از king 2010 بریزم یا دی وی دی خود سون رو بخرم و اگه از کینگ بریزم بعدن میشه از کرک های دیگه استفاده کرد؟

با تشکر (اگه لینک آموزش هم بذارید ممنون میشم)
    مشخصات نوت بوكتو بذار
    تا بگم 32 بیت نصب كنی یا 64 بیت
    ر مورد ویندوز 7 هم مهمه نیست در كینگ باشه یا مستقل مهم اینه كه نسخه فاینال یا همون بیلد 7600 باشه

داره خودمونی میشه saeidtmu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من دو درایو دارم که یکی ویندوزه یکی اطلاعاتمه
    من می ترسم اگر ویندوز 7 بریزم این درایوه بپره.قبلا هم اینطوری شده بود.
    کلا شروع نصب از داخل ویندوز باشه یا از استارت سیستم تا این طوری نشه.در ضمن من احتیاجی به ویندوز قبلیم ندارم یعنی می خوام 7 رو جاش نصب کنم

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

سلام
    من دو درایو دارم که یکی ویندوزه یکی اطلاعاتمه
    من می ترسم اگر ویندوز 7 بریزم این درایوه بپره.قبلا هم اینطوری شده بود.
    کلا شروع نصب از داخل ویندوز باشه یا از استارت سیستم تا این طوری نشه.در ضمن من احتیاجی به ویندوز قبلیم ندارم یعنی می خوام 7 رو جاش نصب کنم
    ویندوز 7 به طور پیشفرض هیچ درایویو دستکاری یا فرمت نمی کنه(مگه خودتون بهش بگبن) پس هیچ مشکلی پیش نمیاد.حتی ویندوز قبلی شما رو می بره تو یه فولدر به نام windows.old و هر وقت خواستین می تونین پاکش کنین

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی های کارشناسان

من 5738 zg ایسر رو دارم ... قبلا روی آن sp3 نصب بود ولی دو روز پیش روی اون ویندوز سون 32 بیت نصب کردم ...
    چون برای اولین بار بود که ویندوز نصب می کردم چند تا سوال پیش اومده برام
    من نتونستم درایو c رو فرمت کنم ... وقتی سی دی ویندوز سون رو گذاشتم شروع کرد به نصب شدن و ...
    وقتی تموم شد درایو c نزدیک 20 گیگ خالی کرده ... در حالی که هیچ برنامه ای رو نصب نکردم . برنامه های ایکس پی هنوز پاک نشده ؟ ( البته این 20 گیگ ، بیش از ده گیگ موقع ویندوز قبلی بوده )
    ...

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی های کارشناسان

من 5738 zg ایسر رو دارم ... قبلا روی آن sp3 نصب بود ولی دو روز پیش روی اون ویندوز سون 32 بیت نصب کردم ...
    چون برای اولین بار بود که ویندوز نصب می کردم چند تا سوال پیش اومده برام
    من نتونستم درایو c رو فرمت کنم ... وقتی سی دی ویندوز سون رو گذاشتم شروع کرد به نصب شدن و ...
    وقتی تموم شد درایو c نزدیک 20 گیگ خالی کرده ... در حالی که هیچ برنامه ای رو نصب نکردم . برنامه های ایکس پی هنوز پاک نشده ؟ ( البته این 20 گیگ ، بیش از ده گیگ موقع ویندوز قبلی بوده )
    ...
    بله
    شما باید موقع نصب ویندوز 7 فرمت كنین
    داخل بوت كه بیایی بالا راحت میشه فرمت كرد

11. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون از جواب ...
    می تونم ویندوز اولد رو پاک کنم ... مشکلی پیش نمیاد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •