تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 223

نام تاپيک: { نرم افزار } آموزش نصب ويندوز 7 بر روي لپ تاپ

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

من روی لپ تاپ vaio vpccw14fx می خوام ویندوز 7 بریزم خودش ویندوز 7 داره ولی کلی نرم افزار روشه و کلی سرعتش پائینه درضمن نسخه ultimate هم نیست اسه همین می خوام عوضش کنم می خواستم ببینم اگه عوضش کنم درایوراش رو باید از کجا بگیرم آخه هیچ سی دی با لپ تاپ بهم ندادند و اینکه وقتی عوضش کنم دکمه های fn کار میکنه؟
    الان رفتم تو سایت سونی و درایور های مدل لپ تاپم رو پیدا کردم دوتا سوال برام پیش اومده من می خوام ویندوز 7 نسخه ultimate رو نصب کنم ولی تو سایتش فقط برای اکس پی و 7 نسخه home premum رو گذاشته باید چیکار کنم؟
    دوم اینکه اصلا بعد نصب ویندوز 7 تمام این درایورهایی که نوشته که حدود 2 گیگ می شه نیازه دانلودشون کنم؟
    راستش من تا حدودی جواب سوالتو میدونم !!!
    اولا که اصن نیازی نیس از الان دانلود کنی ، مگه اینکه در آینده بخوایی Xp نصب کنی که نیازت میشه چون اکثره سخت افزارتو نمیشناسه ...
    الان میتونی برناامه Driver geniune رو بگیری و نصب کنی تا از کل درایورات بک آپ بگیره بعد خیالت راحت شه .
    و یه سوال این کلید بد چرا اینقدر مهمه ؟
    (من الان با این نوت بوک ایسره اومدم اگه غلط داشت تقثیره حروف پالمانیه...)

2. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farshid7f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    چطور میشه انتخاب کرد که ویندوز 32 بیت نصب بشه یا 64 بیت؟
    روی اکثر dvd های ویندوز نوشته 32بیت و64 بیت.
    من خودم یکیشو دارم ولی هروقت نصب کنی 32 بیت نصب میکنه...
    موقع نصب هم هیچ جا نمیپرسه که 32 بزنه یا64...

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام
    چطور میشه انتخاب کرد که ویندوز 32 بیت نصب بشه یا 64 بیت؟
    روی اکثر dvd های ویندوز نوشته 32بیت و64 بیت.
    من خودم یکیشو دارم ولی هروقت نصب کنی 32 بیت نصب میکنه...
    موقع نصب هم هیچ جا نمیپرسه که 32 بزنه یا64...
    تو مراحل نصب اگه دی وی دیش هر دو تا رو داشته باشه یه صفحه میاد که میگه کدوم ورژن رو میخوای نصب کنی و گزینه هاش دو تاست. x86 و x64 که همون 32 و 64 بیتی میشه.

5. 3 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hadi_vazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

راستش من تا حدودی جواب سوالتو میدونم !!!
    اولا که اصن نیازی نیس از الان دانلود کنی ، مگه اینکه در آینده بخوایی Xp نصب کنی که نیازت میشه چون اکثره سخت افزارتو نمیشناسه ...
    الان میتونی برناامه Driver geniune رو بگیری و نصب کنی تا از کل درایورات بک آپ بگیره بعد خیالت راحت شه .
    و یه سوال این کلید بد چرا اینقدر مهمه ؟
    (من الان با این نوت بوک ایسره اومدم اگه غلط داشت تقثیره حروف پالمانیه...)
    ممنون از راهنمائیتون من برای تعویض ویندوز از تنها چیزی که میترسم کار نکردن دکمه های fn هست چون قبلا روی یه لپ تاپ دیگه ویندوز نصب کردم و آخر به خاطر کار نکردن همون دکمه دوباره ویندوز خودش رو روش ریکاوری کردم. فقط اگه مطمئینید که با تعویض ویندوز اون دکمه ها راه می افته این کارو بکنم راستی من می خوام درایورام رو آپدیت کنم بی زحمت بگید از همون سایت بعد تیک چندتا برنامه چطور باهم دانلودشون کنم؟
    گفتی دکمه پد من فکر میکنئم وقتی ئرایورش رو نصب می کنی روون تر کار می کنه.

7. این کاربر از hadi_vazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون از راهنمائیتون من برای تعویض ویندوز از تنها چیزی که میترسم کار نکردن دکمه های fn هست چون قبلا روی یه لپ تاپ دیگه ویندوز نصب کردم و آخر به خاطر کار نکردن همون دکمه دوباره ویندوز خودش رو روش ریکاوری کردم. فقط اگه مطمئینید که با تعویض ویندوز اون دکمه ها راه می افته این کارو بکنم راستی من می خوام درایورام رو آپدیت کنم بی زحمت بگید از همون سایت بعد تیک چندتا برنامه چطور باهم دانلودشون کنم؟
    رو بعضی لپ تاپ ها کار نمیکنه.مثلا دوستم سری fw سونی داشت بعضیاشون کار نمیکردن ولی من سری pavilion اچ پی و برادرم سری کامپک اچ پی رو داریم کار میکنه.

9. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

رو بعضی لپ تاپ ها کار نمیکنه.مثلا دوستم سری fw سونی داشت بعضیاشون کار نمیکردن ولی من سری pavilion اچ پی و برادرم سری کامپک اچ پی رو داریم کار میکنه.
    راستش من هنوز دلیل حساسیتتون رو این کلید fn نمیدونم ؟!!
    من که خودم اصن استفاده ایی نمیکنم ازش مگه اینکه بخوام Print Screen بگیرم... فقط اون موقع !
    منم خودم الان hp سری Compaq دارم توی هر 2 تا ویندوزی که روش ریختم این کلیده کار کرده ولی نمیکردمم همیچین فرقی برام نداشت !
    اگه کسی میدونه کاره این کلید چیه به منم بگه ..
    در ضمن اگه ویندوزتو عوض کردی و کار نکرد میتونی با onScreen keyboard کار کنی
    و در مورد آپدیت درایورات وقتی ویندوزتو مشخص کردی و ریختی ، بعد با همون برنامه یا برنامه های دیگه اسکن کن و درایورهای قابل ارتقائ رو بهت میده و ظرفیتی که باید دانلود کنیشون !

11. 2 کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من که خودم اصن استفاده ایی نمیکنم ازش مگه اینکه بخوام Print Screen بگیرم... فقط اون موقع !
    منم خودم الان hp سری Compaq دارم توی هر 2 تا ویندوزی که روش ریختم این کلیده کار کرده ولی نمیکردمم همیچین فرقی برام نداشت !
    و در مورد آپدیت درایورات وقتی ویندوزتو مشخص کردی و ریختی ، بعد با همون برنامه یا برنامه های دیگه اسکن کن و درایورهای قابل ارتقائ رو بهت میده و ظرفیتی که باید دانلود کنیشون !
    مثلا کم یا زیاد کردن نور صفحه.play.pause.forward.backward sleep help lock البته تو برندها اینا متفاوتن

13. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hadi_vazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    چالوس

پيش فرض

برای من استفاده هایی مثل کم و زیاد کردن صدا- کم و زیاد کردن نور صفححه- انتقال تصویر از مانیتور به تلوزیون در زمان اتصال لپ تاپ به تلوزیون و قطغ صدا.

15. این کاربر از hadi_vazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

Wow
    الان فهمیدم واسه منم کار نمیکنه پس
    همون بهتر که عادت نکردم بش پس !!!

17. 2 کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوستان ببخشید می پرم وسط بحث ...

ببینید من ایسوس n61jq دارم که تاپیکش هم هست میتونید نگاه کنید. یه سری درایور رو دی وی دی خود لپ تاپ و البته سایتش هست که کارش همینه ..

ویندوزی که ماکروسافت میده دیگه قرار نیست درایور کیبور هم روش باشه چون کلی انواع و اقسام لپ تاپ وجود داره.

من ویدنوز سون کرک شده ی آلتیمیت رو نصب کردم هم 32 و هم 64 بیتی. بعد هم درایور رو ریختم. خیلی کلید مهمیه و اصلا بدون اون ترجیح میدم ویندوز نریزم !!!!

مال من کارایی مثل اینا می کنه:

کم و زیاد کردن نور
    تغییر مقدار صدا
    تغییر مد رنگ مانیتور
    اسلیپ Sleep
    خاموش کردن مانیتور
    قطع صدا
    روشن کردن وبکم و لود کردن نرم افزار مربوط به اون
    باز کردن برنامه ی ماشین حساب
    روشن خاموش کردن وایرلس و بلوتوث

با این همه کار نمیشه بی خیالش شد. تو سایت رسمی باید بگردین و پیداش کنید واسه ایسوس که میدونم کجاست ولی اچ پی و سونی رو نمیدونم. حتما باید رو سایتش یه جایی گذاشته باشه.

ضمنا این رو هم اضافه کنم که درایور کارت صدا و کارت گرافیک و چیپ ست سی پی یو رو میشه از سایتای دیگه دانلود کرد که به روز تر باشه. و البته فشرده تر و کم حجم تر.

19. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •