تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 138 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

6 یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

سلام دوستان
    ياد ايام بچگي بيخيالي زندگي بخير چقدر كارتون ميديديم چقدر بيخيال بوديم همش تو كارتونا سير مي كرديم دنيا هيچ غمي نداشت زندگي مثل پرواز جيمبو بود همش ياد و خاطره بود همش اشك و لبخند بود ........
    چوبين....اي كي يو سان...مي تي كومون....مگ مگ و دوستان زبل مامان لنگ دراز
    جيمبو جيمبووووووووووووووووو-زبل خان اينجا زبل خان اونجا-فوتباليست ها............ كجايين كجاييييييييييييننننننن

دریافته همه عکس ها:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    مثل هر بچه دیگه ای من هم عاشق خیلی از کاراکترها بودم و دوستشون داشتم و از بعضی هاشون هم بدم میاد. از خیلی هاشون الگو می گرفتم و حتی اداشون رو در میاودم. یاد آرم اول برنامه کودک بخیر که اون پسره بود دست گره کرده به پشت و از این طرف به اون طرف حرکت می کرد و آهنگش شبیه وق وق بود. من که یادم نمیاد ولی مادرم می گه وقتی خیلی کوچیک بودم وقتی این آرم برنامه کودک میومد من هم باهاش دستم رو پشتم می گرفتم و از این طرف تلویزیون هماهنگ با اون پسره به اون طرف تلویزیون می رفتم. هاها... یاد ایام بچگی و سادگی همه ما بخیر. بچه های امروزی که دیگه بچه نیستن.

::سندباد، علي بابا و بابا علاالدين
    ::پلنگ صورتي، مورچه و مورچه خوار و بازرس و دودو دستیار کودنش که من عاشقش بودم با اون صدای دوبله خداش.
    ::پسرشجاع، شيپورچي و دار و دستش. جذاب ترین قسمتش برای من که خاک بر سر صدا و سیما خیلی هم کم تکرارش کرد و آرزوش رو به دل من گذاشت اون قسمتیه که گاو سیاهه با اون ببره می جنگن. خداسسسسس.
    :: بل و سپاستين؛ وفاداری بل رو خیلی دوست داشتم.
    ::نل و بابا بزرگش و اون یارو که موهاش روی صورتش بود و معلوم نبود کیه. آی از دست بابا بزرگ نل حرص می خوردم. آی حرص می خوردم. آخر پیرمرد خرفت بود.
    :: رابين هود و پرنس جان و داروغه و ماره هیس هیس. عاشقه ماره بودم وقتی حرف میزد. اون مرغ چاغه که با پرنسس بازی می کرد هم آخر خنده بود. از میون بچه ها هم لاکپشته آخر دلقک و پپه بازی.

::پينوكيو و فرشته مهربون! و صد البته گربه نره و روباه مكار. از دست کارای پینوکیو و بی شعوریش هم کلی لجم می گرفت.
    ::سرنتي پيتي و کاپیتان که دنبال جزیره بود. پیلا پیلای وراج و پری دریایی جون
    :: گوریل انگوری.
    :: جیمبو. جیمبو. جیمبووووووووووووووووووووو و
    :: یونیکو. می دونم که خیلی ها دوستش دارید. اسب شاخدار افسانه ای.
    ::بارپابابا عوض ميشه!

::تام و جري! کلی دلم واسه تام می سوخت. همش بد بیاری میاورد.
    ::رامكال! باحال ترین کاراکترش اون کلاغه صابون دزدش بود که بالای کلیسا خونه داشت
    :: بنل و عمو جغد شاخدار. اون سنجابه رو یادتونه که همیشه مخالف بود؟
    :: پروفسور بالتازار با اون آهنگ باحالش. بال بالتازار. بال بالتازار. بالتازااااااااااااااااااا ر
    ::تنسی تاکسیدو و كمد آقاي ووپي
    :: دهكده حيوانات. ببره با اون کمر قیتونش و ادعاش خیلی باحال بود.(همین کارتون بود دیگه یا اشتباه می کنم؟)

::بامزي قوی ترین خرس جهان و شلمان که همیشه تا ساعتش زنگ می زد همون جا می خوابید.
    ::لولك و بولك كه عاشق جفتشون بودم
    :: پاپای ملوان زبل با اون زن لنگ دراز کودنش
    :زبل خان اينجا؛ زب خان اونجا؛زبل خان همه جا! کیف می کردم وقتی زبل خان حرف می زد و اون تیکه اولش که دست می کرد و یه شیره میومد رو خیلی دوست داشتم.

:: اي کیو سان که تریپ با سایو جان داشت.
    :: خانواده دكتر ارنست با اون دختر مشنگشون. همیشه فکر می کردم یه آدم چقدر می تونه خنگ باشه.
    :: هاكل بري فين که همیشه یه پاچه شلوارش بالاتر از اون یکی بود و اون یارو سرخپوسته. اسمش اینجونجو بود؟
    :: پت و مت!
    :: سه كله پوك
    ::واتو واتو! آهنگ اول کارتونش رو خیلی دوست داشتم.
    :: الفي اتکینز و باباش كه هميشه پيپ مي كشيد
    ::يوگي و دوستان. زیاد با این یارو یوگیه حال نمی کردم ولی سوسمار توش خدا بود.
    :: موش كوهستان
    ::دور دنيا در 80 روز
    ::آنت و لوسين
    ::بچه هاي مدرسه والت. یکی از تاثیر گذارترین قسمتاش اون داستانی بود که واسه فرنچی تعریف می شد قضیه یارو پسره خلافه و مادربزرگش. دوسش می داشتم فراوون

::هاج! زنبور عسل و اون مانتیز سبز بدجنسش که کلی من رو می ترسوند!
    ::نيك و نيكو. جفتشون حالم رو بهم می زدن ولی باحالترین کاراکتراشون اون سوسکای خاک قلطون یا به قول بعضیا سوسکای ان قلطون بودن که همش به جون هم غر می زدن
    ::میتی کومون. مامور مخصوص حاکم بزرگ.اين علامت حاكم بزرگه! همشون رو دوست داشتم. زنبه هم که جای خود داشت.
    ::بي خانمان (پرين و مادرش با اون الاغه : پاريكال)
    ::بابا لنگ دراز با شرکت جودي ابوت. جودی رو دوست نداشتم ولی اون دوست بدجنس پولدارش رو که خوشکلم بود دوست ببیتی فراوون.(از بچگی شر خدا بودیما)
    :: حنا! دختري در مزرعه!

::گاليور و كاپيتان ليچ و جمله معروفش: گاليور نقشه رو رد كن بياد بعلاوه کوتوله های تو دستش مثل فلرتیشیای جیگر و اون من می دونم نمیشه
    ::مهاجران. دکتره با سبیلاش و آقای پتیبل که واقعا زشت بود و سگشم مثل خودش. از اون خواهر کوچیکه لوسیفر بود چی بود حالم بهم می خورد بهم می دادنش خفه اش می کردم چون همیشه دردسر درست می کرد.
    :: مگ مگ و دوستان و اون ماره نيش نيش با رفیق تپل خنگش.
    ::ممول و دختر مهربون. من با شخصیت اسکار خیلی حال می کردم.
    :بلفی و لی لی پيت با مونگال!
    ::بینوایان.كوزت و خانوادیه تنارديه و البته شهردار مادلن و بازرس ژاور. بینوایان همه قستهاش زیبا بود و بازم باید بگم که از از دیدن خانواده تناردیه واقعا رنج می بردم.

چوبین و برونکا. باحالترین قسمتش مبارزه اش با برونکای دماغ گنده بود. کیف می کردم می دیدمش وقتی چوبین این ور و اون ور می پرید.
    :: مسافر کوچولو. آهنگ اولش کلی غمگین بود ولی من عاشق اون شال دور گردنش بودم.
    :: اون سه برادر عروسکی جنگنده نمی دونم چینی بودن یا ژاپنی که یکیشون زور داشت یکیشون باهوش بود و اون یکی هم بین این دو تا.

:: اون کارتونه که یه روباته بود که قلب نداشت و یه مترسک راه می افتن می رن با اون دختره. اسمش اصلا یادم نمیاد ولی داستانش و کاراکتراش رو خیلی دوست داشتم.
    :: پت پستچی با اون آهنگ معروفش. :: لوک خوش شانس و 5 برادر به ترتیب قد .برادران دالتون. برادر کوتولوهه و درازه همیشه اشک من رو از خنده در میاوردن. بوشوک و حرفاش کفرم رو در میاورد.
    :: دامبو فیل گوش دراز
    :: گوفی. بهترین قسمتش، ببر بنگالش بود. وقتی شروع می کرد به تعریف از ببر بنگال. درنده ترین، قوی ترین، شجاع ترین وووو. وقتی هم نعره می زد اون زبون کوچیکش معلوم میشد خیلی خدا بود. گوفی جونم کجایییی.
    :: شود و جعفری رو یادتو هست؟ من شود رو دوست می داشتم فراوون با اون صدای باحالی که روش گذاشته بودن.
    :: برداران شیردل. یوناتان و اسکورپان. خیلی رویایی بود و هیجان انگیز. مخصوصا وقتی کسی می گفت قراره بره اون ور دره. قسمت آخرشم که اژدهاهه میومد بیرون رو خیلی دوست داشتم. فقط حیف کیفیتش پایین بود و البته کارتن هم نبود. فیلم بود.
    :: کایوت و بیپ بیپ هم هرچند خیلی کم توی دوره ما نشون می داد ولی بیچاره کایوته که همیشه آخر بدبیاری بود

منبع ليست كارتونا:
    کد:
    -----------------------------------------

لیسته کارتون ها تهیه شده توسطه somayeh_63 عزیز

تنسی تاکسیدو
    حنا دختری در مزرعه
    رابین هود
    الفی اتیکنز
    سند باد
    رامکال Rascal
    بچه های مدرسه والت
    بامزی Bamse
    بنر
    بارباپاپا Barbapapa
    بلفی و لی لی بیت
    بل و سباستین
    لوک و بولک Lolek & Bolek
    چوبین
    پسر شجاع
    دور دنیا در هشتاد روز
    دروپی Droopy
    ای کی یو سان
    خانواده دکتر ارنست
    فِرِدی مورچه سیاه
    فوتبالیستها
    دوقلوهای افسانه ای
    کماندار نوجوان
    دژ فضایی
    گوریل انگوری
    هاچ زنوبد عسل
    نیک و نیکو
    هایدی
    همینه یا همون پت و مت
    هاکلبرفین Huckleberry Finn
    خرس های کوهستان(همون جکی و جیلی)
    جنگل سبز
    جیمبو
    ملوان زبل
    لوک خوش شانس
    گوش مروارید
    مارکوپولو Marco Polo
    خاله ریزه
    میتی کومان
    مورچه و مورچه خوار
    پلنگ صورتی
    مسافر کوچولو The little Prince
    آقای سکسکه Mr. Hiccup
    نل
    سرندی پیتی
    واتو واتو
    ممول (اسم کارتونش یادم رفت یهو)
    خرسهای مهربون
    بی خانمان
    پسر مبتکر
    پینوکیو
    پروفسور بالتازار Balthazar
    وروجک و آقای نجار
    تام سایر
    بند انگشتی
    دخترک کبریت فروش
    افسانه توشیشان
    خپل
    زبل خان
    مگ مگ و دوستان زبل
    بابا لنگ دراز
    آن شرلی
    دهکده حیوانات
    یوگی و دوستان
    آنت (اسم کارتونش یادم نیست)
    مهاجران
    گالیور (اسمش همین بود؟؟؟)
    بینوایان
    پت پسنچی
    دامبو
    باغچه حیوانات (همون جعفری، سوید، مریم گلی)
    برادران شیردل
    باگز بانی (همون خرگوشه)
    جادوگر شهر اُز
    کار و اندیشه
    سارا كورو
    يوگي و دوستان
    كاراگاه گجت
    ميوميو عوض ميشه
    سفرهاي علمي
    سفر به اعماق زمين
    ماسك
    شنل قرمزي
    جك و لوبياي سحرآميز
    سفيد برفي
    سطل سحر آميز
    خرس قطبي
    زنان كوچك
    ديويد كاپرفيلد
    زورو
    كلانتر (همون كه دوتا موش تخم مرغها رو ميدزديدن)

ایرانی:
    مدرسه موشها
    خونه مادربزرگه
    هادی و هدی
    محله بهداشت
    زی زی گولو
    سمندون
    مبصر چهار ساله کلاس
    کلاه قرمزی و پسر خاله
    مرزنجوش (همون که هی کت اقا معملشو میگرفت ختگ بود)
    چاق و لاغر
    علی کوچولو
    بچه ها بیاین تماشا
    السون و ولسون
    گنجشکک اشی مشی
    خانه عروسك
    قلقلي
    هوشيار و بيدار
    آب و خاك (بيا بيا بيرون بيا از دل خاك بيرون بيا با اين ندا....)
    باز مدرسه م دير شد (اكبر عبدي)
    قصه هاي مجيد
    خانه ما (سه تا پسر بودن, همسايه بودن با هم, از ديوار تو خونه ي هم نگاه ميكردن, شهلا رياحي نقش عزيز خانومو بازي كرده بود....)
    قصه هاي مجيد

-------------------------------

متنه نامه برایه فرستادن به صدا و سیما از طریقه میل برایه پخشه مجدده کارتونها تهیه شده توسط دوستانه عزیز: مستر و محمد جاوید و somayeh_63 عزیز:

بسم الله ارحمن الرحیم
    مدیریت محترم شبکۀ دو سیمای جمهوری اسلامی ایران

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فر جهم
    درود بر امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و ایه الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب
    با اهداء سلام خد مت جنابعالی وتمامی دست اندر کاران و مسولین زحمت کش و موفق شبکه ی دوم سیما
    به استحضار می رساند ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننیده پر و پا قرص بر نامه های ویژه ی کودکان آن شبکه بوده ایم و کما کان نیز بینندۀ برنامه های مفید آن شبکه هستیم .
    ما کودکان دیروزو نوجوانان وجوانان امروزیم . کودکانی که شما برای سر گرمی و فراهم آوردن اوقات مفرّح و آ
    موزنده برای آنها خدمات شایانی را مبذول داشته اید و انصا فا هم در این زمینه موفّق بوده اید. طبیعتاً هر چیزی که انسان را به یاد ایام خوش کودکی بیاندازد برای او خاطره انگیز و نشاط آور خواهد بود .
    یکی از این یاد گارهای سرور انگیز که خاطرات خوش بسیاری را برای تمامی فرز ندان ایران ازگذشته به یاد می آورد برنامه های خوب و آموزندۀ شبکۀ دو در زمینۀ مسائل کودکان می باشد.
    لذا در خواست این جمع (که از سراسر ایران عزیز و گاه خارج از کشور هستند) این است که بر نامه هایی که در گذشته ای نه چندان دور پخش می شد را مجددآ پخش نمایید ودنیای کودکان نسل امروز را با دنیای کودکی ما در گذشته پیوند دهید و باعث شوید تا ما دو باره یادی از دوران خوش خود در گذشته داشته باشیم . برنامه های از قبیل :علی کوچولو ، دژفضایی ، بچه های کوه الپ و... که مسایل و مضامین خوبی در بر داشتند و بسیار آموزنده بودند. متاسفانه تهیۀ فیلم این گونه بر نامه ها در خارج ازسیستم صدا و سیما امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مراتب فوق خواهشمند است نسبت به بررسی درخواست ما دستور مقتضی صادر فرمایید . قبلاً از دستور مساعدی که در این زمینه صادر خواهید فرمود تشکر و سپاسگزاری می شود.

با تقدیم احترامات فائق

ایمیله صدا و سیما:

sima2@irib.ir

Last edited by Babak_King; 19-03-2006 at 09:30.

حـــــرفـه ای Arashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

12

سلام
    بابك جان خيلي خيلي ممنون
    يادشون بخير
    راستي عكس از زينتريليا نداري ؟؟؟ همون كشتي فضايي ه ؟!؟!؟
    موفق باشيد

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

ممنون بابک جان
    کسی نمیدونه این کارتون های قدیمی رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟؟ یه تاپیک هم قبلا زدم به نتیجه نرسید

اگه نباشه جاش خالی می مونه رويا خانوم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با تشكر از بابك عزيز
    چقدر دلم مي خواد يكبار ديگه همه اين فيلمها را ببينم.
    كارتونهاي دكتر ارنست- بل و سباستين- مهاجران- هاج زنبور عسل-بچه هاي كوه آلپ- واتو واتو- پسر شجاع- گاليور- پيني كيوو .... يادت رفت بزاري.(دوستان اگر بازم كارتوني هست بگن)
    يادش بخير

آخر فروم باز Hidden-H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

وااااااااااي
    من كه چوبين رو خيلي دوست داشتم

6. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    Video Games !!!

پيش فرض

من عاشق فوتیالیست ها , مورچه خوار و ملوان زبل بودم ! خیلی کارتون های باحالی بودن !

8. این کاربر از Soso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

راستي عكس از زينتريليا نداري ؟؟؟ همون كشتي فضايي ه ؟!؟!؟
    سلام آرشي جان
    يه سايتي پيدا كردم ببين خيلي عكس قديمي داره يه عالمه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نمیدونه این کارتون های قدیمی رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟؟ یه تاپیک هم قبلا زدم به نتیجه نرسید
    سلام اسپي گل عزيز دل كجايي بابا خيلي خاطرتو مي خوام
    اگه بچه بودم اينچيزا حاليم ميشد مينشستم شبانه روز سريالارو ضبط مي كردم اگه مي دونستم اينجور صدا سيما قحطي بار مياره

ولي اگه اسم كاملشونو گير بياريم مي تونيم از اينترنت دانلود كنيم
    من يه جايي اينترنت ماهواره اي مجاني سراغ دارم لينك بدين ميرم دانلودشون مي كنم

يه جور ديگه شم اينه كه بريم از صدا سيما كش بريم
    شما ميشي جاسوس ميريم يواشكي همه اينارو بلند مي كنيم آخ كه چي ميشه به خدا زندگي مي كنيم

چه همه كارتون وايييييييييييي

حالا بي شوخي بگردين پيدا كنين به منم خبر بدين
    من اسماي انگليسي شو در ميارم

آخر فروم باز boys_won's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    زیر سایه پدر و مادر

پيش فرض

بابا بامزی یادتون رفت

حـــــرفـه ای Arashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

پيش فرض

اي بابا نبود
    شانس مارو
    بهرحال خيلي خيلي ممنون

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خدايشش اند كارتون بودند .

كارتون هاي حالايي رو بچه ها ميبينن حالشون رو بهم ميزنه .

13. این کاربر از Amir_P30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •