تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 138 اولاول ... 185864656667686970717278118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

بچه ها کی اون کارتون عروسکیه که ژاپنی هم بود یادشه که عکس شخصیت هاشو با مداد شمعی اول تیتراژش می نوشت دست و پاهاشون هم باسیم حرکت می کرد و شبکه دو می ذاشتش من خیلی دوستش داشتم یکی از شخصیت هاش هم یه میمون بود به اسم کنتا

آره ... میدونم کدومو میگی...خیلی جالب بود....شخصیتهای متفاوتی مثل خوک و میمون و خرسو..داشت...مدرسه میرفتن....معلمشون یه خانوم خرگوشه بود که بلوز دامن و پاپیون داشت...بیشتر ماجرای مدرسشون بود..

آهنگشم خیلی جالب بود..موزیک خاصی داشت اول و آخرش...

.توی یکی از قسمتهاش این آهنگو میخوند که ما هم تا مدتها می خوندیمش:

ماها داریم بزرگ میشیم لَ لَ لَ لباسامون کوچیک میشه لَ لَ لَ
    اها
    منم یادم اومد
    آره شبکه 2 می زاشت
    یادش به خیر
    شخصیتهاش یه جورایی مثکه لاکی بودن! یه چیز لاکی پلاستیکی!
    از صدای مرغ ماهی خوار تو این کارتون خیلی استفاده شده بود
    همه ماجراها هم کنار دریا اتفاق می افتاد
    خیلی باهال بود
    وقتی می دیدمش یه جورایی آروم می شدم شاید به خاطر صدای مرغ های دریایی!!
    داستانهاش یه جورایی جنبه علمی هم داشت ! از داستانهاش یه چیزهای مبهمی یادمه !
    شخصیتهاشو یادم نمیاد هر چی فکر می کنم
    کنتا به زور یادم اومد
    Last edited by SajjadKAZ2003; 05-01-2008 at 04:21.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آها آفرین بالاخره دارین کشفش می کنین این صدای مرغهای دریایی که گفتی دقیقا زدی تو خال
    شمیم هم خوب یادشه من دیگه فقط میمونه یادم بود چون یه ذره شیشه خورده داشت !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه CAnZO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ماها داریم بزرگ میشیم لَ لَ لَ لباسامون کوچیک میشه لَ لَ لَ
    سلام
    اين شعرو ميشناسم. خوب يادتونه.

ضمنآ الان كه همه دنبال اين كار هستين. لطفأ اين دو تا كارتون رو هم كشف كنيد:

1- يه مجموعه ژاپني كه هر قسمتش يه حيوون قهرمانو معرفي ميكرد و مبارزه بين اون بود با دشمناش. مثلا بين عقاب و خرس ( كه با هم پدر كشتگي داشتن!) يا بين يه گوزن دلاور با شكارچيها و سگهاشون. يه نكته كليدي: گرازهاي آينه اي هم توي همين سريال بودند.
    ( توي عكس پايين خرس و عقاب تقريبأ همون كاراكترها هستند ولي نميدونم اين همون كارتونه يا نه؟)

2- نسخه قديمي تري از James the Cat كه احتمالأ بنام "باغ گلها" نشون داده ميشد و بسيار قوي تر بود با يه موزيك گيتار( اگه اشتباه نكنم ) و آوازي زيبا.( توي اون كار بيشتر نقاشي ها مهم بودند تا حركت )
    James the Cat

Last edited by CAnZO; 06-01-2008 at 10:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    1- يه مجموعه ژاپني كه هر قسمتش يه حيوون قهرمانو معرفي ميكرد و مبارزه بين اون بود با دشمناش. مثلا بين عقاب و خرس ( كه با هم پدر كشتگي داشتن!) يا بين يه گوزن دلاور با شكارچيها و سگهاشون.
    ( توي عكس پايين خرس و عقاب تقريبأ همون كاراكترها هستند ولي نميدونم اين همون كارتونه يا نه؟)
    سلام..آره...این تصویر همون کارتونه...

- نسخه قديمي تري از James the Cat كه احتمالأ بنام "باغ گلها" نشون داده ميشد و بسيار قوي تر بود با يه موزيك گيتار( اگه اشتباه نكنم ) و آوازي زيبا.
    James the Cat
    موسیقیش یه مدل خاصی بود...یه تمی هی تکرار میشد...البته این گیتار نبود...نمیدونم چرا شخصیتهاش گردن نداشتند...

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من این باغ گلها رو یادم بودش همچین یه مدل جالب جدیدی بود مثلا یه زنبوره بود هیکلش اندازه همین گربه هه بود!!!

حالا که اینطوره کارتون اون دختری که از ماه اومد کی یادشه؟ فیلمش رو هم گذاسته بودن اما کارتونش قشنگتر بود یه اسب سفید هم داشت

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام..آره...این تصویر همون کارتونه...
    سلام. من مطمئن نيستم. اسمش چي بود؟
    ( بنظرم اين مال يه كار تك قسمتي بوده بنام "بچه هاي كوه تاراك"؟)

...البته این گیتار نبود...
    اينو توي يه وبلاگ ديدم پس گيتار بوده!
    ... باغ گلها... يادته چونه‌ات رو مي‌ذاشتي رو بدنه گيتار و انگشتاتو نگاه مي‌كردي؟... همه تو باغ گلها مي‌رفتيم... يادته بارون خطهاي تن زنبوره رو شسته بود؟... يادته هر چي رو كه بهت مي‌گفتيم مي‌زدي؟...

اسم اون كار هم ظاهرأ خپل و باغ گلها بوده در ايران.
    ... مثلا شايد باورتان نشود اهنگ كارتون خپل و باغ گلها(james the cat)راديويد گيلمور ساخته!!
    Last edited by CAnZO; 06-01-2008 at 10:51.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من این باغ گلها رو یادم بودش همچین یه مدل جالب جدیدی بود مثلا یه زنبوره بود هیکلش اندازه همین گربه هه بود!!!
    اين بزرگنمايي مزه داستانه. مثل آليس در سرزمين عجايب كه اندازه اشيا بزرگ وكوچك ميشه.
    Last edited by CAnZO; 06-01-2008 at 11:07.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض morph

سلام
    كسي دنبال خمير مي گشت؟ اين يه جور خميره...

اينم پت پستچي

Last edited by CAnZO; 07-01-2008 at 10:04.

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

حالا که اینطوره کارتون اون دختری که از ماه اومد کی یادشه؟ فیلمش رو هم گذاسته بودن اما کارتونش قشنگتر بود یه اسب سفید هم داشت
    اون موقع که فیلمشو نشون داد من 6 سال بیشتر نداشتم ولی یادمهmm
    اولش یه تخم بود که یه کشاورز پیداش کرده بود بعد که از تخم اومد بیرون تخمشو به خاطر جلایی که داشت به قیمت خوبی فروختن بعدش یه شبه بزرگ شد!
    آخرشم یه اشعه سوزان اومد و بردش!

این پونصدمین پستمه و من پروفشنال شدم!!!
    Last edited by *Necromancer; 06-01-2008 at 19:46.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض داستانگويي در تلويزيون / زمزمه گلاكن

سلام
    این پونصدمین پستمه و من پروفشنال شدم!!!
    به شما تبريك ميگم! ...

داستانگويي در تلويزيون:

بخش بزرگي از صنعت تلويزيون امروزه كانالهاي كودكانه. شبكه هاي كارتون ترنر، ديزني، فوكس كودكان و دو كانال بي بي سي براي بچه هاست. مقدار زيادي كارتون در اين شبكه ها پخش ميشه و بسيار مورد علاقه بچه هاست. قابل تكراره و ارزون براي خريدن . ولي در گذشته نه چندان دور سه كانال محلي كمتر متكي به كارتون بودند.
    "سرود كريسمس" داستان زيباييست اثر "چارلز ديكنس" كه در شبكه "آي تي وي" در دسامبر 1970 پخش شد . بدين ترتيب همكاري بين "جان ورسلي" هنرمند و "پال هانيمن" گوينده نوعي داستانگويي را شكل داد كه قبلأ بوسيله "كنت گراهام" در "the wind in the willows" شروع شده بود. در اين كارها هر نقاشي بسته به جزئياتي كه داشت مدتي نشون داده ميشد و دوربين روش حركت ميكرد.
    براي "سرود كريسمس" كه برنامه اي يكساعته بود 150 نقاشي بوسيله "ورسلي" كشيده شد كه آخرين آن موقع فيلمبرداري هنوز خشك نشده بود و در طي همان يكساعت فيلمبرداري كشيده شده بود. اين كار توسط منتقدين يكي از جواهرهاي كريسمس آن سال لقب گرفت.

پروژه بعديشون "جزيره گنج" بود.ورسلي و هانيمن كشف كردند كه ثابت بودن نقاشي ها از ريتم داستان كلاسيك "رابرت لويي استيونس" كم نمي كنه.آماده سازي 350 نقاشي براي نمايش شش قسمتي در دسامبر 71 شروع شد. موفقيت اين كار باعث شد شبكه دو كار ديگه سفارش بده.( "little grey men" )
    در ميانه ساخت پروژه بعدي "زمزمه گلاكن" پال هانيمن در سن 41 درگذشت. دراين زمان اين سبك به پايان موقتي رسيد.
    چند سال بعد دو كار خلاقه ديگه در زمينه داستانگويي براي كودكان انجام شد: "storyteller" با بازي "جان هارت" و نوشته "آنتوني مينگليا" ( بيمار انگليسي - آقاي ريپلي با استعداد) و تهيه كنندگي "دانكن كنورسي" ( چهار عروسي و يك تشييع جنازه). در بي بي سي كاري مشترك بين انگلستان - روسيه بر اساس نمايشنامه هاي شكسپير در قسمتهاي 25 دقيقه اي آماده شد به كارگرداني "آيدا زيابليكووا" .
    امروزه بيشتر از هر زمان برنامه هاي متنوع توليد ميشه. بعضي كانالهاي ديجيتال بيننده هاي كمي دارند. بعضي برنامه هاي فرموله و بي خاصيتند اگه نگيم بي ارزش. گرچه مجموعه هاي بزرگي هم توليد ميشن ولي در اقليتند.
    سه استاد -نوشته: ديويد بروكمن
    Last edited by CAnZO; 07-01-2008 at 10:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •